Hopp til hovedmenyen på siden Hopp til hovedinnholdet på siden

Ansatte i Tromsø kommune kan endre egne opplysninger på selvbetjening.tromso.kommune.no




Ansatte
Etternavn Tittel Telefon Mobil
Aase holten Støttepedagog
Abd Moussaoui Renholder 90365594 90365594
Abdi-Aziz Maqbul Elektronikk Ingeniør 95788065 94487813
Abdifatah Hassan Assistent
Abdihakin Ali Abdikarim Assistent
Abdikafi Osman Assistent 94728172
Abdirajman Mahammed Hassan Fagarbeider 90965949
Abdirizak Ali Alasow IKT Tekniker 40448784
Abier Al Hussien Lærer 97379206 90101175
Abudu Folashade Fagarbeider
Ada Kristine Holiman Andreassen Fagarbeider 94199818
Adele Altmann Rådgiver 91580131
Adrian Feka Lektor | Kontaktlærer 8. trinn 47909379 41540520
Adrian Pedersen Assistent
Adrian Terentieff Ånetsen Assistent 40200938
Agnar Dalbakk HMS-Rådgiver 99709833 99709833
Agnes Mariell Hausner Assistent
Agnes Martine Henriksen
Agneta Hansen Sykepleier 99510796
Agneta Hansen Assistent 40234807
Agnethe Ingvild Linnes Krøyserth Ped. psyk. rådgiver 46933683 46933683
Ahlame Alami Akhrif Assistent
Ahmad Ayche Barne- og ungdomsarbeider 99749367
Ahmad Denarwandi Renholder 40075890
Ahmad Idris Abdullah Mohammad
Ahmed Garas Assistent 48472332
Aida Pauline Mortensen Renholder 46930611
Aileen Merethe Skogheim Iversen Hjelpepleier 92479991
Aileen carvalho Lege
Ailin Hege Singarajah Hjelpepleier 41296365
Ailin Jannie Steffensen Avdelingsleder 48019852
Ailin Waage Avlaster eget hjem
Aina Helen Tollefsen Renholder
Aina Isaksen Enhetsleder 90024271
Aina Jeanette Bjørnbakk Assistent
Aina Jensen Assistent Olsgård barnehage
Aina Mari Enebakk Fagarbeider
Aina Myreng Fagarbeider 95941547
Aina Sofie Bjørkli Johansen Fagleder/Kvamstykket barnehage 92645924 92645924
Airen Holthe Personalrådgiver 48128158
Aiza Marie Viloria Helsefagarbeider 91139080
Aklilu Tesfagaber Negash Assistent 94432452
Aksel Tobias Henstein Renholder
Alaa Amer Assistent 96724071
Aleksandar Videnovic Fagarbeider
Aleksander Johnsen Arbeider/spes.arb.
Aleksandra Arnesen Vernepleier
Aleksandra Dahl Nordahl Hjelpepleier 92494347
Aleksandra Karniejen Assistent
Aleksi Bakkevold Miljøterapeut 98407926
Alessandro Belleli Ansvarlig for rekruttering, interaksjon og ung mediekompetanse 94808184
Alex Berger Sørensen Assistent
Alex Berro Adjunkt 41669776
Alexand Johnsen Utvikler
Alexander Fossli Hjelpepleier 92081004
Alexander Kiraly Helsefagarbeider
Alexander Niklas Mamelund Assistent
Alexander Rydningen IT-rådgiver, Verneombud 48286909 48286909
Alexander Rygh Fagarbeider 46902896 45083830
Alexander Seljevold Fagarbeider 92866053
Alexandra Dons Prosjektleder/veg 99474868 99474868
Alexandra Hoel Fagleder 92084929
Alexandra Thoner Saksbehandler 90521687
Alexsandra Idstrøm Barnehagelærer 90283292
Alf Johan Olsen Fagarbeider
Alf Kåre Johansen Byggteknisk konsulent 40448933
Alf Robin Hanssen Brannkonstabel 90788213
Alf-Inge Elvegård Selstad Miljøterapeut 95203616
Alfons Kemming Legevaktsykepleier
Alfred Nyonteh Renholder 92051664
Ali Monazzami Programkoordinator 48172891
Alicja Zofia Stefanczyk Renholder
Alina Lapteva Fagarbeider 99500064
Alina Moroziuk Helsefagarbeider
Alinda Horaban Hurlen Helsefagarbeider 90122821
Alla Filimonova Konsulent for sentrumsbarnehagene 47675697 47675697
Allan Mcbrinn Kane Fagarbeider
Alroe Cabahug Helsefagarbeider 40306942
Alvilde Grønneberg Pleiemedhjelper 95076166
Amal Qadi El Idrissi Assistent
Amanda Isaksen Assistent / Basekoordinator
Amanda Nygård Bjørn Assistent 90679922
Ambika Laxmi Shrestha Assistent 96858374
Amelberga Uwimana Avdelingsleder
Amer Mohammed Iyad Al Bakri Assistent 91267053
Amina Babacher Hama Faraj Renholder 40147242
Amund Viksås Sykepleier 41412885
Anastacia Bacalso Renholder
Anastasia Gubarets Lærer 92447025
Anatoly Tore Thorsen Prosjektleder 91368577
Anbjørg Therese Monsen Sykepleier 48070786
Anders And Inspektør
Anders Bangsund Jacobsen Ingeniør 95089169
Anders Cato Iversen Vernepleier 77791312
Anders Christensen Kontaktlærer 5.trinn 48052297 95890391
Anders Giske Lege
Anders Jørgensen Lærer 48237616
Anders Lidin Hansen Miljøveileder/-konsulent 91838185
Anders Ljosdahl Rasmussen Adjunkt m/tilleggsut 91819796
Anders Mikkola Ærnstrøm Koordinator/fysioterapeut - Frisklivssentralen 94800725 94800725
Anders Nergaard Pedagogisk leder 97723806
Anders Nygård Knudsen Assistent
Anders Wang Konsulent 48063431
Andre Berg Henriksen Assistent 47610652 47610652
Andre Enger Aas Musikk/kultursk.Meda
Andre Larsen Assistent 91594743
Andrea Grav
Andrea Kristine Rasmussen Berntsen Spesialpedagog
Andrea Malmo Sykepleier
Andrea Sandør Alstad Lege
Andrea Wensberg Kulseng Turnusstudent fysioterapi 150220-140820
Andrea-Lovise Nicolaysen Assistent 99129728
Andreas Arne Olsen Saksbehandler, Team 2 90470098
Andreas Bellika Feiersvenn 47467160
Andreas Bremer Lærer 41501359
Andreas Bryan Øvringmo Musikk/kultursk.Meda
Andreas Ebeltoft Pedersen Miljøterapeut
Andreas Götze Fagarbeider
Andreas Havnerås Hansen Assistent
Andreas Ivar Vestå Lektor
Andreas Karlsen Assistent 45284766
Andreas Lødding Vikar, arkiv
Andreas Markus Johansen Lektor 98818096 48007299
Andreas Oskal Alexandersen Spesialpedagog 47650137 93056025
Andreas Svendsen Assistent
Andreas Trondsen Eriksen Konsulent - Sykelønn 90963714
Andreas sletten Lege
Andrey Manankov Assistent 45065097
Andrey Sorokin Kulturskolelærer
André Karlsen Lærer 48255447 48206288
Ane Foshaug Lange Adjunkt m/ tilleggsutdanning 46885428
Ane Karine Lillevoll Advokat 99488399
Ane Marte Sollied Vardenær Saksbehandler 90764419
Ane Roarsdatter Daae Stormo Adjunkt 97655716
Ane Storhaug Adjunkt m/tilleggsut 92264339
Ane Vestå Lektor 90034611
Anette Antonsen Fagleder - Lønn 90963492
Anette Berglund Hjelpepleier 99362280
Anette Catrin Olsen Adjunkt m/tilleggsut 91854870
Anette Fagervangen Fagarbeider 92495493 92495493
Anette Horsberg Lange Assistent 48120759
Anette Karlsen Eines Helsesykepleier 90158086 47708643
Anette Klaussen Fagarbeider
Anette Kristin Berg Hjelpepleier
Anette Kristine Andreassen Fagarbeider
Anette Kvalvik Fagarbeider / Baseleder 48213504
Anette Nes Assistent 95188661
Anette Nystuen Assistent 95989197
Anette Patricia Adolfsen Helsefagarbeider
Anette Pedersen Spesialsykepleier
Anette Riise Adjunkt m/tilleggsutdanning |Kontaktlærer 10.trinn 48049154 90096079
Anette Rydningen Bjerkås Adjunkt m/tilleggsut 95723443
Anette Sølsnes Sykepleier 92694759
Angelica Lange Nilsen Assistent
Anita Aspås Sekretær 90176002
Anita Beate Nygaard Adjunkt m/tilleggsut 93691573 93691573
Anita Beate Pettersen Assistent
Anita Bendiksen Adjunkt m/tilleggsut 91365645
Anita Brovoll Vaeng Adjunkt m/tilleggutd 47625235
Anita Dahl Berfjord *Avdelingsleder 48893124
Anita Dalseth Hjelpepleier
Anita Edvardsen Adjunkt 46863492 46849359
Anita Engkvist Sykepleier
Anita Gro Dalen Hjelpepleier
Anita Haldorsen Fagarbeider
Anita Hanssen Barnehagelærer 91123384
Anita Irene Knudtsen Spesialhjelpepleier 47029185
Anita Jensen Hjelpepleier 90827146
Anita Johanne Pettersen Lærer 47650343
Anita Johansen Familieveileder. 90472789
Anita Kristiansen Hjelpepleier 48215925
Anita Kristin Bræck Adjunkt m/tilleggsut 99167520
Anita Kristin Vestre
Anita Lavoll Avlaster eget hjem
Anita Løseth Adjunkt 99381535
Anita Markussen Lege 95188236
Anita Marthinsen Lyseggen Konsulent 94886471
Anita Melsbøe Lektor
Anita Nergaard Fagleder 47466951
Anita Olsen Hjelpepleier 95970868
Anita Ottesen Richardsen Fagarbeider 95759093
Anita Pettersen Assistent
Anita Rasmussen Spesialvernepleier 46802129 90281061
Anita Seglsten Fagleder 95229231
Anita Synnøve Ottesen Konsulent 90543799
Anita Thomassen Pedagogisk leder 90080952
Anita Thoresen Helsesykepleier 90715686
Anita Wibeke Kvalsvik Renholder
Anita Øvergård Hjelpepleier
Anita.m rokstad Assistent 95168905
Anitha Cecilie Aslaksen Assistent 98464854
Anja Aarøen Sykepleier 97749557 97749557
Anja Borg Andreassen Bibliotekar 40727063 40727063
Anja Helen Nystrøm Sykepleier Info-sentralen 91527690
Anja Johnsen Klima- og miljørådgiver 94845148
Anja Kaldager Josefsen Assistent
Anja Knutsen Helsesykepleier/Fagkoordinator skolehelsetjenesten 47682317
Anja Meihack Stensen Helsefagarbeider
Anja Sofie Ryeng Assistent 90589037
Anja Vibeke Olsen Avlaster eget hjem
Anja-Marie Sabit Assistent
Anje Christina Höper Bedriftslege 46937063 46937063
Ann Brita Hanssen Barneveileder 90511011
Ann Christin Rafaelsen Miljøterapeut
Ann Eva Andreassen Fagarbeider 90181383
Ann Eva Jensen Adjunkt 99543101
Ann Hilde Fagermo Assistent 93828107
Ann Hilde Hansen Fagarbeider 95093833
Ann Hoff Robertsen SFO- leder 40490862
Ann Jorunn Olsen 97598903 97598903
Ann Karin Mikkelborg Reiersen Leder 99098632
Ann Karin Griff Jensen Helsesykepleier 90158086 94802185
Ann Karin Hausberg Avdelingsleder 93497364 97616302
Ann Karin Johansen Kjøkkenassistent
Ann Kathrin Larsen Vernepleier 46810098
Ann Kathrine Brox Konsulent 90273748
Ann Katrin Johansen Konsulent 90131081
Ann Kirsti Pedersen Hjelpepleier
Ann Kristin Bakland Boveileder 95807353
Ann Kristin Bjerkemo Ingeniør/ VA-søknader og detaljplaner 90689120 90689120
Ann Kristin Jensen Hjelpepleier 90911214
Ann Kristin Johansen Hjelpepleier 95962363
Ann Kristin Lydersen Adjunkt 47608931
Ann Kristin Singelstad Hjelpepleier
Ann Kristin Sollied Johansen Rådgiver/adm 95962363
Ann Kristin eilertsen Førskolelærer 97715109
Ann Mari Fastdal Johansen Assistent 41564668
