Hopp til hovedmenyen på siden Hopp til hovedinnholdet på siden

Ansatte i Tromsø kommune kan endre egne opplysninger på selvbetjening.tromso.kommune.no




Ansatte
Etternavn Tittel Telefon Mobil
Abd Moussaoui Renholder 90365594 90365594
Abdi-Aziz Maqbul Elektronikk Ingeniør 95788065 94487813
Abdifatah Hassan Assistent
Abdikafi Osman Assistent 94728172
Abdirajman Mahammed Hassan Fagarbeider 90965949
Abdirizak Ali Alasow IKT Tekniker 40448784
Abhi Malla Moen Student
Abier Al Hussien Lærer 97379206 90101175
Abudu Folashade Sykepleier i Midtbyen hjemmetjeneste, avd Valhall
Adele Altmann Rådgiver 91580131
Adrian Feka Lektor | Kontaktlærer 9. trinn 47909379 41540520
Agnar Dalbakk HMS-Rådgiver 99709833 99709833
Agnes Mariell Hausner Assistent
Agnetha Kreole Fet Saksbehandler, Team 4 - Flerkulturelt team
Agnethe Ingvild Linnes Krøyserth Ped. psyk. rådgiver 46933683 46933683
Ahlame Alami Akhrif Assistent
Ahmad Ayche Barne- og ungdomsarbeider 99749367
Ahmad Denarwandi Renholder 40075890
Ahmad Idris Abdullah Mohammad
Ahmed Garas Assistent 48472332
Aida Pauline Mortensen Renholder 46930611
Aileen Albert Teffe Renholder
Aileen Merethe Skogheim Iversen Hjelpepleier 92479991
Aileen carvalho Lege
Ailin Hege Singarajah Hjelpepleier 41296365
Ailin Jannie Steffensen Avdelingsleder 46874912
Ailin Waage Avlaster eget hjem
Aina Helen Tollefsen Renholder
Aina Jeanette Bjørnbakk Pedagogisk leder
Aina Jensen Assistent Olsgård barnehage
Aina Myreng Fagarbeider 95941547
Aina Sofie Bjørkli Johansen Fagleder/Kvamstykket barnehage 92645924 92645924
Airen Holthe Personalrådgiver 48128158
Aiza Marie Viloria Helsefagarbeider 91139080
Aklilu Tesfagaber Negash Assistent 94432452
Aksel Sundby Assistent
Alaa Amer Assistent 96724071
Aleksander Johnsen Arbeider/spes.arb.
Aleksander Knutsen Konsulent 48239764
Aleksander Michal Tveiten Assistent
Aleksander Sandtrøen Advokat 45468509
Aleksander Voie Student
Aleksander William Enoksen Lærer
Aleksandra Dahl Nordahl Hjelpepleier 92494347
Aleksandra Pettersen Miljøterapeut
Aleksi Bakkevold Miljøterapeut 98407926
Alessandro Belleli Ansvarlig for rekruttering, interaksjon og ung mediekompetanse 94808184
Alette Løvdal Fagarbeider
Alex Berger Sørensen Assistent
Alex Berro Adjunkt/ ICDP veileder 41669776
Alexander Benjaminsen Snekker 91913370
Alexander Fossli Hjelpepleier 92081004
Alexander Johnsen Utvikler 90418439 90418439
Alexander Kiraly Helsefagarbeider
Alexander Niklas Mamelund Assistent
Alexander Rydningen IT-rådgiver, Verneombud 48286909 48286909
Alexander Seljevold Fagarbeider 92866053
Alexander Skogvang Helmobakk Konsulent - Lønn 94176686
Alexandra Dons Prosjektleder/veg 99474868 99474868
Alexandra Hoel Fagleder 92084929
Alexandra Thoner Saksbehandler 90521687
Alexsandra Idstrøm Barnehagelærer 90283292
Alf Johan Olsen Fagarbeider
Alf Kåre Johansen Byggteknisk konsulent 40448933
Alf-Inge Elvegård Selstad Miljøterapeut 95203616
Alfons Kemming Legevaktsykepleier
Alfred Nyonteh Renholder 92051664
Ali Monazzami Programkoordinator 48172891
Ali Seleman Yusaf Assistent
Alice Mellem Assistent 45282634 45282634
Alina Lapteva Fagarbeider 99500064
Alina Moroziuk Helsefagarbeider
Alinda Horaban Hurlen Helsefagarbeider 90122821
Alla Filimonova Konsulent for sentrumsbarnehagene 47675697 47675697
Allan Mcbrinn Kane Fagarbeider
Amal Qadi El Idrissi Assistent
Amalie Dahlberg Jonathans Assistent
Amalie Fjeldberg Gluppe Assistent
Amalie Hempel Turnusfysioterapeut 40435280
Amalie Holmstad Assistent
Amalie Korsmo Assistent
Amalie Leiknes Assistent
Amalie Stabell Monsen Assistent
Amanda Isaksen Assistent / Basekoordinator
Amanda Lyngstad Assistent
Amanda Rognseth Saksbehandler 90047618
Ambika Laxmi Shrestha Assistent 96858374
Amelberga Uwimana Avdelingsleder
Amer Mohammed Iyad Al Bakri Assistent 91267053
Amina Babacher Hama Faraj Renholder 40147242
An-Margrith Sachs Assistent
Anastacia Bacalso Renholder
Anastasia Gubarets Lærer 92447025
Anatoly Tore Thorsen Prosjektleder 91368577
Anbjørg Therese Monsen Sykepleier 48070786
Anders Bangsund Jacobsen Ingeniør 95089169
Anders Cato Iversen Vernepleier 77791312
Anders Christensen Kontaktlærer 48052297 95890391
Anders Giske Lege
Anders Jørgensen Lærer 48237616
Anders Lidin Hansen Miljøveileder/-konsulent 91838185
Anders Ljosdahl Rasmussen Adjunkt m/tilleggsut 91819796
Anders Martinsen Lektor med tillegg 90714607 90714607
Anders Mikkola Ærnstrøm Koordinator/fysioterapeut - Frisklivssentralen 94800725 94800725
Anders Nergaard Pedagogisk leder 97723806
Anders Nygård Knudsen Assistent
Anders Pedersen Vikar
Andre Enger Aas Musikk/kultursk.Meda
Andre Larsen Assistent 91594743
Andrea Arcidiacono Elektriker 90296119
Andrea Kristine Rasmussen Berntsen Spesialpedagog
Andrea Marie Grønbech Adjunkt
Andrea Pedersen Spes.sykepleier 97704001 97704001
Andrea-Lovise Nicolaysen Assistent 99129728
Andreas Arne Olsen Saksbehandler, Team 2 90470098
Andreas Arntzen Lærer u/godkj utd.
Andreas Bremer Lærer 41501359
Andreas Bryan Øvringmo Musikk/kultursk.Meda
Andreas Ebeltoft Pedersen Miljøterapeut
Andreas Götze Driftsleder 48178554 48178554
Andreas Havnerås Hansen Assistent
Andreas Ivar Vestå Lektor
Andreas Karlsen Assistent 45284766
Andreas Lück Sykepleier 93237014
Andreas Markus Johansen Lektor 98818096 48007299
Andreas Nordnes Selfors Tekniker 48990095
Andreas Oskal Alexandersen Spesialpedagog 47650137 93056025
Andreas Svendsen Assistent
Andreas Trondsen Eriksen Konsulent - Sykelønn 90963714
Andreas sletten Lege
Andrey Manankov Assistent 45065097
Andrey Sorokin Kulturskolelærer
Andrine Pettersen Assistent
André Karlsen Lærer 48255447 48206288
Ane Bjørn-Bergstad Pedagogisk leder
Ane Kristin Dalhaug Lektor
Ane Margrete Vaeng Barnehagelærer
Ane Marte Sollied Vardenær Saksbehandler 90764419
Ane Roarsdatter Daae Stormo Adjunkt 97655716
Ane Storhaug Adjunkt m/tilleggsut 92264339
Ane Vestå Lektor 90034611
Anette Antonsen Fagleder - Lønn 90963492
Anette Berglund Hjelpepleier 99362280
Anette Busk Fysioterapeut 46836491
Anette Fagervangen Fagarbeider 92495493 92495493
Anette Karlsen Eines Helsesykepleier 77604870 47708643
Anette Klaussen Fagarbeider
Anette Kristin Berg Hjelpepleier
Anette Kvalvik Fagarbeider / Baseleder
Anette Nes Assistent 95188661
Anette Nystuen Assistent 95989197
Anette Rasmussen Thrana Assistent
Anette Riise Adjunkt m/tilleggsutdanning 90096079 90096079
Anette Rydningen Bjerkås Adjunkt m/tilleggsut 95723443
Anette Sølsnes Sykepleier 92694759
Angelica Lange Nilsen Assistent
Anita Aspås Sekretær 90176002
Anita Beate Pettersen Assistent
Anita Bendiksen Adjunkt m/tilleggsut 91365645
Anita Brovoll Vaeng Adjunkt m/tilleggutd 47625235
Anita Dahl Berfjord Avdelingsleder 48893124
Anita Edvardsen Adjunkt m/tilleggsutdanning 91605667 91605667
Anita Egge Konsulent 41568532
Anita Engkvist Sykepleier
Anita Gro Dalen Hjelpepleier
Anita Haldorsen Fagarbeider
Anita Hanssen Barnehagelærer 91123384
Anita Irene Knudtsen Spesialhjelpepleier 47029185
Anita Jensen Hjelpepleier 90827146
Anita Johanne Pettersen Lærer 47650343
Anita Johansen Familieveileder. 90472789
Anita Kristin Bræck Adjunkt m/tilleggsut 99167520
Anita Kristin Vestre
Anita Løseth Adjunkt 99381535
Anita Markussen Lege 95188236
Anita Marthinsen Lyseggen Konsulent 94886471
Anita Melsbøe Lektor
Anita Nergaard Fagleder 47466951
Anita Ottesen Richardsen Fagarbeider 95759093
Anita Pettersen Assistent
Anita Rasmussen Fag - og kvalitetskoordinator 90475971
Anita Seglsten Fagleder 95229231
Anita Synnøve Ottesen Konsulent 90543799
Anita Thomassen Pedagogisk leder 90080952
Anita Thoresen Helsesykepleier 90715686
Anita Wibeke Kvalsvik Renholder
Anita Øvergård Hjelpepleier
Anita.m rokstad Assistent 95168905
Anitha Cecilie Aslaksen Assistent 98464854
Anja Aarøen Sykepleier 97749557 97749557
Anja Borg Andreassen Bibliotekar 40727063 40727063
Anja Johnsen Klima- og miljørådgiver 94845148
Anja Kaldager Josefsen Assistent
Anja Knutsen Helsesykepleier 47682317
Anja Meihack Stensen Helsefagarbeider
Anja Røste Avdelingsleder 48092914
Ann Brita Hanssen Barneveileder 90511011
Ann Christin Rafaelsen Miljøterapeut
Ann Eva Jensen Adjunkt 99543101
Ann Hilde Fagermo Assistent 93828107
Ann Hilde Hansen Fagarbeider 95093833
Ann Hoff Robertsen SFO- leder 40490862
Ann Jorunn Olsen 97598903 97598903
Ann Karin Mikkelborg Reiersen Leder 99098632
Ann Karin Griff Jensen Helsesykepleier 94802185
Ann Karin Hausberg Avdelingsleder 93497364 97616302
Ann Karin Johansen Kjøkkenassistent
Ann Kathrin Larsen Støttekontaktkoordinator 46810098
Ann Kathrine Brox Konsulent 90273748
Ann Katrin Johansen Konsulent 90131081
Ann Kirsti Pedersen Hjelpepleier
Ann Kristin Bakland Boveileder 95807353
Ann Kristin Bjerkemo Ingeniør/ VA-søknader og detaljplaner 90689120 90689120
Ann Kristin Jensen Hjelpepleier 90911214
Ann Kristin Johansen Hjelpepleier 95962363
Ann Kristin Lydersen Adjunkt 47608931
Ann Kristin Singelstad Hjelpepleier
Ann Kristin Sollied Johansen Rådgiver/adm 95962363
