Komiteene har innstillingsrett til kommunestyret. De har ikke vedtaksmyndighet, men kan avgi uttalelser i saker som legges fram og skal føre tilsyn med organer som er underlagt komiteens ansvarsområde.

Byutvikling, miljø- og transportkomiteen

Medlemmer
NavnPartiFunksjon
Brage Larsen Sollund

brage.larsen.sollund@tromso.kommune.no
APLEDER
Pål Julius Skogholt
97 07 74 57
pal.julius.skogholt@tromso.kommune.no
SVNESTL
Olga Goldfain

Olga.Goldfain@tromso.kommune.no
APMEDL
Elisabeth Steen

elisabeth.steen@tromso.kommune.no
APMEDL
Hanne Stenvaag

hanne.beate.stenvaag@tromso.kommune.no
RØDTMEDL
Øyvind Hilmarsen
95 47 61 54
oh@tromso.kommune.no
HMEDL
Gunnar Pedersen
77682418
gupede@online.no
HMEDL
Britt Hege Alvarstein

bha@tromso.kommune.no
FRPMEDL
Sandra Konstance Nygård Borch
992 98867
Sandra.Konstance.Nygard.Borch@tromso.kommune.no
SPMEDL
Sidsel Haldorsen
93 49 09 72
sidsel.haldorsen@online.no
APVARA
Svein Erik Pettersen
91560334
Svein.Erik.Pettersen@tromso.kommune.no
APVARA
Ina Beate Pentha

ina.beate.pentha@tromso.kommune.no
APVARA
Ragnhild Landfald Wilhelmsen
99243392
Ragnhild.Landfald.Wilhelmsen@tromso.kommune.no
APVARA
Gunn Bårdsen


APVARA
Frid Einarsdotter Fossbakk

frid.e.fossbakk@tromso.kommune.no
HVARA
Lars Echroll
92 64 17 88
lars.echroll@tromso.kommune.no
HVARA
Ruth Astrid Norstrøm


HVARA
Tor Arne Morskogen
90 86 39 99
tor.arne.morskogen@tromso.kommune.no
HVARA
Sigurd Langseth

slangseth@gmail.com
RØDTVARA
Eli Berg

Eli.Berg@tromso.kommune.no
RØDTVARA
Graff Marius
90360840
marius@graffbrygghus.no
RØDTVARA
Arnulf Kaspersen
92 87 90 01
arnulf.kaspersen@tromso.kommune.no
FRPVARA
Ole Magnar Johansen
92 62 70 00
ole.m.johansen@tromso.kommune.no
FRPVARA
Liv Kronstad
77 79 03 49
liv.k.kronstad@tromso.kommune.no
FRPVARA
Åsne Øysteinsdotter Høgetveit

Asne.Oysteinsdotter.Hogetveit@tromso.kommune.no
SVVARA
Reidun Heggen


SVVARA
Cornelia Andreassen


SVVARA
Marlene Bentsen Bråthen
99 45 74 75
marlenebraathen@hotmail.com
SPVARA
John Egil Ottosen

John.Egil.Ottosen@tromso.kommune.no
SPVARA
Wenche Skallerud
90916762
wenche.skallerud@tromso.kommune.no
SPVARA

Helse- og velferdskomiteen

Medlemmer
NavnPartiFunksjon
Gunhild Glosemeyer Johansen

gunhild.johansen@tromso.kommune.no
SVKOMITELE
Bjørn Egil Johansen
90 54 91 13
bjorn.egil.johansen@tromso.kommune.no
RØDTNESTL
Ragni Løkholm Ramberg

ragni.ramberg@tromso.kommune.no
APMEDL
Mari-Ann Benonisen

mari.ann.benonisen@tromso.kommune.no
APMEDL
Tonje Randisdatter Tunstad

Tonje.Randisdatter.Tunstad@tromso.kommune.no
APMEDL
Kristian Støback Wilhelmsen

kristian.stoback.wilhelmsen@tromso.kommune.no
HMEDL
Kristoffer Kanestrøm
41 64 36 77
kk@tromso.kommune.no
FRPMEDL
Helga Marie Bjerke
90765715
helga.marie.bjerke@tromso.kommune.no
KRFMEDL
Terje Ingemar Traavik
455 07471
Terje.Ingemar.Traavik@tromso.kommune.no
MDGMEDL
Tor Inge Hoaas
95150798
Tor.Inge.Hoaas@tromso.kommune.no
APVARA
Sølvi Ludvigsen
99 55 85 89
ire-lud@online.no
APVARA
Cecilie Yttergård Jensen


APVARA
Anne-marie Isaksen

anne.marie.isaksen@tromso.kommune.no
APVARA
Ragnhild Landfald Wilhelmsen
99243392
Ragnhild.Landfald.Wilhelmsen@tromso.kommune.no
APVARA
Elena Rushfeldt

elena.rushfeldt@snn.no
HVARA
Bodil Ridderseth Larsen
91 39 70 09
bodil.ridderseth.larsen@tromso.kommune.no
HVARA
Arnold Hauan
95 24 22 23
arnohaua@online.no
HVARA
Elisabet Sausjord

elisabet.sausjord@tromso.kommune.no
RØDTVARA
Hanne Stenvaag

hanne.beate.stenvaag@tromso.kommune.no
RØDTVARA
Torill Nustad


RØDTVARA
Bjørn-Gunnar Jørgensen
99 25 14 43
bjorn.gunnar.jorgensen@tromso.kommune.no
FRPVARA
Christina Therese Skarheim
45 22 29 98
christina.skarheim@tromso.kommune.no
FRPVARA
Dagfinn Johansen Tor
904 02 370

FRPVARA
Ole Magnar Johansen
92 62 70 00
ole.m.johansen@tromso.kommune.no
FRPVARA
Reidun Heggen


SVVARA
Tonje Bjørndal Braaten
97182289
tonje.braaten@gmail.com
SVVARA
Ina Kongsnes
48196626

SVVARA
Eirik Mikkelsen
930 79433
mreirik@hotmail.com
KRFVARA
Signe Nome Thorvaldsen

Signe.Nome.Thorvaldsen@tromso.kommune.no
KRFVARA
Tore-Andre Gurandsrud

Tore-Andre.Gurandsrud@tromso.kommune.no
KRFVARA
Brynmor Evans
46477754
brynmor.evans@tromso.kommune.no
MDGVARA
Georg Hansen
46432945
georg.h.hansen@tromso.kommune.no
MDGVARA
Svein Anders Lie
45875085
svein.a.lie@uit.no
MDGVARA

Kultur-, idrett- og friluftskomiteen

Medlemmer
NavnPartiFunksjon
Vanja Terentieff
99563100
vt@tromso.kommune.no
HKOMITELE
Anne-Linn Lernes
97189716
Anne-Linn.Lernes@tromso.kommune.no
RØDTNESTL
Tone Marie Myklevoll
41 23 88 31
tone.marie.myklevoll@tromso.kommune.no
APMEDL
Kristine Merethe Larsen
959 20216
Kristine.Merethe.Larsen@tromso.kommune.no
APMEDL
Mads Gilbert
90 87 87 40
mads.gilbert@gmail.com
RØDTMEDL
Tor Egil Sandnes
41 62 88 80
tor.egil.sandnes@tromso.kommune.no
FRPMEDL
Morten Skandfer
90 12 34 52
morten.skandfer@tromso.kommune.no
VMEDL
Sara Holthe Jaklin
47 62 33 02
Sara.Holthe.Jaklin@tromso.kommune.no
APVARA
Julia Borisovna Seljeseth

Julia.Borisovna.Seljeseth@tromso.kommune.no
APVARA
Marius Johan Jensen

Marius.Johan.Jensen@tromso.kommune.no
APVARA
Østgård Reidar
41101635
reidar.ostgard@tromso.kommune.no
APVARA
Sebastian Hansen Henriksen

Sebastian.Hansen.Henriksen@tromso.kommune.no
HVARA
Miika Johannes Koppinen


HVARA
Monica Kvaal

monica.kvaal@tromso.kommune.no
HVARA
Frida Langseth

Frida.Langseth@tromso.kommune.no
RØDTVARA
Eli Berg

Eli.Berg@tromso.kommune.no
RØDTVARA
Ragnar Olsen
92 61 75 09

RØDTVARA
Maria Sriharan
48 25 78 76
maria.evon@yahoo.no
RØDTVARA
Ole M. Johansen
92 62 70 00
ole.m.johansen@tromso.kommune.no
FRPVARA
Dagfinn Johansen Tor
904 02 370

FRPVARA
Liv Kronstad
77 79 03 49
liv.k.kronstad@tromso.kommune.no
FRPVARA
Irene Dahl
92 89 98 57
irene.dahl@tromso.kommune.no
VVARA
Kine Bergheim

kine.bergheim@tromso.kommune.no
VVARA
Arne Wilhelm Theodorsen

Arne.Wilhelm.Theodorsen@tromso.kommune.no
VVARA

Næringskomiteen

Medlemmer
NavnPartiFunksjon
Kristin Røymo
48 05 33 72
kristin.roymo@tromso.kommune.no
APORDFØRER
Jarle Aarbakke