Ann Mari Kuivalainen Miljøterapeut/ Tilltsvalgt Fagforbundet 95015749
Ann Merete Bremnes Avdelingsleder Langnes helsestasjon/helsesykepleier 40448278
Ann Merete Dahl Hjelpepleier
Ann Rita Johansen Spesialsykepleier 91713554
Ann Sissel Nordgård Spesialsykepleier 90500935
Ann Sissel Sørensen Soleng Fagarbeider/sekretær 90291708 90291708
Ann Sølvi Wang Konsulent Sykelønn 94802601
Ann Tone Håkonsen Lektor 41583489
Ann Torild Yttergård Enhetsleder/rektor 98664919 98664919
Ann Tove Kristiansen Assistent 95175896
Ann Åse Karlsen Miljøterapeut 48226269
Ann-Bjørg Jonassen Regnskapskonsulent 90735247
Ann-Charloth Norum Eidesen Lektor 48025137
Ann-Christin Heimdal Pedagogisk leder 97690308 97690308
Ann-Elene Jensen Fagleder 99254419
Ann-Elin Voll Assistent
Ann-Elise Green Stensøy Vernepleier 48997362 41544178
Ann-Evy Langstrand Karlsen Saksbehandler 90047618
Ann-Hege Kornbakk Nylund Basekoordinator, kontaktlærer gruppe Gul 2-A 46901739
Ann-Kristin Andreassen Yrkeshygieniker 450 49 602
Ann-Kristin Fagerheim Avdelingsleder 91598701
Ann-Kristin Gabrielsen Renholder
Ann-Kristin Mortensen Førstesekretær 900 64 855
Ann-Margareth Edvardsen Privat avlaster
Ann-Mari Milo Lorentzen Hovedtillitsvalgt 91819806
Ann-May Berg Avd.Ing./prosjektleder 91585143
Ann-Sissel Enoksen Ped.leder 48869402
Ann-Sissel Hilmarsen Konsulent 94789822 94789822
Ann-Sissel Westgård Enhetsleder/Rektor 41760715
Ann-Toril Schølberg
Ann-Veronica Mathisen Helsefagarbeider
Ann.lisbeth tranberg Assistent 41670482
Anna Beth Kjeldsen Meijers Veileder
Anna Christine Meyer Lærer 91745927
Anna Czaja Assistent
Anna Elina Berglund Lærer
Anna Elise Berg Lektor 40290250
Anna Fina Broks Haugen Konst. byarkivar 40105321
Anna Gyda Mauseth Sykepleier
Anna Hansen Tverrfaglig spes. 40072830 40072830
Anna I Kostrzanowska Miljøterapeut 41230439
Anna Jensen Wang Pedagogisk leder
Anna Johansen Miljøter. 92490010
Anna Ling Wolstenholme Assistent
Anna Maria Adriansen Sykepleier 91735471
Anna Martnes Bibliotekar 45231580 45231580
Anna N Shestakova Adjunkt 99376417
Anna Pakhomova Assistent 40389299
Anna Rina Johannessen Sykepleier
Anna Sofie Bergesen
Anna Starr Musikk/kultursk.Lære
Anna Stina Mjaaland Prosjektleder 47232382 47232382
Anna Subbotina Lege
Anna-Merete Osvaldsen Privat Avlaster
Anna-Stina Myrvoll Assistent
Annalena Nordin Pedersen Enhetsleder 99505799
Annbjørg Berglund
Annbjørg Kiil Hjelpepleier 48012337
Anne - Julie Klæboe Lektor m/tilleggsutd 48126597 48126597
Anne Asla Bentzen Helsesekretær 48009283
Anne Beate Båtnes Rådgiver 90597698
Anne Berit Ilstad Adjunkt m/tilleggsut
Anne Berit Imerslund Ped/psyk rådgiver 40617840 40617840
Anne Berit Karlsen Adm. konsulent 93250475
Anne Birgitte Jensen Spesialpedagog/Trudvang Barnehage 48194572
Anne Birthe B. Eide Adjunkt m/tilleggsut 90560374
Anne Bodil Robertsen Sykepleier 93229385
Anne Bredrup Bibliotekar 40450602 90603837
Anne Britt Bakland Hjelpepleier 99292140
Anne Britt Hansen Hjelpepleier 97085812
Anne Caspersen Spesialpedagogisk veileder 46634537
Anne Gerd Hansen Hjelpepleier 93671977
Anne Grete Jakobsen Hansen Seksjonsleder 97110801
Anne Grete Johansen Assistent 99482374
Anne Grete Pedersen Helsefagarbeider 91737887
Anne Grete Simonsen Fagleder 48865977
Anne Grete Vollstad Adjunkt m/tilleggsut +4746874815
Anne Grethe Bøe Pedagogisk leder 91911659
Anne Grethe Nyvold Tverrfaglig spesialist 97516747
Anne Grethe Sørensen Hjelpepleier 91808809
Anne Grotnes Programkoordinator, Flyktningtjenesten 91818679 91247967
Anne Helen Lorentzen Assistent 95437972
Anne Håkstad Spesialhjelpepleier 90762885
Anne Isaksen Leder
Anne Josefine Johnsen Hjelpepleier
Anne Julie Berntsen Lektor m/tilleggsutd 90410339
Anne Karin Bergum Pedersen Kontaktlærer 48007206 97080259
Anne Karin Hansen Fagleder 47641704
Anne Karine Jenssen Fagleder 90726802 95232388
Anne Katrin Hansen Spesialhjelpepleier
Anne Katrine Kjellman Jurist 90850166
Anne Kristin Lyngstad Røvik Lærer
Anne Kristine Steien Bibliotekar 90985148
Anne Kulterstad Kokk 46822924
Anne Lene Giil Prestegård Adjunkt
Anne Lill Sarabakken Fagleder Guovssahas 90612215
Anne Line Wilhelmsen Adjunkt m/tilleggsut 48093569
Anne Lingrasmo Ressursteamleder 97614377 97614377
Anne Lisbeth Mikkelsen Hjelpepleier 92066960
Anne Lise Kristoffersen Adjunkt m/tilleggsut 90276874
Anne Lium Berger Seksjonsleder 97739729
Anne Lorentsen Barnehage lærer - Elvestrand barnehage 47481741
Anne Margrete Riise Kostvert
Anne Margrethe Sørensen Avdelingsleder, avd.Bjørneborg 91849255
Anne Mari Mikkelsen Spesialsykepleier 90914986
Anne Marie Isaksen Sykepleier
Anne Marie S Amundøy Fagarbeider
Anne Marie Stamnes Adjunkt m/tilleggsutdanning 90714607
Anne Marie Tøllefsen Adjunkt m/tilleggsut 41426583
Anne Marie Weien Konsulent 90982790 90982790
Anne Marie Wikran Renholder
Anne Marit Bygdnes Rådgiver 94409413
Anne Marit Christensen Hjelpepleier 99023584
Anne Marit Tverelv Hjelpepleier 40044690
Anne May Jones Adjunkt 41229374
Anne Merete Hansen Lektor m/tilleggsutd 90722371
Anne Mette Vedal Utnes Adjunkt m/tilleggsut 46873107
Anne Nilsen Barnevernvakta, saksbehandler
Anne Pauline Eriksen Renholder
Anne Randi Pettersen Helsesøster
Anne Rix Arildskov Lege
Anne Serine Fottland Spesialsykepleier
Anne Sire Baal Fagarbeider
Anne Stine Rørnes Fagleder 48357784 48357784
Anne Sølvfæstersen Konsulent 46902937
Anne Wagnild Miljøterapeut 91120511
Anne Winther Kornør Baseleder 47848560
Anne With Andreassen Avdelingsleder 97749575
Anne berit moldenæs Fagarbeider 97577840
Anne grete hermansen Førskolelærer
Anne grethe johansen Fagarbeider 47633067
Anne mari henriksen Fagarbeider
Anne-Berit Hansen Sykepleier 95304847
Anne-Britt Hansen Spesialsykepleier
Anne-Cathrine Nyheim Fagarbeider
Anne-Grete Monsen Tverrfaglig spesialist/Ruskonsulent 40436491
Anne-Grete Sivertsen Støttepedagog
Anne-Karin Hermansen Spesialsykepleier 46857389 97762578
Anne-Karin Skrede Adjunkt m/tilleggsut 90046512 47096669
Anne-Lill Aasan Helsesøster, Helsetjenesten Sosialmedisinsk senter 77790400 46822056
Anne-Lise Bugge Hjelpepleier
Anne-Lise Hanssen Aktivitør
Anne-Lise Pedersen Forløpskoordinator/Koordinerende team 91874097
Anne-Mai Petersen Pedagogisk leder 94819338
Anne-Marit Pettersen Logoped 40552865
Anne-Marja K Jannok- Joma Morsmållærer 94985577
Anne-Marte Tøgersen Jurist/byggesak 90363950 90363950
Anne-Mette Selnes Pedagogisk leder 47488971
Anne-tove ripmann Assistent
Annelie Malm Spesialfysioterapeut 46933846
Annett Nymoen Seksjonsleder 95920613
Annette Ingebrigtsen Adjunkt 90137938
Annfrid Forfang Konsulent 48062856 48062856
Annhild Benjaminsen Saksbehandler Team 1 91798829
Annicken Røberg Hjelpepleier
Annicken With Eidsmo Adjunkt m/tilleggsut 47621493
Annie Andreassen Hjelpepleier 97507344
Annie Aune Førstesekretær 48 06 60 51 90 06 16 51
Annie Eirin Kristiansen Sykepleier
Annie Kathrine Nilsen Fagarbeider
Annie Skoglund Seksjonsleder 97173458
Annie Sørensen Fagarbeider 90011028 90011028
Annika Brandstorp Pedagogisk leder 99366534
Annika Gunilla Stomlien Assistent 90817475
Annika Lund Pedagog
Annika Pettersen Pedagogisk leder 47453393
Anniken D. Hammer Adjunkt m/tilleggsut 98073117
Anniken Krane Dahl Adjunkt 46855562
Anniken Mikelborg Vassbotn Sykepleier 97759353
Anniken Myhre Lærling (reform 94)
Anniken Roman Sykepleier 4704152
Anniken Romuld Arkitekt/byplan 90118135 90118135
Anniken berg johansen Fagarbeider
Anny Ngonga Luboya Assistent 94222951
Anton Giæver Overlege i akuttmedisin 90580777
Antonie Bøgeberg Konsulent 48271123 48271123
Antonina Johnsen Assistent
Antonio Botturi Fagleder for Fritid 47173034
Antra Dravniece Renholder
Anzhela Larsen LÆRER VIKAR FOR ANITA MELSBØ 45219133
Aornuma Pudpong Harland Håndv./fagarb. 41362105
Arild Kristoffersen Fagleder 90986863
Arild Warholm Branningeniør 94864620
Arina Poryadina Spesialpedagog
Arja Bjørn Sykepleier
Arjumand Ather Lærer
Arna Larsen Assistent 41547344
Arne Christian Vangdal Leder Kundeservice, Siviløkonom 97582839
Arne Elling Eliassen 95027340
Arne Lennart Andreassen Fagarbeider elektriker 99290063
Arne Moe Vaktmester 99515593 99515593
Arne Steinar Brændeland Hjelpepleier
Arne Tøllefsen Solheim Avdelingsleder 91156763 91156763
Arne Warberg Hustad Brannkonstabel 95743027
Arne andreassen Fagarbeider 90536314
Arne niva Rørlegger 95794138
Arne sunde Fagarbeider
Arnhild Johansen Fagleder regnskap 97039489
Arnhild Marie Roll Assistent
Arnhild Melkild Saksbehandler avd. Bank 47450230
Arnhild Steinsvik Landbruksrådgiver 47900649
Arnhild Sundstrøm Teamleder
Arnstein Sørensen Tilsynsingeniør 91122195
Arnt Are Johansen Teknisk koordinator 91380347
Arnt Jonny Pettersen Driftstekniker/fagarbeider 91734859
Arnt Ragnar Helmersen Brannkonstabel
Arnt Severin Pedersen Adjunkt m/tilleggsutdanning 48122495
Arnt hågensen Vaktmester 91531172 91531172
Arnulf holm Rørlegger 94833275
Arriane Jane Ruanes Hjelpepleier 98310434
Artho Abdi Assistent 96963054
Arulmathy Ranjit Prosjektleder 48254434 48254434
Arve Norgård Enhetsleder -Byggforvaltningen 47455015
Arve Sigurd Sørensen Konsulent 46928062
Asadollah Safdari Renholder 45145806
Asbjørn Frode Sørensen Servicemedarbeider 91768937 91768937
Asbjørn Hillingseter Løyning Assistent
Aset Idrisovna (Marit) Durdijeva Adjunkt m/tilleggsut 41856656
Asgeir Nilsen Fagarbeider 99091912 99091912
Asgil Hansen Krone Adjunkt +4747354565 47354565
Askild Gjerstad Miljøterapeut