Ann Kristin eilertsen Førskolelærer 97715109
Ann Mari Kuivalainen Miljøterapeut/ Tilltsvalgt Fagforbundet 95015749
Ann Merete Bremnes Helsesykepleier 40448278
Ann Merete Dahl Hjelpepleier
Ann Rita Johansen Spesialsykepleier 91713554
Ann Sissel Nordgård Spesialsykepleier 90500935
Ann Sissel Sørensen Soleng Fagarbeider/sekretær 90291708 90291708
Ann Sølvi Wang Konsulent Sykelønn 94802601
Ann Tone Håkonsen Lektor 41583489
Ann Torild Yttergård Enhetsleder/rektor 98664919 98664919
Ann Tove Kristiansen Assistent 95175896
Ann Åse Karlsen Miljøterapeut 48226269
Ann-Bjørg Jonassen Regnskapskonsulent 90735247 90735247
Ann-Charloth Norum Eidesen Lektor 48147924
Ann-Christin Heimdal Pedagogisk leder 97690308 97690308
Ann-Elene Jensen Fagleder 99254419
Ann-Elin Voll Assistent
Ann-Elise Green Stensøy Tverrfaglig spesialist/Teamkoordinator 48997362 41544178
Ann-Hege Kornbakk Nylund Basekoordinator, kontaktlærer gruppe Gul 2-A 46901739
Ann-Iren Hansen Helsefagarbeider 98027804
Ann-Karin Furskognes Rådgiver 94874810
Ann-Kristin Andreassen Yrkeshygieniker 90847115
Ann-Kristin Fagerheim Avdelingsleder 91598701
Ann-Kristin Gabrielsen Renholder
Ann-Kristin Mortensen Førstesekretær 900 64 855
Ann-Margareth Edvardsen Privat avlaster
Ann-Mari Milo Lorentzen Hovedtillitsvalgt 91819806
Ann-Sissel Enoksen Ped.leder 48869402
Ann-Sissel Hilmarsen Konsulent 94789822 94789822
Ann-Sissel Westgård Enhetsleder/Rektor 41760715
Ann-Toril Schølberg
Ann.lisbeth tranberg Assistent 41670482
Anna Beth Kjeldsen Meijers Veileder
Anna Christine Meyer Lærer 91745927
Anna Czaja Assistent
Anna Elise Berg Lektor 40290250
Anna Fina Broks Haugen Arkivkonsulent 40105321
Anna Gyda Mauseth Sykepleier
Anna Hansen Tverrfaglig spes. 40072830 40072830
Anna Helena Worén Fagarbeider
Anna I Kostrzanowska Miljøterapeut 41230439
Anna Jensen Wang Pedagogisk leder
Anna Johansen Miljøter. 92490010
Anna Ling Wolstenholme Assistent
Anna Lukaszek Lærer 45125173
Anna Lydia Sollie Adjunkt med tilleggsutdanning
Anna Maria Adriansen Sykepleier 91735471
Anna Martnes Bibliotekar 45231580 45231580
Anna N Shestakova Adjunkt 99376417
Anna Pakhomova Assistent 40389299
Anna Sharova Mortensen Økonomirådgiver 46862759 46862759
Anna Stina Mjaaland Prosjektleder 47232382 47232382
Anna-Stina Myrvoll Assistent
Annalena Nordin Pedersen Enhetsleder 99505799
Annbjørg Berglund
Annbjørg Kiil Hjelpepleier 48012337
Annbjørg Rones Adjunkt m/tilleggsutd 97060536
Anne - Julie Klæboe Lektor m/tilleggsutd 48126597 48126597
Anne Asla Bentzen Helsesekretær 48009283
Anne Beate Båtnes Rådgiver 90597698
Anne Berit Ilstad Adjunkt m/tilleggsut
Anne Berit Imerslund Ped/psyk rådgiver 40617840 40617840
Anne Berit Karlsen Adm. konsulent 93250475
Anne Birgitte Jensen Spesialpedagog/Trudvang Barnehage 48194572
Anne Birthe B. Eide Adjunkt m/tilleggsut 90560374
Anne Bredrup Bibliotekar 40450602 90603837
Anne Britt Bakland Hjelpepleier 99292140
Anne Britt Hansen Hjelpepleier 97085812
Anne Caspersen Ped.psyk. rådgiver 46634537
Anne Davidsen Lege 48127443
Anne Fride Aasebø Gulbrandsen Helsefagarbeider
Anne Gerd Hansen Hjelpepleier 93671977
Anne Grete Jakobsen Hansen Seksjonsleder 97110801
Anne Grete Johansen Assistent 99482374
Anne Grete Pedersen Helsefagarbeider 91737887
Anne Grete Simonsen Fagleder 48865977
Anne Grete Vollstad Adjunkt m/tilleggsut +4746874815
Anne Grethe Bøe Pedagogisk leder 91911659
Anne Grethe Nyvold Tverrfaglig spesialist 97516747
Anne Grethe Sørensen Hjelpepleier 91808809
Anne Grotnes Programkoordinator, Flyktningtjenesten 91818679 91247967
Anne Helen Lorentzen Assistent 95437972
Anne Håkstad Spesialhjelpepleier 90762885
Anne Isaksen Leder
Anne Josefine Johnsen Hjelpepleier
Anne Julie Berntsen Lektor m/tilleggsutd 90410339
Anne Karin Bergum Pedersen Kontaktlærer 48007206 97080259
Anne Karin Hansen Fagleder 47641704
Anne Karine Jenssen Fagleder 90726802 95232388
Anne Katrin Hansen Spesialhjelpepleier
Anne Kristin Lyngstad Røvik Lærer
Anne Kristine Steien Bibliotekar 90985148
Anne Kulterstad Kokk 46822924
Anne Lene Giil Prestegård Adjunkt m/tillegg 90935795
Anne Leonhardsen Pleieassistent
Anne Lill Sarabakken Fagleder Guovssahas 90612215
Anne Line Wilhelmsen Adjunkt m/tilleggsut 48093569
Anne Lingrasmo Ressursansvarlig 97614377 97614377
Anne Lisbeth Mikkelsen Hjelpepleier 92066960
Anne Lise Kristoffersen Adjunkt m/tilleggsut 90276874
Anne Lium Berger Seksjonsleder 97739729
Anne Lorentsen Barnehage lærer - Elvestrand barnehage 47481741
Anne Margrethe Sørensen Avdelingsleder, Selis 91849255
Anne Marie Weien Konsulent 90982790 90982790
Anne Marie Wikran Renholder
Anne Marit Bygdnes Rådgiver 94409413
Anne Marit Christensen Hjelpepleier 99023584
Anne Marit Tverelv Hjelpepleier 40044690
Anne May Jones Adjunkt 41229374
Anne Merete Hansen Lektor m/tilleggsutd 90722371
Anne Mette Vedal Utnes Adjunkt m/tilleggsut 46873107
Anne Nilsen Barnevernvakta, saksbehandler
Anne Pauline Eriksen Renholder
Anne Randi Anne Randi Pettersen Helsesykepleier 489 97 732 489 97 732
Anne Sire Baal Pedagogisk leder 91152105
Anne Stine Rørnes Fagleder 48357784 48357784
Anne Sølvfæstersen Konsulent 46902937
Anne Wagnild Miljøterapeut 91120511
Anne Winther Kornør Kontaktlærer 2A 47848560
Anne With Andreassen Avdelingsleder 97749575
Anne berit moldenæs Fagarbeider 97577840
Anne grete hermansen Førskolelærer
Anne grethe johansen Fagarbeider 47633067
Anne mari henriksen Fagarbeider
Anne-Berit Hansen Sykepleier 95304847
Anne-Cathrine Nyheim Fagarbeider
Anne-Grete Monsen Tverrfaglig spesialist/Ruskonsulent 40436491
Anne-Grete Sivertsen Støttepedagog
Anne-Karin Hermansen Spesialsykepleier 46857389 97762578
Anne-Lill Aasan Helsesøster, Helsetjenesten Sosialmedisinsk senter 77790400 46822056
Anne-Lise Bugge Hjelpepleier
Anne-Lise Pedersen Forløpskoordinator/Koordinerende team 91874097
Anne-Mai Petersen Pedagogisk leder 94819338
Anne-Marit Pettersen Logoped 40552865
Anne-Marte Tøgersen Jurist, fagansvarlig klagesaker 90363950 90363950
Anne-Mette Selnes Pedagogisk leder 47488971
Anne-tove ripmann Assistent
Annelie Malm Spesialfysioterapeut 46933846
Annett Nymoen Seksjonsleder 95920613 95920613
Annette Ingebrigtsen Adjunkt 90137938
Annhild Benjaminsen Saksbehandler Team 1 91798829
Annicken Røberg Hjelpepleier
Annicken With Eidsmo Adjunkt m/tilleggsut 47621493
Annie Andreassen Hjelpepleier 97507344
Annie Eirin Kristiansen Sykepleier
Annie Kathrine Nilsen Fagarbeider
Annie Louise Holm Assistent
Annie Sørensen Fagarbeider 90011028 90011028
Annika Brandstorp Pedagogisk leder 99366534
Annika Gunilla Stomlien Fagarbeider /rus og psykiskhelse
Annika Lund Pedagog
Annika Pettersen Pedagogisk leder 47453393
Anniken D. Hammer Adjunkt m/tilleggsut 98073117
Anniken Figenschou Assistent
Anniken Krane Dahl Adjunkt 46855562
Anniken Mikelborg Vassbotn Sykepleier 97759353
Anniken Myhre Lærling (reform 94)
Anniken Roman Sykepleier 4704152
Anniken Romuld Arkitekt/byplan 90118135 90118135
Anniken berg johansen Fagarbeider
Anton Giæver Overlege i akuttmedisin 90580777
Antonie Bøgeberg Konsulent 48271123 48271123
Antonina Johnsen Assistent
Antonio Botturi Fagleder for Fritid 47173034
Antra Dravniece Renholder
Anzhela Larsen LÆRER VIKAR FOR ANITA MELSBØ 45219133
Aornuma Pudpong Harland Håndv./fagarb. 41362105
Arild Kristoffersen Driftsingeniør 90986863
Arina Poryadina Spesialpedagog
Arisa Visetsud Renholder
Arja Mubanga-Bjørn Prosjektleder folkehelseprosjekt - barn og unges psykisk helse og rusforebygging 99711194 90043462
Arjumand Ather Lærer
Arna Larsen Assistent 41547344
Arne Christian Vangdal Leder Kundeservice, Siviløkonom 97582839
Arne Elling Eliassen 95027340
Arne Kjell Johansen Rådgiver
Arne Lennart Andreassen Fagarbeider elektriker 99290063
Arne Moe Vaktmester 99515593 99515593
Arne Steinar Brændeland Hjelpepleier
Arne Tøllefsen Solheim Avdelingsleder 91156763 91156763
Arne andreassen Fagarbeider 90536314
Arne niva Rørlegger 95794138
Arne sunde Fagarbeider
Arnhild Johansen Fagleder regnskap 97039489
Arnhild Steinsvik Landbruksrådgiver 47900649
Arnhild Sundstrøm Teamleder
Arnhill Jakobsen Helsefagarbeider 77655000
Arnstein Sørensen Tilsynsingeniør 91122195
Arnt Jonny Pettersen Driftstekniker/fagarbeider 91734859
Arnt Severin Pedersen Adjunkt m/tilleggsutdanning 48122495
Arriane Jane Ruanes Hjelpepleier 98310434
Arulmathy Ranjit Prosjektleder 48254434 48254434
Arve Norgård Enhetsleder -Byggforvaltningen 47455015
Arve Sigurd Sørensen Konsulent 46928062
Asbjørn Hillingseter Løyning Assistent
Asbjørn Solvoll Servicemedarbeider
Aset Idrisovna (Marit) Durdijeva Adjunkt m/tilleggsut 41856656
Asgil Hansen Krone Adjunkt +4747354565 47354565
Ask Rødahl Nygaard Ingeniør, fagansvarlig system og rutiner 48216251 48216251
Askild Gjerstad Miljøterapeut
Asle Tjeldflåt Fagleder budsjett 41208260
Asmeret Okbamikael Haile Assistent 45574414 45574414
Assy-Musau Luboya Assistent 45072359
Asta Beate Tøllefsen Miljøterapeut 95137851
Astri Medbø Lege
Astri Wold Sykepleier
Astrid Andersen Spesialhjelpepleier 90559025
