FAU-ledere i skolene

Endringer sendes på e-post til:
svein.arne.johansen@tromso.kommune.no

Bjerkaker skole
Klaus Løkholm Bergtli
klauslb@online.no

Borgtun skole
Ellen-May Indahl
ellen.may.indahl@gmail.com

Brensholmen skole (Hillesøyskolen)
Jan Tore Mortensen
jtmorten@online.no

Ersfjordbotn skole og barnehage
Robert Jenssen
robert.jenssen@uit.no

Fagereng skole
Bjørg Nøstvold
bjorg.nostvold@gmail.com

Grønnåsen skole
Marita Jensen
marita.jensen@uit.no

Gyllenborg skole
Anne Dybing
anne@dybing.no

Hamna skole
Annette Bayer
annette.bayer@uit.no

Kaldfjord skole
Amund Jessen
amund.jessen@no.relacom.com

Kattfjord skole (Hillesøyskolen)
Maren Stangnes
Telefon: 994 30 063
marenstangnes@yahoo.no

Krokelvdalen skole
Lasse Jenssen
Telefon: 928 95 666
jenssen.lasse@gmail.com

Kroken skole
Trude Jensen
trude.jensen@live.no

Kvaløysletta skole
Hege Gjelvold
Tlf.: 932 66 661
He-gjel@online.no

Lakselvbukt skole
Jeanette Guttormsen
Tlf.: 418 45 865
 jeanette_guttormsen@hotmail.com

Langnes skole
Manar Kalaaji
Tlf.: 977 03 590
manartromso@hotmail.com

Lunheim skole
Marius Storvik
mstorvik@gmail.com

Læring gjennom arbeid (LGA)
Marit Søderholm Tverfjell
Tlf: 418 43 831
Marit_76@live.no


Mortensnes skole
Veronika Pecher-Dzur
Telefon: 922 26 591
pecher@online.no

Prestvannet skole
Tove Kronstad Sundstrøm
tove.kronstad@gmail.com
 

Ramfjord skole
Anita Augustinussen
anitaea@online.no
Telefon: 909 52 312

Reinen skole
Hilde Margrethe Hannevik
hhannev@online.no

Sandnessund skole
Lene Kvalø
lene.kvalo@tromso.kommune.no

Selnes skole
Kristine Larsen
kristine.larsen@arb-mand.no

Sjursnes skole og barnehage
Sølvi Hauan
solvihauan@online.no
 

Skittenelv skole og barnehage
Louise Kiel Jensen
louisekj2@yahoo.no

Skjelnan skole
Fred Aril Remlo Abelsen 
fred.abelsen@outlook.com

Skogvik skole (Kvalsundskolen)
May Kristin Caspersen
Telefon: 994 58 086
maykristincaspersen@hotmail.com

Slettaelva skole
Susanne Hebnes
susanne.hebnes@yahoo.no

Solneset skole
Bjørn Laksforsmo
laksforsmo@gmail.com

Sommerlyst skole
Gørill Vedeler
Telefon:900 70 226
gorill vedeler@gmail.com

Stakkevollan skole
Veronica Walle
Telefon: 906 69 774
veronicah.walle@gmail.com

Storelva skole
Michael Bragvin
bb16power@hotmail.com

Straumsbukta skole
Mari Anne Hamsund
 mhamsun@online.no

Tromsdalen skole
Lena Evensen
Tlf.: 958 75 586
frosk82@hotmail.com
 

Tromstun skole
Ellen Jensen
ellen.maria.jensen@tromso.kommune.no

Trondjord skole (Kvalsundskolen)
Eugen Helgesen
eugen.helgesen@gmail.com

Vengsøy skole (Kvalsundskolen)
Ineta Urbonaviciene

Tlf.: 902 40 648

Vikran skole og barnehage
Renate Høili Bakkland
renatehoili@gmail.com

 

Workinnmarka skole
Vidar Anderssen
Telefon: 924 30 343
vanderssen@gmail.com