Asle Tjeldflåt Fagleder budsjett 41208260
Asmelash Tesfahuney Reisom FiA. Assistent 96960899
Asmeret Okbamikael Haile Assistent
Assy-Musau Luboya Assistent 45072359
Asta Beate Tøllefsen Miljøterapeut 95137851
Astor Iversen Brannkonstabel
Astrid Andersen Spesialhjelpepleier 90559025
Astrid Eriksen Miljøterapeut 90634131
Astrid Isabell Johansen Miljøterapeut 48868635
Astrid Johanne Turpeinen Helsesykepleier Kvaløysletta helsestasjon 47508263
Astrid Rotvold Nilsen
Athanasie Erica Zaninka Hjelpepleier 99463408
Athina Storås Spesialhjelpepleier 95962362
Atta Jamali Assistent
Aud Janne Lunde Kristiansen Bibliotekar
Aud Jektvik Assistent
Aud Johanne Wiik Nilsen Adjunkt m/ tilleggsutdanning 48061783 48061783
Aud Larssen Sekretær
Aud Oddbjørg Bergheim Avdelingsleder 95189005
Aud-Karin Bakkeby Hjemmehjelp
Audhild Hilmarsen Sivertsen Konsulent 47907920 90144610
Audun Andreassen Saksbehandler/Veileder
Audun Skog Teknikker 97104289
Aurelie Razanazandry Sommerseth Hjelpepleier 94149805
Aurora Skagen Politisk rådgiver 45517497
Ayan Ali Assistent
Ayesha Maranguit Fagarbeider 93872007 93872007
Azmeraw Tassew Planlegger/rådgiver 91804682
Barbora Bacinska Helsefagarbeider
Barbora Fuskova Assistent
Barbro Byrkjeland Fagarbeider 48115054
Barbro Langstrand Isaksen Helsesøster 47686712
Bashir Mohamed Warsame Renholder
Beate Anita Johansen Logoped 94154681 91612331
Beate Edvardsen Kontaktlærer 3C 48033521 48033521
Beate Eriksen Barnehagelærer 93057518
Beate Evjen Enhetsleder/rektor 41524464
Beate Hansen Martinsen Adjunkt m/tilleggsutdanning
Beate Isaksen Fagarbeider 99168628
Beate Isaksen Rådgiver 91312796 91312796
Beate Josefsen Helsesykepleier 95337965
Beate Karlsen Spesialhjelpepleier 93652035
Beate Kristin Sørensen Førstesekretær
Beate Lium Sørensen Assistent
Beate Mathisen Barne/ungd.arbeider / fagarbeider 91725864 99323411
Beate Sigerset Karlsen Barnehagelærer 90775088
Beate Tverå Helsefagarbeider 97166357
Beate Ulseth Pettersen Avdelingsleder Losen lavterskelsenter 40436489
Beate Vik Skifte Vernepleier 91249729 46905133
Beate maria moe Teamleder 92209107
Beatrice Steninge Specialsykepleier
Belinda Olaisen Adjunkt m/tilleggsutd 47647137
Ben Azuka Nwadike Renholder
Benedicte Fagervoll Iversen Assistent
Benedicte Norum Berg Adjunkt 97756130
Benedicte Rugås Baseleder 2-4. trinn
Benedikte Andreassen Lærling (reform 94)
Benedikte Antonsen Lektor
Benedikte Han Sykepleier 94835914
Benedikte Heim Pedagogisk leder
Benedikte Knustad Barnehagelærer
Benedikte Rørvik Nilsen Juridisk rådgiver 90661908
Bengt Aalstad Fagarbeider 48222889
Bengt Roger Thoresen Lærer 92267985
Benita Larsen Helsefagarbeider 90704776
Benjamin Baumgärtel Konsulent 91559429
Benjamin Hillesøy Dahl Assistent
Benjarat P. Nordås Hjelpepleier
Bente Aasheim Stokmo Sykepleier 48034777
Bente Bentsen Fagarbeider 99296571
Bente Bruun Kontaktlærer 8C 90185347
Bente Dahl Hjelpepleier
Bente Engdahl Skolefaglig rådgiver 48254126
Bente Heitmann Ergoterapeut 47 45 39 89
Bente Henriksen Assistent 93633395 93633395
Bente Irene Nilsen Saksbehandler ,Team 2 41400518
Bente Jakobsen Konsulent 90644606
Bente Jørgensen Kontaktlærer Rød2 46884579
Bente Kristin Haugan Leder for administrasjon 77693306
Bente Leifson Fagleder og rådgiver 90043810
Bente Lind Hjelpepleier
Bente Louise Andersen Assistent 47029269
Bente Lyshaug Adjunkt 91684369
Bente Margrethe Normann Fagarbeider
Bente Mari Flåten Assistent
Bente Marie Hansen Helsefagarbeider 97028358
Bente Marie Johnsen Assistent 48117546
Bente Reibo Kunstnerisk leder KULTA 91194648
Bente Sandhals Hjelpepleier 41679997
Bente Schultz Sentermedarbeider 77790400
Bente Simone Johansen Kontaktlærer 10C 47624570 90472216
Bente Skoglund Barnehagelærer 41620083
Bente Sofie Næss Sekretær 48186731
Bente Solstrand Helsesykepleier/Fagkoordinator helsestasjonstjenesten 91179230 47672491
Bente Ødegård Psykologspesialist 48891339
Bergljot Øvrevik Spesialsykepleier 47756651
Berit A Kristensen Lærer 97789456 97789456
Berit A. Midtbø Adjunkt 90116176
Berit Bakkehaug Elvenes Lærer/spesialpedagogisk rådgiver 90471264
Berit Drageset Larsen Assistent 41192133
Berit Fonnes Musikk/Kulturskolelærer og konsertplanlegger 99012583
Berit Fredriksen Spesialsykepleier 97548176
Berit Hansen Avlaster eget hjem
Berit Hanssen Grindstein Enhetsleder 90405383/91557496 91557496
Berit Ingrid Aasmo Rektor/Enhetsleder 95934643
Berit Jensen Addo Adjunkt 48104511
Berit Johansen Familieveileder 99399979
Berit Kopland Lektor m/tilleggsutd 90705703
Berit Lise Guttormsen Adjunkt m/tilleggsut 97172420
Berit Lockertsen Lærer 94801878
Berit Madsen Avdelingsleder Vårglimt 91526136
Berit Margrethe Granath Sykepleier
Berit Moe Branningeniør 95004248
Berit Todal Hansen Spesialpedagog 47679184
Berit Vassmyr Seksjonsleder barnehage 95220064
Berit falck Pedagogisk leder
Berit margrete eira Barnehagelærer 90933791
Bernadette Marthe Laurent Hjelpepleier
Bernd Luff Saksbehhandler
Bernt -jørgen Mikalsen Elektriker 95800930
Bernt Percy Armstrong Assistent
Betelhem Weldehaymanot Teklesenbet Helsefagarbeider 40342135
Beverly L. Strømnes Helsefagarbeider 95194047
Bi Haavind Plan- og utviklingsleder 95034333 95034333
Biljana Mitrovic Miljøterapeut 98055080
Biniyam Berhe Gebreiyesus Renholder 96802172
Birger André Schjølberg Forhandlingsleder 45266549 45266549
Birger Tretten Fagarbeider
Birgit Annie Olaisen Hjelpepleier
Birgit Eilertsen Avdelingsleder 48218351
Birgit Ovesen Enhetsleder/rektor 99644511
Birgit Rydningen Konsulent - Lønn 91532148
Birgitte Forsaa Åbotsvik Koordinator/sykepleier Pasientsentrert helsetjenesteteam, Tromsø kommune/UNN 91730145
Birgitte Helen Vollan Lærer
Birgitte Nordgaard Sykepleier
Biser Yuriev Tsatsarov Ressursteamleder 93459641
Bituin Aguillon Helsefagarbeider 93956333
Bizen Teages Assistent 99373023 96738394
Bjarne Woll SLT- koordinator 90476180 90476180
Bjarney Gunnarsdottir Kontaktlærer, 4 Beta
Bjarnhild Jendine Olufsen Assistent
Bjarte Hellebust
Bjørg Abelsen Fagleder 95101217
Bjørg Kristiansen Fagarbeider 91777079
Bjørg Marlen Solbakken Fagleder for Kattfjord og Brensholmen skole 41219977
Bjørg Olaisen Adjunkt m/tilleggsut 97061166
Bjørg Østvoll Off.godkj.hjelpepleier 92496947
Bjørn Eivind Hedley Hansen DK-veileder faglærer 97739223
Bjørn Emil Fredriksen Adjunkt 90906656
Bjørn Erik Hansen Lærer
Bjørn Erik Ljunggren Fagarbeider 41556589
Bjørn Fagertun Adjunkt 97759309
Bjørn Glomseth Adjunkt m/tilleggsutd. Rådgiver 90406928
Bjørn Hagerup Lærer 99300047
Bjørn Harald Lian Adjunkt m/tilleggsut 91184792
Bjørn Haugland Brannkonstabel 92046198 92046198
Bjørn Håvard Simonsen
Bjørn Inge Hanssen Adjunkt
Bjørn Ivar Bø Lege
Bjørn Johansen Rørlegger 47381857 47381857
Bjørn Konrad Stenvold Brannkonstabel, Koordinerende Verneombud, Fagansvarlig dykking 95720320
Bjørn Olaf Weenaas Adjunkt m/tilleggsut
Bjørn Olav Moe Vaktmester 94794864
Bjørn Ole Kongsli Brannmester
Bjørn Tore Albrigtsen Fagarbeider
Bjørn Wiik Teknisk betjent 97536998
Bjørn Wik Arbeidsleder 91351969
Bjørn are jenssen Håndverker/fagarbeider 99442500
Bjørnar Eivind Kuivalainen Ingeniør, byggesak 48293457
Bjørnar Haugan Buhrkall Lærer 98048914
Bjørnar Lavoll Assistent
Bjørnar Løkås Miljøterapeut
Bjørnar Pedersen Lektor m/tilleggsutd 90886407 90886407
Bjørnar Pettersen Miljterapaut 94145839
Blythe Elizabeth Olson Faglærer sirkus 93812720
Bo Eide Klima og miljørådgiver 48299524
Bob Benoni Kulturinformasjonskonsulent 95018566
Bodil Bakkelund Westgren Ped. Psyk. Rådgiver 40490951
Bodil Eldnes Skotnes Enhetsleder 91579230
Bodil Falck Adjunkt m/tilleggsut, kontaktlærer 4 Alfa 91706624
Bodil Fredheim Holmstad Adjunkt med tileggsutdanning 95058351
Bodil Jensen Adjunkt m/tilleggsut 91743378
Bodil Marion Johansen Sykepleier
Bodil Ruud Saksbehandler/byplan 90128425
Bodil Strand Sykepleier 91884853
Bodil løvseth Fagarbeider
Borgny Bårdsen Vernepleier/ Tromsø dagsenter 47466314 47466315
Borys Povar Assistent
Brit Fosse Enhetsleder 92622875
Brit Granli Assistent
Brita Grethe J Triumf Adjunkt m/tilleggsut 41461028
Brita Kristin Hekkilæ Saksbehandler team 4 40448750
Brith Hennie Halvorsen Koordinator-DKS Kunstskolen 912 47 649
Brith-Heidi Johansen Barnehagelærer
Britt Eli Triumf Andersen Assistent
Britt Elin Steinveg Kommunedirektør 91151414 91151414
Britt Evy Kristoffersen Assistent 97171528
Britt Hansine Ringstad Fagarbeider 94886255
Britt Heidi Domben Hjelpepleier 93250478
Britt Heidi Johansen Kontaktlærer 1.trinn 48032374
Britt Helen Gundersen Malmedal Leder stab 99278675
Britt Helen Mikalsen Veileder
Britt Hjørdis Kanstad Assistent
Britt Inger Hansen Adjunkt m/tilleggsut
Britt Inger Johansen Assistent
Britt Janne Cock Helsefagarbeider
Britt Janne Hveding Konsulent 90191250 91519831
Britt Johanne Mikkelsen Hjelpepleier 90142552
Britt Johansen Adjunkt m/tillegsutdanning 92882212
Britt Jorunn Varhaug Spesialsykepleier
Britt Karin Hansen Hjelpepleier 48253726
Britt Karin Myrslett Barne-og ungdomsarbeider 47635207
Britt Karlsen Ingeniør/Geodata 90063893 92807075
Britt Lise Pettersen Førstesekretær 48047199
Britt Margareth Simonsen Enhetsleder 91626976 91626976
Britt Nilsen Fagarbeider 48117952
Britt Roland Enhetsleder/rektor 47646318 47646318
Britt Sissel Nilsen Fagleder Tromvik barnehage 94853970
Britt T Olsen Leder 45246735
Britt mari Willumsen Barne/ungdomsarbeider, Basekoordinator
Britt-Johanne Hanssen Håndv./fagarb.