Astrid Eriksen Miljøterapeut 90634131
Astrid Johanne Turpeinen Helsesykepleier Kvaløysletta helsestasjon 47508263
Astrid Rotvold Nilsen Lektor
Athanasie Erica Zaninka Hjelpepleier 99463408
Athina Storås Spesialhjelpepleier 95962362
Atta Jamali Assistent
Aud Eva Straumsnes Adjunkt m/tilleggsutdanning 90113181
Aud Jektvik Assistent
Aud Johanne Wiik Nilsen Adjunkt m/ tilleggsutdanning 48061783 48061783
Aud Larssen Sekretær
Aud Oddbjørg Bergheim Avdelingsleder 95189005
Aud-Karin Bakkeby Hjemmehjelp
Audhild Hilmarsen Sivertsen Konsulent 47907920 90144610
Audun Andreassen Saksbehandler/Veileder
Audun Skog Teknikker 97104289
Aurelie Razanazandry Sommerseth Hjelpepleier 94149805
Axel Aas Sæthre Assistent
Aya Wali Vikar
Ayesha Maranguit Fagarbeider 93872007 93872007
Azmeraw Tassew Planlegger/rådgiver 91804682
B Hellebust
Barbora Bacinska Helsefagarbeider
Barbora Fuskova Assistent
Barbro Byrkjeland Fagarbeider 48115054
Barbro Langstrand Isaksen Helsesøster 47686712
Barrie Mohamed Hjelpepleier 94720565
Beata Maria Makowska Avlaster eget hjem
Beate Anita Johansen Logoped 94154681 91612331
Beate Edvardsen Kontaktlærer 4. trinn 48033521
Beate Engvoll Sykepleier 93214767
Beate Eriksen Barnehagelærer 93057518
Beate Evjen Enhetsleder/rektor 41524464
Beate Hansen Martinsen Adjunkt m/tilleggsutdanning
Beate Isaksen Fagarbeider 99168628
Beate Isaksen Rådgiver 91312796 91312796
Beate Josefsen Helsesykepleier 95337965
Beate Karlsen Spesialhjelpepleier
Beate Kristin Sørensen Førstesekretær
Beate Lium Sørensen Assistent
Beate Maria Moe Teamansvarlig 92209107
Beate Mathisen Barne/ungd.arbeider / fagarbeider 91725864 99323411
Beate Sigerset Karlsen Barnehagelærer 90775088
Beate Tverå Helsefagarbeider 48130440 40631380
Beate Ulseth Pettersen Avdelingsleder 40436489
Beate Vik Skifte Vernepleier 91249729 46905133
Beatrice Steninge Specialsykepleier
Belinda Olaisen Adjunkt m/tilleggsutd 47647137
Ben Azuka Nwadike Renholder
Benedicte Hansen
Benedicte Norum Berg Adjunkt 97756130
Benedicte Rugås Baseleder 2-4. trinn
Benedikte Han Sykepleier 94835914
Benedikte Heim Pedagogisk leder
Benedikte Karlsen Jordmor 94788644
Benedikte Knustad Barnehagelærer
Benedikte Olsen Karlsen Helsefagarbeider
Benedikte Rørvik Nilsen Juridisk rådgiver 90661908
Bengt Aalstad Fagarbeider 48222889
Bengt Roger Thoresen Lærer 92267985
Benita Larsen Helsefagarbeider 90704776
Benjamin Baumgärtel Konsulent 91559429
Benjamin Haug Assistent 47450790
Benjamin Hillesøy Dahl Assistent
Benjarat P. Nordås Hjelpepleier
Bente Bruun Lærer 90185347
Bente Christine Urdal Saksbehandler 90500647 90500647
Bente Dahl Hjelpepleier
Bente Emaus Pedersen Helsesøster - Helsetjenesten, Sosialmedisinsk senter 46821836
Bente Engdahl Skolefaglig rådgiver 48254126
Bente Heitmann Ergoterapeut 47 45 39 89
Bente Henriksen Assistent 93633395 93633395
Bente Irene Nilsen Saksbehandler ,Team 2 41400518
Bente Jakobsen Konsulent 90644606
Bente Jørgensen 46884579
Bente Kristin Haugan Leder for administrasjon 91911556 48229954
Bente Leifson Fagleder og rådgiver 90043810
Bente Lind Hjelpepleier
Bente Louise Andersen Assistent 47029269
Bente Margrethe Normann Fagarbeider
Bente Marie Hansen Helsefagarbeider 97028358
Bente Marie Johnsen Assistent 48117546
Bente Reibo Kunstnerisk leder KULTA 91194648
Bente Sandhals Hjelpepleier 41679997
Bente Schultz Sentermedarbeider 77790400
Bente Simone Johansen Kontaktlærer 8A 47624570 90472216
Bente Skoglund Barnehagelærer 41620083
Bente Sofie Næss Sekretær 48186731
Bente Solstrand Helsesykepleier/Fagkoordinator helsestasjonstjenesten 91179230 47672491
Bergljot Øvrevik Spesialsykepleier 47756651
Berit A Kristensen Lærer 97789456 97789456
Berit A. Midtbø Adjunkt 90116176
Berit Bakkehaug Elvenes Lærer/spesialpedagogisk rådgiver 90471264
Berit Drageset Larsen Assistent 41192133
Berit Fonnes Musikk/Kulturskolelærer og konsertplanlegger 99012583
Berit Fredriksen Spesialsykepleier 97548176
Berit Hansen Avlaster eget hjem
Berit Hanssen Grindstein Enhetsleder 90405383/91557496 91557496
Berit Henriette Evensen Pedagogisk leder
Berit Ingrid Aasmo Rektor/Enhetsleder 95934643
Berit Jensen Addo Adjunkt 48104511
Berit Johansen Familieveileder 99399979
Berit Kalseth Pedagogisk leder 94819338
Berit Karoline Nyvoll Fagleder 90550162 90550162
Berit Kopland Lektor m/tilleggsutd 90705703
Berit Leth Ramstad Fagarbeider 94407683
Berit Lise Guttormsen Adjunkt m/tilleggsut 97172420
Berit Lockertsen Lærer 94801878
Berit Madsen Avdelingsleder Vårglimt 91526136
Berit Moe Branningeniør 95004248
Berit Vassmyr Seksjonsleder barnehage 95220064
Berit Wik Hjelpepleier
Berit falck Pedagogisk leder
Bernadette Marthe Laurent Hjelpepleier
Bernd Luff Saksbehandler 95847914
Bernt -jørgen Mikalsen Elektriker 95800930
Bernt Percy Armstrong Assistent
Betelhem Weldehaymanot Teklesenbet Helsefagarbeider 40342135
Beverly L. Strømnes Helsefagarbeider 95194047
Bi Haavind Plan- og utviklingsleder 95034333 95034333
Bianca Østbø Østgård Pedagogisk leder
Bibi Fitwi Goitom Assistent 91279230
Biniyam Berhe Gebreiyesus Renholder 96802172
Birger André Schjølberg Forhandlingsleder 45266549 45266549
Birger Tretten Fagarbeider
Birgit Annie Olaisen Hjelpepleier
Birgit Brøndbo Lege
Birgit Eilertsen Avdelingsleder 48218351
Birgit Helen Skogmo Avdelingsleder 46929224 46929224
Birgit Ovesen Enhetsleder/rektor 99644511 99644511
Birgit Rydningen Konsulent - Lønn 91532148
Birgitte Blandhoel Rådgiver/designer 95705784
Birgitte Forsaa Åbotsvik Koordinator/sykepleier Pasientsentrert helsetjenesteteam, Tromsø kommune/UNN 91730145
Birgitte Helen Vollan Adjunkt
Birgitte Mæhlum Assistent 90368559
Birgitte Nordgaard Sykepleier
Bituin Aguillon Helsefagarbeider 93956333
Bizen Teages Assistent 99373023 96738394
Bjarne Nordstrand Assistent 46744942
Bjarne Woll SLT- koordinator 90476180 90476180
Bjarney Gunnarsdottir Lærer
Bjarnhild Jendine Olufsen Assistent
Bjørg Abelsen Fagleder 95101217
Bjørg Kristiansen Fagarbeider 91777079
Bjørg Marlen Solbakken Fagleder for Kattfjord og Brensholmen skole 41219977
Bjørg Olaisen Adjunkt m/tilleggsut 97061166
Bjørn Are Jenssen Fagleder 99442500
Bjørn Eivind Hedley Hansen DK-veileder faglærer 97739223
Bjørn Emil Fredriksen Adjunkt 90906656
Bjørn Erik Ljunggren Fagarbeider 41556589
Bjørn Fagertun Adjunkt 97759309
Bjørn Glomseth Adjunkt m/tilleggsutd. Rådgiver 90406928
Bjørn Håvard Simonsen
Bjørn Inge Hanssen Adjunkt
Bjørn Ivar Bø Lege
Bjørn Johansen Rørlegger 47381857 47381857
Bjørn Mikael Gardskär Stark Spesialsykepleier
Bjørn Olaf Weenaas Adjunkt m/tilleggsut
Bjørn Olav Moe Vaktmester 94794864
Bjørn Owren Prosjektleder 91854832
Bjørn Robert Cassius Giswold Assistent
Bjørn Tore Albrigtsen Fagarbeider
Bjørn Wiik Teknisk betjent 97536998
Bjørn Wik Arbeidsleder 91351969
Bjørn-Tore Hilmarsen Vikarierende Produsent 41688313
Bjørnar Eivind Kuivalainen Ingeniør, byggesak 48293457
Bjørnar Lavoll Assistent
Bjørnar Løkås Miljøterapeut
Bjørnar Nilsen IKT-Rådgiver 97171866
Bjørnar Pedersen Lektor m/tilleggsutd 90886407 90886407
Bjørnar Pettersen Arbeidsleder / Miljøterapeut 94145839
Blythe Elizabeth Olson Faglærer sirkus 93007266
Bo Eide Klima og miljørådgiver 48299524
Bob Benoni Kulturinformasjonskonsulent 95018566
Bodil Bakkelund Westgren Ped. Psyk. Rådgiver 40490951
Bodil Eldnes Skotnes Enhetsleder 91579230
Bodil Fredheim Holmstad Adjunkt med tileggsutdanning 95058351
Bodil Jensen Adjunkt m/tilleggsut 91743378
Bodil Marion Johansen Sykepleier
Bodil Ruud Saksbehandler/byplan 90128425
Bodil Strand Sykepleier 91884853
Bodil løvseth Fagarbeider
Borgny Bårdsen Vernepleier/ Tromsø dagsenter 47466314 47466315
Borys Povar Assistent
Brit Fosse Enhetsleder 92622875
Brit Granli Assistent
Brita Grethe J Triumf Adjunkt m/tilleggsut 41461028
Brita Kristin Hekkilæ Saksbehandler team 4 40448750
Brith Hennie Halvorsen Koordinator-DKS Kunstskolen 912 47 649
Brith-Heidi Johansen Barnehagelærer
Britt Eli Triumf Andersen Assistent
Britt Ellinor Birkelund Assistent
Britt Evy Kristoffersen Assistent 97171528
Britt Hansine Ringstad Fagarbeider 94886255
Britt Heidi Domben Hjelpepleier 93250478
Britt Heidi Johansen Kontaktlærer 2.trinn 48032374
Britt Helen Gundersen Malmedal Leder stab 99278675
Britt Helen Mikalsen Veileder
Britt Hjørdis Kanstad Assistent
Britt Inger Hansen Adjunkt m/tilleggsut
Britt Janne Cock Helsefagarbeider
Britt Janne Hveding Konsulent 90191250 91519831
Britt Jorunn Varhaug Spesialsykepleier
Britt Karin Hansen Hjelpepleier 48253726
Britt Karin Myrslett Barne-og ungdomsarbeider 47635207
Britt Karlsen Ingeniør/Geodata 90063893 92807075
Britt Lise Pettersen Førstesekretær 48047199
Britt Margareth Simonsen Enhetsleder 91626976 91626976
Britt Nilsen Fagarbeider 48117952
Britt Roland Enhetsleder/rektor 47646318 47646318
Britt Sissel Nilsen Pedagogisk leder 41572849
Britt T Olsen Leder 45246735
Britt Torill Mortensen Assistent
Britt mari Willumsen Barne/ungdomsarbeider, Basekoordinator
Britt-Johanne Hanssen Håndv./fagarb.
