Hopp til hovedmenyen på siden Hopp til hovedinnholdet på siden

Ansatte i Tromsø kommune kan endre egne opplysninger på selvbetjening.tromso.kommune.no.




Ansatte
Etternavn, fornavn Tittel Telefon Mobil

Allmennlegetjenesten

Aandahl, Gry Helene Halvorsen Lege 77790587
Aasan, Anne-Lill Helsesøster, Helsetjenesten Sosialmedisinsk senter 77790684
Andreassen, Karina Sykepleier 77628000 93663434
Angelsen, Hallvard Turnuslege 99297502
Aslaksen, Mats Berg Sykepleier 77628000 90126284
Bakke, Anna Lege 77791800
Barlindhaug, Marie Lege 77628007
Bentzen, Anne Asla Helsesekretær/barnepleier 776 65742 41565082
Berg, Kirsti Helsefaglig rådgiver 91791875
Berglund, John Avdelingsleder Helsetjenesten Tromsø fengsel 77608697 92693337
Bergman, Julia Barbara Lege
Brones, Eva Olida Eriksen Sykepleier
Bugjerde, Torunn Irene Assistent 777 91713
Båtnes, Pål severin Lege
Bø, Bjørn Ivar Lege 77628000
Carvalho, Aileen Lege 77604760
Dahl, Birgit Sykepleier
Dahle, Birgitte Mansverk Lege 77628000 97764219
Davidsson, Johanna Sykepleier 77628007
Eilertsen, Liv Sissel Spesialsykepleier/Helsesøster 77790588
Einarsen, Raimonda Turnuslege 77604760
Eliassen, Ingvild Lege 77604760
Evanger, Nina Ergoterapeut 90166828
Fagerheim, Ann-Kristin Fag- og kvalitetskoordinator 77628000 97616684
Fet, Stian Sykepleier 77628000 +4799245038
Figenschou, Lise Birthe Pilegaard Lege 77791317 93285133
Finnset, Rønnaug Spesialsykepleier 96092080
Fosse, Gunhild Øygard Lege 97120486
Fredheim, Elin Spesialsykepleier 77790360
Gaare, Tilde Sekretær - Legevakta 77628098 99252645
Gamst, Christina Spesialsykepleier 77628007
Giske, Anders Lege 77628000
Gundersen, Per Kr. Lege 77628000
Halvorsen, Peder Lege 77628000
Haustreis, Stine Famasøyt 91730145
Heggen, Kristin Marie Sykepleier 77628007 45491525
Henriksen, Marte Lødemel Lege
Hermansen, Anne-Karin Spesialsykepleier 77628007 97762578
Hjallanger, Martine Fygle Fysioterapeut 91730145
Hop, Hillary Lege
Hygen, Christian Adam Turnuslege 98801911
Høyer, Morten A Lege
Jensen, Rita Sekretær 77628098
Johannesen, Per Lege 41417333
Johansen, Sirin.hilde Lege 47381318 47381318
Johnsen, Hans Peter Leder - Helsetjenesten, Sosialmedisinsk senter 777 90310
Johnsen, Kjærsti Helsefaglig rådgiver 48099426 48099426
Junttila, Leena Lege 77791800
Jusufovic, Halida Turnuslege 91786892
Kemming, Alfons Legevaktsykepleier 77628000
Khalid, Ahmed Murtaz Turnuslege 41399986
Kramvik, Helga Enhetsleder Allmennlegetjenesten 92819494
Kristensen, Clas Hammari Lege 77628000
Kristiansen, Eva Spesialsykepleier 77608696
Kristiansen, Frank Robert Lege 77791870
Kårstad, Ingrid Sykepleier
Lande, Unni Spesialsykepleier 777 90592
Larsen, Leikny Sentermedarbeider 777 90400/90228 99796569
Larsen, Marte Finanger Sykepleier 917 30 145
Laue, Johanna Lege 90608340
Lein, Kristoffer Lege 41434943
Lianes, Elisabeth Psykolog 77628000
Lindberg, Tove Pedersen Sykepleier 777 90591 46821666
Lyngmo, Inga Margrete Sykehjemsoverlege og geriater 77790062 48061448
Markussen, Anita Lege 77604970 95188236
Martiniussen, Stian Lege 77791800
Mathiassen, Mariann Sykepleier 77628007
Mathisen, Hege Spesialsykepleier 917 30 145
Medbø, Astri Lege
Mikalsen, Jan isak Lege
Moen, Børre Torstein Administrasjonskoordinator 40478850
Munkvold, Kevin Spesialsykepleier 77628007
Nergård, Stian Lege
Nesheim, Håvard Lege 77757232
Nguyen, Lilli Minh Farmasøyt
Nikolaisen, Cathrin Lege 97698256
Norden, Ole Lege 77628000
Nordstrand, Inga Marie Spesialsykepleier 77628000
Nordvåg, Dag Lege 77628000
Norvik, Vivi koumanides Spesialsykepleier 77628007
Nyland, Grete Iren Spesialsykepleier 77628000
Olsborg, Signe Medisinerstudent 96236007
Olsen, Ingunn Langseth Prosjektleder - Helsetjenesten, Sosialmedisinsk senter 77790400 95895071
Pedersen, Bente Emaus Helsesøster - Helsetjenesten, Sosialmedisinsk senter 77790340 46821836
Pedersen, Geir Lege 7760 4970
Pedersen, Ida Elisabeth Sykepleier 77628007
Pedersen, Åshild Moen Lege 46825138 91876937
Pettersen, Lena Lege 90069676
Pettersen, Sylvi Dahl Personalkonsulent 48271868
Rindal, Johanne Alexandra Assistent
Ringberg, Unni
Risør, Torsten Lege
Rognseth, Kjetil Sykepleier
Salomonsen, Edvarda Louise Medisinerstudent 94980881
Sandvær, Kim-Remi Assistent Legevakta 97544117
Schultz, Bente Sentermedarbeider 77790266
Schulz, Ole morten Lege 7762800
Severinsen, Glenn Lege
Simonsen, Karin Spesialsykepleier 77628000
Skogland, Linn Cathrin Assisstent 77604800
Sletten, Andreas Lege
Somby, Marja Liisa Turnuslege 97652365
Spaun, Janne Murberg Lege 48210424 99224822
Stelander Kjeldsen, Marte Kristine Sykepleier
Stelander-Kjeldsen, Helene Sykepleier 40550681
Stensland, Mildrid Soleng Sykepleier 46949046
Svendby, Jan.gunnar Lege
Sømhovd, May Elin Avd. leder Legevakta 77628002 95804962
Trandem, Inger Hilde Lege/overlege sosialmedisin 77790583 48099518
Trondsen, Stine Spesial Sykepleier 77608596 95108749
Tønsaas, Mikal Lege
Vikan, Ida Mari Nyhagen Assistent
Vuorinen, Reetta Psykiatrisk sykepleier 90613624
Yttervik, Hilde Lege
Åbotsvik, Birgitte Forsaa Sykepleier/Pasientkoordinator Pasientsentrert team 91730145 91730145
Årnes, Linn Pedersen Turnuslege 92031332

Arbeidsmiljøtjenesten

Figenschau, Elisabeth Leder 77790264 90928857
Gadgil, Maya Eikeland Bedriftslege 77790541 90762324
Ovesen, Marte Stokvik Yrkeshygieniker 41329925
Reinholdtsen, Silvia Rådgiver 77790573 97511526
Øyen, Lillian Jordmor 77790648 959 39 055

Arkiv- og dokumenttjenesten

Eilertsen, Gunn-Berit Arkivar / Konsulent 90257671
Figenschow, Sidsel Arkivar 90845585
Gerdovaityte, Gintare Førstesekretær 90823127
Habbestad, Jon-Magnus Arkivar Fellesnnummer arkiv- og dokume 90273748
Hansen, Sissel Renate Tjenesteleder 90406537
Jacobsen, Janne Arkivar 90915558
Jensen, Åshild Arkivar/Konsulent 90550255
Johansen, Trond Heim Arkivar / ESA administrator 94806429
Kekic, Hana Arkivar 90839029
Midtøy, Edmund Konsulent 90719324
Svendsen, Magna Elise Arkivar 90500853

Avdeling for byutvikling

Krane, Kristin Administrativ rådgiver 48130016
Nermo, Øystein Avdelingsdirektør 93239992

Avdeling for finans

Albertsen, Oddgeir Stabssjef 95800890

Avdeling for finans - Fagstab

Douse, Lee Jacqueline Hanssen Tillitsvalgt 99033352
Gaup, Henrik Henriksen Tillitsvalgt 41105277
Hakkebo, Ragnhild Størseth Tillitsvalgt 92048619 92048619
Hansen, Frank Tillitsvalgt 99712168 99712168
Hunstad, Tove Ramberg Tillitsvalgt
Johansen, Cathrine Normann Tillitsvalgt 91735817
Johnsen, Julia C Ostman Tillitsvalgt 94822156
Jørgensen, Erik Johansen Tillitsvalgt
Kjelstrup, Rita Tillitsvalgt 97167595
Lorentzen, Ann Mari Milo Tillitsvalgt 91819806
Olsen, Ingrid Lettrem Tillitsvalgt 91309691
Rydningen, Martin Tillitsvalgt
Sebulonsen, Marit Tillitsvalgt 90204680
Sørensen, Espen Tillitsvalgt 97762576
Wiggen, Synnøve Katrine Tillitsvalgt

Avdeling for helse og omsorg

Austheim, Oda Marie Rådgiver 97529955
Brattland, Trond Avdelingsdirektør 99235534
Breivik, Elisabet Kvalitetsrådgiver 99275291 99275291
Båtnes, Anne Beate Rådgiver 90597698
Dragland, Aud-Helene Seksjonsleder Helsetjenester 41572146
Eilertsen, Birgit Rådgiver 48218351
Guttormsen, Martine Økonomirådgiver 94132599
Hermansen, Jan H Rådgiver 90173248
Joakimsen, Janne Prosjektmedarbeider 94853562
Johansen, Arne Kjell Seksjonsleder for oppfølgingstjenester 48296416
Johnsen, Vivi ann Rådgiver 99557879
Karlsen, Oddbjørn Løvås Økonomirådgiver 46862759
Kristiansen, Margrethe Etatsleder sykehjem 47234906
Kristoffersen, Kathrine Kommuneoverlege 41554834
Kvaal, Monica Rådgiver 90878252
Mikalsen, Jorun Programkoordinator- Program for utvikling av helse og omsorg 95360267
Olsen, Natalia Administrasjons- og personalkonsulent 48278343
Pedersen, Edel Rådgiver helse- og omsorg 48064546
Ramsvik, Vivian Økonomirådgiver 48026441 48026441
Riksvold, Ellen Farmasøyt 95882102
Skoglund, Annie Seksjonsleder for hjemmetjenester 97173458
Solbakken, Magnar Programkoordinator innovasjon og teknologi - Rådgiver/IKT 91717956
Tjeldflåt, Asle Økonomirådgiver 41208260
Yri, Mona Rådgiver, Miljørettet helsevern 47457229

Avdeling for kultur og idrett

Amundsen, Magne Næringssjef 95145184
Kristiansen, Magnus Skjelmo Næringsrådgiver 47828096
Rasmussen, Øyvind Næringsrådgiver 90778667
Skog, Kari Helene Prosjektleder 97045232

Avdeling for næring, kultur og idrett

Jensen, Tone Rådgiver 77791670
Kristoffersen, Bjarte Avdelingsdirektør 97669363
Mikkelsen, May Rita Personalrådgiver 90757984
Valle, Lise Fransiska Rådgiver 94194089

Avdeling for oppvekst og utdanning

Evjen, Beate Skolefaglig Rådgiver 90913931
Haugli, Mona Fagleder grunnskole 90766524 90766524
Johansen, Arne O. Skolefaglig rådgiver 90895199
Johansen, Inger Marie Johanne Rådgiver 91312796
Johansen, Svein Arne Skolefaglig rådgiver 91527701
Knutsen, Ann Bjørg B. Barnehagefaglig rådgiver 90710652
Løhre, Ingvild Rådgiver 90707363
Mæland, Kirsti Merethe H Rådgiver 90664984
Røsvik, Tove Mathillas Utviklingsveileder Tromsøregionen 95802294
Stensen, Marit Rådgiver minoritetsspråklig fagområde 90667996
Susegg, Olaug Johanne Rådgiver 90552842
Vassmyr, Berit Rådgiver 90793935

Avdeling for utdanning

Figenschow, Wenche Rådgiver forebyggende barnevern 90536897 99505975
Henriksen, Kari Avdelingsdirektør 47452044
Høiseth, Bente Rådgiver tverrfaglig arbeid barn og unge +4790599719
Kræmer, Elizabeth Rådgiver 90512846
Woll, Bjarne SLT- koordinator 95144786 95144786