Britt-Karin Karlsen Sykepleier
Bror Hansen Vaktmester 95089003
Bror Hartvigsen Rådgiver 98801645
Bror Jon Ottar Ottesen Adjunkt 90789784
Bryan Alexander Hole Hjelpepleier
Brynhild Svendsen Spesialhjelpepleier 99463491
Brynjar Offerdal Olufsen Adjunkt 48255447 48205322
Bård Aamodt Rådgiver / Saksbehandler 90638634
Bård Johan Hagebakken Adjunkt m/tilleggsut 45439088
Børge Berglund Avdelingsleder Heracleum kjøkken 46508925 41200153
Børge Figenschau Lektor med tilleggsutdanning 93660759
Børge Gundersen Fagarbeider
Børge Johansen Adjunkt m/tilleggsut 95806471
Børge Karlsen Adjunkt m/tilleggsut 92605506 92605506
Børge Pettersen Idrettskonsulent 41682174
Børre Brox Elektriker byvann 93049647 93049647
Børre Torstein Moen Administrasjonskoordinator 40478850
Caliyo Mahamed Abdi Assistent
Camilla Andersen Lærer 92251567
Camilla Berger Nyvold Saksbehandler 47907587
Camilla Bratlid Sykepleier - 97669015
Camilla Børresen Enhetsleder 93054276
Camilla Charlotte Johannessen Pedagogisk leder 99368196
Camilla Fagerthun Figenschau Spesialsykepleier 40483573 91888851
Camilla Hansen Miljøterapeut 48113139 90026291
Camilla Helen Jenssen Fysioterapeut 47704478
Camilla Henriksen Barnehagelærer 90741332
Camilla Isaksen Spesialsykepleier 91514404
Camilla Johansen Responssenter Prosjektleder 94786161 94786161
Camilla Karlstrøm Saksbehandler 99248154
Camilla Kind Bendiksen Sykepleier
Camilla Kristine Synnøve Hansen Assistent
Camilla Landbakk Gjerp Spesialpedagog 97077756
Camilla Lieng Johansen Støttepedagog 48028605
Camilla Lysmen Renholder
Camilla Mariell Olufsen Adjunkt 48065115
Camilla Myrland Assistent 94439255
Camilla Oppheim Sollied Pedagogisk IKT-rådgiver 47240119 47240119
Camilla Pettersen Miljøterapeut 95895466
Camilla Ratama Pedagogisk leder 97691071
Camilla Renate Nicolaisen Musikk/kultursk.Meda
Camilla Salomonsen Assistent
Camilla Slydal Nygård Pedagogisk leder 91725864
Camilla Stenhaug-Bendiksen SFO-leder 91847977
Camilla Tøllefsen Pedagogisk leder
Camilla vibe karlsen Fagarbeider 99365856 95725856
Carina Gabrielsen Saksbehandler barnevernvakta 95195240 91168081
Carina Johansen Sykepleier 99032618
Carina Johansen Assistent 95895074
Carina Johansson Saksbehandler 48040967 48040967
Carina Korneliussen Assistent
Carina Krag Sykepleier
Carina Mari Andreassen Miljøterapeut
Carina Olaisen Sekretær 46935095
Carina Sjøblom Kontroller 94806756
Carina Tranberg Adjunkt m/tilleggsut 47608873
Carine Enger Larsen Assistent
Carine Wikran Barnehagelærer 46902516
Carl Falkvall-Rist Ergoterapeut
Carl Henrik Bjørseth Transportplanlegger 90270808
Carl Henrik Deiting By- og samferdselsplanlegger / plankontor 90097386 97009913
Carl Joacim Fensbekk Idrettsrådgiver 48137719 48137719
Carl Jørgen Sæther Miljøterapeut
Carl-Christian Heffermehl Barnehagelærer
Carmina Llaurado Navarro Sykepleier
Carol Mira Bendiksen Assistent - 99415337
Carole Michelle Marchand Miljøterapeut 46825068
Carolin Berg Fagarbeider 98863024
Caroline Heim Barnehagelærer 94875970 94875970
Caroline Kronkvist Assistent
Caroline Margrethe Bjørvik Ass.
Caroline Marlen Simonsen Assistent / Sykepleierstudent
Caroline Muthoni Karemeri Renholder
Caroline Nilssen Moss Sykepleier
Caroline Richardsen Assistent 48006365
Caroline Wangen Sykepleier
Caroline forsaa Pedagogisk leder 48882799
Catharina Vonheim Miljøterapeut
Catharina Wang Professor og psykologspesialisti
Catherine Gamos Helsefagarbeider 96961224
Catherine Gyri Magee Lektor med tilleggsutdanning 91703913
Cathrin Nikolaisen Lege 97698256
Cathrine Bredahl Sykepleier
Cathrine Børresen Brattland Adjunkt m/tilleggsut 46830856
Cathrine Figenschau Spesialpedagog 93616122
Cathrine Fredriksen Helsefagarbeider 97044994
Cathrine Groth Sykepleier 90416680
Cathrine Hoel Helsesykepleier 94872537
Cathrine Johnsen Assistent
Cathrine Kirkvik Avdelingsleder 95161792 95161792
Cathrine Maria Martinsen Knutsen Lektor
Cathrine Normann Johansen Rådgiver innen Ergonomi 90539501 90539501
Cathrine Olofsson Jordmor 47686956
Cathrine Rundhaug Spesialsykepleier
Cathrine Samuelsen Koordinator/Miljøterapeut 95165525
Cathrine Schanche Assistent
Cathrine Skjernes Kulturskolelærer i teater og produksjonskoordinator Kulturmiks 4-8 år Musikallærer teater
Cathrine Thune Konsulent 90736223 90725297
Cato Berntsen Adjunkt 90145500
Cato Børge Hansen Assistent 93026388
Cato Heggelund Arbeider/spes.arb. 97967747
Cato Karlsen Pedagog og veileder Resursskolen for elever med autisme, Mortensnes Skole avd Nordstjerna 90894540 97031884
Cato Lind Eriksen Planlegger 94174479 94174479
Cato Mathisen Lektor med tilleggsutdanning 41410486
Catrine Buck Jensen Fag- og Kvalitetskoordinator 90690186
Catrine Henriksen Miljøterapeut
Catrine Traasdahl Kontaktlærer 46948150
Cay Martin Moy Assistent
Cecelia Toril Broadbridge Musikk/kultursk.Meda
Cecilie Antonsen Assistent
Cecilie Arntsen Saksbehandler 47455145
Cecilie Arntsen Fagarbeider Kokk 93069258
Cecilie Aronsen Uteng Sykepleier
Cecilie Bakkevold Rektor 90212981 90212981
Cecilie Barth-Heyerdahl Tverrfaglig spes. 97179363 97179363
Cecilie Dahl Karlsen Fagarbeider
Cecilie Dahl Ophaug Fagarbeider 41286689
Cecilie Engen
Cecilie Hansen Adjunkt m/tilleggsut 41239911
Cecilie Haugland Jørgensen Sykepleier 90767805
Cecilie Hedwig Denkinger Lektor 94147705
Cecilie Hoel Furås
Cecilie Marie Halvorsen Fagarbeider
Cecilie Marie Stormo Spesialergoterapeut
Cecilie Nilsen Assistent
Cecilie Nordnes Assistent 98480702
Cecilie Nylund Helsefagarbeider
Cecilie Olden Johansen Kontaktlærer 2A 48026579 48026579
Cecilie Olsen Fagarbeider
Cecilie Rasmussen Ergoterapaut 46922019
Cecilie Steffenakk Administrasjonskonsulent 95220250
Cecilie Stiberg Fagleder 46419674
Cecilie Vollan Fagleder Trudvang barnehage 95423706
Cecilie davidsen Vernepleier
Cecilie jeanette karlsen Assistent 98416946
Cecilie karlsen Veileder
Cecilie-Marlén Andorsen Assistent
Charles Diploma Assistent 48051797 48051797
Charles Lorentzen Fagarbeider
Charles Martin Lillemo Hjelpepleier
Charles Svendsen Miljøterapeut
Charlotte Andrea Fredriksen Assistent 97530660
Charlotte Christine Eriksen Spesialpedagog
Charlotte Hansen Knudsen Adjunkt 47624916 47624916
Charlotte Iversen Fagarbeider 47660018
Charlotte Kanstad Helsefagarbeider 92248661
Charlotte Karlsen Lektor/kontaktlærer 1alfa 95437129
Charlotte Lönnell Helsesykepleier 90171266
Charlotte Marie Isaksen Lektor 45456880
Charlotte Mørk Pedersen Kontaktlærer 3B 94797508 91995831
Charlotte Nathalie Røstad Fagleder/ergoterapeut 94789524
Charlotte Rønning Fagarbeider - Kokk
Charlotte Solvang Danielsen Sykepleier
Charlotte U Larsen Skolefaglig rådgiver 94793679 94793679
Charlén Johansen Livesey Sykepleier
Chatrine Helen Jakobsen Servicekonsulent 46938564
Chatrine Markhus Spesialsosionom/Tillitsvalgt FO 46802129 90708490
Chris Andre Biti Tekniker 90804242
Chris Løvberg Hansen Assistent
Chris Soleng Fagarbeider 91542647
Christel E Woll Leder 48897215
Christel Lillevik Olaisen Adjunkt 91529609
Christel Schjoll-Erichsen Saksbehandler 90238674
Christer Arnesen Assistent 90806556
Christer Bakland Sørum Assistent
Christer Fjellseth Sykepleier 95706025
Christer Wanderley Mortensen Assistent
Christian Andreassen Alarmsentraloperatør 97521913
Christian Edward Heiberg Assistent 47689124
Christian Hyld Leder 94809461 90981082
Christian Olaussen Servicemedarbeider
Christian Perttula Helsefagarbeider
Christian Samuelsen Lektor m/t.utd. Musikk/Engelsk 46902983
Christian Solhoff Realfaglærer 46902514
Christianne Gutteberg Avdelingsleder 99794164
Christin Gamst Assistent
Christin Lauritzen Personalkonsulent 90222747
Christin Pettersen Familieveileder 99404322
Christin Tirian Rådgiver 96943368 96943368
Christin jakobsen Veileder
Christina Bendiksen Fagarbeider
Christina Flagtvedt Meinertz Avdelingsleder 93250468
Christina Fredriksen Norberg Miljøterapeut
Christina Gamst Spesialsykepleier
Christina Hansen Assistent 46881968
Christina Jensen Juridisk Rådgiver 90648249
Christina Jenssen
Christina Kallekleiv Miljøveileder
Christina Lorentzen Tverrfaglig spesialist/ vernepleier 99475601 90684578
Christina Marienborg Strøm Adjunkt 1 Beta
Christina Sørensen Vernepleier
Christina Westad Hansen Assistent
Christina Wilhelmsen Lektor 92633196
Christine Brenna Sykepleier
Christine C Johnsen Adjunkt m/tilleggsut 992 16064
Christine Dahl Friluftsrådgiver 93691396
Christine Elisabeth Hågensen Barnevernpedagog i Utekontakten og Krisesenteret 48957697 48957697
Christine Fremstad Sykepleierstudent
Christine Hansen Barnehagelærer 95787789
Christine Henninen Vernepleier 95002587
Christine Johannessen Assistent
Christine Larsen Helsefagarbeider 47992463 47992463
Christine Mack Rørvik Assistent 95482609 91587464
Christoffer Vassbotn Lektor m/opprykk 47689871
Clas Hammari Kristensen Lege
Conchita Rasmussen Hjelpepleier 92611292
Connie Marianne Helø Fagarbeider
Connie Veronica Linden Sykepleier
Cristel Ruiz Bode Fagarbeider 48138482
Dag Arne Ernstsen Ingeniør 97568022
Dag Kavlie 46663541
Dag Lundblad Tekniker 90724891
Dag Marius Johansen 47719667 91627813
Dag Nordahl
Dag Nordvåg Lege
Dag Okstad Musikk/kultursk.lære 95800692
Dag Runar Mosesen Sykepleier
Dag Vøllestad Aakre Vernepleier 90727918 90252297
Dag Øygård Andreassen Barnehagelærer 474 81 894
Dag-Ivar Andreassen Seksjonsleder 97010400
Dag-Ove Nilsen Elektroingeniør 97436849
Dag-Tore Nilsen Lektor med tillegg 45229344
Dagfinn Gundersen Saksbehandler 45006445
Dagfrid Skjeldestad Adjunkt 99409929
Dagmara Pyzara-Gibson Leder 91646521
Dagny Pettersen Revisor 48263542
Dagrunn Jørgensen Adjunkt 95144787 46802230
Dahabo Mohamed Ali Renholder
Dai Jiraporn Thipjaroen-Sjåvik Lektor
Dan Rise Fagarbeider 91000248
Dan Sandnes Scenemedarbeider 40428102
Dan Tore Lyseggen Overingeniør 91367366
Dan-Ole H. Nordheim Feier 90644320
Dan-Ove Hansen Ingeniør 48115378 48115378
Daniel Aasmundrud Fysioterapeut 90727926
Daniel Andersen Sykepleier
Daniel Andersen Lektor m/ tilleggsutdanning 41235407
Daniel Andreas Harder-Falck Brannkonstabel 97150004
Daniel Aregay Tesfay Renholder
Daniel Balstad Jentoftsen Assistent
Daniel Brox Hovedtillitsvalgt NSF 90831014
Daniel Buck Jensen Fagarbeider 48024030
Daniel Dybvik Assistent
Daniel Engi Assistent
Daniel Gundersen Baseleder 47625372
Daniel Henning Bjørnes Assistent 90407626
Daniel Hermansen Konsulent 46918721
Daniel Isdahl-Fagerli Assistent
Daniel Jacob Fjellseth Lektor
Daniel Kappfjell Hestvik Konsulent 48033643 48033643
Daniel Mikkelsen
Daniel Nygård Figenschau Sykepleier
Daniel Slettstrand Assistent
Daniel Tråsdahl Nygård Konsulent 94822547
Daniel iversen Assistent
Danuta Andersen Adjunkt m/tilleggsut 90154528 97430625
Darina Boycheva
Darren Granger
Debora Chesco Barama Teamleder 92255420
Debora Queiroz Da Silva Assistent
Delphine Briet Olsen Adjunkt m/tilleggsut 90626179
Dennis Moos Lektor 96797096 96797096
Devanney Joy Cadavona Helsefagarbeider
Deyan Kaloyanov Assistent
Diana Jakobsen Adjunkt 97079540
Diana Theodorsen Sykepleier 96878017
Digne Marie Kaneza Assistent 91281767
Dina Marcela Landfald Hanssen Miljøterapeut 41465413 98883041
Dorde Bajovic Hjelpepleier
Dordi Fjellheim Sarre Adjunkt m/tilleggsut
Doris Amalie Rasmussen Lærling
Doris Linda Dalan Assistent
Dorota Prus Sykepleier
Dorothy Clark Edvardsen 99591043
Duangnapha Manin Renholder 95822875
Edd Robert Gansmoe Miljøterapeut 95984013
Edel Anita S Andreassen Hjelpepleier 95923008
Edel Ballovarre Sørlie Jordmor 95439480
Edel Pedersen Konst. seksjonsleder 48064546
Eden Zeray Helsefagarbeider 46395906
Edgar Ivar Hanssen Kvalitetsleder og HMS- Ansvarlig 92206041
Edin Lasse Rebac Kategoriansvarlig IT anskaffelser 95744808
Edith Baal Spesialpedagog
Edith Karlsen Miljøterapeut
Edlira bllata Kurator 97584957
Edmund Georg Leiksett Gruppeleder
Edmund Midtøy Konsulent 90719324
Edvard Johan Enoksen Assistent
Edvard Kullervo Turpeinen Assistent
Egil Aarseth Hjelpepleier 95937138
Egil Antoni Larsen Adjunkt m/tilleggsut 90969514
Egil Arne Haugholt Musikk/kultursk.lære 94437598
Eha Birjukov Sykepleier 95441547 25818840
Eija Helena Rantamäki Spesialsykepleier
Eileen Merete Haugan Konsulent 48183405 48183405
Eimile J Mortensen Assistent
Einar Berg-Olsen Kulturskolelærer v/SKUG-senteret 47513195
Einar Klodiussen Fagarbeider
Einar Widding Ingeniør
Eirik Anton Martinsen Fagarbeider
Eirik Barlindhaug Barneveileder 92415691
Eirik Berntsen Adjunkt m/tilleggsut 47685743
Eirik Bjerkan Johansen Assistent
Eirik Bruland Brannkonstabel
Eirik Dahl Lærer 92438019
Eirik Dalsbø Lohne Jurist/rådgiver 94175194
Eirik Derås Verlo Servicemedarbeider 92862675
Eirik Eidsvik Pedersen Adjunkt m/tilleggsut 90723536
Eirik Johansen Prosjektleder/Byggforvalter 95091092
Eirik Kastnes Adjunkt med tilleggsutdanning 90785803 92122582
Eirik Linaker Berglund Konstituert kommunikasjonssjef 41431318
Eirik Paulsen Eide Lærling (reform 94)
Eirik Schjødt Tverrfaglig spes.
Eirik Stensaker Pedagogisk leder
Eirik Svensgaard Sørlie Juridisk rådgiver 90102225
Eirin Camilla Håkonsen Hjelpepleier
Eirin Edholm Adjunkt m/ tilleggsutd. 48251593
Eirin Flå Karlsrud Assistent 98491975
Eirin Jani Uteng SFO-leder 41405551
Eirin Johansen Pedagogisk leder 41572845
Eirin Kræmer Pedagogisk leder 94802328
Eirin Lande Jensen Lektor
Eirin Maria Eriksen Psykolog 48050368
Eirin Sofie Pedersen Fag- og kvalitetskoordinator/sykepleier 91877558
Eirin vik Pedagogisk leder
Eirin Øgård Kontaktlærer 5. trinn 48051763
Eivid Marita Hansen Servicemedarbeider 47450226
Eivind Alexandersen Driftsoperatør/fagarbeider 40215830 40427683
Eivind Andre Johansen Servicemedarbeider
Eivind Andreassen Adjunkt 48034084
Eivind Dalsbø Fagleder 48171531
Eivind Holmvik Arealplanlegger 47700507
Eivind Pettersen Egestad Fysioterapistudent 97037600
Eivind Solli Assistent 99526279
Eivor Annie Haukland Hjelpepleier 99530389
Ekaterina Bespalova Musikk/kultursk.Lære
Eldbjorg Yttergård Pedagogisk leder 47481895
Eldbjørg Hennie Skog Assistent 95089154
Eldgierd Johansen Adjunkt m/tilleggsut 90478037 90478037
Elen Marie Knoff Assistent 95882646
Elena Bakhilkina Winther Miljøterapeut 97140106
Elena Karlsen Avdelingsleder 41444895
Eleonora Vanyova Leventieva-Necheva Renholder
Elfrid Annie Knutsen Helsesøster 90124703
Elfrid Elisabeth Iversen Assistent 47274481
Eli Anne Nystad Pedagogisk leder
Eli Fredheim Winge Assistent
Eli Irene Bårdsen Assistent 99296700
Eli Janne Berg Pedagogisk leder 99361026
Eli Kjelsrud Adjunkt m/tilleggsutdanning
Eli Synnøve Storbukt Assistent 97714539
Eli-Ann P.S Mathisen Assistent
Elias Lindgård Jansen Tekniker - Intune/Pasientvarsling 48268212 48268212
Elias Lockert Fysioterapeut
Elillan Jarla Nadesapillai Hjelpepleier 92415840
Eliman Dukureh Fagarbeider
Elin Aalberg Adjunkt m/tilleggsut 90191250 90254237
Elin Albrigtsen Rådgiver 97777525
Elin Anita Jensen Fjelltun Assistent
Elin Anita Nilsen Miljøterapeut 90238285
Elin Annie Karlsen Teigen Helsefagarbeider 95135471 95135471
Elin Barkost SFO-Leder 46808525
Elin Beate Løvstad Spesialsykepleier 95030901
Elin Berg Vernepleier 91119935
Elin Berg-Rolness Musikk/kultursk.Lære 92434978
Elin Birgitte Østgård Tverrfaglig spesialist 95198311
Elin Bockelie Adjunkt m/tilleggsut
Elin Bårdsen Assistent 90413817
Elin Cecilia Storelv Ped.leder
Elin Danielsen Avdelingsleder Teater
Elin Dvergsdal Fagarbeider
Elin H. Isaksen Adjunkt med tilleggsutd. 47235030
Elin Hansen Fagarbeider 90033445
Elin Hartvigsen Sekretær 406 24 769
Elin Helene Andreassen Adjunkt m/tilleggsut
Elin Helene Moe Andresen Fagarbeider 90927462
Elin Irene Nilsen Hjemmehjelp 91816472
Elin Jensen Adjunkt
Elin Johanne Jerijærvi Helsesykepleier 95410902
Elin Jørgensen Lærer 95089163
Elin Karin Ludvigsen Assistent 91590718
Elin Mari Berg Fagleder 93048311 93048311
Elin Mariann Olsen Helsefagarbeider 40632275
Elin Merete Eriksen Hjelpepleier
Elin Merete Hansen Wikerøy Ass/Barne-ung.arb
Elin Mette Jensen Førstesekretær 91869805
Elin Pedersen Hjelpepleier
Elin Ragnhild Holand Miljøterapeut
Elin Ribe SFO-leder 94784949
Elin Skogdal Kulturskolelærer SKUG 91586953
Elin Svennsdatter Johansen Avdelingsleder 91130587
Elin Sæther Miljøterapeut 99508992
Elin Therese Lykke Adjunkt 46902541 41670438
Elin Vibeke Iselvmo Assistent
Elin j larsen Barne og ungdomsarbeider 97714543
Eline Heimdal Lektor 93421414
Eline Holdø Byggesak/ Saksbehandler 48206427
Eline Holmen Bergland Assistent
Eline Johanne Skogstad Assistent
Elines Franco-Jensen Renholder 90568978
Elisa Joensen Enhetsleder/Rektor 97184257
Elisabet Aaraas Prosjektleder/rådgiver 97119455
Elisabet Sausjord Avdelingsleiar, Dagaktivitet og førebyggande tenester til eldre 45638074
Elisabeth Andresen Fagarbeider
Elisabeth Annie Arnesen Rådgiver 97158598
Elisabeth Aune Hoseth Adjunkt m/tilleggsut 46904767
Elisabeth Bjørndalen Personalkonsulent 91158468
Elisabeth C Johansen Fagarbeider
Elisabeth Dahl Assistent 40485030
Elisabeth Danielsen Miljøterapeut 91820998
Elisabeth Einarsbøl Juridisk rådgiver 95803626
Elisabeth Einseth Hansen Soneleder, sone Fastlandet 40612354
Elisabeth Engen Romsdal Sykepleier
Elisabeth Evanger Adjunkt m/tilleggsut 91598783
Elisabeth Fosse Nordgård Unge arbeidstakere
Elisabeth H Andreassen Saksbehandler 90624562
Elisabeth Hammer Renholder
Elisabeth Hansen Miljøterapeut
Elisabeth Heggmo Saksbehandler team 4 91766781
Elisabeth Holmen Helsefagarbeider
Elisabeth Iversen Førstesekretær 46842738
Elisabeth Jeanette Mikalsen Barnehagelærer
Elisabeth Johansen Fagarbeider 97107086
Elisabeth Johansen Laugstøl Assistent
Elisabeth Jørgensen Bibliotekassistent 41336097
Elisabeth Kollnes Rådgiver 95305093
Elisabeth Konradsen Fagarbeider 41293422
Elisabeth Langroddy Hjelpepleier 92287846
Elisabeth Meløy Enhetsleder 90950193 90950193
Elisabeth Niva Bruvoll Assistent 47059523
Elisabeth Nordvik Personalkonsulent 91397218 91397218
Elisabeth Nylund Helsefagarbeider 97483263
Elisabeth Pettersen Landskapsarkitekt/prosjektleder 90120047
Elisabeth Roness Sykepleier 90155568
Elisabeth Soelberg Fagarb.