Britt-Karin Karlsen Sykepleier
Bror Hansen Vaktmester 95089003
Bror Hartvigsen Rådgiver/Covid-19 koordinator for kommunedirektøren 98801645
Bror Jon Ottar Ottesen Adjunkt 90789784
Bryan Alexander Hole Hjelpepleier
Brynhild Svendsen Spesialhjelpepleier 99463491
Brynjar Brandmo Vernepleier 47839580
Bärbel Paula Dolleck Sykepleier
Bård Aamodt Leder beredskapsteam / Rådgiver 90638634
Bård Johan Hagebakken Adjunkt m/tilleggsut 45439088
Børge Berglund Avdelingsleder Heracleum kjøkken 46508925 41200153
Børge Gundersen Fagarbeider
Børge Johansen Adjunkt m/tilleggsut 95806471
Børge Karlsen Adjunkt m/tilleggsut 92605506 92605506
Børre Brox Elektriker byvann 93049647 93049647
Børre Torstein Moen Administrasjonskoordinator 40478850
Camilla Andersen Lærer 92251567
Camilla Berger Nyvold Saksbehandler 47907587
Camilla Bratlid Sykepleier - 97669015
Camilla Breivik Psykplogspesialist 91179230
Camilla Børresen Enhetsleder 93054276
Camilla Charlotte Kaaby Kristiansen Pedagogisk leder 99368196
Camilla Fagerthun Figenschau Spesialsykepleier 40483573 91888851
Camilla Hansen Miljøterapeut 90744805
Camilla Haugland Lektor 90892845
Camilla Helen Jenssen Fysioterapeut 47704478
Camilla Helene Hansen Assistent 40531696
Camilla Henriksen Barnehagelærer 90741332
Camilla Isaksen Spesialsykepleier 91514404
Camilla Johansen Avdelingsleder/Prosjektleder 94786161 94786161
Camilla Karlstrøm Saksbehandler 99248154
Camilla Kristine Synnøve Hansen Assistent
Camilla Landbakk Gjerp Spesialpedagog 91557973 97077756
Camilla Lieng Johansen Støttepedagog 48028605
Camilla Linesdatter Saksbehandler 90693803
Camilla Lundberg Lege 90500475
Camilla Lysmen Renholder
Camilla Myrland Assistent 94439255
Camilla Oppheim Sollied Pedagogisk IKT-rådgiver 47240119 47240119
Camilla Pettersen Tverrfaglig spesialist 41381733
Camilla Pettersen Assistent
Camilla Ratama Pedagogisk leder 97691071
Camilla Renate Nicolaisen Musikk/kultursk.Meda
Camilla Slydal Nygård Pedagogisk leder 91725864
Camilla Stene Adjunkt m/ tilleggsutdanning
Camilla Stenhaug-Bendiksen Fagarbeider 91847977
Camilla Valle Assistent
Camilla vibe karlsen Fagarbeider 99365856 95725856
Carina Gabrielsen Saksbehandler barnevernvakta
Carina Johansen Sykepleier 99032618
Carina Johansen Assistent 95895074
Carina Johansson Saksbehandler 48040967 48040967
Carina Korneliussen Assistent
Carina Krag Sykepleier
Carina Mari Andreassen Miljøterapeut
Carina Olaisen Sekretær 46935095
Carina Sjøblom Kontroller 94806756
Carina Tranberg Adjunkt m/tilleggsut
Carine Wikran Barnehagelærer 46902516
Carl Arne Løchen Arnesen Assistent
Carl Henrik Bjørseth Rådgiver - Transportplanlegger/Plankontoret 40603339 40603339
Carl Henrik Deiting By- og samferdselsplanlegger 90097386
Carl Joacim Fensbekk Idrettsrådgiver 48137719 48137719
Carl Jørgen Sæther Miljøterapeut
Carl Sverre Hjembo Rådgiver 48026181 48026181
Carl-Christian Heffermehl Barnehagelærer
Carmina Llaurado Navarro Sykepleier
Carol Mira Bendiksen Assistent - 99415337
Carole Michelle Marchand Miljøterapeut 46825068
Carolin Berg Fagarbeider 98863024
Caroline Alexandra Grant Angen Miljøveileder
Caroline Eilertsen Sykepleier 92227076
Caroline Heim Barnehagelærer 94875970 94875970
Caroline Jakobsen Trondsen Sykepleier 97428203
Caroline Janson Sykepleier 99326309
Caroline Kronkvist Assistent
Caroline Margrethe Bjørvik Ass.
Caroline Moe Kontaktlærer 8F
Caroline Muthoni Karemeri Renholder
Caroline Nilssen Moss Sykepleier
Caroline Rasch Ingebrigtsen Helsesekretær
Caroline Richardsen Assistent 48006365
Caroline Wangen Sykepleier
Caroline forsaa Pedagogisk leder 48882799
Cate June Johansen-Heitmann Helsefagarbeider
Catharina Vonheim Miljøterapeut
Catharina Wang Professor og psykologspesialisti
Catherine Gamos Helsefagarbeider 96961224
Catherine Gyri Magee Lektor med tilleggsutdanning 91703913
Catherine Isaksen Lege 91767224
Cathrin Nikolaisen Lege 97698256
Cathrine Bredahl Sykepleier
Cathrine Børresen Brattland Adjunkt m/tilleggsut 46830856
Cathrine Elise Warvik Assistent
Cathrine Figenschau Spesialpedagog 93616122
Cathrine Fredriksen Helsefagarbeider 97044994
Cathrine Groth Sykepleier 90416680
Cathrine Hoel Helsesykepleier 40436453 40436453
Cathrine Johnsen Assistent
Cathrine Kirkvik Avdelingsleder 95161792 95161792
Cathrine Olofsson Jordmor 47686956
Cathrine Rundhaug Avdelingsleder/Spesialsykepleier 95144898
Cathrine Samuelsen Avdelingsleder 46899521
Cathrine Skjernes Kulturskolelærer cathrine.skjernes2@tromso.kommune.no
Cathrine Thune Konsulent 90736223 90725297
Cato Berntsen Adjunkt 90145500
Cato Børge Hansen Assistent 93026388
Cato Heggelund Arbeider/spes.arb. 97967747
Cato Karlsen Ped.psyk rådgiver 48082842
Cato Lind Eriksen Planlegger 94841899 94841899
Cato Mathisen Lektor med tilleggsutdanning 41410486
Catrine Buck Jensen Fag- og Kvalitetskoordinator
Catrine Elise Schjølberg Hjelpepleier
Catrine Fjelde Karlsen Adjunkt m/opprykk 94805197
Catrine Henriksen Ergoterapeut 48265563
Catrine Traasdahl Kontaktlærer 46948150
Cecelia Toril Broadbridge Musikk/kultursk.Meda
Cecilie Antonsen Assistent
Cecilie Arntsen Fagarbeider Kokk 93069258
Cecilie Aronsen Uteng Sykepleier
Cecilie Bakkevold Rektor 90212981 90212981
Cecilie Barth-Heyerdahl Tverrfaglig spes. 97179363 97179363
Cecilie Dahl Ophaug Fagarbeider 41286689
Cecilie Engen
Cecilie Hansen Adjunkt m/tilleggsut 41239911
Cecilie Haugland Jørgensen Sykepleier 90767805
Cecilie Hedwig Denkinger Lektor 94259729
Cecilie Hoel Furås
Cecilie Marie Halvorsen Fagarbeider 95862375
Cecilie Marie Stormo Spesialergoterapeut 90792523
Cecilie Nylund Helsefagarbeider
Cecilie Olden Johansen Kontaktlærer 1B 48026579 48026579
Cecilie Olsen Fagarbeider
Cecilie Rasmussen Ergoterapeut 46922019
Cecilie Sneltvedt Assistent
Cecilie Steffenakk Administrasjonskonsulent 95220250
Cecilie Stiberg Fagleder 46419674
Cecilie Vollan Fagleder Trudvang barnehage 95423706
Cecilie jeanette karlsen Assistent 98416946
Cecilie karlsen Veileder
Celina Yuan Johansen Tømrer 94821697
Chalida Satee Assistent
Charles Diploma Assistent 48051797 48051797
Charles Lorentzen Fagarbeider
Charles Martin Lillemo Hjelpepleier
Charles Svendsen Miljøterapeut
Charlotte Christine Eriksen Spesialpedagog
Charlotte Dorthea Kristoffersen Helsefagarbeider
Charlotte Ellinor Strand Assistent
Charlotte Hansen Knudsen Adjunkt 47624916 47624916
Charlotte Iversen Fagarbeider 47660018
Charlotte Johanne Nordnes Assistent
Charlotte Kanstad Helsefagarbeider 92248661
Charlotte Karlsdatter Larsen Skolefaglig rådgiver 94793679
Charlotte Karlsen Lektor/kontaktlærer 2 alfa 95437129
Charlotte Klingan Assistent 95886989
Charlotte Lönnell Helsesykepleier 90171266
Charlotte Marie Isaksen Lektor 45456880
Charlotte Mørk Pedersen Kontaklærer 4B 91995831
Charlotte Nathalie Røstad Saksbehandler/ Ergoterapeut 91612932
Charlén Johansen Livesey Sykepleier
Chatrine Helen Jakobsen Servicekonsulent 46938564
Chatrine Markhus Spesialsosionom/Tillitsvalgt FO 90708490 90708490
Chinelo N Okoli Sykepleier 98026622
Chris Andre Biti Tekniker 90804242
Chris Løvberg Hansen Assistent
Chris Soleng Fagarbeider 91542647
Christel E Woll Leder 48897215
Christel Lillevik Olaisen Adjunkt 91529609
Christel Schjoll-Erichsen Saksbehandler 90238674
Christer Arnesen Assistent 90806556
Christer Bakland Sørum Assistent
Christer Fjellseth Sykepleier 95706025
Christer Wanderley Mortensen Assistent
Christian David Sebastian Brit Lind Assistent
Christian Edward Heiberg Assistent 47689124
Christian Hyld Leder 94809461 90981082
Christian Olaussen Konsulent - Sykelønn 90736864
Christian Perttula Helsefagarbeider
Christian Samuelsen Lektor m/t.utd. 46902983
Christian Solhoff Kontaktlærer Rød1D 46902514
Christianne Gutteberg Avdelingsleder 99794164
Christianne Marita Sandria Joh Balmer Saksbehandler 41409640 41409640
Christin Bjørkli-Storhaug Assistent
Christin Gamst Assistent
Christin Lauritzen Personalkonsulent 90222747
Christin Pettersen Familieveileder 99404322
Christin Tirian Rådgiver 96943368 96943368
Christina Flagtvedt Meinertz Avdelingsleder 93250468
Christina Fredriksen Norberg Miljøterapeut
Christina Gamst Spesialsykepleier
Christina Hansen Assistent 46881968
Christina Jensen Juridisk Rådgiver 90648249
Christina Jenssen
Christina Marienborg Strøm Adjunkt 2 Beta 90874289
Christina Sørbøe Dahl Kreftsykepleier 95480189 95480189
Christina Sørensen Vernepleier
Christina Wilhelmsen Lektor m/tilleggsutdanning 92633196
Christine Brenna Sykepleier
Christine C Johnsen Adjunkt m/tilleggsut 992 16064
Christine Dahl Friluftsrådgiver 93691396
Christine Elisabeth Hågensen Barnevernpedagog i Utekontakten og Krisesenteret 48957697 48957697
Christine Fremstad Sykepleierstudent
Christine Hegrand
Christine Henninen Vernepleier 95002587
Christine Johannessen Assistent
Christine Larsen Helsefagarbeider 47992463 47992463
Christine Mack Rørvik Assistent 95482609 91587464
Christoffer Vassbotn Lektor m/opprykk 47689871