Barneverntjenesten

Aasen, Marianne Saksbehandler team 5 flerkulturelt team 77790616 94882249
Abelsen, Vibeke Eggum Sosionom 77698535 95195240
Adriansen, Merete Sjåfjell Førstesekretær 77791044
Albrigtsen, Vigdis Tverrfaglig spes. Sosionom, Miljøterapeut 77791157 90229571
Andreassen, Elisabeth H Saksbehandler 77790021 90624562
Andreassen, Kine Kjelstrup Saksbehandler 77790458 90644659
Bakke, Kristell Marie Saksbehandler, team 5 flerkulturelt barnevern 77791046 47463356
Benonisen, Harald Saksbehandler 90559172
Berfjord, Anita Dahl Avdelingsleder barnevernvakta 77797698 95195240
Bjerk, Hans-Christian 1.sekretær 77791983
Bråthen, Hanna Saksbehandler 95017764
Buch, Wibke Miljøterapeut 47455694
Bårdsen, Eva Anshus Personalkonsulent, administrativ avdeling 77790519
Bårdsen, Marie Røberg Saksbehandler 77790271 95847914
Dalan, Monica Saksbehandler 77790427 94872231
Douse, Lisbeth Mortensen Saksbehandler 77790152 48897723
Eidissen, Kathrine Avdelingsleder, Ressursavdelingen 91577636
Ellingsen, Kristel R Saksbehandler 77790539 40827046
Eriksen, Kjell Inge Saksbehandler
Eriksen, Linda A.Strand Saksbehandler team 5, flerkulturelt barnevern 77790378 47455209
Erikstad, Hilde Teamleder 77791049 91785492
Evensen, Helene Bredahl Saksbehandler 77790567 46890041
Finstad, Hege Saksbehandler 77797698 95195240
Gabrielsen, Carina Barnevernpedagog 77797599 95195240
Gutteberg, Christianne Teamleder undersøkelse og tiltaksavdelingen 77790611 99794164
Halvardsdatter, Kari Helen Saksbehandler 99794163
Hansen, Ellen Avdelingsleder 77790462 47455145
Heggmo, Elisabeth Saksbehandler 77790584 91766781
Henriksen, Hege Elisabeth Saksbehandler 77797698 95195240
Hjertø, Pernille Tilsynsperson 94851324
Hoel, Pål E Miljøterapeut 77790627 47452126
Hågensen, Jorunn Kristine Hilmarsen Barnevernpedagog 77797698 95195240
Håland, Marianne Tverrfaglig spes. 77791156 47455691
Isaksen, Aina Enhetsleder 90024271
Jakobsen, Henriette Bjørnland Saksbehandler 40448901
Jensen, Gøran Miljøterapeut 77790457 99399979
Jenssen, Vibeke Saksbehandler 77790595 40029295
Johansen, Anita Miljøterapeut. PMTO terapeut 77790943 90472789
Johansen, Camilla Iselin Saksbehandler omsorgsavdelingen 77791980 47455692
Johansen, Ellen Randi Saksbehandler 77790399 91104221
Johansen, Maria Therese Saksbehandler 77790302 99413991
Johansson, Carina Saksbehandler 77790393 48040967
Johnsen, Ottar Johan Fagleder 77790572 94179381
Jørgensen, Linn Anette Nordahl Saksbehandler avdeling tiltak 77790791 46913681
Jørstad, Rikke Teamleder ved Team 1 77790037 40407245
Karlsen, Greta Tilsynsperson 91841167
Karlsen, Unni With Saksbehandler 77790609 47455143
Kjos, Maria Saksbehandler 47456399
Kjærvik, Maria Therese Saksbehandler 777 91978
Klaudiussen, Jill Saksbehandler 77790024 48892071
Kristensen, Siw Lisbeth Saksbehandler 77790490 47456401
Kverneng, Ing Mari Saksbehandler team 5 - flerkulturelt barnevern 77791239 46946423
Lian, Monica Eileen Saksbehandler 77790786 47455693
Losnegård, Rita 77790331 95731409
Lyngdal, Veronica Saksbehandler team 5, flerkulturelt barnevern 77790307 99400646
Løkkemo, Britt Eva Tilsynsperson 90664494
Matsson, Herleif J. Saksbehandler, undersøkelse og tiltaksavdelingen 90579493
Meyer, Kristina Jæger Fag- og utviklingskonsulent 77790586 94876104
Moldenæs, Tove Saksbehandler 77790493 48296419
Myhre, Ida Saksbehandler 77790022 48892072
Myhre, Marianne Madsen Fag og utviklingskonsulent 77790289 40031790
Nilsen, Anne Tverrfaglig spes. 77797698 95195240
Nilsen, Kristel Høie Saksbehandler 48892069
Nyborg, Benny Tverrfaglig spesialist 77790120 47455045
Nymo, Torill Vibeke Tiltakskoordinator 77790194 48897725
Orvold, Gøril Merethe Saksbehandler 77790055 99388350
Ottesen, Anita Synnøve Konsulent 77790133
Pedersen, Evy K Saksbehandler 94856267
Pedersen, Mette Ness Teamleder, Omsorgsavdelingen 77791047 95163339
Pedersen, Ragnhild Kasland Miljøterapeut 77790631 91197435
Persson, Sylvia Marie Saksbehandler 97568487
Pettersen, Christin Barnevernpedagog/miljøterapeut 77790944 99404322
Pettersen, Monica H Saksbehandler, Tiltaksavdelingen 77790522 90520941
Pettersen, Thomas Miljøterapeut 99385850
Pettersen, Torgeir Saksbehandler 77791238 47452128
Rustad, Kirsten Buck Saksbehandler 77790154 97192593
Rye-Holmboe, Julie Saksbehandler
Røsnes, Siw Oddlaug Saksbehandler 77791975 40829911
Sandnes, May-Berit Kurator 77790530 47455206
Schenk, Kristin Saksbehandler 77790494 48892070
Schjoll-Erichsen, Christel Saksbehandler 77790517
Simonsen, Monica Teamleder Team 4 77790165 91622407
Skutvik, Tove Førstesekretær 77790134
Steinholt, Hilde Fossheim Saksbehandler 77790327 94132385
Steinnes, Marielle Svendsen Saksbehandler 777 90283 40830642
Strand, Hanne Kari Tilsynsperson 90047618
Strand, Trine Saksbehandler - Omsorg 77790218 47452127
Sved, Ragnhild Nygård Tverrfaglig spes. /sosionom 95195240
Søreng, Iris Haugan Saksbehandler - Omsorg 77790629 47455142
Sørensen, May Liss Berg Saksbehandler 77790021 48040967
Sørensen, Nina Riise Saksbehandler 77790452 91247413
Thoner, Alexandra Saksbehandler 77791976 90521687
Tollefsen, Linda Teamleder 77791982 40831184
Torbergsen, Julia Avdelingsleder 77791045 48892043
Tøftum, Maria Selvåg Saksbehandler 77790268 48897726
Wangen, Oddny Miljøterapeut
Zachariassen, Cecilie Marie Teamleder 77790554 94878082

Bibliotek og byarkiv

Baumgärtel, Susanne R Skoletjenesten 77790244 99436497
Baustad, Synnøve Bibliotekfaglig leder 77790928 47283371
Bekkelund, Ragnhild Bibliotekar 77635439 48135123
Bredrup, Anne Bibliotekar 77790938 90603837
Eidsvik, Marianne Arnesen Bibliotekar 77790900
Evenstad, Øystein Bibliotekar 77790904 94337193
Fjeldsøe, Stine Bibliotekfaglig leder 77790905 97171954
Fossland, Sigrid Bibliotekar 77790906
Hatlen, Nils Birger Sekretær 777 90932
Hauge, Knut Olav Bibliotekar 77790907 92408341
Johannessen, Silje Birgitte Bibliotekar 77790927
Kielland, Paul Henrik Biblioteksjef 777 90935 95000970
Kjølaas, Lene Regine Bibliotekar 77790912 95907733
Kristiansen, Aud Janne Lunde Bibliotekar 77630515
Kristoffersen, Sissel Fayesdotter Bibliotekar
Lande, Hildegunn Adm.konsulent 77790243
Liland, Ingebjørg Arrangementskoordinator 48253196 48253196
Lunga, Johanne Byarkivar, leder 77790929 90212445
Løkse, Renate Kristin Bibliotekar 77790914 90030898
Martnes, Anna Bibliotekar 77790902 93666897
Mikalsen, Linda Iren Bibliotekar 77790902
Nilsen, Tove Iren Bibliotekar 77790915 95760070
Paulsen, Elin Marianne Biblitekar 77790900
Raustøl, Eivind Bibliotekar 77790908
Seim, Inger Avdelingsleder Tromdalen bibliotek 77635439
Somby, Per Ivar IT-konsulent 77790925 95456404
Stormbom, Johanna Bibliotekar 77790916
Storstad, Heidi Bibliotekar 77790917
Wikbjer, Ann-Mari Konsulent 77630515 90064713

Bjerkaker skole

Aasen, Ingrid Kaspara Mjelde Adjunkt 90960461
Aasland, Mona Barne- og ungdomsarbeider 77656025 97753433
Ali, Hawre Adjunkt m/tilleggsut 77790950
Antonsen, Heidi Lærer 90172508
Barkost, Elin Leder 46808525
Berntsen, Eirik 47685743
Bjørn, Hanne Elin Adjunkt m/tillegsutdanning 90958605
Bruland, Sandra Adjunkt m/tilleggsut 90970612
Eliassen, Gry Anita Fagleder 90950758
Everdeen, Huma Sumæra Baseleder 45076655
Fagerli, Glenn Assistent 97010234
Figenschou, Hanne Mari Barnehagelærer 90231410 (2 og 3 base, SFO)
Fredriksen, Tor Einar Sundnes Adjunkt 90953267
Gundersen, Tom Erik Lærer, trinn 7 91003826
Hansen, Sissel Adjunkt m/tilleggsut 90835413
Hanssen, Trine Adjunkt 90821942
Heggelund, Geir Adjunkt m/tilleggsut 94801878
Hestnes, Frid Marit Adjunkt
Hokland, Marianne Wenche Vikar
Holmeslet, Marit Adjunkt m/tilleggsut 94808786
Hågensen, Tone Elisabeth Assistent
Jacobsen, Monica Adjunkt m/tilleggsutdanning 46847842
Johnsen, Tommy Fagarbeider 45416825
Karlsen, Catrine Fjelde Fagleder 94805197
Khupchawn, Mary Assistent
Knutsen, Marlen Dale Adjunkt 90960513
Larsen, Charlotte Didriksen Kontaktlærer 3A 94797508
Larsen, Egil Antoni 90969514
Lie, Tonje Adjunkt 94840572
Lium, Torill Helene Adjunkt 47626804 90731378
Lockertsen, Berit Tilsynsperson \ Barnerepresentant 90123784
Mathisen, Eli-Ann P.S Assistent
Mathisen, Maria Kristin Fagarbeider 99456510
Myklebust, Maria Samland Assistent 92089967
Myrvoll, Miriam Assistent
Møller, Lisbeth Adjunkt 41697690
Nielsen, Vigdis Irene Fagarbeider 91802185
Nilsen, Jon Einar Assistent 94038130
Olsen, Elisiv Mari Kamsvåg Adjunkt m/tilleggsut 90892941 90892941
Olsen, Inger Johanne Adjunkt
Olsen, Rajna Helén Adjunkt m/tilleggsut 77790961
Pedersen, May Britt Strøm Fagarbeider 91895502
Prohl, Frank Assistent 41362926
Seglsten, Anita Adjunkt m/tilleggsut 94831287
Skagsoset, Heidi Sekretær 90405383
Skogdal, Jan Fredrik Enhetsleder/rektor 40237369 40237369
Soknes, Kristin Welle Adjunkt m/tilleggsut 46851330
Stark, Kathrine Kontaktlærer 1C 47653643
Sørensen, Beate Lium Assistent 77791511
Thunestvedt, Jarle Barnehagelærer 91616940
Vaadal, Kristin Bones Vangberg Adjunkt m/tilleggsut 90971357 90971357
Widding, Kirsti Irene Førstesekretær 90405383
Winger, Chris Adjunkt m/tillegg 94801538

Boligkontoret

Andersen, Stian Boveileder
Arctander, Marianne Pleym Enhetsleder 77790127 48044591
Arslan, Siv Anne Warvik Konsulent 777 90 806
Fusdahl, Kristin Johanne Bråten Assistent 97483263
Gansmoe, Edd Robert Boveileder 777 91 887 95807353
Gschib, Marit Bøckman Saksbehandler 77790580
Gundersen, Dagfinn Saksbehandler 77790484 45006445
Hansen, Ulf R Avdelingsleder 77790807 90140337
Ingebrigtsen, Linda Saksbehandler avd. bank 77790404 94807930
Jensen, Henny Konsulent 77790416 47450227
Johansen, Veronika Lene Boveileder 47450224 47450224
Klausen, Trond Ketil Boveileder 99 29 68 66
Langnes, Susanne Arntzen Juridisk rådgiver 77791089
Leifson, Bente Rådgiver 77791544 90043810
Lundamo, Erling Konsulent boliganskaffelser 77790464 48866792
Melkild, Arnhild Konsulent 77790448 47450230
Myrvoll, Lena Helen Prosjektleder, Housing first 94861503
Nilsen, Ragnar Boveileder 47450229
Richardsen, Tove Konsulent 77790257
Solstad, Jonny Avdelingsleder utevirksomhet 77790225 47450225
Steffenakk, Cecilie Administrasjonskonsulent 95220250
Torneus, Espen Konsulent 77790265 46864443
Uteng, Linda Saksbehandler Utleievirksomhet 77791886 97184821

