FAU-ledere

FAU-ledere i skolene

Endringer sendes på e-post til:
svein.arne.johansen@tromso.kommune.no

Bjerkaker skole
Rennveig Berg-Jensen
rannveig.berg.j@gmail.com

Borgtun skole
Astrid Vekve Nymo
aveknymo@online.no

Brensholmen skole (Hillesøyskolen)
Jan Tore Mortensen
jtmorten@online.no

Ersfjordbotn skole og barnehage
Robert Jenssen
robert.jenssen@uit.no

Fagereng skole
Bjørg Nøstvold
bjorg.nostvold@gmail.com

Grønnåsen skole
Marita Jensen
marita.jensen@uit.no

Gyllenborg skole
Unni Helene Stien-Woie
oerwo@hotmail.com

Hamna skole
Laila Furulund Strøm
Tlf.: 932 45 869
laila.furulund.strom@unn.no

Kaldfjord skole
Trond Bakkehaug
trond@elkotek.no

Kattfjord skole (Hillesøyskolen)
Maren Stangnes
Telefon: 994 30 063
marenstangnes@yahoo.no

Krokelvdalen skole
Lasse Jenssen
Telefon: 928 95 666
jenssen.lasse@gmail.com

Kroken skole
Anita Hansen
ani_han@hotmail.com

Kvaløysletta skole
Astrid Unhjem
Tlf.: 480 37 798
asunh@online.no

Lakselvbukt skole
Anne-Cathrine Bendiksen
Telefon: 932 23 789
 acbendiksen@hotmail.com

Langnes skole
Nils Aadnesen
Telefon: 941 64 933
aadnese@online.no

Lunheim skole
Arvid Johansen
arvid.johansen@tromskraft.no
                                 

Mortensnes skole
Hans-Christian Askheimer
Telefon: 400 36 676
hans.christian.askheimer@gmail.com

Prestvannet skole
Mariann Bellika Hansen
mariann.b.hansen@uit.no
Telefon: 992 73 403

Ramfjord skole
Anita Augustinussen
anitaea@online.no
Telefon: 909 52 312

Reinen skole
Daniel Løkse Berthinussen
danielberthinussen@hotmail.com

Sandnessund skole
Camilla Karlsen
Telefon: 950 53 238
cami.karlsen@gmail.com

Selnes skole
Kristine Larsen
kristine.larsen@arb-mand.no

Sjursnes skole og barnehage
Tone Moe
tonemoe@hotmail.com
Telefon: 911 78 871

Skittenelv skole og barnehage
Louise Kiel Jensen
louisekj2@yahoo.no

Skjelnan skole
Fred Aril Remlo Abelsen 
fred.abelsen@outlook.com

Skogvik skole (Kvalsundskolen)
May Kristin Caspersen
Telefon: 994 58 086
maykristincaspersen@hotmail.com

Slettaelva skole
Stig Tore Johnsen
sto-john@online.no

Solneset skole
Erlend Thune
Telefon: 412 09 858
erlend.thune@gmail.com

Sommerlyst skole
Dorothy Edwardsen
Telefon:995 91 043
dorothy.clark.edwardsen@tromso.kommune.no

Stakkevollan skole
Veronica Walle
Telefon: 906 69 774
veronicah.walle@gmail.com

Storelva skole
Marius Storli
Telefon: 951 80 946
fau.storelva@gmail.com

Straumsbukta skole
Mari Anne Hamsund
 

Tromsdalen skole
Lena Evensen
Tlf.: 958 75 586
frosk82@hotmail.com
 

Tromstun skole
Ellen Jensen
ellen.maria.jensen@tromso.kommune.no

Trondjord skole (Kvalsundskolen)
Tone-Renate Arntsen Valle
Telefon: 932 14 146
tonevalle@yahoo.no

Vengsøy skole (Kvalsundskolen)
Ineta Urbonaviciene

Tlf.: 902 40 648

Vikran skole og barnehage
Renate Høili Bakkland

Hastemeldinger sendes fagleder:
tove.strand.bakke@tromso.kommune.no

Workinnmarka skole
Vidar Anderssen
Telefon: 924 30 343
vanderssen@gmail.com

Les også:

Skriv ut |
Del denne side:
Gi innspill

Servicetorget

Vi gir deg hurtig svar på e-post eller telefon 77 79 00 00

Servicetorget har åpent
Mandag - fredag 09.00-15.00
På telefon: 08.00-16.45

Servicetorgets oppgaver