Christopher Vråberg Eide Miljøterapeut / Miljøveileder
Chun Lan Zhang Lege
Conchita Rasmussen Hjelpepleier 92611292
Connie Marianne Helø Fagarbeider
Connie Veronica Linden Sykepleier
Cris Kevin Bjørndal Assistent
Cristel Ruiz Bode Fagarbeider 48138482
Dag Arne Ernstsen Ingeniør 97568022
Dag Lundblad Tekniker 90724891
Dag Marius Johansen 47719667 91627813
Dag Nordahl
Dag Nordvåg Lege
Dag Okstad Musikk/kultursk.lære 95800692
Dag Runar Mosesen Sykepleier
Dag Vøllestad Aakre Vernepleier 90727918 90252297
Dag Øygård Andreassen Barnehagelærer 474 81 894
Dag-Ivar Andreassen Seksjonsleder 97010400
Dag-Ove Nilsen Elektroingeniør 97436849
Dag-Tore Nilsen Lektor med tillegg 45229344
Dagfinn Gundersen Saksbehandler 45006445
Dagmara Pyzara-Gibson Leder 91646521
Dagrunn Jørgensen Adjunkt 95144787 46802230
Dahabo Mohamed Ali Renholder
Dai Jiraporn Thipjaroen-Sjåvik Lektor
Dan Rise Fagarbeider 91000248
Daniel Aasmundrud Fysioterapeut 90727926
Daniel Andersen Sykepleier
Daniel Andersen Lektor m/ tilleggsutdanning 41235407
Daniel Aregay Tesfay Renholder
Daniel Brox Hovedtillitsvalgt NSF 90831014
Daniel Buck Jensen Fagarbeider 48024030
Daniel Dons Dybvik Sykepleier 90265572
Daniel Gundersen Baseleder 47625372
Daniel Henning Bjørnes Assistent 90407626
Daniel Isdahl-Fagerli Assistent
Daniel Jacob Fjellseth Lektor
Daniel Mikkelsen
Daniel Nygård Figenschau Sykepleier
Daniel Slettstrand Assistent
Daniel Tråsdahl Nygård Konsulent 94822547
Daniel Yeray Quintana Santana Renholder
Daniel iversen Assistent
Danuta Andersen Adjunkt m/tilleggsut 90154528 97430625
Darren Granger
Debora Chesco Barama Teamleder 92255420
Debora Queiroz Da Silva Assistent
Delphine Briet Olsen Adjunkt m/tilleggsut 90112979
Dennis Moos Lektor 96797096 96797096
Devanney Joy Cadavona Helsefagarbeider
Deyan Kaloyanov Assistent
Diana Jakobsen Adjunkt 97079540
Diana Theodorsen Sykepleier 96878017
Digne Marie Kaneza Assistent 91281767
Dilara Karabulut Lærer
Dina Celine Haldorsen Assistent
Dorde Bajovic Hjelpepleier
Dordi Fjellheim Sarre Adjunkt m/tilleggsut
Dorethe Nilsen Fagarbeider
Doris Linda Dalan Assistent
Dorota Prus Sykepleier
Duangduean Klausen Assistent 4544850
Duangnapha Manin Renholder 95822875
Edd Robert Gansmoe Miljøterapeut 95984013
Edel Anita S Andreassen Hjelpepleier 95923008
Edel Ballovarre Sørlie Jordmor 95439480
Edel Pedersen Stabsleder 48064546
Eden Tsegay Brhane Assistent
Eden Zeray Helsefagarbeider 46395906
Edgar Ivar Hanssen Kvalitetsleder og HMS- Ansvarlig 91398676 91398676
Edin Lasse Rebac Kategoriansvarlig IT anskaffelser 95744808
Edith Agnes Bassi Jakobsen Helsefagarbeider 47489074
Edith Baal Spesialpedagog
Edlira budo Fagansvarlig 97584957
Edmund Georg Leiksett Gruppeleder
Edmund Midtøy Konsulent 90719324
Egil Antoni Larsen Adjunkt m/tilleggsut 90969514
Egil Arne Haugholt Musikk/kultursk.lære 94437598
Egle Rinkeviciute Assistent
Eha Birjukov Sykepleier 95441547 25818840
Eija Helena Rantamäki Spesialsykepleier
Eimile J Mortensen Assistent
Einar Berg-Olsen Kulturskolelærer v/SKUG-senteret 47513195 41219856
Einar Klodiussen Fagarbeider
Einar Mellem Assistent
Einar Widding Ingeniør
Eirik Anton Martinsen Fagarbeider
Eirik Barlindhaug Barneveileder 92415691
Eirik Berntsen Adjunkt m/tilleggsut 47685743
Eirik Bjerkan Johansen Assistent
Eirik Dahl Lærer 92438019
Eirik Eidsvik Pedersen Adjunkt m/tilleggsut 90723536
Eirik Johansen Prosjektleder/Byggforvalter 95091092
Eirik Kastnes Adjunkt med tilleggsutdanning 90785803 92122582
Eirik Kvalvik Miljøveileder
Eirik Linaker Berglund Kommunikasjonsrådgiver 41431318
Eirik Paulsen Eide Helsefagarbeider
Eirik Schjødt Tverrfaglig spes.
Eirik Steffensen Ose Assistent 93674970
Eirik Stensaker Pedagogisk leder
Eirik Strøm Thomassen Student
Eirin Camilla Håkonsen Hjelpepleier
Eirin Edholm Adjunkt m/ tilleggsutd. 48251593
Eirin Gausvik Christiansen Fysioterapeut 94825033
Eirin Jani Uteng Assistent 41405551
Eirin Kræmer Pedagogisk leder 94802328
Eirin Lande Jensen Lektor
Eirin Maria Eriksen Psykolog 48050368
Eirin Sofie Pedersen Fag- og kvalitetskoordinator/sykepleier 91877558
Eirin vik Pedagogisk leder
Eirin Øgård Kontaktlærer 6. trinn 48051763
Eivind Alexandersen Driftsoperatør/fagarbeider 40427683
Eivind Andre Johansen Servicemedarbeider
Eivind Andreassen Adjunkt 48034084
Eivind Holmvik Arealplanlegger 47700507
Eivind Jensen Lektor 90104055
Eivind Solli Assistent 99526279
Eivor Annie Haukland Hjelpepleier 99530389
Eldbjorg Yttergård Pedagogisk leder 47481895
Eldbjørg Hennie Skog Assistent 95089154
Eldgierd Johansen Adjunkt m/tilleggsut 90478037 90478037
Elea Løkvold Nilsen Assistent 46849898
Elen Marie Knoff Assistent 95882646
Elena Bakhilkina Winther Miljøterapeut 97140106
Elena Karlsen Avdelingsleder 41444895
Eleonora Vanyova Leventieva-Necheva Renholder
Elfrid Annie Knutsen Helsesøster 90124703
Elfrid Elisabeth Iversen Assistent 47274481
Eli Cathrine Vågen Lærer 90133926
Eli Fredheim Winge Assistent
Eli Irene Bårdsen Assistent 99296700
Eli Janne Berg Pedagogisk leder 99361026
Eli Kjelsrud Adjunkt m/tilleggsutdanning
Eli Synnøve Storbukt Assistent 97714539
Eli-Ann P.S Mathisen Assistent
Elias Lockert Fysioterapeut 95487858
Elida Arnesen Miljøveileder
Elida Nordmo Nordstrøm Assistent 41562108
Elillan Jarla Nadesapillai Hjelpepleier 92415840
Eliman Dukureh Fagarbeider
Elin Aalberg Adjunkt m/tilleggsut 90191250 91838406
Elin Albrigtsen Rådgiver 97777525
Elin Andreassen Rådgiver anskaffelser 94847678
Elin Anita Jensen Fjelltun Assistent
Elin Anita Nilsen Miljøterapeut 90238285
Elin Annie Karlsen Teigen Helsefagarbeider 95135471 95135471
Elin Barkost SFO-Leder 46808525
Elin Beate Løvstad Spesialsykepleier 95030901
Elin Berg Vernepleier 91119935
Elin Birgitte Østgård Tverrfaglig spesialist 95198311
Elin Bockelie Adjunkt m/tilleggsut
Elin Bårdsen Assistent 90413817
Elin Danielsen Avdelingsleder Teater
Elin Dvergsdal Fagarbeider
Elin H. Isaksen Adjunkt med tilleggsutd. 47235030
Elin Hansen Fagarbeider 90033445
Elin Hartvigsen Konsulent 406 24 769
Elin Helene Moe Andresen Fagarbeider 90927462
Elin Irene Nilsen Hjemmehjelp 91816472
Elin Janne Oddekalv Sosionom 41513144
Elin Jeanette Nilsen Fagarbeider 93027969
Elin Johanne Jerijærvi Helsesykepleier 95410902
Elin Jørgensen Lærer 95089163
Elin Karin Ludvigsen Assistent 91590718
Elin Mari Berg Fagleder 93048311 93048311
Elin Mariann Olsen Helsefagarbeider 40632275
Elin Merete Eriksen Hjelpepleier
Elin Merete Hansen Wikerøy Ass/Barne-ung.arb
Elin Mette Jensen Førstesekretær 91869805
Elin Pedersen Hjelpepleier
Elin Ragnhild Holand Miljøterapeut
Elin Ribe SFO-leder 94784949
Elin Skogdal Kulturskolelærer SKUG 91586953
Elin Svennsdatter Johansen Avdelingsleder 91130587
Elin Teigen Rådgiver 95048462 95048462
Elin j larsen Barne og ungdomsarbeider 97714543
Eline Heimdal Lektor 93421414
Eline Holdø Byggesak/ Saksbehandler 48206427
Eline Holmen Bergland Assistent
Elines Franco-Jensen Renholder 90568978
Elisa Joensen Enhetsleder/Rektor 97184257
Elisabet Kristin Solberg
Elisabet Sausjord Avdelingsleiar, Dagaktivitet og førebyggande tenester til eldre 45638074
Elisabeth Andresen Fagarbeider
Elisabeth Annie Arnesen Rådgiver 97158598
Elisabeth Aune Hoseth Adjunkt m/tilleggsut 46904767
Elisabeth C Johansen Fagarbeider
Elisabeth Danielsen Miljøterapeut 91820998
Elisabeth Einarsbøl Juridisk rådgiver 95803626
Elisabeth Einseth Hansen Soneleder, sone Fastlandet 40612354
Elisabeth Engen Romsdal Sykepleier
Elisabeth Evanger Adjunkt m/tilleggsut 91598783
Elisabeth Fosse Nordgård Unge arbeidstakere
Elisabeth H Andreassen Saksbehandler 90624562
Elisabeth Heggmo Saksbehandler team 4 91766781
Elisabeth Holmen Helsefagarbeider
Elisabeth Johansen Fagarbeider 97107086
Elisabeth Johansen Laugstøl Assistent
Elisabeth Kollnes Rådgiver 95305093
Elisabeth Konradsen Fagarbeider 41293422
Elisabeth Langroddy Hjelpepleier 92287846
Elisabeth Meløy Enhetsleder 90950193 90950193
Elisabeth Meyer Adjunkt 91855965
Elisabeth Niva Bruvoll Assistent 47059523
Elisabeth Nordvik Personalkonsulent 91397218 91397218
Elisabeth Nylund Helsefagarbeider 97483263
Elisabeth Ovanger Barrett Psykologspesialist 90558947
Elisabeth Pettersen Landskapsarkitekt 90120047
Elisabeth Roness Sykepleier 90155568
Elisabeth Soelberg Omsorgsarbeider 97749574 97749574
Elisabeth Storslett Leder 41408250 41408250
Elisabeth Svee Adjunkt m/tilleggsut 90664728 41667655
Elisabeth arnesen Assistent
Elisabeth stensland Ressursansvarlig 97612166 97612166
Elisabeth Øvre Tangen Fagarbeider 96013717
Elise Christiane Lydersen Fagarbeider 93481781
Elise Dorthea Jenssen Renholder
Elise Hansen Avlaster eget hjem
Elise Hauan Hjelpepleier 48248256
Elise Johnsen Assistent
Elise Marie Kittilsland LIS1-lege (turnuslege) 954 21 411
Elise Sofie Hauan Assistent 46545545
Elisiv Mari Kamsvåg Olsen Adjunkt m/tilleggsut 90892941 90892941
Elizabeth Eide Lærer
Elizabeth Kræmer Rådgiver 90641187
Elke Birgit Klemowicz Spesialfysioterapeut 94803462