Borgtun skole

Afana, Nihal Nabil Lærer
Al Laham, Riad Khalil Lærer 96965605
Antonsen, Benedikte Lektor 90722371
Bar Abadi, Maryam Morsmålslærer 96812711
Barzo, Rostami Lærer
Berro, Alex Adjunkt 41669776
Breivik, Viveke Fagleder 77661970 41637740
Dagenborg, Marianne Adjunkt 98037110
Derakhshan Rokni, Tina Assistent 45064742
Dibakwane, Thabiso Josiah Lærer u/godkj utd.
Durdijeva, Aset Idrisovna (Marit) Adjunkt m/tilleggsut 41856656
Eriksen, Marit Hansen Adjunkt 90718439
Fosshaug, Eskil Vikar
Fosshaug, Magdalena Therese Adjunkt 90720289
Fosslund, Linda Lalid Fagarbeider 98041239
Hansen, Inger Merethe Adjunkt m/tilleggsut 77661970
Hansen, Ragni Johanne Lektor 90737523
Hayja, Rami Lærer 47318890
Henriksen, Erlend Lærer u/godkj utd.
Hoff Robertsen, Ann SFO- leder 40490862
Høgås, Eva Lill Adjunkt med tilleggsutdanning 77661970 90734698
Isaksen, Karin Marie Widding Adjunkt 98647744
Jakobsen, Camilla Walnum Lærer 90729831 90729831
Jenssen, Anne Karine Adjunkt m/tilleggsut 90726802 95232388
Jevari, Tonje Sekretær 90931860
Johannessen, Siw Lektor m/tilleggsutd 77661970 90727307
Johansen, Ann Mari Fastdal Assistent 41564668
Johansen, Inger Marie Assistent
Johansen, Jeanette Adjunkt 95437189
Karlsen, Kirsti Assistent 99594234 99594234
Kasberg, Gørill Kjeldsen Fagleder morsmål/IFK 77661974 / 77661970 99592136
Kittelsen, Lise Merethe Kontaktlærer 90733586
Klæboe, Henrikke Astrid Vikarlærer 77661984
Knudsen, Stig Adjunkt og IKT-veileder 77661979 47689831
Kopala, Marianne Adjunkt 90620549
Lahti, Mirja Morsmållærer +358407782685
Larssen, Bodil Jorunn Adjunkt m/tilleggsut 47249773
Masarujeva, Marina Lærer 96864508
Norvoll, Øystein Adjunkt m/tilleggsut 77661979
Olaisen, Kari Fagarbeider
Ottesen, Bror Jon Ottar Adjunkt 90789784
Paulsen, Hilde Assistent 91762998 91762998
Pedersen, Eirik Eidsvik Adjunkt m/tilleggsut 90723536
Pedersen, Morten Adjunkt 92865722
Reibo, Ingvild Isabelle Harang Adjunkt 90734978
Samuelsen, Stine Kontaktlærer
Skogstad, Marit Assistent 77661983 99313827
Stangnes, Monica Synnøve Baseleder SFO 77661972 95790533
Sørensen, Wenke Helene Enhetsleder/rektor 41462413
Torsvik, Ellen Adjunkt 77661970
Vintilescu, Loredana Lærer 92200519
Vollheim, Nina Adjunkt 90737335 90737335
Wilsgård, Stine Adjunkt 77 66 19 85 93680613

Brann og redning

Albrigtsen, Kurt Alarmsentraloperatør 46824449
Andersen, Jarle Tekniker 110-sentralen 77790713 - 97088265
Andreassen, Stig Roger Brannkonstabel 41639216
Andresen, Martin Brannkonstabel
Anfinsen, Rune Brannkonstabel 90806610
Benjaminsen, Arne Feierinspektør 47467246
Benjaminsen, Erik Brannmester 91243850
Benjaminsen, Rune Brannkonstabel 77790710 91135747
Berg, Michael Brannkonstabel 99554811 99554811
Blikfeldt, Erik Brannmester 91765232
Bruland, Eirik Brannkonstabel
Christiansen, Kaj Beredskapsrådgiver/varabrannsjef 777 90702 91360037
Dahl, Geir Oddvar Brannkonstabel 90592160
Enoksen, Kent Jøran Feier 91802987
Fagerlund, Janne Margrethe Konsulent 77790706
Fredriksen, Kristian H. Branningeniør 95259054
Giswold, Lise Branninspektør 77790733 97523950
Gulstad, Morten Brannkonstabel 91334566
Hammernes, Robert Feier 77790730 48290828
Hansen, Bernt Brannkonstabel 90693294
Hansen, Geir Jonny Brannkonstabel 97065593
Hansen, Jack Erik Brannkonstabel 41416831 41416831
Hansen, Ove Dalsbøe Brannkonstabel
Hansen, Stein Børre Beredskapskoordinator 004797669364
Hanssen, Alf Robin Brannkonstabel 90788213 90788213
Hanssen, Oddbjørn Brannmester 91574348 91574348
Harder-Falck, Daniel Andreas Brannkonstabel 97150004
Haugland, Bjørn Gynnild Brannkonstabel 92046198
Helmersen, Arnt Ragnar Brannkonstabel
Hernes, Frank Brannkonstabel 90055756
Hustad, Arne Warberg Brannkonstabel 95743027
Hveding, Kjell Ove Brannkonstabel 41436800
Høydal, Øystein Mathias Branningeniør 77 79 07 24 948 50 958
Iversen, Astor Brannkonstabel 90016571
Jakobsen, Inge Brannmester 41239888
Jensen, Gry Kontorsjef 77790703
Johannessen, Robin Feierinspektør VED BRANN-RING 110 90476541
Johansen, Arnt Are Teknisk koordinator 777 90742 91380347
Johansen, Jørgen Mauno Avdelingsleder Beredskap +47 90 23 77 15
Johansen, Karl Erik Brannkonstabel
Johnsen, Fred Overbrannmester 90791195
Jørgensen, Jørn Brannkonstabel +4790859217
Jørstad, Jonny Branninspektør 777 90725 99466365
Kanestrøm, Morten Brannkonstabel
Karlsen, Kristian Alarmsentraloperatør
Kongsli, Bjørn Ole Brannkonstabel 90738122
Kristensen, Kai-Einar Brannkonstabel 90779764
Lambela, Jan-Kåre Fagansvarlig tilsyn 77 79 07 31 91 36 37 52
Leiknes, Jan Åge Brannkonstabel
Lerberg, Stein Harald Brannkonstabel 95765431
Lorentsen, Klaus-Arne Alarmsentraloperatør 99579951
Lorentzen, Rune Brannkonstabel 99747434
Lyseggen, Anita Marthinsen Konsulent 77790705
Lyseggen, Dan Tore Overingeniør 777 90722 91367366
Madsen, Ståle Branninspektør 77790729 91377667
Malmedal, Håvard Brannmester 93402299
Manndal, Gøran Andre Alarmsentraloperatør 95164511
Mathisen, Odd Ståle Nordstrand Brannkonstabel 91601852
Moe, Berit Undervisningsleder/branningeniør 777 90723 48109730
Moldekleiv, Stian Brannkonstabel
Myrhaug, Jostein Overbrannmester 91379258
Nilsen, Colbjørn Mattila Brannkonstabel 48107307 48107307
Nilsen, Even Brannkonstabel 97948278
Nilsen, Jonny Magne Avdelingsleder 777 90721 90016395
Nilssen, Kurt Ståle Brannkonstabel 91637169
Nordheim, Dan-Ole H. Feier u/fagbrev 90088376
Nordmo, Tore Alarmsentraloperatør 90042647
Nordstrøm, Tommy Brannkonstabel
Norum, Helge Erik Brannkonstabel 97672215
Olsen, Joar Driftstekniker 90989037
Ottosen, Markus Brannkonstabel 91844983
Paulsen, Vidar Brannkonstabel 004797087890
Rognmo, Torben Brannkonstabel 90697696
Rødsjø, Øystein Feiersvenn 77790730 90590803
Sarre, Roy-Asmund Brannkonstabel 91331812
Sivertsen, Per Ole Avdelingsleder og IT-ansvarlig 77790712 91373112
Skogvik, Lill Gørill Branninspektør 77790727 94806860
Solstad, Øystein Brann- og redningssjef 77790701 91365681
Sommer, Tor-Egil K-HMS Ingeniør/ Koordinator 77790741
Stangnes, Frank Brannmester 90921176
Stenersen, Jo-Inge Fagleder bolig/feiermester 77790732 95984220
Stenvold, Bjørn Konrad Brannkonstabel, Fagansvarlig dykking 95720320
Sørem, Hans-Peter Brannmester 95256280
Sørensen, Stian Feier u/fagbrev
Valen, Kjetil Brannmester 91109500
Valle, Kent Are Brannkonstabel
Vevik, Kim Weenås Brannkonstabel
Warholm, Arild Branningeniør 77790726 94864620
Wilhelmsen, Pål Brannkonstabel 41212077
Øien, Eirik Brannkonstabel 77790730

Bydrift

Andreassen, Arne Fagarbeider 90536314
Andreassen, Dag Ivar Enhetsleder 77791406 97010400
Andreassen, Hugo Soneleder 77791418 95895078
Andreassen, Kjell Morten Servicemedarbeider 90765920
Andreassen, Tor Arne Arbeidsleder 77791412 97010900
Antonsen, Andreas Fagarbeider 48899359
Astad, Solveig Personalkonsulent 77791420 48150799
Augustinussen, Tron-Even Driftsleder 77791403 97046497
Bjørklund, Kristin Fagarbeider 48254398
Boholm, Karl.gustav Fagarbeider
Figenschou, Pal Fagarbeider
Figenschou, Solveig Iversen Fagarbeider 48144085
Fremnesvik, Fredrik Fagarbeider
Hansen, Ellen Jorun Konsulent 77791415 95984208
Hansen, Morten Kontormedarbeider
Hansen, Ronald Fagarbeider
Heggelund, Cato Arbeider/spes.arb. 97967747
Heggelund, Jarle Arbeidsleder
Helf, Martin Servicemedarbeider 94240518
Hoegh, Georg Fagarbeider
Horntvedt, Erik Administrativ leder 77791402 91104185
Jacobsen, Trond Servicemedarbeider
Jensen, Morten Fagarbeider/formann
Jensen, Sigmund Fagarbeider
Johansen, Harry Fagarbeider
Johansen, Stig Ture Servicemedarbeider
Johnsen, Jan-Ove Servicemedarbeider 41548542 41548542
Kanck, Stein Fagarbeider
Klausen, Claus Arne Servicemedarbeider
Korneliussen, Elling Fagarbeider
Kraknes, Kenneth Servicemedarbeider
Larsen, Jan Kåre Fagleder 77791410 95895079
Larsen, Jim Roger Fagarbeider
Lauritzen, Odd.erik Fagarbeider
Lilleby, Rohnny Andre Fagarbeider
Lorentzen, Børge Fagarbeider
Lorentzen, Charles Fagarbeider 77791419
Lundblad, Yngve H. Verneombud Bydrift 91597172
Løvstad, Jesper Arbeider/spes.arb.
Mikkelsen, Per Morten Lagermedarbeider 77791413
Monsen, Wiggo Hveding Håndv./fagarb. 91171825
Myreng, Aina Fagarbeider 95941547
Nilsen, Terje Fagarbeider
Nilsen, Trond.åge Fagarbeider
Nilsen, Willy Servicemedarbeider 41417076
Nilssen, Maj Irene Soneleder 777 91433 48151786
Ovesen, Svenn Harald Fagarbeider 95984211
Pedersen, Leif Harald Fagleder - veg 77791404 97010800
Richardsen, Vidar Fagarbeider
Rånes, Ulla Brith Konsulent 95984210
Røkke, Harald P. Fagarbeider 90945833
Simonsen, Kjell Steinar Fagarbeider
Skogstad, Tom Christian Servicemedarbeider
Skogstad, Tor Egil Fagarbeider
Sommerbakk, Tommy Johan Verksmester 77791416 91882001
Sæternes, Tore Rådgiver 77791401 90917002
Sørensen, Asbjørn Frode Servicemedarbeider 91768937 91768937
Sørensen, Jørgen Fagarbeider
Thomassen, Mona Anita Moeng Fagarbeider
Tretten, Birger Fagarbeider
Tungodden, Ketil Servicemedarbeider
Tårnes, Pål Fagarbeider
Tøllefsen, Hugo Fagarbeider
Vekve, Odd Helge Arbeidsleder 77791421 91547405
Wik, Bjørn Arbeidsleder 77791419 91351969
Wist, Kjell Jonny Fagleder 77791409 97030829
Ødegårdstuen, Tor Gunnar Fagleder 77791405 95984206

