Hopp til hovedmenyen på siden Hopp til hovedinnholdet på siden

Ansatte i Tromsø kommune kan endre egne opplysninger på selvbetjening.tromso.kommune.no




Ansatte
Etternavn Tittel Telefon Mobil

Administrasjonssjef

Britt Elin Steinveg Administrasjonssjef 91151414 91151414

Arbeid og aktivitet, DREIS

Ann-Berit Ebeltoft Assistent
Anne-Cathrine Nyheim Fagarbeider
Bjørnar Pettersen Miljøterapaut 94145839
Bodil Regine Hellenes Vernepleier 97189458
Grace Funmilayo Olakunle Konsulent 90862593
Gunnar Ingvardsen Midlertidig Assitent
Helge Hole Spesialhjelpepleier 91829146
Jan Arne Fagermo Vernepleier 48229388
Jørn Casper Hartløy Pettersen Assistent
Jørn Steve Hallonen Fagarbeider 47710576 47710576
Krister Finnestrand Arbeidsleder 91156567
Louis Hansen Assistent 90918048 90918048
Marit Elin Mortensen Assistent
Mikal Hansen Miljøterapeut
Olegs Sdobnikovs Fagarbeider
Per Arne Jensen Assistent
Robert Langvassli Arbeidsleder 93222177
Rune Holm Fagarbeider 48116945
Said Felahatkar Assistent
Sindre Strand Sekretær, DREIS 91836037
Terje Johansen Avdelingsleder, DREIS 40448384
Tom Bakland Teknisk leder, DREIS 95189469
Tor Jonny Karlsen Miljøterapeut 93283755
William Johansen Assistent 47395504

Arbeid og aktivitet, Mestringshuset Fiolvegen

Karl Arvid Johansen Spesial Hjelpepleier 90918728 97773435
Linn Halmøy Tverrfaglig spes. 99534216

Arbeid og aktivitet, Tindfoten dagtilbud

Astrid Eriksen Miljøterapeut 90634131
Barrie Mohamed Hjelpepleier 94720565
Elin Ragnhild Holand Miljøterapeut
Heidi Grønnbakk Avdelingsleder 47603151
Julie Helen Karlsen Assistent 91868543
Kjersti Gaare Gamst Miljøterapeut 47459051
Sandra Merete Danielsen Miljøterapeut 95016213
Sissel Høgtun Hjelpepleier
Stefan Olav Nilsen Fagarbeider 95863452
Stig Håvard Ditlefsen Assistent
Sylvi Olaisen Fagarbeider

Arbeid og aktivitet, Værftet aktivitetssenter

Anne-Grete Monsen Tverrfaglig spesialist/Ruskonsulent 40436491
Emil August Færøvig Assistent
Hilde Karin Jenssen Avdelingsleder 95455934
June Therese Antonsen Assistent
Katrine Haugan Miljøterapeut 90781429
Mervi Anneli Salo Tverrfaglig spesialist/Nettverksarbeider 91690742
Nina Nymo Barnevernspedagog 91347492
Odd Harald Eriksen Arbeidsleder
Roger Abelsen Hjelpepleier
Ronny Sørensen Miljøterapeut 91347492 91347492
Tobias Karlsen Barnevernspedagog

Arbeid og aktivitet, administrasjon

Valentina Baranova Personalkonsulent 90062283
Yngve Olsen Enhetsleder 47454488

Arbeidsmiljøtjenesten

Anje Christina Höper Bedriftslege 46937063 46937063
Beate Mørk Andersen Rådgiver
Cathrine Normann Johansen Rådgiver innen Ergonomi 90539501 90539501
Lillian Øyen Jordmor 95939055
Marte Renate Thomassen Yrkeshygieniker 48127549 48127549
Siv Grethe Jenssen Enhetsleder 95880811 95880811

Avd. for helse og omsorg, Fellesområde Sosialtjenesten

Birgit Eilertsen Rådgiver 48218351

Avd. for helse og omsorg, Fellesområde kommunehelse

Kathrine Kristoffersen Kommuneoverlege 41554834
Mikal Tønsaas Kommuneoverlege 92619701
Mona Yri Rådgiver, Miljørettet helsevern 47457229

Avd. for helse og omsorg, Fellesområde pleie og omsorg

Anne Beate Båtnes Rådgiver 97563527
Elisabet Breivik Kvalitetsrådgiver 90849127
Ellen Riksvold Farmasøyt 95882102
Ida Marie Refsahl Haug Praksiskoordinator/rådgiver 95861636
Janne Joakimsen Rådgiver 48140360
Magnar Solbakken Rådgiver eHelse 91717956
May Iren Bendiksen Fagsykepleier 90732983

Avdeling for bymiljø, adm.

Mette Mohåg Avdelingsdirektør 99245861

Avdeling for bymiljø, stab

Kristin Krane Administrativ rådgiver 48130016
Kristine Sarnes Fagleder økonomi 90133662
Øystein Nermo Prosjektleder 93239992

Avdeling for helse og omsorg, adm.

Trond Brattland Avdelingsdirektør 99235534

Avdeling for helse og omsorg, stab

Edel Pedersen Stabsleder 48064546
Lena Jensen Personalkonsulent 48278343

Avdeling for kultur og idrett, adm.

Bjarte Kristoffersen Avdelingsdirektør 97669363

Avdeling for kultur og idrett, stab

Lise Fransiska Valle Rådgiver 94194089
May Rita Mikkelsen Personalrådgiver 95748733
Rune Kufaas Prosjektutvikler 90173461
Øyvind Rasmussen Næringsrådgiver 90778667

Avdeling for oppvekst og utdanning, adm.

Kari Henriksen Avdelingsdirektør 47452044

Avdeling for oppvekst og utdanning, stab

Bente Høiseth Rådgiver tverrfaglig arbeid barn og unge 90599719
Bjarne Woll SLT- koordinator 90476180 90476180
Elizabeth Kræmer Rådgiver 90641187
Henriette Valan Høyholm Jurist
Merete Østberg Konsulent 90878226
Monica Bjørnsborg Stabsleder 95406697 95406697
Monica Johansen Fagleder økonomi 48097595
Ottar Johan Johnsen Rådgiver, økonomi 94179381 94179381
Rajani Malla Konsulent 90412983
Wenche Figenschow Rådgiver forebyggende barnevern 90536897 99505975

Avdeling for oppvekst og utdanning, stab barnehage

Alla Filimonova Konsulent for sentrumsbarnehagene 47675697 47675697
Beate Isaksen Rådgiver 91312796 91312796
Ingvild Løhre Rådgiver 90707363
Maria Theresa Paulsen Rådgiver 90558154
Merete Thyholdt Rådgiver 90710652
Olaug Johanne Susegg Rådgiver 90552842 90552842
Tina Berntsen Hole Barnehagefaglig rådgiver 90793935

Avdeling for oppvekst og utdanning, stab skole

Bente Engdahl Skolefaglig rådgiver 48254126
Karl Osvald Sæbø Skolefaglig Rådgiver 48244538 48244538
Kim Sørensen Rådgiver 90043462
Kirsti Merethe H Mæland Rådgiver 90664984 90664984
Kristin Regine Solberg Giellariu, konsulent 90025989
Larisa Malchikova Adm.konsulent skole 94868168
Marit Pedersen Administrasjonskonsulent 90407688
Marit Stensen Rådgiver minoritetsspråklig fagområde 90667996
Tove Mathillas Røsvik Utviklingsveileder Tromsø kommune/regionkontakt Tromsøregionen 95802294
Trine Johansen Skolefaglig rådgiver 90766524

Barneverntjenesten, Barnevernvakta

Anne Nilsen Barnevernvakta, saksbehandler
Hege Bobakk Saksbehandler
Hege Finstad Saksbehandler
Janne Elisabeth Nilsen Saksbehandler Barnevernvakta
Jorunn Kristine Hilmarsen Hågensen Barnevernpedagog
Linda Kristin Pedersen Avdelingsleder 40448753
Sylvia Marie Persson Saksbehandler 97192593
Trine Lise Øvergård Saksbehandler barnevernvakta
Vibeke Eggum Abelsen Barnevernvakta, saksbehandler

