Hopp til hovedmenyen på siden Hopp til hovedinnholdet på siden

Formannskapet

Formannskapet 2017_700x467.jpg

Formannskapet har møte hver tirsdag fra kl 1200. Her finner du sakspapirer til formannskapet
Klikk på møtedato for å se dokumentene.
Medlemmer
NavnPartiFunksjon
Kristin Røymo
48 05 33 72
kristin.roymo@tromso.kommune.no
APORDFØRER
Jarle Aarbakke

Jarle.Aarbakke@tromso.kommune.no
APVARAORDF
Jarle Heitmann
909 34850
Jarle.Heitmann@tromso.kommune.no
APMEDL
Jens Ingvald Olsen
95 08 90 42
Jens.ingvald.olsen@tromso.kommune.no
RØDTMEDL
Ingrid Marie Kielland
97 18 83 94
ingrid.marie.kielland@tromso.kommune.no
SVMEDL
Erlend Svardal Bøe

erlend.svardal.boe@tromso.kommune.no
HMEDL
Anna Amdal Fyhn
47 46 91 96
aaf@tromso.kommune.no
HMEDL
Anni B Skogman
97 71 71 75
anni.skogman@tromso.kommune.no
FRPMEDL
Jonas Stein
48 06 45 83
js@tromso.kommune.no
VMEDL
Tone Marie Myklevoll
41 23 88 31
tone.marie.myklevoll@tromso.kommune.no
APVARA
Brage Larsen Sollund
93 01 43 53
brage.larsen.sollund@tromso.kommune.no
APVARA
Elisabeth Steen

elisabeth.steen@tromso.kommune.no
APVARA
Marta Hofsøy
48 23 63 03
marta.hofsoy@tromso.kommune.no
APVARA
Roar Winther

Roar.Winther@tromso.kommune.no
APVARA
Helga Marie Bjerke
90765715
helga.marie.bjerke@tromso.kommune.no
KRFVARA
Sandra Konstance Nygård Borch
992 98867
Sandra.Konstance.Nygard.Borch@tromso.kommune.no
SPVARA
Britt Hege Alvarstein

bha@tromso.kommune.no
FRPVARA
Øyvind Hilmarsen
95 47 61 54
oh@tromso.kommune.no
HVARA
Vanja Terentieff
99563100
vt@tromso.kommune.no
HVARA
Gunnar Pedersen
77682418
gupede@online.no
HVARA
Jørgensen Elin
95 08 91 63

RØDTVARA
Bendik Hugstmyr Woie
41763508
Bendik.Woie@tromso.kommune.no
RØDTVARA
Anne-Linn Lernes
97189716
Anne-Linn.Lernes@tromso.kommune.no
RØDTVARA
Gunhild Glosemeyer Johansen

gunhild.johansen@tromso.kommune.no
SVVARA
Pål Julius Austrem Skogholt

pal.julius.skogholt@tromso.kommune.no
SVVARA
Benjamin Arvola Notkevich
41328402
Benjamin.Arvola.Notkevich@tromso.kommune.no
SVVARA

Les også:

Skriv ut Skriv ut |
Del denne side: