Hopp til hovedmenyen på siden Hopp til hovedinnholdet på siden

Ansatte i Tromsø kommune kan endre egne opplysninger på selvbetjening.tromso.kommune.no




Ansatte
Etternavn Tittel Telefon Mobil

Seksjon for Byutvikling, stab

Ann Katrin Johansen Konsulent 90131081
Haakon Aasnes Systemansvarlig eByggeSak 94135521
Hugo Martinsen Stab Byutvikling 90125538 90125538
Jon Erling Solheim Administrativ leder 91144069 91144069
Jon Morten Liafjell Økonomirådgiver 90367324

Seksjon for byutvikling, Byggesak

Anne-Marte Tøgersen Jurist/byggesak 90363950 90363950
Bjørnar Eivind Kuivalainen Ingeniør, byggesak 48293457
Dan-Ove Hansen Ingeniør 48115378 48115378
Eline Holdø Byggesak/ Saksbehandler 48206427
Espen Skov Pettersen Ingeniør / byggesak 94857302
Guro Rustad Grebstad Jurist/ Byggesak 90510785
Ina Ulrikke Rasmussen Rådgiver 48162596 48162596
Jacob Bergh Jurist 94853562
Kjetil Brekmo Fagansvarlig byggesakstilsyn 47663995 47663995
Kåre arkteg Overing./byggesak 95036575
Liv Kronstad Konsulent/Byggesak 48227968
Maria Wilhelmsen Jurist 90775089
Pål Lyngstad Enhetsleder 95163680
Ruben Johnsen Ingeniør, byggesak 94840289
Sissel Henriksen Nestleder - byggesak 47637860
Sol Maria Haugan Jurist / byggesak 90402436 90402436
Solveig Mikkelsen Saksbehandler/byggesak 90018653 90018653
Svein Broks Avd.ing./byggesak 48151946
Tom Andre Thoresen Jurist / byggesak 48296169

Seksjon for byutvikling, Byplan

Anniken Romuld Arkitekt/byplan 90118135 90118135
Bodil Ruud Saksbehandler/byplan 90128425
Carl Henrik Bjørseth Transportplanlegger 90270808
Carl Henrik Deiting By- og samferdselsplanlegger / plankontor 90097386 97009913
Eivind Holmvik Arealplanlegger 47700507
Erik Eidesen Nestleder Byplankontoret 47608107
Guri Ugedahl Rådgiver - transportplanlegger/plankontoret 99254664
Heidi Bjøru Byplanlegger 41514365
Heli Anttonen Arkitekt / enhet for Byplan 48275673 48275673
Ingrid Berthinussen Prosjektleder kystsoneplan 90972440
Jacqueline Randles Rådgiver /byplan 93446731
Johanne Kryger Arealplanlegger 90055604
Kjell Grønsberg Rådgiver /Byplan 90525144
Kristoffer Helgesen Grud Saksbehandler 90129364
Kurt Krutnes Landskapsarkitekt/byplan 90101589 90101589
Liv Lybæk Arealplanlegger 47680728
Merethe Seblom Rådgiver/plan 90032597 90032597
Regine Ada Aasjord Møkleby Ingeniør 90027668
Remco Veld Rådgiver/byplan 90130728
Rigmor Tonstad Enhetsleder 48075844 48075844
Robert Larsen Reguleringsplanlegger, Byplankontoret 90129484 90129484
Roy Fossum Arealplanlegger 47610087
Sten Jarle Jensen Trafikktekniker 95025054
Stian Eriksen Fagansvarlig jurist 90412156
Tone Hammer Planlegger, landkapsarkitekt/Byplan 90062853 90883714

Seksjon for byutvikling, Geodata

Anders Bangsund Jacobsen Ingeniør 95089169
Britt Karlsen Ingeniør/Geodata 90063893 92807075
Ernst Sandjord Ingeniør/Geodata 90066343
Espen Larsen Leder Geodata 90994624
Frode Albrigtsen Geodata /ingeniør matrikkel 48125713 48125713
Geir-Ulf Johansen Fagleder matrikkel / Geodata 48201955
Guri A. Woll Konsulent/Geodata 90109700 90109700
Gørill Karlsen Ingeniør/Geodata 90023924 90023924
Helga Gåre Ingeniør/Geodata 91540386 91540386
Hjalmar S. Westgård Fagansvarlig oppmåling 97681285
Håvard Kaurin DAK-Ingeniør/Geodata 90075831
Irene Johansen DAK-Ingeniør/Geodata 48282591
Janike Marlen Rype DAK/GIS-Ingeniør/Geodata 93668675 90093483
Kurt A. Moe Geodata/Ingeniør 90065862 90065862
Silver Brekkland Tekniker 90171677
Stig Atle Korsberg Ingeniør/Geodata 91342037
Thomas Chareyron Ingeniør GIS/kart 47605301
Trond Johannessen GIS-ingeniør 94154630
Vidar B. Jørgensen DAK-ingeniør/Geodata 97507674

Seksjon for byutvikling, Klima, miljø og landbruk

Anja Johnsen Klima- og miljørådgiver 94845148
Arnhild Steinsvik Landbruksrådgiver 47900649
Bo Eide Klima og miljørådgiver 48299524
Ernst Kloosterman Prosjektleder 94798850
Lars Ferdinand Øvergaard Enhetsleder 92261229 92261229
Lars Petter Granmo Landbruksfaglig rådgiver 90226575
Matti Eira Landbruksrådgiver 90291791
Per Sjögren Landbruksrådgiver 90990328
Øyvind Rasmussen Næringsrådgiver 90778667

Seksjon for byutvikling, Park og friluft

Christine Dahl Friluftsrådgiver 93691396
Elisabeth Pettersen Landskapsarkitekt/prosjektleder 90120047
Gjert-Henrik Vedeler Friluftsrådgiver 48049948
Henrik Romsaas Friluftsrådgiver / prosjektleder 99252495
Håkon Waage Gjertsen Leder Park og friluft 48151765
Katarzyna Maria Fitz Landskapsarkitekt 48293918
Margrethe Rabås Rådgiver friluftsliv 97175989
Nina Schneider Landskapsarkitekt 48296569
Tobias Hübscher Landskapsarkitekt 90110958

Seksjon for byutvikling, Veg

Alexandra Dons Prosjektleder/veg 99474868 99474868
Dag-Ove Nilsen Elektroingeniør 97436849
Geir-Frode Bergseth Ingeniør 47620925
Harald Marius Grape Prosjektleder TP3 Stakkevollvegen 94145189
Jørn-Eirik Schjetne Enhetsleder 91105691
Kjell Theodor Svindland Vegforvalter, graving og arbeidsvarsling 48116215
Kristina Jakobsen Vegforvalter 94783985
Lina Öberg Prosjektleder veg 93080664
Magnus Sørbø Prosjektleder veg 92404986
Roy-Helge Nesshaug Elektroingeniør 94869145
Sjur S. H. Melsås Arkitekt 90113796
Stig Tore Moe Rådgiver, Vegforvalter 40033252
Torkild Jensen Vegforvalter / rådgiver 46473880

Seksjon for byutvikling, adm.

Laila Falck Seksjonsleder Byutvikling 99023536