Barneverntjenesten, Omsorgsavdelingen

Annhild Benjaminsen Saksbehandler Team 1 91798829
Camilla Iselin Johansen Koordinator fosterhjemsvurderingsteamet, saksbehandler ungdomsteamet 47455692
Camilla Karlstrøm Saksbehandler 99248154
Carina Johansson Saksbehandler 48040967 48040967
Cecilie Arntsen Saksbehandler 47455145
Christianne Gutteberg Avdelingsleder 99794164
Evy K Pedersen Saksbehandler 94856267
Gøril Merethe Orvold Saksbehandler 99388350
Harald Benonisen Saksbehandler 90559172
Helene Bredahl Evensen Saksbehandler 95847914
Helene Johansen Sosionom 41408774
Kamilla Amundsen Saksbehandler 90579493
Kristel Høie Nilsen Saksbehandler 47455142 47455142
Linn Anette Nordahl Jørgensen Saksbehandler 46913681
Linn Helen Åsheim Lindberg Saksbehandler 97568487
Mette Ness Pedersen Teamleder for team 3 og 4 95163339
Nina Fagernes Molund Saksbehandler 48897723
Siw Lisbeth Kristensen Saksbehandler 47456401
Siw Oddlaug Røsnes Saksbehandler 40829911
Soni Amanda Benjaminsen Saksbehandler team 4 47455143
Synnøve Bakken Teamleder 47455206
Torgeir Pettersen Saksbehandler 47452128
Trine Strand Saksbehandler - Omsorg 47452127

Barneverntjenesten, Ressursavdelingen

Aldina Hadzic Tilsynsperson 90644659 90644659
Anita Johansen Familieveileder. 90472789
Berit Johansen Familieveileder 99399979
Britt Eva Løkkemo Tilsynsperson 90664494 90664494
Christin Pettersen Familieveileder 99404322
Ellen Randi Johansen Tilsynsfører 91104221
Greta Karlsen Tilsynsperson 91841167
Hilde Erikstad Familieveileder 91785492
Kathrine Eidissen Nermo Avdelingsleder, Ressursavdelingen 91577636 91577636
Linda A. Strand Eriksen Ressursavdelinga 47455209
Marianne Håland Familieveileder 47455691
Pål E Hoel Teamleder / familieveileder 47452126 41330773
Ragnhild Kasland Pedersen Familieveileder 91197435
Thomas Pettersen Familieveileder 99385850
Torill Vibeke Nymo Tiltakskoordinator 48897725
Veronica Lyngdal Familieveileder 99400646
Vigdis Albrigtsen Familieveileder 90229571
Wenche Johansen Tilsynsperson 91917693

Barneverntjenesten, Undersøkelse og tiltaksavdelingen

Agnetha Kreole Fet Saksbehandler, Team 5 - Flerkulturelt team 91727536
Andreas Arne Olsen Saksbehandler, Team 2 90470098
Arnhild Saga Fjerdingøy Saksbehandler 41409369
Brita Kristin Hekkilæ Saksbehandler team 4 40448750
Cathrine Rogne Saksbehandler 48892072 48892072
Christel Schjoll-Erichsen Saksbehandler 90238674
Elisabeth H Andreassen Saksbehandler 90624562
Elisabeth Heggmo Saksbehandler team 4 91766781
Emilie Sofie Skogli Saksbehandler 94878082
Henriette Bjørnland Jakobsen Saksbehandler 40448901
Hilde Fossheim Steinholt Saksbehandler 94132385
Ine Mari Kristoffersen Saksbehandler 90471518
Ing Mari Kverneng Saksbehandler team 5 - flerkulturelt barnevern 46946423
Janne Kjær Saksbehandler 47455694
Jill Klaudiussen Saksbehandler, undersøkelse og tiltak, team 3 48892071
Julia Torbergsen Avdelingsleder 48892043
Kari Helen Halvardsdatter Saksbehandler 99794163 99794163
Kine L. Engvoll Saksbehandler 97192593
Linda Tollefsen Teamleder 40831184
Maja Reiten Saksbehandler 40827046
Maria Kjos Saksbehandler, undersøkelse og tiltak, team 3 47456399
Maria Therese Johansen Saksbehandler, Team 3 99413991
Maria Therese Kjærvik Saksbehandler 47457245
Marianne Aasen Teamleder Undersøkelse og tiltak Team 5 94882249 94882249
Marielle Svendsen Steinnes Saksbehandler, undersøkelse og tiltak, team 3 40830642
Martine Kristiansen Saksbehandler 47463356
May-Liss Sørensen Saksbehandler 95186097
Monica Dalan Teamleder Undersøkelse- og tiltaksavdelingen, team 2 94872231
Monica H Pettersen Saksbehandler 90520941
Monica Simonsen Teamleder Undersøkelse og tiltak 91622407
Nina Sørensen Saksbehandler 91247413
Oda Digernes Kvithyll Saksbehandler 40407245
Oda Mathisen Saksbehandler 90500647
Pernille Lind Hjertø Saksbehandler 48892069
Tonje Høyning Jensen Saksbehandler 46890041
Tove Moldenæs Saksbehandler 48296419
Vibeke Jenssen Teamleder 40029295
Vilde-Alida Nilsen Saksbehandler 90047618

Barneverntjenesten, adm.

Aina Isaksen Enhetsleder 90024271
Anita Synnøve Ottesen Konsulent 90543799
Berit Olaug Sellæg Aagesen Psykolog
Eva Anshus Bårdsen Personalkonsulent, administrativ avdeling 95017764
Heidi Elisabeth Svartkjønnli S.beh, bvv 95195240 90765934
Kristina Jæger Meyer Fag- og utviklingskonsulent 94876104
Marianne Madsen Myhre Fag og utviklingskonsulent 40031790
Merete Sjåfjell Adriansen Førstesekretær 47455989
Rita Losnegård Fag- og utviklingskonsulent 95731409
Tove Skutvik Førstesekretær 47455210

Bemanningskontor Oppfølgingstjenesten, adm.

Christer Arnesen Assistent 90806556
Grete Anita Nilsen Konsulent 90763734 90763734
Guri Røv Personalkonsulent 97676662
Hege Michelle Erdal Konsulent 46912474 46912474
Janne Lauvlund Nilsen Konsulent 90722043
June Renate Minde Konsulent 90758107
Kirsti Haldorsen Enhetsleder 90863661
Kristin Anette Hanssen Konsulent 90729520
Kristin Mikkelsen Konsulent 95411928 91858854
Lena Mari Stormo Avdelingsleder 91573889 91573889
Linda Aune Konsulent 46906491
Linda Renmælmo Ressursbasekonsulent 46885171
Liv Gjertsen Konsulent 90842829 46936335
Marius Bredesen Avdelingsleder 48146500
Nan Wang Turnusteamet 90756283
Oddbjørn Løvås Karlsen Avdelingsleder 93048338
Rozhin Aghdam Konsulent Turnusteamet 91175288 91175288
Stine Margrethe Rystad Konsulent 46883741
Yvonne Jensen Konsulent turnusteamet 46916826

Bemanningskontor, avdeling 1

Kenneth Nilsen Assistent
Knut Bjørvik Helsefagarbeider 46893165
Marianne Jektvik Assistent 93 64 40 60
Sofie Wiik Westberg Assistent 91328079
Stine Larssen Assistent 92081659

Bemanningskontor, avdeling 2

Hans Olav Fredheim
Magnus Dale Assistent 48035078
Michael Yemane Baraki Assistent
Mihret Gebremichael Kifle PleieAssistent 96997548
Sandra Bergheim Assistent 92624604
Shanice Pedersen Assistent 93460696

Bemanningskontor, avdeling 3

Anders Lidin Hansen Miljøveileder/-konsulent 91838185
Espen Hansen Stavnesvik Assistent 97939293
Ibrahima Sory Diallo Assistent 94831845
Ida Dikkanen Assistent 45228225
Jørn Magnus Jacobsen Assistent 94484451 94484451
Kjell Frode Johnsen Assistent
Marius Sivertsen Fagarbeider 41670432
Morten Brandt Nilsen Assistent 91838375
Svein Erik Eira Helsefagarbeider 41499981
Therese Simonsen Rye Miljøterapeut 95025761
Tonje Marlen Flage Assistent
Wanda Romsdal Miljøterapaut

Bemanningskontor, avdeling 5

Ann Kristin Sollied Johansen Rådgiver 95962363
Per Harald Korsmo Prosjektleder 46808439 46808439
Trine Helberg Prosjektleder 90647630
Øyvind Røthe Rådgiver 40460098

Bibliotek og byarkiv, Bokbuss

Tove Iren Nilsen Bibliotekar 92487658 92487658

Bibliotek og byarkiv, Byarkiv

Anna Fina Broks Haugen Konst. byarkivar 40105321
Gyude Muhlenburg Wahuemo

Bibliotek og byarkiv, adm.

Anja Borg Andreassen Bibliotekar 40727063 40727063
Anna Martnes Bibliotekar 45231580 45231580
Anne Bredrup Bibliotekar 40450602 90603837
Anne Kristine Steien Bibliotekar 90985148
Asbjørn Hillingseter Løyning Assistent
Aud Janne Lunde Kristiansen Bibliotekar
Ellen Berg Larsen Bibliotekar 40645132 40645132
Heidi Storstad Bibliotekar 40613629 40613629
Hildegunn Lande Adm.konsulent 40727725
Inger Seim Avdelingsleder Tromsdalen bibliotek 77635439 90838904
Johanna Stormbom Bibliotekar 40645949 40645949
Lene Regine Kjølaas Litteraturformidler 40613891 40613891
Marianne Arnesen Eidsvik Bibliotekar 92882478 92882478
Mark Ledingham Rådgiver/ fotograf 40768189 40768189
Nils Birger Hatlen Sekretær 40726842
Paul Henrik Kielland Biblioteksjef 95000970 95000970
Per Ivar Somby Rådgiver (IT) 95456404
Renate Kristin Løkse Bibliotekar 92811077 90030898
Silje Birgitte Johannessen Bibliotekar 92878909
Sissel Fayesdotter Kristoffersen Bibliotekar 94806782
Stine Fjeldsøe Bibliotekfaglig leder 97171954 97171954
Susanne R Baumgärtel Skoletjenesten 92878477 99436497
Synnøve Baustad Bibliotekfaglig leder 92873425
Tony Bjerketveit Arrangementsansvarlig 40727657 48196006
Øystein Evenstad Bibliotekar & poet 40644446 40644446

Bibliotek og byrakiv, Kretsfengslet

Linda Iren Mikalsen Bibliotekar 40645616 77608600

Bjerkaker skole

Beate Lium Sørensen Assistent
Berit Hanssen Grindstein Enhetsleder 90405383/91557496 91557496
Berit Lockertsen Lærer
Catrine Fjelde Karlsen Fagleder 94805197
Daniel Gospodinov Assistent
Egil Antoni Larsen Adjunkt m/tilleggsut 90969514
Eirik Berntsen Adjunkt m/tilleggsut 47685743
Eli-Ann P.S Mathisen Assistent
Elin Barkost Leder 46808525
Elisiv Mari Kamsvåg Olsen Adjunkt m/tilleggsut 90892941 90892941
Emilie Valmo Assistent 48048741 48048741
Frank Prohl Assistent 41362926
Frid Marit Hestnes Adjunkt
Glenn Fagerli Assistent 97010234
Gry Anita Eliassen Fagleder 90950758
Gunn Berit Helene Tøllefsen Jacobsen Adjunkt m/tilleggsut 99263059
Hanne Elin Bjørn Adjunkt m/tillegsutdanning 90958605
Hanne Figenschou Adjunkt 90911746
Hanne Kristin Lindberg Andersen
Harald Amundsen Adjunkt 92832311
Hawre Gyth Adjunkt m/tilleggsut
Heidi Antonsen Lærer 90172508
Heidi Skagsoset Sekretær 90405383
Huma Everdeen Baseleder 45076655
Ingrid Kaspara Mjelde Aasen Adjunkt 90960461
Ingrid Lyngedal
Ingrid Solhaug Nordahl Lektor 90893182
Jarle Thunestvedt Barnehagelærer 91616940
Jon Einar Nilsen Assistent 94038130
Kathrine Stark Lektor 47653643
Kirsti Irene Widding Førstesekretær 90405383
Kristin Bones Vangberg Vaadal Adjunkt m/tilleggsut 90971357 90971357
Kristin Welle Soknes Adjunkt m/tilleggsut 46851330
Kristine Alice Bjønnes
Mads Aimar Bakkeby Assistent
Maria Kristin Mathisen Fagarbeider 99456510
Maria Samland Myklebust Assistent 92089967
Marianne Wenche Hokland Vikar
Marit Holmeslet Adjunkt m/tilleggsut 94808786
Marlen Dale Knutsen Adjunkt 90960513
Mary Khupchawn Assistent
May Britt Strøm Pedersen Fagarbeider 91895502
Miriam Myrvoll Assistent
Monica Jacobsen Adjunkt m/tilleggsutdanning 46847842
Nicoline Bay Miljøterapeut
Sandra Bruland Kontaktlærer 4B 90970612
Simon Vedal Utnes Assistent
Sissel Hansen Adjunkt m/tilleggsut 94853813 90835413
Tom Erik Gundersen 91003826 91003826
Tonje Lie Adjunkt 94840572
Tor Einar Sundnes Fredriksen Adjunkt 90953267
Torill Helene Lium Adjunkt 47626804 90731378
Trine Hanssen Adjunkt 90821942
Vigdis Irene Nielsen Fagarbeider 91802185

Boligkontoret

Ann Kristin Bakland Boveileder 95807353
Arnhild Melkild Saksbehandler avd. Bank 47450230
Bente Leifson Fagleder og rådgiver 90043810
Cecilie Steffenakk Administrasjonskonsulent 95220250
Dagfinn Gundersen Saksbehandler 45006445
Erling Lundamo Konsulent boliganskaffelser 48866792
Eva Helen Stensland Boveileder 90595156
Henny Jensen Konsulent 47450227
Irene Bårdsen Saksbehandler avd. Utleie 47450223
Jonny Solstad Avdelingsleder utevirksomhet 47450225
Kevin Olaisen Juridisk rådgiver 97428159
Linda Ingebrigtsen Saksbehandler avd. bank 94807930
Linda Uteng Saksbehandler Utleievirksomhet 97184821
Marianne Pleym Arctander Enhetsleder 48044591
Ragnar Nilsen Konstituert Fagansvarlig Rus og psykiatriboliger 47450229
Rita Marianne Rye-Holmboe Saksbehandler 95125866
Roger Jarle Ingebrigtsen Miljøvaktmester 90239699
Silje Havn Fagansvarlig flyktningboliger 47450224
Silje Marie Klaudiussen Assistent
Siv Anne Warvik Saksbehandler avd. bank 90288365
Therese Berle Boveileder Flyktning
Tove Richardsen Konsulent 47450226
Trond Ketil Klausen Boveileder 99 29 68 66
Ulf R Hansen Avdelingsleder 90140337

Borgtun skole

Ann Hoff Robertsen SFO- leder 40490862
Ann Mari Fastdal Johansen Assistent 41564668
Anne Karine Jenssen Adjunkt m/tilleggsut 90726802 95232388
Anne Merete Hansen Lektor m/tilleggsutd 90722371
Bodil Fredheim Holmstad Adjunkt med tileggsutdanning 95058351
Bodil Jorunn Larssen Adjunkt m/tilleggsut 47249773
Bror Jon Ottar Ottesen Adjunkt 90789784
Camilla Walnum Jakobsen Adjunkt 90729831 90729831
Cathrine Thune Førstesekretær 90 73 62 23 90 72 52 97
Eirik Eidsvik Pedersen Adjunkt m/tilleggsut 90723536
Guro Mariann Moe Adjunkt m/tilleggsutdanning 90729831
Heidi K Astad Lærer
Hilde Paulsen Assistent 91762998 91762998
Inger Marie Johansen Assistent 97780860
Ingvild Isabelle Harang Reibo Adjunkt 90734978
Jeya Nageswaran Thisayaratnam Assistent
Kari Tveit Biti Lektor 90727410
Karin Marie Widding Isaksen Adjunkt 98647744
Kirsti Karlsen Assistent 99594234 99594234
Linda Fosslund Kane Fagarbeider 98041239
Lise Merethe Kittelsen Kontaktlærer 90733586
Magdalena Therese Fosshaug Adjunkt m/tilleggsutdanning 90720289
Marianne Dagenborg Adjunkt
Marianne Kopala Adjunkt 90620549
Marit skogstad Assistent 99313827
Monica Synnøve Stangnes Baseleder SFO 95790533
Morten Pedersen Adjunkt 90733073 92865722
Nina Vollheim Adjunkt 90737335 90737335
Patrick Pettersen Lektor
Siw Johannessen Lektor m/tilleggsutd 90727307
Stine Samuelsen Kontaktlærer
Thabiso Josiah Dibakwane Lærer u/godkj utd.
Thomas Hellan Adjunkt 90733073
Viveke Breivik Fagleder 41637740
Wenke Helene Sørensen Enhetsleder/rektor 41462413
Øystein Norvoll Adjunkt m/tilleggsut