Ellen Alice Olsen Personalkonsulent 91582579 91582579
Ellen Amundsen Enhetssekretær 90020207 90020207
Ellen Annie Hansen Fagarbeider 97137404
Ellen Berg Larsen Bibliotekar 40645132 40645132
Ellen Dølvik Eliassen Kontaktlærer 10E 2020/2021 00000000
Ellen Gärtner Sykepleier 48997369 99510779
Ellen Helene Fossmo Adjunkt m/tilleggsut 95902634 97687110
Ellen Johanne Johnsen Adjunkt m/tilleggsut 90955112 48205174
Ellen Kristine Skogmo Lektor m/tilleggsutdanning 41576415 41576415
Ellen Labba Lektor med tilleggsutdanning 46771386
Ellen M Nilsen Hauglann Adjunkt m/tilleggsut | Kontaktlærer 10.trinn 48006583
Ellen Maria Jensen Adjunkt m/tilleggsut 48006447 48006447
Ellen Marie Nilsen Ruskonsulent 99106676
Ellen Marita Buljo Assistent
Ellen Randi Johansen Tilsynsfører 91104221
Ellen Rebecca Andreassen Jordmor
Ellen Renate Bergheim Kristoffersen Helsefagarbeider 47711351 47711351
Ellen Riksvold Farmasøyt 95882102
Ellen Rowe Karlsen Helsefagarbeider 40036474 92606848
Ellen Sverdrup Enhetsleder/rektor 99594056 99594056
Ellen Sørensen Lundblad Fagleder 47466235
Ellen Thomassen Spesialfysioterapeut 40037851
Ellen Varhaug Adjunkt 41470425 41470425
Ellen jonassen Leder 47468906 92609796
Ellery Brydon Daines Tekniker 48990095
Elling Korneliussen Fagarbeider 41391347
Ellinor Sandsund Konsulent 90505694
Ellinor Susanne Hansen Vernepleier 99266441
Else Anita Andersen Renholder
Else Britt Nesstun Hjelpepleier 48289605
Else Irene Andreassen Helsefagarbeider
Else Jensen Gjeldsrådgiver, NAV Tromsø
Else Marie Fagerli Leder 99034450
Else Normann Adjunkt m/tilleggsut 41613523 41613523
Else Rønning Assistent
Else Torill Nilsen Leder 90829651
Else Åshild Johansen Assistent 99796527
Elzbieta Eide Owczarczyk Hjelpepleier 46504583
Elzbieta Lemaniak Musikk/kultursk.lære 98623815
Emanuela Maria Canclini Lektor 45521089
Emely Olsen Assistent 41424512
Emil Brandstorp Fagarbeider 97625473
Emil Kristoffer Høgtun Assistent
Emilie Eilertsen Ripnes Sykepleier 41043443
Emilie Hallangen Svendsen Ung arbeidstaker
Emilie Hauan Solvang Assistent
Emilie Heimdal Assistent
Emilie Krey Ludviksen Assistent
Emilie Lorntzsen Gulstad Assistent
Emilie Valmo Baseleder 48048741
Emilie Varsi Breivik Sykepleier 90805863
Emilie-Therese Nergård Helsefagarbeider 41669803
Emma Amundsen Konsulent 90365531 90365531
Emma Blom Assistent
Emma Christine Larssen Adjunkt m/tilleggsut 94831287
Emma Hagfoss Vernepleier
Emma Kankkunen Assistent
Emma Nøtnes Hulsund Barne- og ungdomsarbeider
Emma Sofie Stormo Assistent
Emma Sunnefeldt Nyberg Sykepleier
Emmy Eriksen Helsesøster 90842133
Enid Camilla Hansen Assistent
Enid Johanne Bråthen Adjunkt 93247473
Erdenechimeg Tumurbaatar Helsefagarbeider 95161380
Erik Eidesen Nestleder Byplankontoret 47608107
Erik Faksvåg Assistent 45265014
Erik Gustaf Lindstrøm Fagarbeider 91763243
Erik Hansen Assistent
Erik Horntvedt Administrativ leder 91104185 91104185
Erik Johansen Jørgensen Fagforeningsleder 45270169
Erik Nilsen Økonomirådgiver 48132514
Erik Smith Meyer Enhetsleder 46837193
Eriko Hansen Helsefagarbeider 92627688
Erin Pettersen Hjemmehjelp 97032374
Erlend Andreas Löhr Assistent
Erlend J. Jensen Kontaktlærer 2021D 90540870
Erlend Lien IKT-rådgiver 90024578
Erlend Losnegaard Mevik Finansrådgiver/Controller 95217072
Erlend Valen Normark Radiografstudent
Erlend Wagnild Lektor 45480289
Erling Lundamo Konsulent boliganskaffelser 48866792
Erling Myrland Juridisk rådgiver 99783535 99783535
Erling Solvang Fagleder, FRITID. ansvarlig AUDIATOR 92284816
Erna Wilhelmsen Assistent 99167029
Ernest Nzirema Sykepleier 47679829 47679829
Erno Børge Jenssen Assistent / Tillitsvalgt Fagforbundet 47707078 47654364
Ernst Kloosterman Prosjektleder 94798850
Ernst Oluf Magnus Kristoffersen Tverrfaglig spes. 91169956
Ernst Sandjord Ingeniør/Geodata 90066343
Erun Anita Inderberg Fagleder i Stakkevollan Barnehage 90923547
Erun Olaisen Fagarbeider
Esben Jakobsen Konsulent 93893649 93893649
Eskil Jørgensen Lektor
Eskil Løkke Lærer 974466364
Eskil Torneus Frantzen Helsefagarbeider
Espen Bakkland Fagarbeider 91247489 91247489
Espen Dahlslett Andresen Hjelpepleier 91105657
Espen Hansen Stavnesvik Assistent 97939293
Espen Haukås Personalrådgiver 91007693
Espen Henriksen Harper Rådgiver 97717820
Espen Jakobsen Sykepleier 90369928
Espen Jenssen Ceron Fagarbeider 47600223
Espen Jonassen Rognli Allmennlærer 90030787 90030787
Espen Larsen Leder Geodata 90994624
Espen Nomedal Konsulent 91133682
Espen Oddvar Olsen Klubbleder 5192/5193
Espen Primstad Fagarbeider 95431469
Espen Skov Pettersen Ingeniør / byggesak 94857302
Espen Torneus Konsulent 46912573
Espen Østman Miljøterapeut
Estelle Hardy Miljøterapeut
Esten Haug Vernepleier, Avlastninga Omsorgstjenesten Sørøya
Ester Bathori Barnehagelærer 98031820
Ester Julie Slettvold Sykepleier
Esther J Nordby Hjelpepleier
Etafreu Eshetu Tesfay Assistent
Eugenie Rutagengwa Hjelpepleier 48177939
Eurico Manuel Guerreiro Kokk
Eva Anshus Bårdsen Personalkonsulent, administrativ avdeling 95017764
Eva Beathe Antonsen Hjelpepleier 41681575 41681575
Eva Birkelund Hjelpepleier 93206372
Eva Britt Karlsrud Spesialpedagog
Eva Busch Hjelpepleier
Eva Eriksen Sykepleier 97084759
Eva G. Drolsum IKT Rådgiver 90765266 90765266
Eva Grønbech Leder 99083363
Eva Helen Stensland Boveileder 90595156
Eva Helene Kvammen Adjunkt m/tilleggsut 46863492 46856110
Eva Irene Sjursnes Assistent 90993413
Eva Jakobsen Pedagogisk leder 91609052
Eva Kristiansen Spesialsykepleier
Eva Kristin Eriksen Fagarbeider 91521980
Eva Kristin Kristiansen Administrasjonskonsulent 91564843
Eva Lill Høgås Fagleder morsmål/IFK 40600188
Eva Line Stenersen Konsulent - Innfordring 47681842
Eva M. Ottesen Fagarbeider 94832040
Eva Magnussen Hjelpepleier 91383255
Eva Mari Solli Saksbehandler 94882249
Eva Meyer Hanssen Kommunikasjonsrådgiver 48899078
Eva Rita Augustinussen Administrasjonskonsulent 45247538
Eva Vassnes Adjunkt med tilleggsutdanning +4748007206 +4797083114
Evariste Nshimiyimana Integreringskonsulent 95035418
Evelyn Johnsen Psykolog 94142347
Evelyn Katrin Valøy Assistent
Evelyn Ngengong Mogemark-Tangie Renholder 95409727
Evelyn Solli Thomassen Koordinator/Veileder 95304741
Evita Udrase Pedagogisk leder 47633793
Evy Benjaminsen Assistent 99023559
Evy Eriksen Spesialhjelpepleier 97130990
Evy Hansen Helsefagarbeider 95141034
Evy K Pedersen Saksbehandler 94856267
Evy Marinne Kristoffersen Kjøkkenassistent 97190553
Evy Schive Ped. psyk. rådgiver 40551280 40551280
Evy Wilhelmsen Hjemmehjelp 91697841
Evy kalstad Assistent
Ewa Szymanska
Eystein Torkilseng Adjunkt 46902577 46902577
Fabian Morris Teamleder
Fartein Heide Fagarbeider 91581831 91581831
Fatma Cinar Helsefagarbeider 97596452
Fay-Hege Fischer Sekretær 94164874
Felicia Eriksson Assistent
Femielyn Ramos Helsefagarbeider
Fhlorante Yadao Rana Fagarbeider 96800560
Fidelia Kaku Igga Renholder
Finn Harald Fodstad Adjunkt 48051748
Finn Løkvoll Driftsleder 90875905
Fiori Gebremeskel Ezaz Assistent 46273665 46273665
Floris Kruitwagen Byggforvalter 90524673
Francis Nyang-Jørgensen Lærer +46 704216380
Frank Cock Konsulent
Frank Hansen 99712168 99712168
Frank Nilsen Enhetsleder 90912032 90912032
Frank Ottar Pedersen Adjunkt m/tilleggsut 47275867
Frank Pedersen Solheim Rådgiver 91145722 91145722
Frank Prohl Assistent 41362926
Frank Robert Kristiansen Lege
Fred Ingvar J. Glesnes Musikk/kultursk.Lære
Fred Magne Johansen Koordinator drift avløp 95779600 95779600
Freddi Johansen Adjunkt m/tilleggsutdanning 95027058
Freddy Rossing Assistent 91544440
Frederic Aronsen Lektor 46902210 99576450
Frederikke Falentin Ravelli Sykepleier
Fredrick Brattsti Lærer 46544777
Fredrik Bråteng Lektor 97668600
Fredrik Fredriksen Lege
Fredrik Nybø Controller 90600835
Fredrik Prestbakmo Fagarbeider
Fredrik Simon Kildal Assistent 41620670 41620670
Fredrik fremnesvik Fagarbeider
Freweini Kidane Mahray Assistents
Frid Marit Hestnes Adjunkt
Frida Alise Løseth Assistent 47417768
Frida Dalheim Adjunkt 95207938
Frida Lund Helsefagarbeider
Frida Martinussen Lærer
Frida Svendsen Jurist 90047985
Fritz Andreassen Driftsleder 48207340 48207340
Frode Albrigtsen Geodata /ingeniør matrikkel 48125713 48125713
Frode Bakkejord Fagleder 90048124 90048124
Frode Berger Nyvold Assistent 41206730
Frode Brataas IKT-Rådgiver Helse 47455877
Frode Gustavsen Prosjektleder og byggforvalter 94780737
Frode Høybakk Lien Adjunkt m/tilleggsutdanning 90419245
Frode Konst Helsefagarbeider 94851749
Frode Seipäjärvi 41140092 41140092
Frøydis fuhr Adjunkt med tilleggsutdanning 95245588
Gabriele Maria Crone Sykepleier
Gabriell Fjellvoll Assistent
Gabrielle Oliv Nielsen Børve Assistent
Gaby Kern Planlegger 90531564
Gadise Abate Aga Assistent
Gallie Sarr Assistent
Garcia Milagros Ybarra Assistent 47174016
Gaute Enevold Waldahl Lege
Gaute Johann Berg Kontorleder arkiv Dokumentsenteret 91560495
Gaute Widerøe Hennig Lærer u/godkj utd.