Byggforvaltningen

Aalstad, Svein Vaktmester 2 902 29836 90229836
Abrahamsen, Frank Konstituert enhetsleder 90069657
Akselsen, Stig ivar Vaktmester 906 54 440
Albrigtsen, Hugo Vaktmester 40435690
Andersen, Steinar Vaktmester 77791835 99515621
Andersen, Tor Vaktmester 41756619
Andreassen, Birger Vaktmester 1 90610749
Andreassen, Fritz Driftsleder 48207340
Andreassen, Kai Byggforvalter - skolebygg 48262576
Antonsen, Torbjørn Vaktmester 46839172
Bakkland, Tor-Halvar Driftssjef 77790559 94805662
Berntsen, Hermund Driftsleder 90561118
Brattsti, Rolf Vaktmester 99515601
Bruvold, Steinar Vaktmester 99515611
Børresen, Per Børre Byggdrifter 94895798 94895798
Dahl, Gustav Rørlegger 46897632
Engelskjøn, Thomas Juridisk rådgiver 95085155
Erntsen, Dag Arne Ingeniør 97568022 97568022
Falck, Oddvar Emil Vaktmester 91145726 91145726
Figenschou, Håvard Paulsen Tømrer, fagarbeider 91641544
Furre, Daniel Jensen Prosjektleder for Strategi for kommunale boligeiendommer / Fellestillitsvalgt for Akademikerne 90168921
Grønn, Oddleif Vaktmester 91314902 99515618
Gustavsen, Frode Prosjektleder og byggforvalter 94780737
Guttormsen, Olaf Vaktmester 77 69 04 00 91745441
Hansen, Bror Vaktmester 777 92 195 / 950 890 03
Hansen, Gunn Iren Renholder
Henriksen, Siri H. Brann- og sikkerhetsrådgiver 48291669
Hågensen, Arnt Vaktmester 77667623 91531172
Iversen, Jon-Geir Leder teknisk drift 41471110 41471110
Jamt, Svein Erik Sødahl Fagleder Byggautomasjon og SD-Anlegg Bruk Skype buisness 90249658
Jensen, Ole-Martin Vaktmester 95092568
Johansen, Alf Kåre Byggteknisk kunsulent 40448933
Johansen, Eirik Prosjektleder/Byggforvalter 95091092
Johansen, Geir-frode Vaktmester 48197589 48197589
Johansen, Stig Ronde Fagleder IKT 90779750
Johansen, Tore Fagarbeider 91809441
Jørgensen, Tom Snekker 41614350
Karlsen, Willy Vaktmester 47451446 47451446
Kjær, Jon are Vaktmester 48881908 48881908
Kling, Atle Vaktmester 47452844 47452844
Korsberg, Svein Gunnar Vaktmester 77791392 95223369
Kristiansen, Janita K. Byggdrifter 90546723 90546723
Kruitwagen, Floris Byggforvalter 90524673
Lange, Jeff Tømrer 93021144
Larsen, Trond Are Fagarbeider 48117147
Lind, Åsmund Vaktmester 77757020 99515624
Lund, Jørn Byggdrifter 98262182
Lyngmo, Nils olaf Vaktmester 91694306 91694306
Løkvoll, Finn Byggdrifter 90875905
Madsen, Vegard Barnes Vaktmester / Elektro Fagarbeider
Magnussen, Jan harald Vaktmester 40037635 40037635
Marienborg, Per Vaktmester 99571888
Martinsen, Vidar Glassmester 95058463
Meyer, Jarle Elektriker 95058321 95058321
Mikalsen, Bernt -jørgen Elektriker 95800930
Mikkelsen, Trond Driftsleder 90772879
Moe, Arne Vaktmester 99515593 99515593
Monsen, Reidulf Oddvar Vaktmester 90400752 45008109
Mortensen, Ingolf Driftsleder/ Barnehager/ Slottet 41652699
Myhre, Hallgeir Maler 99081290
Nilsen, Nils Olav Vaktmester 77757170 99515616
Nilsen, Torbjørn Vaktmester 90856240
Nilssen, Hermod Driftsleder 95829841
Niva, Arne Rørlegger 95794138
Norgård, Arve Byggforvalter 47455015
Norheim, Jan-Fredrik Elektroingeniør Fagleder Elektro 90693121
Olsen, John Anders Syltran Fagansvarlig VVS 777 90499 46816859
Olsen, Knut Bjarne Rådgiver FDVU 48867698 48867698
Olsen, Per Kristian Fagarbeider
Olsen, Trond Bjørner 99472208
Olsen, Trond Roald Vaktmester 77791140
Roland, Nils Olav Byggdrifter 99515620
Seljeskog, Ole-Kristian Driftsingeniør 77790208 47758111
Seppola, Per Inge Vaktmester 90073297
Simonsen, Torbjørn Vaktmester +4746863768
Sivertsen, Stein Arbeidsleder 90613739 90613739
Sjøblom, Carina Kontroller 77790196 94806756
Solvang, Gudbrand Vaktmester 77791313 47458317
Sunde, Arne Fagarbeider
Sørensen, Joachim Andre Byggdrifter 90754163 90754163
Sørensen, Randi helene Snekker 41436787
Thraning, Gunnar Byggforvalter administrasjonsbygg 90368834
Tosdal, Hansen, frank Vaktmester 47458280
Utheim, Jakob Vaktmester 91840550
Vik, Lodve Vaktmester 99581796
Wilhelmsen, Svein Hugo Vaktmester 77790955 48048193

Byrådsavd. for helse- og omsorg Fellesområde pleie/omsorg

Bendiksen, May Iren Fagleder Utviklingssenter for hjemmetjenester Troms 77757964 90732983
Bülow, Toril Leder USHT Troms 77791304 / 48034599
Hagen, Kirsti Marie Fagsykepleier Utviklingssenter for sykehjem og hjemmetjeneste 77791311 90114969
Remlo, Lisbeth Fagsykepleier/Rådgiver 777 91349 90664977
Sausjord, Elisabet Fagsjukepleiar Utviklingssenter for sjukeheim og heimetenester 45638074

Byutvikling

Albrigtsen, Frode Geodata /ingeniør matrikkel 48125713
Anttonen, Heli Arkitekt 48275673
Arkteg, Kåre Overing./byggesak 95036575
Bakke, Terje Geodata/Fagleder kart 90016597
Ballari, Berit J. Jurist - byggesak 48212494
Bjørkum, Frank Seniorrådgiver 90113664
Bjøru, Heidi Rådgiver 41514365
Brekkland, Silver Oppmålings assistent 90171677
Brekmo, Kjetil Leder byggesakstilsyn 95078809
Broks, Svein Avd.ing./byggesak 48151946
Børset, Tor Røkkum GIS-ingeniør 48125867
Deiting, Carl Henrik By- og samferdselsplanlegger / plankontor 90097386 97009913
Eggimann, Vidar Ingeniør/saksbehandler 48249756
Eide, Bo Rådgiver/plan 48299524
Eidesen, Erik Reguleringssjef 47608107
Falck, Laila Byggesakssjef 99023536
Fossum, Roy Arealplanlegger 47610087
Gjertsen, Håkon Waage Leder Park og veg 48151765
Grud, Kristoffer Helgesen Saksbehandler 90129364
Hammer, Tone Prosjektleder for Transportnett Tromsø/plan 90062853
Hareide, Per Plansjef / plankontoret
Haugan, Audun Prosjektleder for Sentrumsplanen 91691842
Henriksen, Sissel Overingeniør/byggesak 48217647
Holdø, Eline Byggesak/ Saksbehandler 48206427
Holmvik, Eivind Planlegger/regulering 47700507
Hübscher, Tobias Landskapsarkitekt/ park og veg 90110958
Jacobsen, Anders Bangsund Ingeniør/geodata 48127842
Jakobsen, Gunn - Elin Kommuneplanlegger/Plan 90067625
Jensen, Sten Jarle Trafikktekniker 95025054
Johansen, Ann Katrin Konsulent 90131081
Johansen, Geir-Ulf Fagleder matrikkel / Geodata 48201955
Johansen, Hermod Fagleder landmåling/ geodata 99592116
Johansen, Irene DAK-Ingeniør/Geodata 48282591
Johansen, Roald Vegforvalter/Park og veg 90821399
Johnsen, Ragnhild Byggesaksbehandler/sivilingeniør 48214379
Jordheim, Henriette Landskapsarkitekt MNLA/Park og veg 97618239
Jørgensen, Vidar B. DAK-ingeniør/Geodata 90061976
Karlsen, Britt Ingeniør/Geodata 90063893 / 92807075 90063893
Karlsen, Gørill Ingeniør/Geodata 90023924
Kaurin, Håvard DAK-Ingeniør/Geodata 90075831
Knoll Andersen, Michael Landmåler 90091183
Korsberg, Stig Atle Ingeniør/Geodata 91342037
Kronstad, Liv Konsulent/Byggesak 48227968
Krutnes, Kurt Landskapsarkitekt/regulering 90101589
Kuivalainen, Bjørnar Eivind Ingeniør, byggesak 48293457
Lange, Kjell.erik Rådgiver 90128711
Larsen, Espen Geodatakontoret 90994624
Larsen, Robert Reguleringsplanlegger 90129484 90129484
Martinsen, Hugo Konsulent 90125538
Mikkelsen, Solveig Saksbehandler/byggesak 90018653
Minde, Else Karlstrøm Arealplanlegger / plankontoret 48215498
Moe, Kurt A. Geodata/Ingeniør 90065862 90065862
Moe, Stig Tore Rådgiver, Vegforvalter 40033252
Mohåg, Mette Byutviklingssjef 99245861
Møkleby, Regine Ada Aasjord Ingeniør 90027668
Nermo, Mads Rådgiver 90029025
Nilsen, Dag-Ove Elektroingeniør 97436849
Nilsen, John Alfred ESA- administrator og systemkoordinator 901 07 523
Nilsen, Stephan Økonomirådgiver/Controller 91560148
Nygaard, Ask Rødahl Ingeniør 48216251 48216251
Pettersen, Elisabeth Landskapsarkitekt MNLA 90120047
Pettersen, Renate Rådgiver 93054260
Rabås, Margrethe Rådgiver friluftsliv 97175989
Ramsøy, Jon Kristian Konsulent /stab 90127526
Rasthe, Stein Over.ing / Byggesak 90116425
Robertsen, Henriette Landskapsingeniør (Rådgiver) 90713686
Romsaas, Henrik Prosjektleder 99252495
Romuld, Anniken Arkitekt/regulering 90118135 90118135
Ruud, Bodil Saksbehandler/regulering 90128425
Rype, Janike Marlen DAK-Ingeniør/Geodata 90093483
Ræder, Asle Rådgiver, Prosjektleder 90554089
Sandjord, Ernst Ingeniør/Geodata 90066343
Schjetne, Jørn-Eirik Prosjektleder 91105691
Schneider, Nina Landskapsarkitekt/park og veg 48296569
Seblom, Merethe Rådgiver/plan 90032597 90032597
Senstad, Kaja Heir Jurist/Byggesak 90019849
Sletteland, Gaute Jurist/byggesak 48098356
Solheim, Jon Erling Administrativ leder 48275851 91144069
Solli, Siw Helene Jurist tilsyn, byggesak 48115378
Steenstrup, Erling Rådgiver 95707802
Sunnefeldt Nyberg, Anna Prosjekt 90280166
Sørensen, Beate Berger Personalkonsulent 90016059
Sørensen, Oddny Konsulent/stab 90217486
Thoresen, Tom Andre Jurist / byggesak 48296169
Tollefsen, Hans Petter GIS-konsulent/Geodata 48296091
Ugedahl, Guri Rådgiver - transportplanlegger/plankontoret 99254664
Vedeler, Gjert-Henrik Prosjektkoordinator Park og veg 48049948
Veld, Remco Rådgiver/regulering 90130728
Weber, Wim Miljørådgiver/plan 48219289 97718668
Woll, Guri A. Konsulent/Geodata 90109700

Ersfjordbotn skole

Brokstad, Håvard Sevrin Adjunkt 77664392
Fagerfjord, Ida Helen Fagarbeider 95135436
Franco-Jensen, Elines Renholder 90568978
Gebhardt, Truls Solgaard Adjunkt m/tilleggsut 77664392 47689843
Halvorsen, Aina Regine Baseleder SFO 47700537
Ingebrigtsen, Nina Lærer 97797910
Johansen, Sissel Adjunkt 48028746
Larsen, Margrete Førstesekretær 48029235
Nilsen, Britt Sissel Fagleder Tromvik barnehage 94853970
Norrie, Lill Jorunn Assistent 97195180
Norrie, Nina Assistent 48292879
Olufsen, Bjarnhild Assistent 94853970 94853970
Pedersen, Karianne Lærer 48036931
Ringkjøb, Thor Harald Adjunkt m/tilleggsut, Ersfjordbotn skole 477 04 103 47704103
Skåre, Hanne Kristine Fagleder 91873974
Yttervoll, Gry Adjunkt m/tilleggsut 477 00 857 47700857
Østring, Hans Kristian Enhetsleder/rektor 95105699
Østring, Yngvar Lennert Assistent 91727467