Borgtun skole, IFK

Håkon Nikolai Solli Vikarlærer egasjement 41697949
Ingunn Steinnes Nilsen Musikk/kultursk.lære 47308708
Rita Merethe Lindvall Lektor m/tilleggsutd

Borgtun skole, morsmålsundervisning

Alex Berro Adjunkt 41669776
Aset Idrisovna (Marit) Durdijeva Adjunkt m/tilleggsut 41856656
Eva Lill Høgås Fagleder morsmål/IFK 40600188
Ghofran Alnabhan Lærer
Kristina Kriviciute Lærer
Loris Berro Morsmålslærer
Marina Masarujeva Lærer 96864508
Nihal Nabil Afana Lærer
Riad Khalil Al Laham Lærer 96965405
Shahem Al-Mohammad Lærer 41139766
Svetlana Vladimirnova Khrobostova Assistent
Thomas Karagiotas Lærer 90402378 48674147
Viorica-Gabriela Craciun Morsmålslærer

Brann og redning, 110-sentralen

Christian Andreassen Alarmsentraloperatør 97521913
Gøran Andre Manndal Alarmsentraloperatør
Joar Olsen Driftstekniker 77790713 90989037
Klaus-Arne Lorentsen Alarmsentraloperatør
Kristian Karlsen Alarmsentraloperatør
Kurt Albrigtsen Alarmsentraloperatør
Marianne Nilsen Konsulent
Marius Kjeve Konsulent
Per Ole Sivertsen Leder 110-sentralen og IT-ansvarlig 77790712 91373112
Randi Beate Johansen Alarmsentraloperatør
Rune Anfinsen Alarmsentraloperatør
Simen Ristan Frantzen Alarmsentraloperatør 92426956
Tore Nordmo Alarmsentraloperatør

Brann og redning, Beredskap

Alf Robin Hanssen Brannkonstabel
Arne Warberg Hustad Brannkonstabel 95743027
Arnt Are Johansen Teknisk koordinator 91380347
Arnt Ragnar Helmersen Brannkonstabel
Astor Iversen Brannkonstabel
Bernt Hansen Brannkonstabel
Bjørn Gynnild Haugland Brannkonstabel
Bjørn Konrad Stenvold Brannkonstabel, Koordinerende Verneombud, Fagansvarlig dykking 95720320
Bjørn Ole Kongsli Brannmester
Colbjørn Mattila Nilsen Brannkonstabel
Daniel Andreas Harder-Falck Brannkonstabel 97150004
Eirik Bruland Brannkonstabel
Eirik Øien Brannkonstabel
Even Nilsen Brannkonstabel
Frank Hernes Brannkonstabel
Frank Stangnes Brannmester
Geir Jonny Hansen Brannkonstabel
Geir Oddvar Dahl Brannkonstabel
Hans-Peter Sørem Brannmester
Helge Erik Norum Brannkonstabel
Håvard Malmedal Brannmester 93402299
Inge Jakobsen Brannmester
Ingvar Henning Kristoffersen Brannkonstabel
Jack Erik Hansen Brannkonstabel
Jan Åge Leiknes Brannkonstabel 92202880
Jesper Rørvik Brannkonstabel
Jørgen Mauno Johansen Leder Beredskap 90237715
Jørn Jørgensen Brannkonstabel
Karl Erik Johansen Brannkonstabel
Kent Are Valle Brannkonstabel
Kim Weenås Vevik Brannkonstabel
Kjell Ove Hveding Brannkonstabel
Kjetil Valen Overbrannmester 91109500
Kristian Skogstad Brannkonstabel
Markus Ottosen Brannkonstabel
Martin Andresen Brannkonstabel
Michael Berg Beredskapkoordinator
Morten Gulstad Brannkonstabel
Morten Kanestrøm Brannkonstabel
Odd Ståle Nordstrand Mathisen Brannkonstabel 91601852
Oddbjørn Hanssen Brannmester
Ove Dalsbøe Hansen Brannkonstabel
Pål Wilhelmsen Brannkonstabel
Roy-Asmund Sarre Brannkonstabel 91331812
Rune Benjaminsen Brannkonstabel
Rune Lorentzen Brannkonstabel
Stein Børre Hansen Overbrannmester
Stein Harald Lerberg Brannkonstabel
Stig Roger Andreassen Brannkonstabel
Tommy Nordstrøm Brannkonstabel
Torben Rognmo Brannkonstabel
Truls Johnsen Brannkonstabel
Vidar Paulsen Brannkonstabel

Brann og redning, Feiing

Andreas Bellika Feiersvenn 47467160
Arne Benjaminsen Feierinspektør 47467246
Dan-Ole H. Nordheim Feier 90644320
Kent Jøran Enoksen Feier 91802987
Merethe Kristin Nelvik Konsulent 77790730 99446616
Robert Hammernes Feier 48290828
Robin Johannessen Feierinspektør 90476541
Stian Sørensen Feier 90600883
Vårin Hofsøy Feiersvenn 91369633

Brann og redning, Forebyggende brannvern

Arild Warholm Branningeniør 94864620
Dan Tore Lyseggen Overingeniør 91367366
Jan-Kåre Lambela Fagleder særskilt tilsyn 91363752
Jo-Inge Stenersen Branninspektør 95984220
Jonny Magne Nilsen Enhetsleder 90016395
Kristian H. Fredriksen Branningeniør 95259054
Lill Gørill Skogvik Branninspektør 94806860
Lise Giswold Branninspektør 97523950
Ståle Madsen Branninspektør 91377667
Øystein Mathias Høydal Branningeniør 94850958

Brann og redning, IUA Midt og Nord Troms

Fred Johnsen Overbrannmester/IUA Rådgiver 90791195

Bydrift, Anleggsprosjekt

Ronny Lohiniva Fagleder Anlegg 90154272 90154272

Bydrift, Biladministrasjon

Tor Gunnar Ødegårdstuen Bilforvalter 95984206

Bydrift, Fellesbygg

Mona Anita Moeng Thomassen Fagarbeider
Morten Hansen Kontormedarbeider

Bydrift, Felleslager

Kjell Jonny Wist Fagleder 48278124 97030829
Per Morten Mikkelsen Lagermedarbeider 48278124

Bydrift, Fellesverksted

Birger Tretten Fagarbeider
Bjørn Wik Arbeidsleder 91351969
Charles Lorentzen Fagarbeider
Elling Korneliussen Fagarbeider 41391347
Harald P. Røkke Fagarbeider 90945833
Tommy Johan Sommerbakk Verksmester 91882001
Trond.åge nilsen Fagarbeider
Vidar richardsen Fagarbeider

Bydrift, Offentlige parker og uterom

Aina Myreng Fagarbeider 95941547
Jan Kåre Larsen Fagleder 95895079
Maj Irene Nilssen Arbeidsleder 48151786
Stein Kanck Fagarbeider

Bydrift, Offentlige veier

Kai Vidar Kristiansen
Odd Helge Vekve Fagleder vei 91547405
Tor Arne Andreassen Arbeidsleder 97010900