Elisabeth Storslett Leder 41408250 41408250
Elisabeth Svee Adjunkt m/tilleggsut 90664728 41667655
Elisabeth Vevik Nyseth Pedagogisk leder
Elisabeth arnesen Assistent
Elisabeth stensland Ressursteamleder 97612166 97612166
Elisabeth Øvre Tangen Fagarbeider 96013717
Elise Christiane Lydersen Fagarbeider 93481781
Elise Hansen Avlaster eget hjem
Elise Hauan Hjelpepleier 48248256
Elise Larsen Assistent 45059748
Elise Sofie Hauan Assistent 46545545
Elisiv Mari Kamsvåg Olsen Adjunkt m/tilleggsut 90892941 90892941
Elizabeth Koren Lomax Lektor
Elizabeth Kræmer Rådgiver 90641187
Elizaveta Emets Assistent
Elke Birgit Klemowicz Spesialfysioterapeut 94803462
Ella Britt Strand Konsulent 47709102
Ellen Alice Olsen Personalkonsulent 91582579 91582579
Ellen Amundsen Enhetssekretær 90020207 90020207
Ellen Annie Hansen Fagarbeider 97137404
Ellen Berg Larsen Bibliotekar 40645132 40645132
Ellen Dølvik Eliassen Kontaktlærer 9E 2019/2020 90517574
Ellen Gärtner Sykepleier 48997369 99510779
Ellen Helene Fossmo Adjunkt m/tilleggsut 95902634 97687110
Ellen Isaksen Slydahl Assistent 91743671
Ellen Johanne Arild Pedagogisk medarbeider 94209502
Ellen Johanne Johnsen Adjunkt m/tilleggsut 90955112 48205174
Ellen Labba Lektor med tilleggsutdanning 46771386
Ellen M Nilsen Hauglann Adjunkt m/tilleggsut 48006583
Ellen Maria Jensen Adjunkt m/tilleggsut 48006447 48006447
Ellen Marie B Steen Lærer 91111544 48297222
Ellen Marie Nilsen Ruskonsulent 99106676
Ellen Marita Buljo Assistent
Ellen Randi Johansen Tilsynsfører 91104221
Ellen Renate Bergheim Kristoffersen Helsefagarbeider 47711351 47711351
Ellen Riksvold Farmasøyt 95882102
Ellen Rowe Karlsen Helsefagarbeider 40036474 92606848
Ellen Sverdrup Enhetsleder/rektor 99594056 99594056
Ellen Sørensen Lundblad Fagleder 47466235
Ellen Thomassen Spesialfysioterapeut 40037851
Ellen Zahl Jonassen Leder 47468906
Elling Korneliussen Fagarbeider 41391347
Ellinor Larsen Spesial Hjelpepleier 41690272
Ellinor Sandsund Konsulent 90505694
Ellinor Slettli Spesialsykepleier 95302281
Ellinor Susanne Hansen Vernepleier 99266441
Else Anita Andersen Renholder
Else Britt Nesstun Hjelpepleier 48289605
Else Irene Andreassen Helsefagarbeider
Else Jensen Gjeldsrådgiver, NAV Tromsø
Else Marie Bjørnå Regnskapsrådgiver 90214169
Else Marie Fagerli Leder 99034450
Else Normann Adjunkt m/tilleggsut 90626324 41613523
Else Rønning Assistent
Else Torill Nilsen Leder 90829651
Else Åshild Johansen Assistent 99796527
Elzbieta Eide Owczarczyk Hjelpepleier 46504583
Elzbieta Lemaniak Musikk/kultursk.lære 98623815
Emanuela Maria Canclini Lektor 45521089
Embla Pauline Fuhr Lærer uten godkjent utdanning 94132178
Emely Olsen Assistent 41424512
Emil Brandstorp Fagarbeider 97625473
Emil Kristoffer Høgtun Assistent
Emilie Bentsen Assistent 95804479
Emilie Eilertsen Ripnes Sykepleier 41043443
Emilie Hallangen Svendsen Ung arbeidstaker
Emilie Heimdal Assistent
Emilie Lorntzsen Gulstad Assistent
Emilie Marie Aspenes Kontaktlærer Blå 2, gruppe C 94816960
Emilie Sofie Skogli Saksbehandler 94878082
Emilie Valmo Fagarbeider 48048741
Emilie Varsi Breivik Sykepleier 90805863
Emilie-Therese Nergård Helsefagarbeider 41669803
Emma Amundsen Konsulent
Emma Blom Assistent
Emma Hagfoss Vernepleier
Emma Nøtnes Hulsund Barne- og ungdomsarbeider
Emmy Eriksen Helsesøster 90842133
Endre Falck Mentzoni
Enid Johanne Bråthen Adjunkt 93247473
Erdenechimeg Tumurbaatar Helsefagarbeider 95161380
Erik Benjaminsen Brannmester
Erik Eidesen Nestleder Byplankontoret 47608107
Erik Gustaf Lindstrøm Fagarbeider 91763243
Erik Hansen Assistent
Erik Horntvedt Administrativ leder 91104185 91104185
Erik Johansen Jørgensen Fagforeningsleder 45270169
Erik Smith Meyer Enhetsleder 46837193
Erik Walle Nikolaisen Miljøterapeut
Eriko Hansen Helsefagarbeider 92627688
Erin Pettersen Hjemmehjelp 97032374
Erle Guvåg Helsefagarbeider
Erlend J. Jensen Kontaktlærer 2021D 90540870
Erlend Lien Systemansvarlig Visma flyktning og Acos sosial 90024578
Erlend Losnegaard Mevik Finansrådgiver/Controller 95217072
Erlend Valen Normark Radiografstudent
Erlend Wagnild Lektor 45480289
Erlend Ytreberg Assistent
Erling Lundamo Konsulent boliganskaffelser 48866792
Erling Myrland Juridisk rådgiver 99783535 99783535
Erling Solvang Fagleder, FRITID. ansvarlig AUDIATOR 92284816
Erna Wilhelmsen Assistent 99167029
Ernest Nzirema Sykepleier 47679829 47679829
Erno Børge Jenssen Assistent / Tillitsvalgt Fagforbundet 47707078 47654364
Ernst Kloosterman Prosjektleder 94798850
Ernst Oluf Magnus Kristoffersen Tverrfaglig spes. 91169956
Ernst Sandjord Ingeniør/Geodata 90066343
Erun Anita Inderberg Fagleder 90923547
Erun Olaisen Fagarbeider
Eskil Elvevold Assistent
Eskil Jørgensen Lektor
Eskil Torneus Frantzen Helsefagarbeider
Espen Bakkland Fagarbeider 91247489 91247489
Espen Dahlslett Andresen Hjelpepleier 91105657
Espen Hansen Stavnesvik Assistent 97939293
Espen Haukås Personalrådgiver 91007693
Espen Henriksen Harper Rådgiver 97717820
Espen Jakobsen Sykepleier 90369928
Espen Jenssen Ceron Fagarbeider 47600223
Espen Jonassen Rognli Allmennlærer 47624570 90030787
Espen Larsen Leder Geodata 90994624
Espen Nomedal Konsulent 91133682
Espen Oddvar Olsen Klubbleder 5192/5193
Espen Primstad Fagarbeider 95431469
Espen Rene Olsen Lektor 92412729
Espen Rødsand Pedagogisk leder
Espen Skov Pettersen Ingeniør / byggesak 94857302
Espen Sollied Avlaster eget hjem
Espen Torneus Konsulent 46912573
Espen Østman Miljøterapeut
Esten Haug Vernepleier, Avlastninga Omsorgstjenesten Sørøya
Ester Helene Sandmo Assistent 90278338
Esther J Nordby Hjelpepleier
Eszter Bathori Barnehagelærer 98031820
Etafreu Eshetu Tesfay Assistent
Eugenie Rutagengwa Hjelpepleier 48177939
Eva Anshus Bårdsen Personalkonsulent, administrativ avdeling 95017764
Eva Beathe Antonsen Hjelpepleier 41681575 41681575
Eva Birkelund Hjelpepleier 93206372
Eva Bjørklund Sykepleier 97154245
Eva Britt Karlsrud Spesialpedagog
Eva Busch Hjelpepleier
Eva Eriksen Sykepleier 97084759
Eva G. Drolsum IKT Rådgiver 90765266 90765266
Eva Grønbech Leder 99083363
Eva Hanssen Gabrielsen Stabsleder 99749428
Eva Helen Stensland Boveileder 90595156
Eva Helene Kvammen Adjunkt m/tilleggsut 46863492 46856110
Eva Iren Dahl Thorstensen Sykepleier 90238116
Eva Irene Sjursnes Assistent 90993413
Eva Isaksen Lektor 913140902 90916384
Eva Jakobsen Pedagogisk leder 91609052
Eva Karin Bakkland Assistent 91152620
Eva Kristiansen Spesialsykepleier
Eva Kristin Eriksen Fagarbeider 91521980
Eva Kristin Kristiansen Administrasjonskonsulent 91564843
Eva Lill Høgås Fagleder morsmål/IFK 40600188
Eva Line Stenersen Konsulent - Innfordring 47681842
Eva Magnussen Hjelpepleier 91383255
Eva Meyer Hanssen Kommunikasjonsrådgiver 48899078
Eva Rita Augustinussen Administrasjonskonsulent 45247538
Eva Rollstad Hjelpepleier 40499405
Eva Vassnes Adjunkt med tilleggsutdanning +4748007206 +4797083114
Evariste Nshimiyimana Integreringskonsulent 95035418
Evelyn Johnsen Psykolog 94142347
Evelyn Katrin Valøy Assistent
Evelyn Ngengong Mogemark-Tangie Renholder 95409727
Evelyn Solli Thomassen Koordinator/Veileder 95304741
Even Nilsen Brannkonstabel
Evita Udrase Pedagogisk leder 47633793
Evy Anette Olsen Ruskonsulent/Prosjektmedarbeider ND 99106676
Evy Benjaminsen Assistent 99023559
Evy Eriksen Spesialhjelpepleier 97130990
Evy Hansen Helsefagarbeider 95141034
Evy Jensen Ungdomsveileder 99166296
Evy K Pedersen Saksbehandler 94856267
Evy Marinne Kristoffersen Kjøkkenassistent 97190553
Evy Schive Ped. psyk. rådgiver 40551280 40551280
Evy Wilhelmsen Hjemmehjelp 91697841
Evy kalstad Assistent
Ewa Szymanska
Eystein Torkilseng Adjunkt 46902577 46902577
Fabian Morris Teamleder
Fabrice Caline Lektor m/tilleggsutd. 47293868
Faiza Ahmed Aden Assistent
Fartein Heide Fagarbeider 91581831 91581831
Fatma Cinar Assistent 97596452
Fay Susanne Utsi Assistent
Fay-Hege Fischer Sekretær
Fay-Toril Gabrielsen Hjemmehjelp
Felicia Eriksson Assistent
Femielyn Ramos Helsefagarbeider
Fhlorante Yadao Rana Fagarbeider 96800560
Fidelia Kaku Igga Renholder
Finn Harald Fodstad Adjunkt 48051748
Finn Løkvoll Driftsleder 90875905
Finn Morten Helland Rådgiver 48162223 48162223
Fiori Gebremeskel Ezaz Assistent 46273665 46273665
Floris Kruitwagen Byggforvalter 90524673
Francis Nyang-Jørgensen Lærer +46 704216380
Frank Cock Konsulent
