FAU-ledere

FAU-ledere i skolene

Endringer sendes på e-post til:
svein.arne.johansen@tromso.kommune.no

Bjerkaker skole
Rennveig Berg-Jensen
rannveig.berg.j@gmail.com

Borgtun skole
Olaf Eriksen
Kræmervegen 9
Telefon: 915 32 845
olaf.eriksen@gmail.com

Brensholmen skole (Hillesøyskolen)
Jan Tore Mortensen
jtmorten@online.no

Ersfjordbotn skole og barnehage
Ann-Peggy Nordberg
annpeggy@msn.com

Fagereng skole
Marte Victoria Ronesen
martevictoria@yahoo.com
mro027@mailbox.uit.no

Grønnåsen skole

Gyllenborg skole
Bente Urdal
bente.urdal@hotmail.com

Hamna skole
Stein Furulund
stein.furulund@c2i.net

Kaldfjord skole
Trond Bakkehaug
trond@elkotek.no

Kattfjord skole (Hillesøyskolen)
Maren Stangnes
Telefon: 994 30 063
marenstangnes@yahoo.no

Krokelvdalen skole
Knut Arild Johansen
Telefon: 952 11 929
knajohan@gmail.com

Kroken skole
Trond Lind
trolind2@online.no

Kvaløysletta skole
Kristine Jenssen
krjenss@gmail.com

Lakselvbukt skole (Østre Ullsfjord skolen)
Jeanette Guttormsen
jeanette_guttormsen@hotmail.com

Langnes skole
Kristin Heggen
monnbeam83@gmail.com

Lunheim skole
Tommy Svein Stokkedal Isaksen
Telefon: 906 42 835
tssi70@gmail.com                                         

Mortensnes skole
Einar Bugge
Telefon: 900 81 795
eibugg@online.no

Prestvannet skole
Mariann Bellika Hansen
mariann.b.hansen@uit.no
Telefon: 992 73 403

Ramfjord skole
Anita Augustinussen
anitaea@online.no

Reinen skole
Bjarne Woll
Gammelgårdvegen 8
9020 Tromsdalen
Telefon: 951 44 786
bjarne.woll@tromso.kommune.no

Sandnessund skole
Karin Eilertsen
Telefon: 905 49 546
karin.eilertsen@uit.no

Selnes skole
Cecilie Løvvold Kristoffersen
cecilie.loelvvold@hotmail.com

Sjursnes skole og barnehage
Aase Berg
Telefon: 77 69 15 47

Skittenelv skole og barnehage
Louise Kiel Jensen
louisekj2@yahoo.no

Skjelnan skole
Bjarte Kristoffersen
bjarte.kristoffersen@gmail.com

Skogvik skole (Kvalsundskolen)
Evy Jakobsen, 9140 Rebbenes
Telefon: 77 64 11 20
evy-jako@online.no

Slettaelva skole
Stig Tore Johnsen
sto-john@online.no

Solneset skole
Erlend Thune
Telefon: 412 09 858
erlend.thune@online.no

Sommerlyst skole
Kristine Lind-Olsen, Alfheimvegen 43, 9007 Tromsø
Telefon:924 03 525
kristine.lind-olsen@uit.no

Stakkevollan skole
Veronicah Walle
Telefon: 906 69 774
veronicah.walle@gmail.com

Storelva skole
Marius Storli
Telefon: 951 80 946
fau.storelva@gmail.com

Straumsbukta skole
Trude Olsson
Telefon: 414 28 870

Tromsdalen skole
Torild Langseth
lacl@online.no

Tromstun skole
Hanne Ernstsen
Telefon: 930 38 506

Trondjord skole (Kvalsundskolen)
Jill Hege Nergård
Telefon: 900 85 095
jnergard@gmail.com

Vengsøy skole (Kvalsundskolen)
vengsoy.skole@tromso.kommune.no

Vikran skole og barnehage
Terje Wikran
Telefon: 943 83 343

Hastemeldinger sendes fagleder:
tove.strand.bakke@tromso.kommune.no

Workinnmarka skole
Vidar Anderssen
Telefon: 924 30 343
vanderssen@gmail.com

Les også:

Skriv ut |
Del denne side:
Gi innspill

Servicetorget

Vi gir deg hurtig svar på e-post eller telefon 77 79 00 00

Servicetorget har åpent
Mandag - fredag 08.00-15.45 (08.00-15.00 sommertid)

Servicetorgets oppgaver