Bydrift, Utedrift park og vei

Aleksander Johnsen Arbeider/spes.arb.
Andreas Antonsen Fagarbeider 48899359
Andreas Tøllefsen Hanssen Ufaglært
Arne andreassen Fagarbeider 90536314
Asbjørn Frode Sørensen Servicemedarbeider 91768937 91768937
Bjørn Tore Albrigtsen Fagarbeider
Cato Heggelund Arbeider/spes.arb. 97967747
Einar Klodiussen Fagarbeider
Fredrik fremnesvik Fagarbeider
Glenn Ruben Larsen Fagarbeider
Harry Johansen Fagarbeider 91349659 91349659
Hugo Tøllefsen Fagarbeider
Jan Are Skogheim Varmedal Fagarbeider
Jarle Heggelund Arbeidsleder
Jesper Løvstad Arbeider/spes.arb.
Jørgen Sørensen Fagarbeider
Kenneth Kraknes Servicemedarbeider
Ketil Tungodden Servicemedarbeider
Kjell Steinar Simonsen Fagarbeider
Kristin Bjørklund Fagarbeider 48254398
Martin Helf Servicemedarbeider 94240518
Martin Kvalnes Hansen Fagarbeider
Morten jensen Fagarbeider/formann
Odd-Magne Pettersen Fagarbeider
Odd.erik lauritzen Fagarbeider
Pål Harald Figenschou Fagarbeider
Pål Tårnes Fagarbeider
Ronald hansen Fagarbeider
Rune Richardsen Konst. Anleggsleder 91123626
Sigmund jensen Fagarbeider
Solveig Iversen Figenschou Fagarbeider 48144085
Steffen-Ronny Simonsen Vollstad Fagarbeider
Stig Ture Johansen Servicemedarbeider
Svenn Harald Ovesen Fagarbeider 95984211
Terje Nilsen Fagarbeider
Tor Egil Skogstad Fagarbeider
Trond jacobsen Servicemedarbeider
Wiggo Hveding Monsen Håndv./fagarb. 91171825
Willy nilsen Servicemedarbeider 41417076
Yngve H. Lundblad Verneombud Bydrift 90651982 91597172

Bydrift, Vei - sommerdrift

Tron-Even Augustinussen Driftsleder 97046497

Bydrift, adm.

Erik Horntvedt Administrativ leder 91104185 91104185
Leif Harald Pedersen Enhetsleder 97010800
Solveig astad Personalkonsulent 91662931

Byggdrift, Adm, kultur- og idrettsbygg

Lodve Vik Vaktmester 99581796
Ole-Martin Jensen Vaktmester 95092568
Per Kristian Olsen Fagarbeider 99271323
Tor Andersen Vaktmester 41756619
Tore Johansen Fagarbeider 91809441

Byggdrift, Barnehagebygg

Andreas Götze Fagarbeider
Håvard Paulsen Figenschou Tømrer, fagarbeider 91641544
Torbjørn Nilsen Vaktmester 90856240
Torbjørn antonsen Vaktmester 46839172
Trond Bjørner Olsen Fagarbeider 99472208

Byggdrift, Bolig

Alf Kåre Johansen Byggteknisk konsulent 40448933
Arne sunde Fagarbeider
Bernt -jørgen Mikalsen Elektriker 95800930
Celina Yuan Johansen Tømrer 94821697
Espen Torneus Konsulent 46912573
Finn Løkvoll Driftsleder 90875905
Geir Frode Olsen Elektriker 90548061 90548061
Gustav Dahl Rørlegger 46897632
Hallgeir myhre Maler 99081290
Halvard Eriksen Vaktmester
Hermod Nilssen Driftsleder 95829841
Jan-Erik Myrnes Vaktmester
Jeff lange Tømrer 93021144 93021144
Randi helene sørensen Snekker 41436787
Tom jørgensen Snekker 41614350
Vidar martinsen Glassmester 95058463

Byggdrift, Helsebygg

Arne Moe Vaktmester 99515593 99515593
Arne niva Rørlegger 95794138
Arnt Jonny Pettersen Driftstekniker/fagarbeider 91734859
Bror Hansen Vaktmester 95089003
Frank Tosdal Hansen Vaktmester 47458280
Gudbrand solvang Vaktmester 47458317
Jan-Ove Johnsen Vaktmester 94879992
Janita K. Kristiansen Byggdrifter 90546723 90546723
Jøran Arctander Fagarbeider 90799388
Nils Olaf Lyngmo Vaktmester 91694306 91694306
Roger Karlsen Driftstekniker 95752780 95752780
Steinar Bruvold Vaktmester 99515611
Stig ivar akselsen Vaktmester 906 54 440
Svein Aalstad Vaktmester 2 902 29836 90229836
Svein Gunnar Korsberg Vaktmester 95223369 95223369
Tom Ove Hansen Fagarbeider 48194520
Åsmund lind Vaktmester 99515624

Byggdrift, Skolebygg

Arnt hågensen Vaktmester 91531172 91531172
Espen Bakkland Fagarbeider 91247489 91247489
Geir-frode johansen Vaktmester 48197589 48197589
Isak Mathis Hætta Byggdrifter 90754163
Jakob Utheim Vaktmester 91840550
Jan harald magnussen Vaktmester 40037635 40037635
Jon are kjær Vaktmester 48881908 48881908
Karoline Johansen Vaktmester
Nils Olav Nilsen Vaktmester 99515616
Oddleif Grønn Vaktmester 91314902 99515618
Olaf Guttormsen Vaktmester 91745441
Ole Steinar Heitmann Fagarbeider 94152747 94152747
Per Børre Børresen Byggdrifter 94895798 94895798
Per Marienborg Vaktmester 99571888
Reidulf Oddvar Monsen Vaktmester 90400752 45008109
Rolf Brattsti Vaktmester 99515601
Steinar Andersen Vaktmester 99515621
Sten Jøran Olsen Vaktmester 90958341 90958341
Svein Hugo Wilhelmsen Vaktmester 48048193
Torbjørn Simonsen Vaktmester +4746863768
Trond Are Larsen Fagarbeider 48117147
Trond Brox Vaktmester 95722202
Trond Roald Olsen Vaktmester 99515597

Byggdrift, adm.

Berit Moe Branningeniør 95004248
Carina Sjøblom Kontroller 94806756
Fritz Andreassen Driftsleder 48207340 48207340
Geir Vegard Larsen Rørlegger 93251523
Hermund Berntsen Rådgiver Takst 90561118
Ingolf Mortensen Driftsleder/ Barnehager/ Slottet 41652699
Jarle Meyer Elektriker 95058321 95058321
John Anders Syltran Olsen Fagansvarlig VVS 46816859
Jørn Lund Fagleder Byggautomasjon og SD-Anlegg 98262182
Ole-Kristian Seljeskog Driftsingeniør 47758111
Stein Arild Brenne Driftleder 912 47 972
Stein Sivertsen Arbeidsleder 90613739 90613739
Stig Hansen Rørlegger 91358642
Stig Ronde Johansen Fagleder IKT 90779750
Terje Knudsen Elektroinstallatør - faglig ansvarlig 93400219
Tor-Halvar Bakkland Enhetsleder 94805662 94805662
Trond Mikkelsen Driftsleder 90772879

Byggforvaltningen

Arve Norgård Enhetsleder -Byggforvaltningen 47455015
Dag Arne Ernstsen Ingeniør 97568022
Eirik Johansen Prosjektleder/Byggforvalter 95091092
Floris Kruitwagen Byggforvalter 90524673
Frode Gustavsen Prosjektleder og byggforvalter 94780737
Gunnar Thraning Byggforvalter administrasjonsbygg 90368834
Hans Rist Prosjektleder 93615755
Knut Bjarne Olsen Rådgiver FDVU 48867698 48867698
Siri H. Henriksen Brann- og sikkerhetsrådgiver 48291669 48291669
Vemund Kjørsvik Prosjektmedarbeider 95865296 95865296

Bymyra barnehage

Andreas Karlsen Assistent 45284766
Annika Brandstorp Pedagogisk leder 99366534
Beate Sigerset Karlsen Barnehagelærer 90775088
Carl-Christian Heffermehl Barnehagelærer
Eli Janne Berg Pedagogisk leder 99361026
Elisabeth Vevik Nyseth Barnehagelærer
Emma Nøtnes Hulsund Barne- og ungdomsarbeider
Eva Helene Heffermehl Assistent
John nikolai løkke jensen Fagarbeider 41687585
Judith Ann Pedersen Barnehageassistent 90041729
Julie Nygaard Assistent 97111636
Kenneth Boine Olsen Assistent 90553596
Kristine haugen Assistent
Linda Johansen Pedagogisk leder 99364088
Magnus Alfonso Løvli Barne- og ungdomsarbeider 97962773
Malin Kristensen Barnehageassistent 45887351
Marit Dagsvik Assistent 40845669
Monica Hansen Barnehagelærer 91845953
Najeb Oumansour Assistent
Siv Steinmo Pedagogisk leder 99365079
Suphakhan Sandang Lærling/ Bymyra barnehagen
Susanne Hansen Pedagogisk leder 99368805
Tina Ulrikke Wangsbro Assistent

Byutvikling, Byggesak

Anne-Marte Tøgersen Jurist/byggesak 90363950 90363950
Ask Rødahl Nygaard Ingeniør, byggesak 48216251 48216251
Berit J. Ballari Jurist - byggesak 48212494
Bjørnar Eivind Kuivalainen Ingeniør, byggesak 48293457
Dan-Ove Hansen Ingeniør 48115378 48115378
Eline Holdø Byggesak/ Saksbehandler 48206427
Espen Skov Pettersen Ingeniør / byggesak 94857302
Gaute Sletteland Jurist/byggesak 48098356
Guro Rustad Grebstad Jurist/ Byggesak 90510785
Jannicke Mortensen Rådgiver/byggesak 48064185
Kjetil Brekmo Fagansvarlig byggesakstilsyn 47663995 47663995
Kristina Jakobsen Rådgiver 48178395
Kåre arkteg Overing./byggesak 95036575
Liv Kronstad Konsulent/Byggesak 48227968
Pål Lyngstad Enhetsleder 95163680
Ruben Johnsen Ingeniør, byggesak 94840289
Sissel Henriksen Nestleder - byggesak 47637860
Solveig Mikkelsen Saksbehandler/byggesak 90018653 90018653
Svein Broks Avd.ing./byggesak 48151946
Tom Andre Thoresen Jurist / byggesak 48296169

Byutvikling, Byplan

Anniken Romuld Arkitekt/byplan 90118135 90118135
Bodil Ruud Saksbehandler/byplan 90128425
Carl Henrik Bjørseth Transportplanlegger 90270808
Carl Henrik Deiting By- og samferdselsplanlegger / plankontor 90097386 97009913
Eivind Holmvik Arealplanlegger 47700507
Else Karlstrøm Minde Arealplanlegger / byplankontoret 48215498
Erik Eidesen Nestleder Byplankontoret 47608107
Erling Steenstrup Rådgiver 95707802
Guri Ugedahl Rådgiver - transportplanlegger/plankontoret 99254664
Heidi Bjøru Rådgiver 41514365
Heli Anttonen Arkitekt / enhet for Byplan 48275673 48275673
Jacqueline Randles Rådgiver /byplan 90415163
Johanne Kryger Arealplanlegger 90055604
Kjell Grønsberg Rådgiver /Byplan 90525144
Kristoffer Helgesen Grud Saksbehandler 90129364
Kurt Krutnes Landskapsarkitekt/byplan 90101589 90101589
Liv Lybæk Arealplanlegger 47680728
Merethe Seblom Rådgiver/plan 90032597 90032597
Regine Ada Aasjord Møkleby Ingeniør/ Byplankontoret 90027668
Remco Veld Rådgiver/byplan 90130728
Rigmor Tonstad Enhetsleder 48075844 48075844
Robert Larsen Reguleringsplanlegger, Byplankontoret 90129484 90129484
Roy Fossum Arealplanlegger 47610087
Sten Jarle Jensen Trafikktekniker 95025054
Stian Eriksen Fagansvarlig jurist 90412156
Tone Hammer Planlegger, landkapsarkitekt/Byplan 90062853 90883714

Byutvikling, Geodata

Anders Bangsund Jacobsen Ingeniør/geodata 48127842
Britt Karlsen Ingeniør/Geodata 90063893 92807075
Ernst Sandjord Ingeniør/Geodata 90066343
Espen Larsen Leder Geodata 90994624
Frode Albrigtsen Geodata /ingeniør matrikkel 48125713 48125713
Geir-Ulf Johansen Fagleder matrikkel / Geodata 48201955
Guri A. Woll Konsulent/Geodata 90109700 90109700
Gørill Karlsen Ingeniør/Geodata 90023924 90023924
Hans Petter Tollefsen GIS-konsulent/Geodata 48296091
Helga Gåre Ingeniør/Geodata 91540386 91540386
Hermod Johansen Fagleder landmåling/ geodata 99592116
Hjalmar S. Westgård Oppmålingsingeniør 97681285
Håvard Kaurin DAK-Ingeniør/Geodata 90075831
Irene Johansen DAK-Ingeniør/Geodata 48282591
Janike Marlen Rype DAK/GIS-Ingeniør/Geodata 93668675 90093483
Kurt A. Moe Geodata/Ingeniør 90065862 90065862
Sandra Gunillasson-Sevä Ingeniør 90585287
Silver Brekkland Tekniker 90171677
Stig Atle Korsberg Ingeniør/Geodata 91342037
Thomas Chareyron Ingeniør GIS/kart 47605301
Vidar B. Jørgensen DAK-ingeniør/Geodata 97507674

Byutvikling, Klima, miljø og landbruk

Anja Johnsen Klima- og miljørådgiver 94845148
Arnhild Steinsvik Landbruksrådgiver 47900649
Bo Eide Klima og miljørådgiver 48299524
John Harald Johansen Landbruksrådgiver 48046235
Lars Ferdinand Øvergaard Enhetsleder 92261229 92261229
Lars Petter Granmo Landbruksfaglig rådgiver 90226575
Per Sjögren Landbruksrådgiver 90990328

Byutvikling, Park og friluft

Elisabeth Pettersen Landskapsarkitekt/prosjektleder 90120047
Henrik Romsaas Friluftsrådgiver / prosjektleder - Park 99252495
Håkon Waage Gjertsen Leder Park og friluft 48151765
Kristina Husjord Prosjektleder/Landskapsarkitekt 48124640
Margrethe Rabås Rådgiver friluftsliv 97175989
Nina Schneider Landskapsarkitekt 48296569
Tobias Hübscher Landskapsarkitekt 90110958

Byutvikling, Veg

Alexandra Dons Prosjektleder/veg 47905422 47905422
Dag-Ove Nilsen Elektroingeniør 97436849
Geir-Frode Bergseth Ingeniør 47620925
Harald Marius Grape Prosjektleder Stakkevollvegen 94145189
Jørn-Eirik Schjetne Enhetsleder 91105691
Kjell Theodor Svindland Ingeniør gravemeldingstjenesten 48116215
Lina Öberg Prosjektleder veg 93080664
Magnus Sørbø Prosjektleder veg 92404986
Roy-Helge Nesshaug Elektroingeniør 94869145
Sjur S. H. Melsås Arkitekt/sykkelplanlegger 90549567
Stig Tore Moe Rådgiver, Vegforvalter 40033252
Torkild Jensen Vegforvalter / rådgiver 46473880

Eidhaugen barnehage

Ann-Sissel Enoksen Ped.leder 48869402
Inga Andersen Pedagogisk leder 95228909
Karoline Olsen Assistent 46884996 46884996
Lene Hasselberg Persen Fagarbeider
Marianne Berg Fagarbeider 95498657
Morten Bakkland Jenssen Assistent
Nann elisabeth andreassen Fagarbeider 92665904
Nisarat Enoksen Assistent
Ole Martin Faugstad Fagarbeider
Pam Hearn Pedagogisk Leder 94837249
Prathamaporn Setran
Richard Henriksen Assistent
Rita Sørensen Pedagogisk leder 46912116
Silje Marita Hermansen Fagarbeider 46884996
Silje Nilsen Barnehagelærer
Siriporn simonsen Assistent 47374540
Sophie Madeline Haugland Pedersen
Stein Halvard Enoksen Kokk 48179676
Tone Tetlie Assistent 48009578
Tove hagen knutsen Førskolelærer
Trude ulfsdotter Kvalvåg Førskolelærer 41695978

Elvestrand barnehage

Anne Lorentsen Barnehage lærer - Elvestrand barnehage 47481741
Brith-Heidi Johansen Barnehagelærer
Camilla Lieng Johansen Støttepedagog 48028605
Cathrine Johnsen Assistent
Elin Jeanette Andersen Fagarbeider 93027969
Iselin moyri larsen Ped.leder
Kristin Nikolaisen Barnehagelærer 47702759
Kristoffer Andreassen Pedagogisk leder 47481806 47481806
Laila markussen Fagarbeider
Marte klæboe eidissen Pedagogisk leder
Monica hanssen Fagarbeider
Susanne josefsen Pedagogisk leder 41520838 41299022
Thea Thoresen Assistent 90770508
Tina Benedikte Bjørklund Fagarbeider
Torild olsen Assistent
Wivian pedersen Barne og ungdomsarbeider 93657697