Frank Gunnar Richards Pedagogisk leder 97174826
Frank Hansen Hovedtillitsvalgt i fagforbundet avd.177 99712168 99712168
Frank Hernes Brannkonstabel
Frank Lorentzen
Frank Nilsen Enhetsleder 90912032 90912032
Frank Ottar Pedersen Adjunkt m/tilleggsut 47275867
Frank Pedersen Solheim Rådgiver 91145722 91145722
Frank Prohl Assistent 41362926
Frank Stangnes Brannmester
Frank-Robin Johansen Prosjektleder 95809318
Fred Abdussalam Dahle Adjunkt 99783577
Fred Ingvar J. Glesnes Musikk/kultursk.Lære
Fred Johnsen Overbrannmester 90791195
Fred Magne Johansen Konstituert enhetsleder- drift 95779600 95779600
Freddi Johansen Adjunkt m/tilleggsutdanning 95027058
Freddy Rossing Assistent 91544440
Frederic Aronsen Lektor 46902210 99576450
Fredrick Brattsti Lærer 46544777
Fredrick Walløe Prosjektleder 45245943
Fredrik Bråteng Lektor 97668600
Fredrik Forssman Faglig ansvarlig RYK 92636977
Fredrik Fredriksen Lege
Fredrik Nybø Controller 90600835
Fredrik Simon Kildal Assistent 41620670 41620670
Fredrik fremnesvik Fagarbeider
Freweini Kidane Mahray Assistents
Frid Marit Hestnes Adjunkt
Frida Alise Løseth Assistent 47417768
Fritz Andreassen Driftsleder 48207340 48207340
Frode Albrigtsen Geodata /ingeniør matrikkel 48125713 48125713
Frode Bakkejord Fagleder 90048124 90048124
Frode Berger Nyvold Assistent 41206730
Frode Brataas IKT-Rådgiver Helse 47455877
Frode Bratberg Revisor 90628436
Frode Bruvold Lærer u/godkj utd. 91383235
Frode Engum Nilsen Brannkonstabel
Frode Gustavsen Prosjektleder og byggforvalter 94780737
Frode Høybakk Lien Adjunkt m/tilleggsutdanning 90419245
Frode Konst Helsefagarbeider 94851749
Frode Pedersen Prosjektleder 95233244
Frode Seipäjärvi Seksjonsleder 41140092 41140092
Frøydis fuhr Adjunkt med tilleggsutdanning 95245588
Gabriele Maria Crone Sykepleier
Gabriell Fjellvoll Assistent
Gabrielle Oliv Nielsen Børve Assistent
Gaby Kern Planlegger 90531564
Gadise Abate Aga Assistent
Gallie Sarr Assistent
Garcia Milagros Ybarra Assistent 47174016
Gaute Johann Berg Kontorleder arkiv Dokumentsenteret 91560495
Gaute Sand Monsen Servicemedarbeider
Geir Berntsen Prosjektkoordinator 99098659
Geir Frode Olsen Elektriker 90548061 90548061
Geir Heggelund Adjunkt m/tilleggsut
Geir Helø Seksjonsleder 90643216
Geir Håkon Seljelid Musikk/kultursk.Lære 92669919
Geir Jonny Hansen Brannkonstabel
Geir K Eidsmo Hansen Vernepleier 90782989
Geir Knudsen Adjunkt
Geir Oddvar Dahl Brannkonstabel
Geir Ove Olsen Seksjonsleder skole 91721691
Geir Pedersen Lege
Geir Steinar Eriksen Spesialist i klinisk samfunnspsykologi, Fordypning i klinisk barne- og ungdomspsykologi 90732770 91535911
Geir Vegard Larsen Rørlegger 93251523
Geir-Atle Kilde Adriansen IT-konsulent 90523078
Geir-Frode Bergseth Ingeniør 47620925
Geir-Ulf Johansen Fagleder matrikkel / Geodata 48201955
Geir-alfred johansen Rørlegger 97115276
Geir-frode johansen Vaktmester 48197589 48197589
Genet Haile Muhur Praktikant
Genet Teklu Alazar Assistent 96856080
Genet Tesfamichael Stifanos Assistent 99881052
Georgina Queta Helsefagarbeider 40998922 40998922
Gerd Christin Mikkelborg Sykepleier
Gerd Dokmo Assistent 46816492
Gerd Elin Nilsen Førstesekretær 98094775
Gerd Irene Hansen Sykepleier
Gerd Marit Nilsen Miljøterapeut 91623799
Gerd- Alice Kirkvik Hjelpepleier 47457026 95946673
Gerd-Inger Lorentsen Sykepleier
Gerlinde Susanne Seifert Buhler Assistent
Ghofran Alnabhan Lærer 90473252 97307070
Giedre Matuliene Sykepleier
Gina Carolina Mortensen Lærer 95964765
Gintare Bruzaite Assistent
Giovanni Bartoline Assistent 41456394
Girmay Habtezghi Tesfazghi Helsefagarbeider 96862413
Gisken Marianne Meløe Lektor med tilleggsutdanning
Gislaug Margaret Hansen Spesialsykepleier 95282380
Gjert-Henrik Vedeler Friluftsrådgiver 48049948
Gladys Laud Rana Helsefagarbeider
Glenn Erik Bruun Iversen Helsefagarbeider 91314710
Glenn Fagerli Assistent 97010234
Glenn Severinsen Lege
Glenn Tommy Johansen Lektor
Gordana Bojanic Støttepedagog 98340567
Grace Funmilayo Olakunle Konsulent 90862593
Greta Are Assistent
Greta Heim Kontaktlærer 2C
Greta Karlsen Tilsynsperson 91841167
Greta Nilsen Lærer 47915157
Grete Anita Nilsen Konsulent 90763734 90763734
Grete Bech Helsesykepleier 90219157
Grete Bruun Adjunkt m/tilleggsut
Grete Hansen Helsefagarbeider 91563693
Grete Hyld Miljøterapeut 47660424
Grete Iren Hermansen Miljøterapeut 92431661 92678465
Grete Iren Nyland Spesialsykepleier
Grete Kvæl Helsesykepleier 94859453
Grete Marie Moe Assistent 97080858
Grete Marie Tjosaas Assistent 90985920
Grete Moe Leder 92488687
Grete Ollila Seksjonsleder 90792229 90792229
Grete Ravn Saksbehandler 91151533
Grete Sivertsen Miljøterapeut
Grete bang Assistent
Grete johansen Barne- og ungdomsarbeider, reinen barnehage 41410676
Gretha Solberg Fagperson 90189486
Gretha Sverresvold Hjelpepleier 41446752
Grethe - Lill Jessen Adjunkt m/tilleggsut 98023238
Grethe Arntzen Adjunkt m/tilleggsut 90927095
Grethe Eilertsen Assistent 40209241
Grethe Heimberg Solhaug Arbeidsleder 40624910
Grethe Irene Isaksen Hjelpepleier 99259534
Grethe Knudsen Fagleder - sykelønn 90203839
Grethe Lill Hoel Helsesykepleier 91613723
Grethe Mari Karlsen Konsulent 91160502 91160502
Grethe Marie Olsen Helsefagarbeider
Grethe Marie Skagseth Renholder
Grethe Nysæther Adjunkt m/tilleggsut/spesialpedagog 90896598
Grethe Salvesen Adjunkt m/tilleggsut 46863492 91111004
Grethe lill Svendsen Spesialpedagog 90652000
Gro Agnethe Stokke Kulturvernrådgiver 95035852 95035852
Gro Bolstad Pedagogisk leder 91528949
Gro Burkow Adjunkt 48007206 95770938
Gro Caroline Forseth Andreassen Adjunkt med opprykk 90125182
Gro Kiil Larsen Smittevernkontakt Helsehuset. Kreftsykepleier. 45059153
Gro Kristiansen Adjunkt m/tilleggsut 95701109 46844359
Gro Lerengen Adjunkt m/tilleggsut 48276745
Gro Lillian Johansen Sekretær 97518719
Gro Sigurdsen Pedagogisk leder 90406432
Gro-Hege Kjær Adjunkt 47757340
Gry Anita Eliassen Fagleder 90950758
Gry Caroline Dons Juridisk rådgiver, leder for politisk sekretariat 92422045
Gry Fjelldalselv Sykepleier 95492513 95492513
Gry Helene Halvorsen Aandahl Lege
Gry June Sollund Logoped 46747807
Gry Koren Robertsen Assistent
Gry Lunde Miljøterapeut
Gry Strand Lektor m. tilleggsutd
Gry Yttervoll Adjunkt m/tilleggsut 99381851 99381851
Gry-anette ottesen Førskolelærer
Gudbrand solvang Vaktmester 47458317
Gudrun Ytterstad Lektor m/tilleggsutdanning 48049886
Gun Anette Johansson Assistent
Guna Gricjus Sykepleier 98187389 98187389
Gunhild Helene Sandaker Pedersen Sekretær 90179878
Gunhild Laila Sara Lærer 47911797
Gunhild Storås Helsesykepleier
Gunn - Elin Jakobsen Kommuneplanlegger 90067625
Gunn Anita Fredriksen Spesialsykepleier 97147544
Gunn Annie Kileng Avdelingsleder
Gunn Astrid Eidesen Assistent 95087028
Gunn Elin Jensen Assistent 93675855
Gunn Eva Borch Assistent 41694537
Gunn Granberg Hole Barne-og ungdomsarbeider 94780175 91870981
Gunn Heidi Henriksen Lektor, kontaktlærer 3 Beta 95437189
Gunn Irene H. Lingrasmo Førstesekretær 47622541 91125129
Gunn Jacobsen Fagarbeider 99483011
Gunn Kjersti Sandnes Adjunkt m/tilleggsutdanning 90586954
Gunn Kristin Knudsen Helsesykepleier 47905237 91715568
Gunn Margrethe Olsen Hjelpepleier
Gunn Mariann Aronsen Adjunkt 97713017
Gunn Randi Kristensen Adjunkt m/tilleggsut 95883810
Gunn Rita Lumkjær Indrevoll Assistent 95946698
Gunn Saunes Inntakskoordinator
Gunn Tone Gabrielsen Avdelingsleder 91664581
Gunn Tove Erlandsen Adjunkt
Gunn solveig winge Barne-og ungdomsarbeider 45231753
Gunn-Berit Eilertsen Arkivar / Konsulent 90257671
Gunn-Britt Eikjok Andreassen Teamleder KUTT 47451582 47451582
Gunn-Heidi Schaal Pettersen Assistent
Gunn-Helen Horsdal Assistent 45414001
Gunnar Ingvardsen Fagarbeider 91156567
Gunnar Jørund Mellem
Gunnar Kristiansen Lektor m/tilleggsutd 48051410 48051410
Gunnar Lødding Adjunkt m/tilleggsut 90224810
Gunnar Thraning Byggforvalter administrasjonsbygg 90368834
Gunnar Wilhelmsen Ordfører
Gunnbjørg Olea Nilsen Adjunkt 90632945 48204641
Gunnhild Slettstrand Konsulent 90111490 91174745
Gunnlaug Olida Rokstad Assistent 40842970
Gunvor Grimnes Lærer
Gunvor Gundersen Nymo Hjelpepleier 97002965
Guri A. Woll Konsulent/Geodata 90109700 90109700
Guri Guttormsen Adjunkt 95462351
Guri Homb Hansen Prosjektleder prosessforbedringsteamet 95829797
Guri Jahr 48222874
Guri Kristin With Karlsen Sykepleier 95911506