Geir Berntsen Rådgiver 99098659
Geir Frode Olsen Elektriker 90548061 90548061
Geir Harald Jakobsen NAV Leder
Geir Heggelund Adjunkt m/tilleggsut
Geir Helø Seksjonsleder 90643216
Geir Håkon Seljelid Musikk/kultursk.Lære 92669919
Geir K Eidsmo Hansen Vernepleier 90782989
Geir Knudsen Adjunkt
Geir Ove Olsen Seksjonsleder skole 91721691
Geir Pedersen Lege
Geir Steinar Eriksen Spesialist i klinisk samfunnspsykologi, Fordypning i klinisk barne- og ungdomspsykologi 90732770 91535911
Geir Vegard Larsen Rørlegger 93251523
Geir-Alfred Johansen Rørlegger 48134985 48134985
Geir-Atle Kilde Adriansen IT-konsulent 90523078
Geir-Frode Bergseth Ingeniør 47620925
Geir-Oskar Isaksen Hjelpepleier 47948813
Geir-frode johansen Vaktmester 48197589 48197589
Genet Haile Muhur Praktikant
Genet Teklu Alazar Assistent 96856080
Genet Tesfamichael Stifanos Assistent 99881052
Gerd Christin Mikkelborg Sykepleier
Gerd Dokmo Assistent 46816492
Gerd Elin Nilsen Førstesekretær 98094775
Gerd Irene Hansen Sykepleier
Gerd Marit Nilsen Miljøterapeut 91623799
Gerd- Alice Kirkvik Hjelpepleier 47457026 95946673
Gerd-Inger Lorentsen Sykepleier
Gerlinde Susanne Seifert Buhler Assistent
Ghofran Alnabhan Lærer 90473252 97307070
Giedre Matuliene Sykepleier
Gina Carolina Mortensen Lærer 95964765
Gintare Bruzaite Assistent
Gintare Gerdovaityte Konsulent 90823127
Giovanni Bartoline Assistent 41456394
Girmay Habtezghi Tesfazghi Helsefagarbeider 96862413
Gisken Marianne Meløe Lektor med tilleggsutdanning
Gislaug Margaret Hansen Spesialsykepleier 95282380
Gitte Richardsen Miljøterapeut 41571846
Gjert-Henrik Vedeler Friluftsrådgiver 48049948
Gladys Laud Rana Helsefagarbeider
Glenn Erik Bruun Iversen Helsefagarbeider 91314710
Glenn Fagerli Assistent 97010234
Glenn Tommy Johansen Lektor
Gordana Bojanic Støttepedagog 98340567
Grace Funmilayo Olakunle Konsulent 90862593
Grant Christie Assistent i skole og SFO
Greta Are Assistent
Greta Heim Lektor 90190840
Greta Karlsen Tilsynsperson 91841167
Grete Anita Nilsen Konsulent 90763734 90763734
Grete Bech Helsesykepleier 90219157
Grete Bruun Adjunkt m/tilleggsut
Grete Hyld Miljøterapeut 47660424
Grete Iren Hermansen Miljøterapeut 92431661 92678465
Grete Iren Nyland Spesialsykepleier
Grete Kvæl Helsesykepleier 94859453
Grete Marie Moe Assistent 97080858
Grete Marie Tjosaas Assistent 90985920
Grete Moe Leder 92488687
Grete Ollila Seksjonsleder 90792229 90792229
Grete Ravn Saksbehandler 91151533
Grete Sivertsen Miljøterapeut
Grete bang Assistent
Grete johansen Barne- og ungdomsarbeider, reinen barnehage 41410676
Gretha Solberg Fagperson 90189486
Gretha Sverresvold Hjelpepleier 41446752
Grethe - Lill Jessen Adjunkt m/tilleggsut 98023238
Grethe Arntzen Adjunkt m/tilleggsut 90927095
Grethe Eilertsen Assistent 40209241
Grethe Heimberg Solhaug Arbeidsleder 40624910
Grethe Irene Isaksen Hjelpepleier 99259534
Grethe Knudsen Fagleder - sykelønn 90203839
Grethe Lill Hoel Helsesykepleier 91613723
Grethe Mari Karlsen Konsulent 91160502 91160502
Grethe Marie Olsen Helsefagarbeider
Grethe Marie Skagseth Renholder
Grethe Nilsen Fagarbeider 93486695
Grethe Nysæther Adjunkt m/tilleggsut/spesialpedagog 90896598
Grethe Salvesen Adjunkt m/tilleggsut 91723414 91723414
Grethe lill Svendsen Spesialpedagog 90652000
Gro Agnethe Stokke Kulturvernrådgiver 95851670 95851670
Gro Bolstad Pedagogisk leder 91528949
Gro Burkow Adjunkt 48007206 95770938
Gro Caroline Forseth Andreassen Adjunkt med opprykk 90125182
Gro Kristiansen Adjunkt m/tilleggsut 95701109 46844359
Gro Lerengen Adjunkt m/tilleggsut 48276745
Gro Lillian Johansen Sekretær 94803602
Gro Sigurdsen Pedagogisk leder 90406432
Gro-Hege Kjær Adjunkt 47757340
Gry Anita Eliassen Fagleder 90950758
Gry Caroline Dons Juridisk rådgiver, leder for politisk sekretariat 92422045
Gry Elisabeth Mortensen Student 91816093
Gry Fjelldalselv Sykepleier 95492513 95492513
Gry Helene Halvorsen Aandahl Lege
Gry June Sollund Logoped 46747807
Gry Koren Robertsen Assistent
Gry Lunde Miljøterapeut
Gry Strand Lektor m. tilleggsutd
Gry Yttervoll Adjunkt m/tilleggsut 99381851 99381851
Gry-anette ottesen Førskolelærer
Gudbrand solvang Vaktmester 47458317
Gudrun Foshaug Sykepleier 91991266
Gudrun Ytterstad Lektor m/tilleggsutdanning 48049886
Gun Anette Johansson Assistent
Guna Gricjus Sykepleier 98187389 98187389
Gunhild Helene Sandaker Pedersen Sekretær 90179878
Gunhild Laila Sara Lærer 47911797
Gunhild Storås Helsesykepleier
Gunn - Elin Jakobsen Kommuneplanlegger 90067625
Gunn Anita Fredriksen Spesialsykepleier 97147544
Gunn Astrid Eidesen Assistent 95087028
Gunn Elin Jensen Assistent 93675855
Gunn Eva Borch Assistent 41694537
Gunn Granberg Hole Barne-og ungdomsarbeider 94780175 91870981
Gunn Heidi Henriksen Lektor, kontaktlærer 4 Beta 95437189
Gunn Irene H. Lingrasmo Førstesekretær 47622541 91125129
Gunn Jacobsen Fagarbeider 99483011
Gunn Kjersti Sandnes Adjunkt m/tilleggsutdanning 90586954
Gunn Kristin Knudsen Helsesykepleier 47905237 91715568
Gunn Margrethe Olsen Hjelpepleier
Gunn Mariann Aronsen Adjunkt 97713017
Gunn Randi Kristensen Adjunkt m/tilleggsut 95883810
Gunn Rita Lumkjær Indrevoll Assistent 95946698
Gunn Saunes Inntakskoordinator
Gunn Tone Gabrielsen Avdelingsleder 91664581
Gunn Tove Erlandsen Adjunkt
Gunn solveig winge Barne-og ungdomsarbeider 45231753
Gunn-Berit Eilertsen Arkivar / Konsulent 90257671
Gunn-Britt Eikjok Andreassen Teamleder KUTT 47451582 47451582
Gunn-Heidi Schaal Pettersen Assistent
Gunn-Helen Horsdal Assistent 45414001
Gunnar Ingvardsen Fagarbeider 91156567
Gunnar Jørund Mellem
Gunnar Kristiansen Lektor m/tilleggsutd 48051410 48051410
Gunnar Lødding Adjunkt m/tilleggsut 90224810
Gunnar Thraning Forsikringskontakt bygningsskade/ byggforvalter 90368834
Gunnar Wilhelmsen Ordfører
Gunnbjørg Olea Nilsen Adjunkt 90632945 48204641
Gunnhild Slettstrand Konsulent 90111490 91174745
Gunnlaug Olida Rokstad Assistent 40842970
Gunnvor Kvalvik Eliassen Avdelingsleder
Gunvor Gundersen Nymo Hjelpepleier 97002965
Guri A. Woll Konsulent/Geodata 90109700 90109700
Guri Guttormsen Adjunkt 95462351
Guri Homb Hansen Prosjektleder prosessforbedringsteamet 95829797
Guri Jahr 48222874
Guri Kristin With Karlsen Sykepleier 95911506
Guri Røv Personalkonsulent 97676662
Guri Ugedahl Rådgiver - transportplanlegger/plankontoret 99254664
Guro Enoksen Lektor 92655996
Guro Fagerhaug Broks Fagleder 40213647
Guro Figenschou Helsesekretær 90910681
Guro Haug Rådgiver 90132183
Guro Hind Adjunkt/Sosiallærer/rådgiver 90413509 92261965
Guro Kristine Olsen Miljøterapeut 48290752
Guro Mariann Moe Adjunkt m/tilleggsutdanning 90729831
Guro Rustad Grebstad Jurist/ Byggesak 90510785
Guro Rødven Sykepleier 99533206
Guro Skjeggerud Adjunkt m/tilleggsut 90537364
Guro Tjosaas Mortensen Barnehagelærer
Guro kristine olsen Fagarbeider 98832139
Gustav Karlsson Assistent
Guste Levickaite Assistent
Gwendline Forsmo-Nilssen Soneleder Sone 2 Tromsøya sør 97038610
Gøran Eide Sjøveian Konsulent
Gøran Hemmingsen 46915799
Gøril Bendiksen Kontaktlærer 1 Alfa
Gøril Indrevoll Barnehagelærer 95470062
Gøril Johansen Førstesekretær 90629181 90629181
Gøril Marlen Pettersen Sykepleier 47442060
Gøril Merethe Orvold Saksbehandler 99388350
Gøril Nina Sjøberg Kristiansen Assistent 92620387
Gøril Ottarsen Avdelingsleder. Tromsdalen helsestasjon og Helsestasjon for Ungdom. 40448277
Gøril Tobiassen Nilsen Avdelingsleder Kveldroveien&Sommereng 77757070 92615930
Gørild Friis Assistent 92237663
Gørild Hustad Brenneset Sekretær 40649956
Gørild Høyer Juridisk rådgiver 90560658 90560658
Gørild Skjold Eidesen Lærer 91249729
Gørill Gabrielsen Adjunkt m/tilleggsut 47909811
Gørill Hansen Spes.Ped.Veileder 92963747 95251658
Gørill Karlsen Ingeniør/Geodata 90023924 90023924
Gørill Kjeldsen Kasberg Enhetsleder 99592136
Gørill Nergård Helsefagarbeider
Gørill Nilsen Enhetsleder 90709676
Haakon Aasnes Systemansvarlig eByggesak 94135521
Haakon Jenssen Driftsoperatør 97567874
Haakon Worum Næringsrådgiver 93408859
Habtemariam Kidane Tesfa Assistent 96842874
Haddy Jatou Mboge Assistent
Hager Tekeste Keflu Assistent 96724398
Haldis Alvilde Olsen Hjelpepleier 99290965
Hallgeir Falck Adjunkt m/tilleggsut
Hallgeir myhre Maler 99081290
Hallgerd svart Pedagogisk leder 48882798
Hallvard erlandsen Pedagogisk leder
Halvard Eriksen Vaktmester
Hanna Kaarina Uski Spesialsykepleier
Hanna Karoline Evanger Assistent 90597436
Hanna L. Grønli Assistent
Hanna Lena Nilsen Hjelpepleier 91169950
Hanna Tjelmeland Fause Musikk/kultursk.lære 92836299
Hanna Yosef Ghidey Fagarbeider 94844491
Hanna hermansen Veileder
Hanna Åsali Jenssen Lektor 94170609
Hannah-Keziah Birgersdatter Ravn Fagarbeider 99644474
Hanne Alise Olsen Fagarbeider 95432658
Hanne Bain Legevaktlege
Hanne Beate Stenvaag Leder 77611060 92681087
Hanne Beathe Kristiansen Adjunkt m/tilleggsut 91864447
Hanne Elin Bjørn Adjunkt m/tillegsutdanning 90958605
Hanne F Kvanmo Lektor
Hanne Figenschou Adjunkt 90911746
Hanne Fossum Bryhn Ergoterapeut 90297309
Hanne Hagerup Konsulent - Lønn 94802136
Hanne Holmeslet Jæger Assistent
Hanne Junge Eliassen Fagleder 90609423
Hanne Kari Strand Tilsynsperson 90579493
Hanne Karin Eriksen Fysioterapeut 90740683
Hanne Karoline Lian Sykepleier 47765098
Hanne Kathrine Nilsen Hjelpepleier
Hanne Kristin Lindberg Andersen
Hanne Leandersen Adjunkt m tilleggsutdanning 99357530
Hanne M Forelvmo Hansen Vernepleier 95869351
Hanne Margrete Krogstad Seksjonsleder anskaffelser 97762170 97762170
Hanne Margrethe Rian Miljøterapeut 46914539
Hanne Margrethe Salmi Adjunkt med tilleggsutdanning
Hanne Marie Mikalsen Barnehagelærer 47484061
Hanne Natalie Henriksen Sykepleier 97886619
Hanne Sebakk Fagansvarlig 47711214 91362331
Hanne Sofie Holmeslet Adjunkt m/tilleggsutd. 90843627
Hanne Stenbakk Fagleder 92241822
Hanne Therese Stafne Fagleder 90210295 92084149
Hanne-Gøril Johansen Lærer 46890261
Hanne-karin bakkeland Assistent
Hanne-m wensel ellingsen Førskolelærer
Hanni Hussein Hjelpepleier 94185924
Hans André Hansen Lektor 46905286
Hans Edward Sørensen Assistent 41314174 41314174
Hans Hagstad Miljøterapeut
Hans Julius Nilsen Enhetsleder 90929215
Hans Olaf Nilsen Adjunkt kontaktlærer 5 trinn 90893653
Hans Olav Fredheim
Hans Peter Johnsen Administrasjonskonsulent 45221969
Hans Petter Forberg Rørlegger/Teknisk betjent 41682537
Hans Petter Skog Adjunkt 90138987
Hans Petter Vårnes Sykepleier
Hans Rist Prosjektleder 93615755
Hans Roar Karlsen Øvergård Vernepleier
Harald Amundsen Adjunkt 92832311
Harald Benonisen Saksbehandler 90559172
Harald Marius Grape Prosjektleder TP3 Stakkevollvegen 94145189
Harald P. Røkke Fagarbeider 90945833
Harald Ramnefjell Lærer u/godkj utd.