Enhet for psykisk helse og rus, Ankeret boligtjeneste

Ann-Elise Green Stensøy Vernepleier 48997362 41544178
Daniel Henning Bjørnes Assistent
Elisabeth Hansen Miljøterapeut
Ellen Ulriksen Helsefagarbeider 48997362
Ernest Nzirema Sykepleier 47679829 47679829
Heidi Beathe Høie Avdelingsleder Ankeret boligtjeneste 90096076
Inger Ervik Fagarbeider 97698215
Jørgen Grytdal Roland Assistent
Karin Maria Vårtun Ergoterapeut 99548090/ 99548094
Kjell Jonny Heiberg Miljøterapeut Ankeret Boligtjeneste 48997362
Kristine Karlsen Theodorsen Vernepleier
Lill Iren Johnsen Spesialhjelpepleier 48997362 95765240
Linda Berge Sykepleier/teamkoordinator
Maria Charlotte Andreassen Miljøterapeut 47459051
Marianne Bjørklund Tverrfaglig Spesialist/Teamkoordinator 91864483 47459051
Marita Røberg Bårdsen Miljøterapeut 47459051
Marte Kirkenes Fjell Miljøveileder/-konsulent
Mona Robertsen Tverrfaglig spesialist/Teamleder 99548090 99548090
Sandi Meholjic Assistent 45662098
Silje Bendiksen Miljøterapeut
Sissel Johanne Adolfsen Miljøterapeut 47459051
Unni Bjerkmo Miljøterapeut 47459051
Wenche Johansen Spesialhjelpepleier +4799512241

Enhet for psykisk helse og rus, Broa administrasjon

Ellinor Sandsund Personal konsulent
Inger Johanne Mortensen Konsulent 41637112 41637112
Jan Sigmund Berglund Prosjektleder FACT 99279489
Mats Berntsen Fag- og kvalitetskoordinator/ Spesialergoterapeut med master i psykisk helse 90238080 90238080
Ragnar Solberg Administrasjon Konsulent
Øivind Pedersen Enhetsleder 41518437

Enhet for psykisk helse og rus, Bølgen oppfølgingstjeneste

Anita Rasmussen Spesialvernepleier 46802129 90281061
Ann Mari Kuivalainen Miljøterapeut/ Tilltsvalgt Fagforbundet 95015749
Arne Tøllefsen Solheim Avdelingsleder 91156763 91156763
Asle Nymann Miljøterapeut/ Psykolog 48025921
Camilla Pettersen Assistent
Chatrine Markhus Spesialsosionom/Tillitsvalgt FO 46802129 90708490
Elisabeth Roness Sykepleier 90155568
Ingvill Benjaminsen Ergoterapeut/miljøterapeut 91683487
Nina Hoem Sletta Sosionom og barneansvarlig 46916921
Per Arne Hjelseth Fagarbeider
Petter Mikkelsen Helsefagarbeider 48203138
Reidar Pedersen Assistent
Tobias Schjetne Miljøterapeut 48056295
Tor Andre Tøllefsen Erfaringskonsulent 90692768 90692768

Enhet for psykisk helse og rus, Bøya boligtjeneste

Annika Gunilla Stomlien Assistent 90817475
Carl Falkvall-Rist Ergoterapeut
Ellen Gärtner Sykepleier 99510779 99510779
Frode Konst Helsefagarbeider 94851749
Gøran Stensrud Assistent +47 941 40 883
Irma Johanne Halmøy Lockertsen Sykepleier 48997361
Ivar Johan Walsnes Hjelpepleier 41212103
Linn Veronica Paulsen Avdelingsleder 97707958
Liv Johanne Andersen Sykepleier
Magnus Holst Moe Ergoterapeut 90680196
Marita Steiland Miljøterapeut 48997361 98678898
Merete Johannessen Fagarbeider /rus og psykiskhelse 48997369
Nina Kristiansen Miljøterapeut/Ergoterapeut 41291939
Per Kristian Lind Fagarbeider 99110326 (DHH) 97541523
Per-Steinar Aune Johansen Helsefagarbeider 45044668
Ragnhild Anne Tonstad Tverrfaglig spes.
Randulf Johan Sandvik Myhlenphort Helsefagarbeider med fagskoleutdanning 95791050
Sigrid Andrea Nilsen Tverrfaglig spesialist 90134848
Tone Anna Botten Hjelpepleier 95775572
Unni Merete Sørensen Assistent
Wiriya Sawangwong Hjelpepleier 41854222

Enhet for psykisk helse og rus, Grønnegata 103 boligtjeneste

Andre Schjølberg Miljøarbeider Nattevakt
Christine Brenna Sykepleier
Grete Iren Hermansen Miljøterapeut 92431661 92678465
Hedly Hansen Miljøarbeider/nattevakt
Katarzyna Cielebak Assistent
Kent pettersen Miljøarbeider/nattevakt 93237516
Lasse Bakke Avdelingsleder, Grønnegata 103 boligtjeneste 40036782
Lillian Steffensen Helsefagarbeider 99371073
Marie Anita Borgestad Tverrfaglig spesialist 92678462
Nikolai Rydmo Ergoterapeut 41279632 90774587
Terje Viggo Hokland Konsulent 45682199
Thomas Christoffer Worum Assistent 40458861
Tor Harald Pedersen Sosionom 92671529

Enhet for psykisk helse og rus, Lanterna oppfølgingstjeneste

Anne Lise Ottesen Omsorgsarbeider 48034560 40243892
Elin Anita Nilsen Miljøterapeut
Elin Beate Løvstad Spesialsykepleier 48034560 95030901
Elin Birgitte Østgård Tverrfaglig spesialist 48034560 95198311
Elin Janne Oddekalv Sosionom 41513144
Eva Iren Dahl Thorstensen Sykepleier 48034560 90238116
Hanne M Forelvmo Hansen Vernepleier 95869351
Henriette Richardsen Ergoterapeut 95085869
Irene Bergheim Psykiatrisk sykepleier 48034560 90238740
Irlin Pedersen Spesialsykepleier/ Tillitsvalgt NSF 95030902
Ken Sommervik Tverrfaglig spesialist i Tromsø ACT-team 95891466
Lena Selnes Tverrfaglig spes.
Linda Beate Amundsen Miljøterapeut 90238183
Lise Ånensen Sykepleier 48034560 41520099
May Ingunn Ingebrigtsen Psykiatrisk sykepleier 90238390
Merethe Grytdal Spesial Vernepleier/Teamkoordinator 48034560 40448056
Monika Andreassen Spesialsykepleier 91141864 91141864
Pål Sogge Psy sykepleier 48034560 90238558
Renate Nygaard Spesialsosionom 90114892
Ronny Elvevold Sosionom 46933561
Synnøve E Isaksen Avdelingsleder 99638580
Trine Pettersen Miljøterapeut 90136699

Enhet for psykisk helse og rus, Losen lavterskelsenter

Anja Helen Nystrøm Sykepleier Info-sentralen 77604780
Beate Ulseth Pettersen Avdelingsleder Losen lavterskelsenter 40436489
Christina Lorentzen Tverrfaglig spesialist/ vernepleier 99475601
Ellen Marie Nilsen Ruskonsulent 99106676
Evy Anette Olsen Ruskonsulent/Prosjektmedarbeider ND 99106676
Jin Kari Evensen Normann Spesial sykepleier 90743181
Kjell Arne Skoglund Psykiatrisk sykepleier 95030904
Kristine Marit Berg Psykolog 47451055
Linda Axelsen Gamnes Tverrfaglig spesialist/ Spesialergoterapeut 48288367
Linda K. Jensen Johannessen Sykepleier med master i psykisk helse 47463383
Lise Aspen Lund Miljøveileder
Mari Pedersen Ruskonsulent 91878053
Mona Helene Nilssen Tverrfagelig Spesialist 90808788
Nora Solum Tverrfaglig spesialist 90808988
Tone Sedolfsen Psykolog 94169841
Vera Utby Sosionom 40021740

Enhet for psykisk helse og rus, Prosjekter

Ida Therese Solbakken Assistent 97545183
Line Jeanette Karlsen Tverrfaglig spesialist 90756377
Ronny André Bonilla-Sommer Teamleder/sykepleier - Tromsø ACT-Team 47655073
Vidar Sten Hårvik Assistent 93408912