Guri Røv Personalkonsulent 97676662
Guri Ugedahl Rådgiver - transportplanlegger/plankontoret 99254664
Guro Elisabet Falk Helsesykepleier 47677946
Guro Enoksen Lektor 92655996
Guro Fagerhaug Broks Fagleder 40213647
Guro Figenschou Helsesekretær 90910681
Guro Hind Adjunkt/Sosiallærer/rådgiver 90413509 92261965
Guro Kristine Olsen Assistent
Guro Mariann Moe Adjunkt m/tilleggsutdanning 90729831
Guro Rustad Grebstad Jurist/ Byggesak 90510785
Guro Rødven Sykepleier 99533206
Guro Skjeggerud Adjunkt m/tilleggsut 90537364
Guro Tjosaas Mortensen Barnehagelærer
Gustav Dahl Rørlegger 46897632
Gustav Karlsson Assistent
Gwendline Forsmo-Nilssen Soneleder Sone 2 Tromsøya sør 97038610
Gyude Muhlenburg Wahuemo
Gøran Andre Manndal Alarmsentraloperatør
Gøran Hemmingsen 46915799
Gøril Bendiksen Timelærer
Gøril Johansen Førstesekretær 90629181 90629181
Gøril Merethe Orvold Saksbehandler 99388350
Gøril Nina Sjøberg Kristiansen Assistent 92620387
Gøril Ottarsen Helsesykepleier /Avdelingsleder. Tromsdalen helsestasjon. 40448277
Gøril Tobiassen Nilsen Avdelingsleder Kveldroveien&Sommereng 77757070 92615930
Gørild Friis Assistent 92237663
Gørild Hustad Brenneset Sekretær 40649956
Gørild Høyer Juridisk rådgiver 90560658 90560658
Gørild Nikolaisen Adjunkt 92234482
Gørild Skjold Eidesen Kontaktlærer 912 49729/941 39322
Gørill Gabrielsen Adjunkt m/tilleggsut 47909811
Gørill Hansen Spes.Ped.Veileder 92963747 95251658
Gørill Karlsen Ingeniør/Geodata 90023924 90023924
Gørill Kjeldsen Kasberg Enhetsleder 99592136
Gørill Nergård Helsefagarbeider
Gørill Nilsen Enhetsleder 90709676
Haakon Aasnes Systemansvarlig eByggeSak 94135521
Haakon Jenssen Driftsoperatør 97583136 97567874
Habtemariam Kidane Tesfa Assistent 96842874
Haddy Jatou Mboge Assistent
Hager Tekeste Keflu Assistent 96724398
Hakan E. Karagöz Driftsingeniør 91873451
Haldis Alvilde Olsen Hjelpepleier 99290965
Hallgeir Falck Adjunkt m/tilleggsut
Hallgeir myhre Maler 99081290
Hallgerd svart Pedagogisk leder 48882798
Hallvard erlandsen Pedagogisk leder
Halvard Eriksen Vaktmester
Hanna Hultgren Helsefagarbeider 70720095
Hanna Kaarina Uski Spesialsykepleier
Hanna Karoline Evanger Assistent 90597436
Hanna L. Grønli Assistent
Hanna Lena Nilsen Hjelpepleier 91169950
Hanna Louise Lien Fagarbeider
Hanna Margareta Nilsen Privat avlaster
Hanna Marie Lofnes Psykologspesialist
Hanna Tjelmeland Fause Musikk/kultursk.lære 92836299
Hanna Yosef Ghidey Fagarbeider 94844491
Hanna hermansen Veileder
Hanna Åsali Jensen Assistent 94170609
Hannah Keziah Birgersdatter Olaisen Fagarbeider 99644474
Hanne Alise Olsen Fagarbeider 95432658
Hanne Beate Stenvaag Leder 77611060 92681087
Hanne Beathe Kristiansen Adjunkt m/tilleggsut 91864447
Hanne Elin Bjørn Adjunkt m/tillegsutdanning 90958605
Hanne Ellingsen Fysioterapeut
Hanne F Kvanmo Lektor
Hanne Figenschou Adjunkt 90911746
Hanne Fossum Bryhn Ergoterapeut 90297309
Hanne Hagerup Konsulent - Lønn 94802136
Hanne Holmeslet Jæger Assistent
Hanne Junge Eliassen Fagleder 90609423
Hanne Kari Strand Tilsynsperson 90579493
Hanne Karin Eriksen Fysioterapeut 90740683
Hanne Kathrine Nilsen Hjelpepleier
Hanne Koht Johansen Assistent
Hanne Kramvik Hjelpepleier 45076123
Hanne Kristin Lindberg Andersen
Hanne Kristine Skåre Konstituert rektor 91873974
Hanne Langseth-Eide Advokat 90595734
Hanne Leandersen Lærer ved Prosjekt PÅ og sosiallærer ved LGA 99357530
Hanne M Forelvmo Hansen Vernepleier 95869351
Hanne Margrete Krogstad Seksjonsleder anskaffelser 97762170 97762170
Hanne Margrethe Rian Miljøterapeut 46914539
Hanne Margrethe Salmi Adjunkt med tilleggsutdanning
Hanne Marie Mikalsen Barnehagelærer 47484061
Hanne Natalie Henriksen Sykepleier 97886619
Hanne Oline Nyheim Fagarb. med særalder 92266293
Hanne Sebakk Fagansvarlig 47711214 91362331
Hanne Sofie Holmeslet Adjunkt m/tilleggsutd. 90843627
Hanne Stakkenes Konsulent 93893649
Hanne Stenbakk Fagleder 92241822
Hanne Therese Stafne Spesialpedagog 92084149 92084149
Hanne-Gøril Johansen Koordinator Rød 2, kontaktlærer gruppe C 46890261
Hanne-karin bakkeland Assistent
Hanne-m wensel ellingsen Førskolelærer
Hanni Hussein Hjelpepleier 94185924
Hanni Omer Welderufael Assistent
Hans André Hansen Lektor 46905286
Hans Edward Sørensen Assistent 41314174 41314174
Hans Gunnar Norrby Helsefagarbeider
Hans Hagstad Miljøterapeut
Hans Julius Nilsen Enhetsleder 90929215
Hans Olaf Nilsen Adjunkt kontaktlærer 5 trinn 90893653
Hans Olav Fredheim
Hans Peter Johnsen Avd.leder - Helsetjenesten, Sosialmedisinsk senter 77790400 45221969
Hans Petter Forberg Rørlegger/Teknisk betjent 41682537
Hans Petter Skog Adjunkt 90138987
Hans Rist Prosjektleder 93615755
Hans-Peter Sørem Brannmester
Harald Amundsen Adjunkt 92832311
Harald Benonisen Saksbehandler 90559172
Harald Marius Grape Prosjektleder TP3 Stakkevollvegen 94145189
Harald P. Røkke Fagarbeider 90945833
Hardianne Oline Svanberg Fagarbeider
Harriet Anita Kristoffersen Adjunkt 46863492 46852136
Harriet Karlsen Konsulent 91595531
Harrieth Benonisen Hjemmehjelp
Harry Dahle Sykepleier
Harry Johansen Fagarbeider 91349659 91349659
Hawa Guled Kayad Assistent 91628765
Hazel Dela Cruz Canedo Helsefagarbeider 48435766
Hedda Gabler Pedagogisk leder 90555278
Hedda Theodorsen Konsulent 48029255
Hege Andreassen Assistent
Hege Baardsen Westermann Fagarbeider 95856665
Hege Beate Tveit Pedagogisk leder 47481895
Hege Bekkelund Moe Privat avlaster 40411969
Hege Berge Andreassen Veileder
Hege Berntsen Adjunkt m/tilleggsut 90569424
Hege Bjerke Adjunkt 47756712
Hege Bjørnå Sykepleier
Hege Bobakk Saksbehandler
Hege Carlsson Elstad Rådgiver / konsulent 97631519
Hege Eriksen Konstituert enhetsleder 48154231
Hege Finstad Saksbehandler
Hege Hausner Lektor m/tilleggsutdanning 41690119
Hege Helander Administrasjonsmedarbeider
Hege K Ingebrigtsen Hjelpepleier 92090711
Hege Karin Eliassen Assistent 95063863
Hege Karine Hansen Assistent 93223508
Hege Kristine Dikkanen Omsorgsarbeider 91523706
Hege Lovise Heimdal Lamo Helsesekretær
Hege Mari Wiggen Adjunkt m/tilleggsut 91702269
Hege Mariann Fallmyr Fagleder rus, psykiatri og utviklingsforstyrrelser 90031478
Hege Marie Marhaug Advokat 41614601 41614601
Hege Marie Michelsen Berg Adjunkt 46902325
Hege Mathisen Spesialsykepleier 91730145
Hege Michelle Erdal Konsulent 46912474 46912474
Hege Monja Istad Tverrfaglig spesialist/Ruskonsulent 40436492
Hege Moss Larsen Leder 92866821
Hege Ottesen Hjelpepleier
Hege Solbakken Helsesykepleier 48896975
Hege Spantell Ergoterapeut hverdagsrehabilitering 48110935
Hege Veronica Hansen Student 97007527 97007527
Hege-Lisbeth Johansen Adjunkt med tillegg 93604130
Heidi A. Andersen Lektor m/tilleggsutd 93063267
Heidi Alida Dørmænen Lektor 97664637
Heidi Anita Frostad Adjunkt m/tilleggsut 95903781
Heidi Anita Salo Adjunkt m/tilleggsut 90182936 90147450
Heidi Annie Rydningen Pedagogisk leder - 92655122
Heidi Antonsen Lærer 90172508
Heidi Bakkeland HTV 47481886 91820151
Heidi Bakkelund Renholder
Heidi Beate Medby Fagarbeider 48121703
Heidi Beathe Høie Avdelingsleder Ankeret boligtjeneste 90096076
Heidi Birkelund Fagleder 48217283
Heidi Bjøru Byplanlegger 41514365
Heidi Botten Konsulent 48035325 90144610
Heidi Brynildsen Hjelpepleier 92444294
Heidi Ekmann Adjunkt 99747128 99747128
Heidi Elisabeth Aarmo Lund Saksbehandler 46808671
Heidi Elisabeth Evang Assistent 93039852
Heidi Elisabeth Soleng Vernepleier 91609239
Heidi Elisabeth Svartkjønnli Sekratariat, oppreisningsordningen for tidligere barnevernsbarn 90765934 90765934
Heidi Frantzen Anderssen Spesialhjelpepleier 90860234 99210519
Heidi Grønnbakk Konstituert enhetsleder 47603151
Heidi Haugseth Adjunkt 97093520
Heidi Henriksen Administrasjonskonsulent 97578360
Heidi Hustad Spesialsykepleier
Heidi Jenssen Strand Lektor
Heidi Johanne Aannerud Lærer 90066581
Heidi Johanne Eidem Fagarbeider 90652706
Heidi K Astad Lærer
Heidi Karoline Hansen Adjunkt m/tilleggsut 90477415 90649978
Heidi Lian Helsesekretær
Heidi M. Vitalis Hovedtillitsvalgt Fagforbundet Tromsø
Heidi Marie Nilsen Adjunkt
Heidi Marie Stensrud Helsesykepleier 77604870 46933417
Heidi Matre Koordinator ressurssenter 95005283
Heidi Norhus Baseleder 46902595 46902595
Heidi Pedersen Hjelmevoll Adjunkt
Heidi Ryeng Adjunkt m/ tilleggsutdanning 90895624
Heidi Rånes Saksbehandler/ergoterapeut 48069453