Fagereng skole

Albertsen, Vegard M Adjunkt m/tilleggsut 77791197 47620924
Bellika, Marte Adjunkt m/tilleggsut 47620953
Bårdsen, Siv Fagleder 77791173 47625321
Eidsmo, Annicken With Adjunkt m/tilleggsut 77791182 47621493
Elvestad, Hildegunn Fagleder 97581559
Eriksen, Elin Terese 77791185 41416824
Eriksen, Ulrikke Forsaa Baseleder SFO 47625350
Fagerli, Marthe Lærer u/godkj utd.
Friis, Marius Konsulent 47621896 47621896
Gundersen, Daniel Baseleder
Hansen, Bjørn Eivind Hedley IKT-veileder faglærer 47708771
Hansen, Cecilie Adjunkt m/tilleggsut 41239911
Johansen, Freddi Adjunkt m/tilleggsut 95027058
Johansen, Janne Kristine Enhetsleder/rektor 77791171 95287562
Johansen, Jon Erik Adjunkt 99246851
Johansen, Tone Adjunkt 45253895 47625126
Johnsen, Stian Gamst Adjunkt 47624851
Karlsen, Robin Barneveileder
Kjelsrud, Eli Adjunkt m/tilleggsutdanning
Knudsen, Charlotte Hansen Adjunkt 91361017
Krogh, Anne Maj Lærer ufaglært 004795912100
Larsen, Jacob Elias Assistent
Larsen, Michael Hårek Assistent 47685440
Larsen, Pål Arild Adjunkt m/tilleggsut 47624921
Lomax, Elizabeth Koren Assistent
Lund, Rune Adjunkt m/tilleggsut 77791178 99747971
Moe, Guro Mariann Adjunkt m/tilleggsut 47621841 47621841
Nermo, Ulf Adjunkt 77791189
Nilsen, Thor Øyvind Lektor 47625083
Sigurdsen, Lars Yngve Assistent 40289905
Solli, Håkon Nikolai Vikarlærer egasjement 41697949
Storø, Lene Marie Lektor 77757070 41205007
Sæbø, Siv Nina Bergh Lærer 77791176 47625126
Sørensen, Silje Astad Lærer
Thinn, Åshild Barnehagelærer 47625371 47625371
Trønnes, Vibeke Adjunkt m/tilleggsut 91775406
Vaeng, Anita Brovoll Adjunkt m/tilleggutd 47625235
Westhagen, Kristine Bergan Adjunkt med tilleggsutdannelse 77791196 47625289
Zilali, Rolf Barneveileder 94161647

Fagrent

Abraha, Yonatan Daniel Renholder 96712260
Adell, Merete Ann Chloe Teamleder - sone 4 40494093
Ali, Dahabo Mohamed Renholder
Amor, Nouri Teamleder 77790936 92090187
Andersen, Else Anita Renholder
Andersen, May Lisbeth Håndv./fagarb.
Andreassen, Maneewan Renholder 96742440
Andreassen, Ruth Renholder 99549449
Angelova, Jivka Ruseva Renholder 93820264
Annfinsen-Heiskel, Mariann Teamleder 91918444
Bacalso, Anastacia Renholder
Bakkelund, Heidi Renholder
Barama, Debora Chesco Teamleder 92255420
Berhane, Habtom Welday Renholder 47446447
Boonlom, Thanaporn Renholder 93659153
Boychev, Stoyan Hristov Renholder
Boycheva, Rositsa Renholder 95709239
Brekmoe, Maria Imelda Renholder
Bunwiset, Praphat Håndv./fagarb. 92843511
Cana, Maria Liza Renholder
Dano, Ibrahim Imam Renholder 91746634
Denarwandi, Ahmad Renholder
Domnisoru, Andreea-Diana Renholder 4527745
Elangwe, Pascal Renholder 97183256
Engen, May L. Samuelsen Renholder
Epse Wahuemo Fliye, Winhiouroua Therese Renholder 98324246
Eriksen, Anne Pauline Renholder
Faal, Sering Teamleder 92281563
Forfang, Merethe A.H. Leder 93466720
Forsmo-Nilssen, Gwendline Soneleder Sone 3 97038610
Gebreiyesus, Biniyam Berhe Renholder 96802172
Gehbretnsae, Yemane Tesfay Renholder
Ghirmay, Tedros Renholder 46372198
Hama Faraj, Amina Babacher Renholder 40147242
Hansen, Elisabeth Einseth Konstituert soneleder 40612354
Hansen, Hilde Merete Renholder 90985881
Hansen, Ingunn Renholder
Hansen, Ma Ayah Dayandante Renholder 98415544
Hansen, Saengduan Renholder 96747233
Hansen, Sandra Renholder 93254548
Hansen, Sylvi Margit Teamleder/Verneombud 93460588
Hansen, Tora Johanne Unge arbeidstakere
Hanssen, Britt-Johanne Håndv./fagarb.
Hanssen, Edgar ivar Soneleder 92206041
Harland, Aornuma Pudpong Håndv./fagarb. 41362105
Hartvigsen, Jorunn M Marin Renholder
Heggeli, Ratchanee Renholder 41401258
Hussen, Samira Nasir Renholder 91746634
Idlhachmi, Lachen Renholder 97116120
Jacobsen, Kitiya Renholder 90186809
Jakobsen, Gida Bando Renholder 41329686
Jakobsen, Greta Grønvoll Renholder 95903778
Jakobsen, Hilbjørg Karin Renholder
Jakobsen, Thorbjørn Renholdsplanlegger/Tekniker 48094121 48094121
Jensen, Solrunn Edel Renholder
Johansen, Jorunn Oline Renholder
Johansen, Mona Renholder 40065726
Johansen, Ratchada Håndv./fagarb. 48105840
Johansen, Siv Hanne Ressursteamleder 97613769
Johansen, Solveig Isaksen Fagarbeider/Renholdsoperatør
Johnsen, Åshild Teamleder 40613427
Jæger, Aphinya Renholder
Kahsai, Desbele Beraki Renholder 96820568
Kandrova, Viktoria Renholder
Karlsen, Åse Synnøve Håndv./fagarb. 95290461
Khechini, Moncef Renholder /tillitsvalgt - sone5 47284885
Kidane, Meseret Gebre Renholder 45011675
Kjeldsen, Ragnhild Soneleder 77643708 99599315
Kjelstrup, Tone Renholder
Kristensen, Cecilie Renholder
Kristiansen, Khamin Muanphet Fagarb. med særalder
Kristiansen, Torill Solvang Renholder
Lingrasmo, Anne Ressursteamleder 97614377 97614377
Lingrasmo, Tine Renholder 91565004
Lockertsen, Johanne Renholder
Lone, Janne Soneleder 40486780
Løvli, Veronika Schrøyen Håndv./fagarb. 92251583
Manin, Duangnapha Renholder 95822875
Markandu, Jeyakantharajah Håndv./fagarb.
Marokhina, Svitlana Renholder 90662492
Mbuga, Jane Rita Jeremia Renholder
Moe, Beate maria Teamleder 92209107
Moe, Herlaug Kirsti Lill Renholder
Mogemark-Tangie, Evelyn Ngengong Renholder 95409727
Mortensen, Aida Pauline Renholder 46930611
Mortensen, Merethe Cicilie Slåttnes
Moungnonthasri, Wilawan Teamleder 90606948 90606948/92094601
Nilsen, Marit Gustava Renholder
Nordahl, Margrethe Personalkonsulent 97615109
Nyonteh, Alfred Renholder 92051664
Næss, Therese Renholder 99525423
Okubazghi, Samuel Habtu Renholder 46244754
Olsen, Arild Olai Renholder
Olsen, Renate Lilly Renholder
Olsen, Vibeke Håndv./fagarb.
Panayotova, Tinka Vasileva Assistent 77697708 97911068
Paulsen, Jostein Leidulf Teamleder 40625959
Paulsen, Solbjørg Teamleder/Verneombud 40492534 90911217
Rasapoobalasmy, Vetrivel Renholder/Verneombud 97012869
Ringstad, May-hanne Renholder 41325463
Robertsen, Mona Janne Renholder
Saenchai, Sirada Renholder 96863129
Safdari, Asadollah Renholder 45145806
Samow, Subeyr Enow Håndv./fagarb. 90192844
Senbet, Menigistu Tolessa Håndv./fagarb. 93898729
Slåttnes, Synnøve Renholder
Solli, Tove Wibeke Renholder 47865399
Solomon, Teclit Kifle Renholder
Solvang, Ruth Soneleder 77643710 40612354
Stabell, Sissel Merethe Renholder
Stefanczyk, Alicja Zofia Renholder
Stensland, Elisabeth Ressursteamleder 97612166 97612166
Sunde, Marianne Håndv./fagarb.
Sundstrøm, Arnhild Teamleder
Svendsen, Janne Karine Ressursteamleder 92270815
Tashima, Walter T. Håndv./fagarb. 94145526
Teclemariam, Massimo Tesfu Renholder 98077634
Tesfaldet, Meris Renholder 99870136
Tesfay, Daniel Aregay Renholder
Teweldebrhan, Dawit Tesfatsion Renholder 45027678
Theodorsen, Liss Gunhild Renholder 48225911
Tollefsen, Aina Helen Renholder
Tsatsarov, Biser Yuriev Ressursteamleder 93459641
Tsegaye, Aklilu Wondimu Renholder 99864866
Tøllefsen, Virginia Renholder 45488590
Vasilev, Velizar Vasilev Renholder
Vigneswaran, Rathy Renholder
Vigneswaran, Suppiah Renholder
Wiangsanthiah, Sangduean Håndv./fagarb. 99876995
Wikran, Anne Marie Renholder
Yordakiev, Iliyan Emilov Renholder 92206041

Fastlandet Nord barnehager

Aga, Merge Tadesse Assistent
Alexandersen, Anne Pedagogisk leder
Andberg, Karoline Pedagogisk leder 95992269
Andersen, Elin Jeanette Assistent 77791524 93027969
Andreassen, Kristoffer Pedagogisk leder 77791524 47481806
Andreassen, Laila Pedagogisk leder 777 91560 47481913
Andreassen, Linda Fagarbeider 77791694
Aune, Randi Assistent 77615405
Bakkehaug, Torill merete Pedagogisk leder 77791680
Bakkeland, Heidi Pedagogisk leder 77791682 91820151
Berg, Anniken Assistent 77791680
Berg, Rita Annie Fagarbeider 77791560 48182287
Bergesen, Kristin Assistent 77791890 96234442
Betterigde, Susann Assistent 77791680
Bjørklund, Tina Benedikte Fagarbeider
Bojanic, Gordana Assistent 98340567
Bolstad, Gro Pedagogisk leder 77615405 91528949
Brogaard, Lene Fisker Spesialpedagog 77791524
Bruvold, Johanne Barnehagelærer 77791559
Davidsen, Lise Uteng Fagleder 77791524
Dikkanen, Jorunn Støttepedagog 77791690
Eidissen, Marte klæboe Pedagogisk leder 77791524
Eliassen, Lise Barne og ungdomsarbeider 77791560 99250939
Engen, Kato Pedagogisk leder 77791560 41461945
Engvik, Linda Sandnes Fagarbeider 77791560 47481913
Eriksen, Eva Kristin Assistent 77790810
Eriksen, Torunn Assistent 77753580
Hansen, Lis Barne og ungdomsarbeider 77791692 45240751
Hansen, Silje Linnea Spesialpedagog 98661465
Hansen, Vigdis storslett Pedagogisk leder 77753580 99325466
Hanssen, Monica 77791524
Hanssen, Siv Helen Pedagogisk leder 77791681 91521980
Heggelund, Merethe Assistent/Tomasjordneset barnehage 90149303
Heim, Benedikte Pedagogisk leder 77791560
Høgmo, Trine Sætherskar Barnehagelærer 77791890 90072600
Indrevoll, Tove Assistent 77791690
Jensen Wang, Anna Pedagogisk leder 77791694
Johansen, Anne grethe Fagarbeider 47633067
Johansen, Britt.heidi Førskolelærer 77791524
Johansen, Lill-Hege Pedagogisk leder 77791683 47481884
Johnsen, Cathrine Assistent
Johnsen, Heidi Assistent 77791691 97015075
Josefsen, Susanne Assistent 77791693 41299022
Jørgensen, Silje Isabell Assistent 777 91524
Kalstad, Evy Assistent 77615405
Knutsen, Veronika Hege Fagarbeider 77791690 98629899
Kristensen, Åsa Assistent 77791890
Krogstad, Anna Elise Wallenius Assistent
Lagesen, Marianne Bakke Assistent 77791683 47481884
Larsen, Iselin moyri Ped.leder 77791524
Larsen, Tone Marie Assistent
Larssen, Lena Ped.leder 77791692
Ludvigsen, Renate Assistent
Mack, Karina Pedagogisk leder 77791691
Markussen, Laila Fagarbeider
Mathisen, Liss karin Fagarbeider 77753580
Myrland, Tone Fagarbeider 77791559
Navjord, Veronika Fagleder 77791890 41512503
Nesvold, Elisabeth Spesialpedagog 77791890
Nicolaisen, Wendy Fagarbeider 77791680
Nikolaisen, Vibeke Assistent 77791691 97035553
Nilsen, Gørill Enhetsleder 77791526 90709676
Nilsen, Sigrun Sekretær 777 91525
Nilsen, Trine Langli Fagleder/Tomasjordneset barnehage 77791559 48882567
Nyborg, Benedicte Fagarbeider 48271029
Nystuen, Anette Assistent 77791890 95989197
Olsen, Torild Assistent 77791524
Pedersen, Martine Elea Barne- og ungdomsarbeider 92847923
Pedersen, Rigmor Støttepedagog 77791560 91612916
Pedersen, Wivian Barne og ungdomsarbeider 77791524 93657697
Pettersen, Wenche Fagleder 77791680 47466235
Qadi, Suheir Assistent 77791073 91800978
Simonsen, Lillian Ped.leder 77791890 98809561
Skogstrand, Line Assistent 77791890
Solberg, Siri Knutsen Barne- og ungdomsarbeider 77791560 95237194
Sørensen, Isabell Assistent 777991690
Thoresen, Thea Assistent 90770508
Tunstrøm, Mirva Assistent 77791690
Tveit, Hege Beate Pedagogisk leder 77791692 47481895
Vasskog, Marit Barne- og ungdomsarbeider 77791560
Yttergård, Eldbjorg Pedagogisk leder 77791530 48028605
Østgård, Laila Fagleder 77791690 47453485