Jarle.Aarbakke@tromso.kommune.no
APVARAORDF
Jens Ingvald Olsen
95 08 90 42
Jens.ingvald.olsen@tromso.kommune.no
RØDTNESTL
Anni B Skogman
97 71 71 75
anni.skogman@tromso.kommune.no
FRPMEDL
Ingrid Marie Kielland
97 18 83 94
ingrid.marie.kielland@tromso.kommune.no
SVMEDL
Jarle Heitmann
909 34850
Jarle.Heitmann@tromso.kommune.no
APMEDL
Erlend Svardal Bøe

erlend.svardal.boe@tromso.kommune.no
HMEDL
Anna Amdal Fyhn
47 46 91 96
aaf@tromso.kommune.no
HMEDL
Jonas Stein
48 06 45 83
js@tromso.kommune.no
VMEDL
Sidsel Haldorsen
93 49 09 72
sidsel.haldorsen@online.no
APVARA
Tor Inge Hoaas
95150798
Tor.Inge.Hoaas@tromso.kommune.no
APVARA
Sara Holthe Jaklin
47 62 33 02
Sara.Holthe.Jaklin@tromso.kommune.no
APVARA
Østgård Reidar
41101635
reidar.ostgard@tromso.kommune.no
APVARA
Ragnhild Landfald Wilhelmsen
99243392
Ragnhild.Landfald.Wilhelmsen@tromso.kommune.no
APVARA
Frid Einarsdotter Fossbakk

frid.e.fossbakk@tromso.kommune.no
HVARA
Tor Arne Morskogen
90 86 39 99
tor.arne.morskogen@tromso.kommune.no
HVARA
Bodil Ridderseth Larsen
91 39 70 09
bodil.ridderseth.larsen@tromso.kommune.no
HVARA
Sebastian Hansen Henriksen

Sebastian.Hansen.Henriksen@tromso.kommune.no
HVARA
Sigurd Langseth

slangseth@gmail.com
RØDTVARA
Torill Nustad


RØDTVARA
Graff Marius
90360840
marius@graffbrygghus.no
RØDTVARA
Bjørn Gunnar Jørgensen
99 25 14 43
bjorn.gunnar.jorgensen@tromso.kommune.no
FRPVARA
Ole M. Johansen
92 62 70 00
ole.m.johansen@tromso.kommune.no
FRPVARA
Arnulf Kaspersen
92 87 90 01
arnulf.kaspersen@tromso.kommune.no
FRPVARA
Terje Håkstad
91 59 04 10
terje.hakstad@tromso.kommune.no
SVVARA
Åsne Øysteinsdotter Høgetveit

Asne.Oysteinsdotter.Hogetveit@tromso.kommune.no
SVVARA
Ida Marie Løken Killie


SVVARA
Kine Bergheim

kine.bergheim@tromso.kommune.no
VVARA
Marie Fangel
90 96 63 80
marie.fangel@tromso.kommune.no
VVARA
Nils Arne Johnsen
97 59 38 58
narnejo@online.no
VVARA

Utdannings- og oppvekstkomiteen

Medlemmer
NavnPartiFunksjon
Elin Jørgensen
95 08 91 63
elin.jorgensen@tromso.kommune.no
RØDTKOMITELE
Marta Hofsøy
48 23 63 03
marta.hofsoy@tromso.kommune.no
APNESTL
Roar Winther

Roar.Winther@tromso.kommune.no
APMEDL
Benjamin Arvola Notkevich
41328402
Benjamin.Arvola.Notkevich@tromso.kommune.no
SVMEDL
Ingrid Skjelmo
90219207
Ingrid.Skjelmo@tromso.kommune.no
HMEDL
Tormod Ingebrigtsen
97 09 37 04
tormod.ingebrigtsen@tromso.kommune.no
HMEDL
Jan Blomseth
41 47 10 48
jan@effregn.no
FRPMEDL
Barbara Karin Vögele
93619058
barbara.karin.vogele@tromso.kommune.no
MDGMEDL
Odd Arne Thunberg
90 59 34 00
odd.arne.thunberg@tromso.kommune.no
APVARA
Marius Johan Jensen

Marius.Johan.Jensen@tromso.kommune.no
APVARA
Iril Gausdal Johansen

Iril.Gausdal.Johansen@tromso.kommune.no
APVARA
Sølvi Ludvigsen
99 55 85 89
ire-lud@online.no
APVARA
Tor Arne Johansen Morskogen

tor.arne.morskogen@uit.no
HVARA
Ragnhild Berg Nilsen
48020255
Ragnhild.Berg.Nilsen@tromso.kommune.no
HVARA
Erik Benjaminsen


HVARA
Bodil Inger Ridderseth Larsen

bodil.ridderseth.larsen@tromso.kommune.no
HVARA
Torill Nustad


RØDTVARA
Graff Marius
90360840
marius@graffbrygghus.no
RØDTVARA
Sigurd Langseth

slangseth@gmail.com
RØDTVARA
Ida Marie Løken Killie


SVVARA
Ina Kongsnes
48196626

SVVARA
Reidun Heggen


SVVARA
Bjørn-Gunnar Jørgensen
99 25 14 43
bjorn.gunnar.jorgensen@tromso.kommune.no
FRPVARA
Arnulf Kristian Kaspersen
92 87 90 01
arnulf.kaspersen@tromso.kommune.no
FRPVARA
Ole Magnar Johansen
92 62 70 00
ole.m.johansen@tromso.kommune.no
FRPVARA
Lise Mari Lorentzen

Lise.Mari.Lorentzen@tromso.kommune.no
MDGVARA
Astrid Eriksen


MDGVARA
Evans Brynmor
46477754
brynmor.evans@tromso.kommune.no
MDGVARA