Hardianne Oline Svanberg Fagarbeider
Harriet Anita Kristoffersen Adjunkt 46863492 46852136
Harriet Karlsen Konsulent 91595531
Harry Dahle Sykepleier
Harry Johansen Fagarbeider 91349659 91349659
Hawa Guled Kayad Assistent 91628765
Hazel Dela Cruz Canedo Helsefagarbeider 48435766
Hedda Berglund Hansen Helsefagarbeider
Hedda Nathalie Gabler Pedagogisk leder 90555278
Hedda Ottarsen Nøstvik Sekretær for Tromsø Ungdomsråd 46890103
Hedda Theodorsen Konsulent 48029255
Heevin Mansour Assistent
Hege Andreassen Assistent
Hege Baardsen Westermann Fagarbeider 95856665
Hege Beate Tveit Pedagogisk leder 47481895
Hege Berge Andreassen Veileder
Hege Berntsen Adjunkt m/tilleggsut 90569424
Hege Bjerke Adjunkt 47756712
Hege Bjørnå Sykepleier
Hege Bobakk Saksbehandler
Hege Carlsson Elstad Rådgiver / konsulent 97631519
Hege Elisabeth Henriksen Saksbehandler barnevernvakta
Hege Eriksen Konstituert enhetsleder 48154231
Hege Finstad Saksbehandler
Hege Grøtte Vernepleier
Hege Hansen Lektor
Hege Hausner Lektor m/tilleggsutdanning 41690119
Hege Helander Administrasjonsmedarbeider 77693301 48229954
Hege K Ingebrigtsen Hjelpepleier 92090711
Hege Karin Eliassen Assistent 95063863
Hege Karine Hansen Assistent 93223508
Hege Kristine Dikkanen Omsorgsarbeider 91523706
Hege Lovise Heimdal Lamo Helsesekretær
Hege Mariann Fallmyr Avdelingsleder Forvaltning 90031478
Hege Marie Marhaug Advokat 41614601 41614601
Hege Marie Michelsen Berg Adjunkt 46902325
Hege Mariell Larsen Helsefagarbeider 40557942
Hege Monja Istad Tverrfaglig spesialist/Ruskonsulent 40436492
Hege Moss Larsen Leder 92866821
Hege Ottesen Hjelpepleier
Hege Solbakken Helsesykepleier/Fagkoordinator skolehelsetjenesten 48896975
Hege Spantell Ergoterapeut hverdagsrehabilitering 48110935
Hege Veronica Hansen Student 97007527 97007527
Hege-Lisbeth Johansen Adjunkt med tillegg 93604130
Heidi A. Andersen Lektor m/tilleggsutd 93063267
Heidi Alida Dørmænen Lektor 97664637
Heidi Anita Frostad Adjunkt m/tilleggsut 95903781
Heidi Anita Salo Adjunkt m/tilleggsut 48110994 48110994
Heidi Annie Rydningen Pedagogisk leder - 92655122
Heidi Antonsen Lærer 90172508
Heidi Bakkeland HTV 47481886 91820151
Heidi Bakkelund Renholder
Heidi Beate Medby Fagarbeider 48121703
Heidi Beathe Høie Avdelingsleder Ankeret boligtjeneste 90096076
Heidi Birkelund Fagleder 48217283
Heidi Bjøru Byplanlegger 41514365
Heidi Botten Konsulent 48035325 90144610
Heidi Brynildsen Hjelpepleier 92444294
Heidi Ekmann Adjunkt 99747128 99747128
Heidi Elisabeth Evang Sykepleier 93039852
Heidi Elisabeth Soleng Vernepleier 91609239
Heidi Frantzen Anderssen Spesialhjelpepleier 90860234 99210519
Heidi Grødahl Olsen Vernepleier 99373023
Heidi Grønnbakk Konstituert enhetsleder 47603151
Heidi Haugseth Adjunkt 97093520
Heidi Henriksen Administrasjonskonsulent 97578360
Heidi Hustad Spesialsykepleier
Heidi Jenssen Strand Lektor
Heidi Johanne Aannerud Lærer 90066581
Heidi Johanne Eidem Fagarbeider 90652706
Heidi K Astad Lærer
Heidi Karoline Hansen Adjunkt m/tilleggsut 90477415 90649978
Heidi Lian Helsesekretær
Heidi M Andreassen Sykepleier
Heidi Marie Nilsen Adjunkt
Heidi Marie Stensrud Helsesykepleier 77604870 46933417
Heidi Matre Koordinator/tverrfaglig veileder 95005283
Heidi Norhus Baseleder 46902595 46902595
Heidi Pedersen Hjelmevoll Adjunkt
Heidi Rosenberger Dybesland Sykepleier
Heidi Ryeng Adjunkt m/ tilleggsutdanning 90895624
Heidi Rånes Saksbehandler/ergoterapeut 48069453
Heidi Sissel Kristoffersen Assistent 40217999
Heidi Skøyen Johansen Enhetsleder/rektor 47456547
Heidi Solli Planlegger 45482293
Heidi Stabel Helsefagarbeider
Heidi Storrøsæter Kategoriansvarlig Velferdsanskaffelser 97085808
Heidi Storstad Bibliotekar 40613629 40613629
Heidi Svendsen Leder 40034493
Heidi Sølvfæstersen Støttepedagog
Heidi Thomassen Helsesykepleier 46931614
Heidi beate hallen Assistent
Heidi bergheim Konsulent 45485724 45485724
Heidi figenschou Assistent
Heidi johnsen Assistent 97015075
Heidi judith johansen Barne- og ungdomsarbeider 99266349
Heidi-M Paulsen Ergoterapeut og Synskontakt 47452541
Heidi-Merete Henriksen Barnehagelærer 97691071
Heidrun Jensen Spesialpedagog 99489219 99489219
Helen A Bjerke Mortensen Hjelpepleier 98092320
Helen Jorid Einaren Adjunkt m/tilleggsut 98232109
Helen K Albrigtsen Konsulent 91595469
Helen Kebede Tsegaye Hjelpepleier 99582636
Helen Theodorsen Sykepleier 976-34858
Helen marie larsen Assistent
Helena Kyllikki Honkanen Spesialsykepleier 91692347
Helena Roos Jordmor/Jordmortjenesten 47684594
Helena T. Isacsson Hjelpepleier 41212121
Helene Antonette Westgaard Sykepleier
Helene Berg Johansen Sykepleier 41219831
Helene Fjelltun Hjelpepleier
Helene Gurandsrud Normann Lektor med tilleggsutdanning 47832878
Helene Hansen Fjeldavli Assistent
Helene Hermansen Hjelpepleier
Helene Hyld Akselsen Assistent 95974600
Helene Kjørmo Olsen Sykepleier
Helene Mari Vestad Assistent
Helene Rochmann Adjunkt m/tilleggsut 90095977
Helene Ruud Jensberg
Helene Wickstrøm Ruud Barnehagelærer
Helga Berg Olsen Fag- og kvalitetskoordinator, sykepleier 94845653
Helga Berthinsen Renholder
Helga Kramvik Enhetsleder 92819494
Helga Mari Holthe Halvorsen Helsefagarbeider 96855056
Helga Marie Bjerke Avdelingsleder 90765715
Helge Hartvigsen Seksjonsleder 99530328
Helge-Andrè Hansen Tekniker Tvibit 48990095
Heli Anttonen Arkitekt / enhet for Byplan 48275673 48275673
Heljar Wilhelmsen Lærer
Helle Eskeland Helsesykepleier 94815396
Helle Marie Nilsen Assistent
Helle Sletvold Lærer 97182310
Helle Stangnes Assistent
Hennie Fredriksen Assistent 46353615
Henning Kjetil Breivik Konsulent 91567948 91567948
Henning Kristiansen Leder 90795492
Henning Svendsen Tverrfaglig spesialist
Henning-Ivar Thode Iversen Administrasjonskonsulent 46847874
Henny Jensen Konsulent 47450227
Henny Maria Hammervoll Helsefagarbeider 98767686
Henok Tekheste Fitwi Assistent 45541890
Henriette L Olsen Assistent
Henriette Mikkelsen Assistent
Henriette Moseng Psykolog 46747806
Henriette Richardsen Ergoterapeut 95085869
Henriette Robertsen Landskapsingeniør (Rådgiver) 90713686
Henriette Skarding Kvernø Helsefagarbeider 91721341
Henrik Eilertsen Assistent 48115403
Henrik Eilertsen Olsen Controller 40639014
Henrik Gaup Leder/felleshovedtillitsvalgt 41105277
Henrik Johansen Eira Adjunkt 95175671
Henrik Romsaas Friluftsrådgiver / prosjektleder 99252495
Henry Osakwe Spesialhjelpepleier 93992258
Herbjørg Tuen Fagarbeider 90177528
Herborg Rundberg Pianolærer 97724811
Herdis Antonsen Assistent
Herlaug Kirsti Lill Moe Renholder
Hermann Josef Greuel Projsjektleder TVIBIT / Project manager 90989370 90989370
Hermod Nilssen Driftsleder 95829841
Hermund Berntsen Rådgiver Takst