Flyktningtjenesten

Andreassen, Olga Programkoordinator 77790342 91866302
Eldby, Nina Administrasjonskonsulent 46847874 41687772
Ellingsen, Tone Assistent
Esmail, Romodan Abdellah Miljøterapeut 96984089
Fagertun, Ronny Ungdomsveileder 90534703
Figenschow, Tine Bosettingskoordinator 77791933 94140634
Gebrehiwet, Tewelde Hadgu Miljøterapeut 40393834
Grotnes, Anne Programkoordinator 91818679 Resepsjon 91247967
Gulan, Kim Programkoordinator 90272964
Hansen, Jørgen Lyngaard Miljøterapeut 77790066 92892627
Hanssen, Valborg Borgan Konsulent 77790147 90368379
Havn, Silje Saksbehandler 77790064 / 94840906 99266560
Hika, Ayou Teshome Miljøterapeut 91372845 91372845
Jama, Jama Mohamed Ungdomsveileder 77790066 99279966
Jensen, Evy Ungdomsveileder 77790066 99166296
Jensen, Lena Avdelingsleder 91705306
Jensen, Vanja Marita Avdelingsleder Intro 777 90139 97121083
Johansen, Mari Elisabeth Saksbehandler 77790144 91724521
Johansen, Siri Miljøterapeut 98666328
Kjeldsberg, Magnus F Programkoordinator 90363571
Kjærvik, Kathrine Winther Miljøterapeut 95155679 95155679
Lien, Erlend Systemansvarlig Resepsjon: 91818679 90024578
Lødding, Åse Konsulent 777 90136
Magnussen, Peter Krogseng Programkoordinator 77790135 91882805
Maniraguha, Jean Pierre Saksbehandler/Programkoordinator 90634764
Mikalsen, Seynab Assistent 77791443 41217026
Miri, May-Britt Stensjø Enhetsleder 77791938 93012108
Moen, Tove Helen Bosettingskoordinator 77790137 95209679
Monazzami, Ali Miljøterapeut 92279052
Muladal, Anne Programkoordinator 90369066
Mustafa, Ramzi Ali Saksbehandler 41642306
Nordstrøm, Lena Bosettingskorrdinator 77790625 / Resepsjon: 91818679 94132086
Olsen, Ellen Alice Konsulent 777 90143
Skogstad, Julie Mari Lektor m/tilleggsutd 48108644
Solheim, Karin Johanne Ungdomsveileder 77790066 91818901
Sundberg, Jørn Terje Saksbehandler 77790141 90368491
Sørli, Mathias Bosettingskoordinator 77790402 90415180
Wara, Tatiana Prosjektleder 77675760 97500611
Wegu, Alemayehu Assistent
Wennberg, Anniken Ungdomsveileder 77790065 45185353
Wilsgård, Kevin Miljøterapeut 48173557 90363681

Forebyggende helsetjenester

Andersen, Else Avlund Helsesøster 77604760
Andersen, Mariann Barnepleier/Sekretær 90476058
Barrett, Elisabeth Ovanger Psykologspesialist 90558947
Bech, Grete Helsesøster 90219157
Berg, Therese Helsesøster 77604970
Bjørkly, Wenche Pedagogisk leder/Åpen barnehage 41457813
Borg, Marit Helsesøster 77791870
Bremnes, Ann Merete Leder 77791870/74 40448278
Dale, Linda Marie Avdelingsleder 40448284
Eines, Anette Karlsen Helsesøster 77604870 77604870
Ellingsen, Margrethe Dalsbø Helsesøster 77604870 48179132
Eriksen, Emmy Helsesøster 7760 4768
Eskeland, Helle Helsesøster 47689694
Evenseth, Anne Katrine Helsesøster 77604870 95826055
Falk, Guro Elisabet Helsesøster 47677946
Figenschou, Anne Lise Ulve Helsesøster 77604760
Grødahl, Ingrid Johanne Svalstuen Helsesøster/avdelingsleder 77604874 40448283
Gundersen, Siv K Normann Avdelingsleder/Helsesøster 77 60 47 60 40448281
Hansen, Inger-Lill Helsesøster 77791870 41577985
Hjembo, Tove Helene Eliassen Helsesøster 46833353
Hoel, Cathrine Helsesøsterstudent 77604760
Hoel, Grethe Lill Helsesøster 91613723
Høydal, Yvonne Helsesøster 77604970
Isaksen, Barbro Langstrand Helsesøster 7760 4970
Jensen, Ann Karin Griff Helsesøster 77604870
Jensen, Lene Helsesøster 47679862 47679862
Jenssen, Hilde Helsesøster 95830758
Jerijærvi, Elin Johanne Helsesøster 95410902
Johnsen, Evelyn Psykolog 94142347
Johnsen, Maren Jordmor 94375112
Josefsen, Beate Helsesøster 77791844
Karlsen, Lisbeth Fagkoordinator skolehelsetjenesten/helsesøster 48098103
Kaspersen, Jane Lovise Helsesøster 77604870
Knudsen, Gunn Kristin Helsesøster 95856147 91715568
Knutsen, Anja Helsesøster 77604970
Knutsen, Elfrid Annie Helsesøster 77791870 90124703
Kristiansen, Laila Johanne Helsesøster 77604970
Kvæl, Grete Helsesøster 77604760 41676832
Lambela, Marte Rasch Flyktningehelsesøster 48891748
Larssen, Aud Sekretær 77 60 47 60
Larsson, Maria Helsesøster 47673456
Liljegren, Lena Helsesøster 48891748
Lissner, Siv Hege Baustad Sekretær 911 79230 91837529
Lönnell, Charlotte Helsesøster 77 60 47 60
Løvlimo, Linn Hilde Helsesøster/Prosjektmedarbeider 77791870
Malmo, Siv Helsesøster 77604873 46906592
Martinsen, May Jorun Adjunkt m/tilleggsut
Mikalsen, Mary Line Fagkoordinator/Helsesøster 77790343 90123812
Mikkelsen, Kine Helsesøster 77604970
Moberg, Annelene Helsesøster 77604760
Mohammed, Raqiya Familienshus/åpen barnehagen, Ass. 77630197 / 77790221
Moldestad, Line Koordinator i Familiens Hus 91594174
Nordheim, Gerd Fagleder/Helsesøster 40448279
Nordstrøm, Åse Irene Sekretær 47653489
Nypan, Merete Avdelingsleder, Helsestasjon for ungdom, Tvibit 77697861 47673456
Olaisen, Carina Sekretær 47668753
Olaisen, Mona Hennie Sekretær 77791870
Olofsson, Cathrine Jordmor 47686956
Olsen, Randi Elisabeth Helsesøster Helsestasjon for ungdom, Tvibit 77697861 47673456
Ottarsen, Gøril Helsesøster /Avdelingsleder. Tromsdalen helsestasjon. 77604970 40448277
Pettersen, Anne Randi Helsesøster 77604970 48129916
Prestbakmo, Ann- Karin Ambulant foreldreveileder 48171077
Ramsvik, Janicke Helsesøster
Roos, Helena Jordmor/Jordmortjenesten 47684594
Rydeng, Ingvild Helsesøster 95439624 95439624
Sandtrøen, Ruth Helene Sekretær 77791870
Simonsen, Britt Margareth Enhetsleder 91626976 91626976
Solbakken, Hege Helsesøster 48896975
Solbakken, Rannveig Sekretær 77 60 49 70
Solstrand, Bente Helsesøster 911 79230 47672491
Stensrud, Heidi Marie Helsesøster 77604870 46933417
Stenvold, Trine Lise Sekretær 77791845
Storås, Gunhild Helsesøster 7760 4970 48997732
Sørensen, Lise Helsesøster 77791845
Sørlie, Edel Ballovarre Jordmor 47702785
Tamas, Diana Kinga Helsesekretær 92409045
Thomassen, Heidi Helsesøster 77604870/76 46931614
Thoresen, Anita Helsesøster 77791870 90715686
Thorsteinsen, Kamilla Sofie Helsesøster 95402105
Trones, Vigdis Helsestasjonsekretær 77604870 90158086
Trulssen, Unn Rose Helsesøster 77791870
Turpeinen, Astrid Johanne Helsesøster Kvaløysletta helsestasjon 77604870 47508263
Vik, Lise Helsesøster
Wallann, Solveig Margrethe Pedagogisk leder, Åpen Barnehage 46836537
Wangberg, Stine Barnevernpedagog 48259201
Wergeland, Kristina Helsesøster 77604975 90087963
Wormdal, Ole Mikal Lege 77791800
Ødegård, Bente Psykologspesialist/Koordinator Lavterskelteamet 48891339
Øisund, Hilde Helsesøster 77791878 48206977

Grønnåsen skole

Alsvik, Bjørg Laila Adjunkt m/tilleggsut 90281853
Andreassen, Tine Bech Adjunkt 90547514
Arneberg, Kjersti Lærer u/godkj utd.
Bakkejord, Frode Adjunkt 90362856
Bruvold, Jørn Ove Adjunkt m/tilleggsut 91154553
Bøyum, Vegard Voll Miljøterapeut | Ekstravakt 93050929
Christiansen, Sara Lærer 94207831
Elvenes, Berit Bakkehaug Adjunkt/rådgiver 77665712
Finnes, Mats Olav Sollid Lærer 90543495
Furulund, Jens-Erik Adjunkt 77665700
Gregersen, Ida Aalstad Lektor 97069286
Hamre, Kari Marte Adjunkt m/tilleggsut 47653199
Hansen, Heidi Karoline Adjunkt m/tilleggsut 90649978
Hansen, Marit Adjunkt m/tilleggsut 90412472
Hansen, Tor Jørgen Øwre Assistent 97767518
Haugli, Morten Sosialpedagogisk rådgiver/ Spes.leder 8. og 9. trinn 90418843
Hind, Guro Adjunkt/Sosiallærer/rådgiver 90413509 92261965
Ingebrigtsen, Morten Adjunkt m/tilleggsut 47689864
Jensen, Jane Magda Adjunkt m/tilleggsut
Jenssen, Markus Yttergård Assistent 45438599
Johansen, Simen Assistent
Karlsen, Grethe Mari Konsulent 91160502 91160502
Kimsaas, Magnus Adjunkt m/tilleggsut 47237118
Kirkvik, Nina Kontaktlærer 8B - Faglærer i norsk og praktiske-/estetiske fag 90551396 90518262
Knudtsen, Ida Therese Hassfjord Lærer
Kollstrøm, Stein Olaf Lektor 95101108 90537492
Kongsli, Kirsten Adjunkt m/tilleggsut
Kristensen, Sigrid Johanne Adjunkt 90625356
Lajord, Kristine Karlsen Assistent 90091809
Liavik, Thomas Alexander Assistent 98039788
Lien, Frode Høybakk Adjunkt m/tilleggsutdanning 90419245
Nordeng, Jan Erik Adjunkt m/tilleggsut 91621230
Nordvik-Wangberg, Elisabeth Teamleder IFK 90543468
Riibe, Stig Adjunkt 99115522
Salamonsen, Solveig Adjunkt m/tilleggsut 97133282
Sandnes, Gunn Kjersti Kontaktlærer IFK 90586954
Skjeggerud, Guro Adjunkt m/tilleggsut 90537364
Sollied, Sondre Lektor
Svee, Elisabeth Adjunkt m/tilleggsut 41667655
Thu, Karl Enok Rådgiver og adjunkt m tilleggsutdanning 90544298 99796455
Vassbotn, Christoffer Lektor 47689871
Vestad, Patrick Reidar Lektor 90476369

Gyllenborg skole

Baal, Edith Spesialpedagog 77792045
Brox, Sigurd Fagarbeider 47883763
Falck, Bodil Adjunkt m/tilleggsut 91706624
Forsaa, Aud Helene Førstesekretær 77 79 20 30 95487048
Fredriksson, Linn Marlen Lektor 95462413
Friis, Gørild Assistent 92237663
Giil Prestegård, Anne Lene Adjunkt 77792030
Grøttum, Mathias Lektor 77792030
Gullhav, Sølvi Brun Adjunkt m/tilleggsut 95469037 91548904,privat
Gunnarsdottir, Bjarney Kontaktlærer, 1 Beta
Guttormsen, Guri Adjunkt 95462351
Guttormsen, Margrete Assistent 93259998
Hanssen, Sigve Assistent
Haug, Guri Elisabeth Mjøen Adjunkt 95465728 97549067
Haukanes, Madeleine Lektor
Henriksen, Gunn Heidi Lektor 98433226
Holmeslet, Hanne Sofie Adjunkt
Jakobsen, Trude Adjunkt m/tilleggsut 95466157
Jernberg, Terje Assistent
Karlsen, Charlotte Lektor/kontaktlærer 2 Alfa 95437129
Kvalnes, Wanja Veibakken Barnehagelærer 47037533
Lund, Roger Faglærer 777 92041
Marvik, Vegard Adjunkt 94196464
Mortensen, Elin Adjunkt 93048933
Nordberg, Janne Anita Adjunkt m/tilleggsut 95468951
Nordby, Truls Adjunkt m/tilleggsut 95466723 95767456
Nordgård, Katinka Assistent
Nyvold, Frode Berger Assistent 77633463 41206730
Nzemegang, May Assistent 95476129 99272556
Olaisen, Belinda Adjunkt m/tilleggsutd 47647137
Pedersen, Daniel Assistent
Pettersen, Morten Adjunkt 95469421
Ryeng, Heidi Adjunkt m/ tilleggsutdanning
Rørvik, Christine Mack Assistent 95482609 91587464
Simonsen, Malin Lektor
Sletten, Ruth Tove Lektor m/tilleggsut/kontaktlærer 3Alfa 95470845
Solbakk, Kristin Undervisningsinspektør 77792033 / 954 73 804 90030781
Solheim-Nilsen, Jill Enhetsleder/rektor 77792032 95934134
Stenersen, Rita Adjunkt 77792039 95470915
Strandmo, Trine Adjunkt 95161118
Strøm, Christina Marienborg Adjunkt 77792030
Verlo, Per Eilif Assistent
Verlo, Truls SFO-Leder 95480739 92681446
Wicklund, Indianna Adjunkt med tilleggsutdanning 92080525
Xavier, Sylvi Klodiussen Assistent 95946750

Hamna skole

Andersen, Torun S. Adjunkt m/tilleggsut 452 37 628 941 66 894
Andreassen, Benedikte Lærling (reform 94)
Antonsen, Ninni Assistent
Aune, Annie Førstesekretær 48 06 60 51 90 06 16 51
Basso, Vera Anita Adjunkt m/tilleggsut 481 04 584 48130684
Berntsen, Åse Irene Adjunkt 48109882 47413720
Halvorsen, Merethe Astrid Barnehagelærer 90836405
Hansen, Lena M. Steinsvik Enhetsleder/rektor 99362862
Hjelmevoll, Heidi Pedersen Adjunkt
Hjertsen, Jørgen Andreas Kristensen Kontaktlærer/IKT-veileder 48124189
Holtaas, Terese Hagfoss Fagarbeider 97429593
Hustvedt, Lasse Inspektør 48149893
Isacsson, Yngve Fagarbeider
Jacobsen, John Adjunkt m/tilleggsut
Johannesen, Sissel Helene Sekretær 48110253
Johansen, Hege-Lisbeth Adjunkt m/tilleggsutdanning 93604130
Johnsen, Viktoria Kontaktlærer 6B 48146870
Lysnes, Merete Adjunkt 48121925 97532762
Midtbø, Berit A. Adjunkt 90116176
Nilsen, Ingunn Steinnes Musikk/kultursk.lære 47308708
Nyborg, Sunniva Fagarbeider
Pedersen, Arnt Severin Adjunkt m/tilleggsutdanning 48122495
Pedersen, Lisbeth Lærer 48149809
Pedersen, Liv Torill Fagarbeider 91596358
Pettersen, Maria Annie Kontaktlærer 99558593 48149886
Roland, Dan Roger Lektor
Shestakova, Anna N Adjunkt 99376417
Simonsen, Rønnaug Adjunkt m/tilleggsut 48154205 41573287
Sjøvoll, Kristin Antonsen Adjunkt m/tilleggsut 48174284 93021467
Skjelmo, Marit Adjunkt m/tilleggsut 99598440
Stavem, Sandra Baseleder 90798176
Strifeldt, Janne Adjunkt 90230075 90230075
Svendsen, Veronica Ekmann Adjunkt 95993681
Timochenko, Olga Fagleder 41560951
Torkilseng, Eystein Adjunkt 48172616 48172616
Trulsen, Kari Adjunkt m/tilleggsut 97097441
Tøllefsen, Robin Bræck Fagarbeider 90665342
Volden, Bjørn Ola Sveen Adjunkt

Helsehuset

Abrahamsen, Sandra Konst. Enhetsleder. 95469264

Hillesøyskolen

Andresen, Lill Hallfrid Anita Hjelpepleier 91864676
Arntzen, Marit H. Spesialpedagog 91614554
Bakkevoll, Eva Assistent 92429501
Bergland, Anders Lærer 95056517
Berglund, Lene Kristin Lærer 77643403 99644988
Brattsti, Jorun Pauline Assistent 90266273
Davis, Eivind Kontaktlærer 91636326
Einaren, Helen Jorid Adjunkt m/tilleggsut 98232109
Haldorsen, Anita Fagarbeider 77791368
Hveding, Britt Janne Konsulent 90191250 91519831
Høgtun, Sandra Lærer 40636793
Ingebrigtsen, Annette Adjunkt 90137938
Isaksen, Renate Moe Assistent 97140670
Jensen, Ann Eva Adjunkt 99543101
Jensen, Gunn Fagarbeider 47039286
Jensen, Heidrun Spesialpedagog 99489219
Karlsen, Nina Assistent 91121412
Kristoffersen, Anne Lise Adjunkt m/tilleggsut 90276874
Larsen, Inger Johanne Enhetsleder/rektor 48273719 97955005
Leonhardsen, Christine V. Adjunkt 95285307
Lien, Yngvil Sandal Lektor m/tillegg 93019776
Ludvigsen, Elin Aalberg Adjunkt m/tilleggsut 90254237
Ludvigsen, Elin Karin Assistent 91590718
Lyngmo, Sondre Lærer/IT ansvarlig 47708386 41540114
Løseth, Anita Adjunkt 90362714
Moe, Inger Lise Assistent 92895323
Moe, Marius Assistent
Moe, Nina Tjosaas Barnehagelærer 48207424 48207424
Nilsen, Tone Adjunkt 90297208
Rasmussen, Ingebjørg Assistent
Sebakk, Hanne Fagansvarlig 47711214/ 46915798 91362331
Sivertsen, Turid Adjunkt m/tilleggsut 90665918
Solbakken, Bjørg Marlen Fagleder for Kattfjord og Brensholmen skole 41219977
Solbakken, Jenny Helene Assistent 95427297
Sommerli, Tonje Lysfjord Lektor 41506545
Voll, Ann-Elin Assistent
Woll, Lene Pedagogisk leder 77640256

IT-tjenesten

Adriansen, Geir Atle Kilde IT-konsulent 90523078
Alasow, Abdirizak Ali IKT Tekniker 40448784
Brataas, Frode IKT-Rådgiver Helse 47455877
Drolsum, Eva G. IKT Rådgiver 90765266
Dybfest, Lars Pedagogisk IKT-rådgiver 90250239 90250239
Elstad, Hege Carlsson Rådgiver / konsulent 97631519
Elvestad, Trond Rådgiver 97698273
Eriksen, Morten Kjellman Rådgiver 97737767
Figenschou, Mette IKT Rådgiver 90760432 90760432
Fønnebø, Frank-Martin Systemansvarlig Trygghetsalarmer 40031754
Fønnebø, Serena IKT-Rådgiver helse 99520044
Holthe, Jan IT-arkitekt 91564293
Johansen, Mats Hagen IT-Tekniker 48204918 48204918
Johansen, Tor Eigil IT-konsulent 90200065
Knutsen, Marion Prosjektleder Pasientvarsling 95183959
Kristoffersen, Ørjan Fagarbeider 48990182
Leithe, Trond Gunnar Pedagogisk IKT-rådgiver 77790999 96999998
Meyer, Otto IT-konsulent 91156799
Moen, Reidun IKT-rådgiver 95775620
Myrseth, Rolf-Hugo IKT-rådgiver 46895372
Nilsen, Ove Andre Fagarbeider 98244237
Nilsen, Øystein A Rådgiver 40428112
Nordgård, Line IKT- rådgiver helse 48867453
Osvaldsen, Sverre Tekniker 48216840
Riise, Ingebjørg Programkoordinator velferdsteknologi 99520016
Rise, Dan IT-Fagarbeider 91000248
Rossvoll, Trygve IKT-Rådgiver 92855503
Rydningen, Alexander IT-rådgiver 48286909
Seipäjärvi, Frode Tjenesteleder 41140092
Simonsen, Helge IKT-Rådgiver 47451551
Skog, Ove Johan IT-konsulent 40448781
Skogheim, Herulf IT-rådgiver 97124460 97124460
Solvang, Jack Bjørnar Rådgiver 47460830
Strand, Roberth IT-Konsulent 90973359
Sørensen, Kai Hugo Rådgiver 41439501
Tiller, Marita Pedagogisk IKT-rådgiver 92293152
Vorland, Vidar IT-konsulent 90918183

Innkjøp- og fakturatjenesten

Botten, Heidi Konsulent 48035325
Eklund, Britt Lian Konsulent 48037696
Hagavei, Stine Innkjøpsrådgiver 48006886
Hartvigsen, Helge Tjenesteleder 99530328
Henriksen, Unn Tove Saksbehandler 47706038
Hjembo, Carl Sverre Agresso systemansvarlig 48026181
Johannessen, Ingrid Sylvi Konsulent 90144610 Hovedtlf. 48022699
Johannessen, Merethe Moe Konsulent 90144610 Hoved 47686237
Larsen, Nelly Konsulent 47707437
Markussen, Tove Hermansen Konsulent 47717200
Martinsen, Lasse Christian Konsulent Kommunale avgifter 47711339
Mortensen, Anna Sharova Konsulent 48032399
Nilsen, Ole-Gunnar Innkjøpsrådgiver 47656048 47656048
Nordby, Stig Innkjøpssjef Tromsø Kommune 41212039
Nyvold, Randi Irene Konsulent 48010514
Olsen, Kathrine Eide Konsulent 48094181
Olsen, Rita Annie Konsulent 47750104
Paulsen, Knut-Johnny Konsulent Eiendomsskatt 91774083
Rasch, Linn-Mari E. Innkjøpsrådgiver 47703472
Sivertsen, Audhild Hilmarsen Konsulent 90144610 Hoved 47907920
Stenersen, Eva Line Konsulent - Innfordring 47681842

Kaldfjord skole

Aasnes, Haakon Adjunkt 776 93 360 48172917
Andersen, Bente Louise Assistent 47029269
Antonsen, Øystein Adjunkt m/tilleggsutdanning 97975457
Bakkehaug, Hilde Renate Adjunkt 77693360
Bakkland, Mai Lene Aminda Adjunkt 77693360 48007210
Berg, Benedicte Norum Adjunkt 77693360 97756130
Berg, Line Adjunkt 77693360
Berglund, Tord Mikael Assistent 98034218
Brattsti, Laila Fagarbeider 90676986
Broderstad, Katrine Adjunkt 77693360
Bruvik, Rita Adjunkt m/tilleggsut 77793360
Evanger, Elisabeth Adjunkt m/tilleggsut 90699501
Fagerli, Birgitte Lektor 92290492
Gamst, Unni R. Bjerke Adjunkt 77693360 47468580
Grimnes, Gunvor Lærer 77693360
Hansen, Linda Elisabeth Enhetsleder/rektor 77693360 91874741
Hansen, Natalie Assistent 45273564
Hansen, Rita Helene Lærer 97959511
Hansen, Winnie Christina Assistent 92892612
Hågensen, Lars Assistent 77791051
Isaksen, Monica Fagarbeider 95045953
Jahr, Guri 48222874
Jenssen, Unni Eva Adjunkt 77693360 92081650
Johnsen, Marit Lektor m/tilleggsut 776 93360
Krekling-McCarthy, Ingeborg SFO-leder 776 93 360 47 46 72 72
Kristiansen, Linn Renate Adjunkt
Linchausen, Ann-Kristin Sykepleier
Mortensen, Ann-Kristin Førstesekretær 776 93 360 900 64 855
Mosli-Berglund, Maia Lærer 47633793 48208673
Nilsen, Gunnbjørg Olea Adjunkt 77693360 48204641
Nilsen, Lena Mari Assistent 97766224
Olsen, Stian Adjunkt m/tilleggsut 90986108
Rørnes, Anne Stine Fagleder 90705411 48357784
Solberg, Roger Adjunkt m/tilleggsut 77693360
Sørensen, Tor Anton Adjunkt m/tilleggsut 47231591
Tuen, Herbjørg Fagarbeider 90177528

Kemneren

Aasmoe, Geir Konsulent 902 87 160
Amundsen, Tove-Christin Faglig leder 48213524
Bjertnæs, Rita Elin Konsulent 47659610
Danielsen, Viggo Tittel 48276221
Forfang, Annfrid Konsulent 48062856
Haugan, Eileen Merete Konsulent 48183405
Henriksen, Vibeke Lied Konsulent 48058375
Jensen, Petter Konsulent, privat skatt 48271252
Klo, Inger Kemner 95163436 95163436
Korneliussen, Maria Konstituert kemner 48057812
Kristoffersen, Tine Konsulent 47706249
Lauknes, Øyvind Regnskapskontrollør 48225238
Mæland, Gøril Konsulent 48198185
Nikolaisen, Oddvar Steinar Konsulent 48271560
Olsen, Ellen Harriet Konsulent 48182416
Pesonen, Lill Mari Konsulent 48063812
Pettersen, Dagny Regnskapskontrollør 48263542
Rørbakk, Vibeke Konsulent 48059257
Røst, Julia Regnskapskontrollør 48213564
Steingård, Anne Regnskapskontrollør 48264037
Strand, Ella Britt Konsulent 47709102
Traasdahl, Ann Vivi Regnskapskontrollør 48224207
Wang, Anders Konsulent 48063431

Kommuneadvokaten

Eide, Jørgen Aas Advokat 92245322
Hermansen, Morten Kommuneadvokat 41146195
Langseth-Eide, Hanne Advokat 90595734
Lillevoll, Ane Karine Advokat 99488399
Solnes, Monica Advokatfullmektig 90976304
Vatne, Line Advokatassistent DNA 90847017

Krokelvdalen skole

Aarvik, Ivar Lærar 48178558
Bakke, Anne Grete Fagarbeider 41106507
Benjaminsen, Kristin Adjunkt 777 92 350 48022759
Brandsæter, Liezilda Assistent 77602430 90792198
Bredal-Thorsen, Morten Adjunkt 97521381
Breivik, Inger Adjunkt m/tilleggsut 77792350 48171296
Halvorsen, Kristin B. Rektor 77792351 97535979
Hansen, Torun Iren Fagarbeider 90096048
Håkonsen, Siv Ervik Barne og ungdomsarbeider og spesialpedagogisk assistent 77692353 92258679
Ilstad, Anne Berit Adjunkt m/tilleggsut 77792350
Johnsen, Mona Fagleder 77792352 90846298
Jørgensen, Liv Ella Adjunkt m/tilleggsut 777 92350
Knudsen, Geir Adjunkt 77792350
Kummervold, Inger Johanne Adjunkt 91605911
Martinsen, Beate Hansen Adjunkt m/tilleggsutdanning 77792350 48171628
Mohammed, Yasmin Mustafa Assistent
Moldestad, Jan Erik Adjunkt m/tilleggsut
Myhre, Carina Fagarbeider/barne- og ungdomsarbeider 91629691
Myrvold, Marte Lærer 93450817
Nordheim, Marte Lalid Adjunkt 48285614 77792350
Nordstrøm, Miriann Adjunkt 90011601 90011601
Rist, Magnus Adjunkt 77792350 48286015
Salmi, Hanne Margrethe Adjunkt 77792350 48172108
Soleng, Veronica Barne-og undgdomsarbeider 48251703 48251703
Solhaug, Anne Viktoria Katinka Adjunkt 77792350 48120842
Solhaug, Linn Merete Adjunkt med tilleggsutdanning 77792350 48247409
Storvig, Terje Faglærer musikk 97110568
Strand, Kristin Førstesekretær 77792350
Telneset, Jørn Adjunkt 77792350 48197216
Thomassen, Ingunn Hennie Lærer/SFO leder 77792350/92353
Thomesen, Kim Freddy Lærer
Wigdahl, Ildrid Adjunkt m/tilleggsut 77792350

Kroken skole

Adamsen, Rita Lærervikar 47651491
Addo, Berit Jensen Adjunkt 48104511
Amundsen, Tim Lærer 45253673
Bjørnstad, Jan Utdannings- yrkesveileder / Lærer 77791138 48052024
Ekmann, Vebjørn Adjunkt 48048037
Guneriussen, Hårek Adjunkt m/opprykk 48135262 91860470
Hansen, Pia Anette Adjunkt m/tilleggsut 48044738
Henriksen, Line Adjunkt m/tilleggsut 91118716
Jensen, Ellen Maria Adjunkt m/tilleggsut 48047881
Klæboe, Anne - Julie Lektor m/tilleggsutd 48126597 48126597
Kristiansen, Gunnar Lektor m/tilleggsutd 48051410 48051410
Lind, Julie Ingeborg Lektor 48053228
Marjala, Kathrine Jørgensen Adjunkt med tilleggsutdanning 48103728
Markussen, Hugo Adjunkt 48059468
Nilsen, Aud Johanne Wiik Adjunkt m/ tilleggsutdanning 91573749
Nordmo, Trude Lektor m/tilleggsutd 48062451
Olsen, Mary Helene Førstesekretær 48102953 98039590
Olsen, Sirin Adjunkt m/tilleggsut 97596809
Opphus, Berit Lektor 98476333 48066853
Ovesen, Birgit Enhetsleder/rektor 77791105 99644511
Pedersen, Siw Utheim Adjunkt m/tilleggsut 77791107
Ramberg, Olaug Adjunkt m/tilleggsut 99291640
Schønningsen, Patrick Lektor 94866087
Skoglund, Tina Maria Adjunkt m/tilleggsut 48151830
Solberg, Ruth Kristine Fagleder 77791106 48126589
Stark, Remi Adjunkt m/tilleggsut 48089621
Ullman, Ildri Ramberg Adjunkt m/tilleggsut 48092651
Voie, Tommy Thomassen Lektor m/tilleggsutd +4747701446
Weenaas, Bjørn Olaf Adjunkt m/tilleggsut
Wilhelmsen, Anne Line Adjunkt m/tilleggsut 48093569 92495273
Zachariassen, Åse Lunde Adjunkt m/tilleggsut 77791110

Kroken sykehjem

Aarseth, Egil Hjelpepleier
Albano, Marianne Ferina Fagarbeider 46747852 467047852
Amundsen, Marc Eirik Griflann Spesialhjelpepleier 77791317 98057771
Andersen, Selma Lindqvist Hjelpepleier 77791319 48211350
Andersen, Torunn Alvilde Spesial Helsefagarbeider 93265593
Andreassen, Sol Trivselskoordinator 77791325 91682715
Angelsen, Marianne R Fagarbeider 77791306 45446873
Berglund, Annbjørg Hjelpepleier 77791307 / 77791317 92846615
Berntzen, Magnhild Annie Fagarbeider 77791312 46964238
Bugge, Anne-Lise Hjelpepleier 77791309
Cascayan, Ronald Fagarbeider 46443357
Dahl, Bente Hjelpepleier 77791309
Dalseth, Anita Hjelpepleier 77791319
Dambrauskiene, Egle Kregzdyte Sykepleier 46269718
Demkova, Iveta Sykepleier 98686316
Dikkanen, Hege Kristine Omsorgsarbeider 91523706
Elvenes, Ingrid Administrasjonskonsulent 77791316 95298695
Elverland, Sølvi Fagutviklingssykepleier 77791305
Evenseth, Merete Sekretær 77791300 91644269
Fagerhaug, Signe Beate Assistent 48116568
Fischer, Fay-Hege Sekretær 77791300
Fjellstad, Elin Mariann Sykepleier
Frantzen, Marit Hjelpepleier 45163981
Gamst, Rubina Andersen Hjelpepleier 92646245
Granberg, Oddny Fagarbeider 77791319 99235623
Granberg, Tone Avd.leder 77791307 91889621
Grøneng, Kirsten Spesialhjelpepleier 77791312 97086956
Han, Myoung Ae Sykepleier 77791306 94835914
Hansen, Anne Britt Hjelpepleier 77791309 97085812
Hansen, Kathrine Sykepleier 93645750
Hansen, Wenche Avdelingsleder Nerstranda 77791318 91889465
Hanssen, Siv Kirsten Hjelpepleier 91365996
Hasselberg, Solveig Fagarbeider 97778194
Hoel, Mai-Tove Hjelpepleier 41423868
Holmstad, Maria Katrin Leder 77791309 91583265
Høgstad, Berit Hjelpepleier 77791310 41327315
Iversen, Elfrid Elisabeth Assistent 77791317 47274481
Joakimsen, Mona Hjelpepleier 92247311
Johansen, Ann Rita Spesialsykepleier 77791317 91713554
Johansen, Lill-Eva Sykepleier 77 79 13 19 97714596
Johansen, Ranja Sykepleier
Jonli, Ingrid Assistent 46909106
Joramo, Unni Assistent 77791310 90046052
Jørgensen, Mally Else Hjelpepleier 77791309 98427729
Karoliussen, Anne Kirsti Spesialsykepleier 48032278
Kiil, Annbjørg Hjelpepleier 77757356 48012337
Kirkvik, Gerd- Alice Hjelpepleier 77791310 95946673
Klæbo, Lisbeth Arbeidsleder kjøkken 77791314
Knutsen, May Tove Assistent 97028967
Korneliussen, May Veronica Hjelpepleier 77791319 91390193
Krag, Carina Sykepleier
Kristiansen, May-Britt Spesialhjelpepleier 77791307 / 77791317
Kristoffersen, Charlotte Dorthea Helsefagarbeider 77791317
Kristoffersen, Heidi Sissel Assistent 40217999
Larsen, Kirsti M Hjelpepleier 77791309
Larsen, Lill Hege Hjelpepleier 77791302 93085188
Lindrupsen, Mona Sykepleier 77791302
Lorentzen, Anne Helen Assistent 77757360 95437972
Luboya, Assy-Musau Assistent 77791317 45072359
Lyngmo, Elin Mariann Hjelpepleier 77791302 40632275
Løvli-Pedersen, Ann-Torill Sykepleier 77791312
Madsen, Berit Avdelingsleder 77791308
Martinkova, Vera Kjøkken assistent 96741152
Meyer, Rita HELSEFAGARBEIDER 77791309 97199615
Mukanyarwaya, Odette Spesial sykepleier 77791306 41637234
Nilssen, Marita Hjelpepleier 77791302 97663649
Nordås, Kristin Hjelpepleier
Nyiramfabakuze, Petronille Spesial sykepleier 77791302 97640724
Nyonteh, Rose Kofa Assistent 47255306
Ocampo, Paulina Fagarbeider 77791310 40587252
Olsen, Bjørg Arnhild Assistent 77757354 97717154
Olsen, Hilde Hjelpepleier 7360
Omma, Ingebjørg Kaino Hjelpepleier 77791302 48156431
Prus, Dorota Sykepleier 77791306
Rikardson, Hildur Norunn Spesial hjelpepleier 77791319 90834812
Risvik, Jan Erik Enhetsleder 77791322 40033717
Safali, Olive Assistent 40225133
Solberg, Lene Fagarbeider 93483804
Stensland, Solbjørg Sigfrida Hjelpepleier 77791302 99257017
Strøm, Joan Mary Sykepleier 77791309
Sørensen, Anne Margrethe Leder 77791310
Sørensen, Lone Havnø Assistent 777 91319 91676458
Uteng, Benedikte Kamilla Hjelpepleier 90998895
Uwimana, Amelberga Koordinator/ spes sykepleier 77791323 95435632
Wilhelmsen, Monicha Hjelpepleier 77791319 95915249
Wolstenholme, May Tove Vernepleier 777 91302 92040142
Zeynalova, Nadezda Fagarbeider 45633443

Kultur og idrett

Albrigtsen, Kristoffer Driftsoperatør idrett. 95862995
Andersen, Julia Therese Koordinator ungdom KULTA 47271747
Andreassen, Stian Konsulent 41384902
Antonsen, Roger Teknisk Betjent 97193301 97193301
Bachtiar, Ismet Rådgiver 94481836 94481836
Benoni, Bob Kulturinformasjonskonsulent 95018566
Bjørklund, Åse-Lill Kultursk.lærer 94175572
Blix, Øystein Bjørn Saksbehandler 99571557
Brandstorp, Emil Teknisk betjent 97625473
Bårdsen, Kai Magne Konsulent 97718685
Dahl, Daniel Teknisk betjent 95292459
Dahl, Even Servicemedarbeider 48278492
Dahl, Steinar Miljøterapaut 47310837
Dahlø, Karoline Servicemedarbeider
Danielsen, Tove Anita Kulturkonsulent 90234293
Dominczak, Katarzyna Zofia Gáisi språksenter 92693683
Dybdahl, Ida Marie Servicemedarbeider
Egestad, Eivind Pettersen Assistent