Ersfjordbotn skole

Elizabeth Koren Lomax Lektor
Gry Yttervoll Adjunkt m/tilleggsut 99381851 99381851
Hanne Kristine Skåre Konstituert rektor 91873974
Håvard Sevrin Brokstad Adjunkt 48029371 48029371
Karianne Pedersen Lærer 48036931
Lill Jorunn Norrie Assistent 97195180
Margrete Larsen Førstesekretær 48029235
Sissel Johansen Adjunkt 48028746
Thor Harald Ringkjøb Adjunkt m/tilleggsut, Ersfjordbotn skole 477 04 103 47704103
Tord Husjord
Tove Oppegård Flæsen Lærer
Truls Solgaard Gebhardt Adjunkt m/tilleggsut 47689843
Vilde Buajore Leithe Assistent 46788182

Fagereng skole

Anita Brovoll Vaeng Adjunkt m/tilleggutd 47625235
Anita Seglsten Fagleder 95229231
Annicken With Eidsmo Adjunkt m/tilleggsut 47621493
Bjørn Eivind Hedley Hansen IKT-veileder faglærer 97739223
Cathrin Merete Molvik Konsulent 99749308
Cecilie Hansen Adjunkt m/tilleggsut 41239911
Charlotte Hansen Knudsen Adjunkt 47624916 47624916
Charlotte Marie Isaksen Lektor 45456880
Daniel Gundersen Baseleder 47625372
Eli Kjelsrud Adjunkt m/tilleggsutdanning
Elin Terese Eriksen Adjunkt m/tilleggsut 41416824
Freddi Johansen Adjunkt m/tilleggsutdanning 95027058
Gørill Beate Olsen
Hanne F Kvanmo Lektor
Hilde Charlotte Norum Baseleder 47625362 47625362
Hildegunn Elvestad Fagleder 97581559
Janne Kristine Johansen Enhetsleder / Rektor 95287562
Jon Erik Johansen Adjunkt 99246851
June Helen Lilleby Adjunkt med tilleggsutdanning 47625097
Katrin Muth Johansen Faglærer
Kjellaug Berg-Wollan Adjunkt m/tilleggsut
Lars Yngve Sigurdsen Assistent 40289905
Marius Friis Konsulent 47621896 47621896
Marte Bellika Adjunkt m/tilleggsut 47620953
Martin Rydningen 45873316
Pål Arild Larsen Adjunkt m/tilleggsut 47624921
Robin Karlsen Barneveileder
Rolf Zilali Barneveileder 94161647
Runar Rognmo Adjunkt med tilleggsutdannelse 92449107
Rune Lund Adjunkt m/tilleggsut 99747971
Sigrid Andrea Thoresen
Siv Nina Bergh Sæbø Lærer 47625126
Stian Gamst Johnsen Adjunkt 47624851
Tina Maria Skoglund Adjunkt m/tilleggsut 47621841
Ulf Nermo Adjunkt
Ulrikke Forsaa Eriksen Baseleder SFO 47625350
Vemund Karlshaugen Barne-og ungdomsarbeider 92671493
Vibeke Trønnes Adjunkt m/tilleggsut 91775406

Fagrent, Fastlandet

Ahmad Denarwandi Renholder 40075890
Aida Pauline Mortensen Renholder 46930611
Alicja Zofia Stefanczyk Renholder
Anita Wibeke Kvalsvik Renholder
Aornuma Pudpong Harland Håndv./fagarb. 41362105
Bahtie Mehmeti
Barbora Stefflova Renholder 46352190
Biser Yuriev Tsatsarov Ressursteamleder 93459641
Desbele Beraki Kahsai Renholder 96820568
Elisabeth Einseth Hansen Soneleder, sone Fastlandet 40612354
Fidelia Kaku Igga Renholder
Grethe Marie Skagseth Renholder
Heidi Bakkelund Renholder
Ingunn Hansen Renholder
Jorunn Oline Johansen Renholder
Josie Enot Olsen
Lona Menchaves Renholder
Ma Ayah Dayandante Hansen Renholder 98415544
Mahjoub Mohammad Mustafa Abdelkarim
Mariann Annfinsen-Heiskel Renholder 41079803
May L. Samuelsen Engen Renholder
May-hanne ringstad Renholder 41325463
Meseret Gebre Kidane Renholder 45011675
Omar Suko Renholder
Rahel Kebedom Gebreamlak Renholder
Ratchada Johansen Håndv./fagarb. 47625805 48105870
Ratchanee Heggeli Renholder 41401258
Robert Clements Corrigan Renholder
Sangduean Wiangsanthiah Håndv./fagarb. 99876995
Seid Abdulkadir Mohammed Renholder
Sissel Merethe Stabell Renholder
Solrunn Edel Jensen Renholder
Solveig Isaksen Johansen Fagarbeider/Renholdsoperatør
Svitlana Marokhina Renholder 90662492
Tedros Bokre Teklemariam Assistent 45062855 45062855
Tedros Ghirmay Renholder 46372198
Therese Næss Renholder 99525423
Tina Mari Molund Renholder
Tine Lingrasmo Renholder 91565004
Vergie Cadelina Berg Renholder
Walter T. Tashima Håndv./fagarb. 94145526
Wilawan Moungnonthasri Teamleder 92094601

Fagrent, Kvaløya

Ann-Kristin Gabrielsen Renholder
Anne Marie Wikran Renholder
Antra Dravniece Renholder
Bashir Mohamed Warsame Renholder
Britt-Johanne Hanssen Håndv./fagarb.
Christer Berglund Bless Renholder
Darren Granger
Elines Franco-Jensen Renholder 90568978
Elisabeth Hammer Renholder
Elisabeth stensland Ressursteamleder 97612166 97612166
Else Anita Andersen Renholder
Herlaug Kirsti Lill Moe Renholder
Hilbjørg Karin Jakobsen Renholder
Hilde Merete Hansen Renholder 90985881
Janne Lone Soneleder 40486780
Jivka Ruseva Angelova Renholder 93820264
Jorunn M Marin Hartvigsen Renholder
Liss Gunhild Theodorsen Renholder 48225911
Marianne Sunde Håndv./fagarb. 95833645
Merethe Cicilie Slåttnes Mortensen Renholder
Praphat Bunwiset Håndv./fagarb. 92843511
Renate Lilly Olsen Renholder
Ruth Andreassen Renholder 99549449
Sandra Hansen Renholder 93254548 93254548
Sissel Ovesen Renholder med fagbrev 46968724 46968724
Sylvi Margit Hansen Teamleder/Verneombud 93460588
Synnøve Slåttnes Renholder
Tatyana Valentinovna Apell Fagarb. med særalder
Thanaporn Boonlom Renholder 93659453
Tone Ingeborg Andreassen Renholder 48048313
Velizar Vasilev Vasilev Renholder
Viktoria Kandrova Renholder

Fagrent, Tromsøya nord

Aina Helen Tollefsen Renholder
Amina Babacher Hama Faraj Renholder 40147242
Anastacia Bacalso Renholder
Anne Lingrasmo Ressursteamleder 97614377 97614377
Ben Azuka Nwadike Renholder
Biniyam Berhe Gebreiyesus Renholder 96802172
Dahabo Mohamed Ali Renholder
Duangnapha Manin Renholder 95822875
Evelyn Ngengong Mogemark-Tangie Renholder 95409727
Hanne Oline Nyheim Fagarb. med særalder 92266293
Iliyan Emilov Yordakiev Renholder 92206041
Isaac Andemeskel Weldemariam
Kitiya Jacobsen Renholder 90186809
Lillian Kristin Eines Fagarb. med særalder
Maithili Pakirathan Renholder
Marlene Minaya Fermin Renholder
May Lisbeth Andersen Håndv./fagarb.
Meris Tesfaldet Renholder 99870136
Michael W Gebremichael Assistent 46224855
Million Tesfay Gebrecilacie
Mona Johansen Renholder 40065726
Nihat Kara Renholder 40166918
Onanong Srihan
Ragnhild Kjeldsen Soneleder 99599315
Rathy Vigneswaran Renholder
Sakdinond Hohlbaum Renholder
Samuel Habtu Okubazghi Renholder 46244754
Solbjørg Paulsen Teamleder/Verneombud 40492534 90911217
Stoyan Hristov Boychev Renholder
Suppiah Vigneswaran Renholder
Veronika Schrøyen Løvli Håndv./fagarb. 92251583
Vibeke Olsen Håndv./fagarb.
Virginia Tøllefsen Renholder 45488590
Winhiouroua Therese Epse Wahuemo Fliye Renholder 98324246

Fagrent, Tromsøya sør

Ahmad Idris Abdullah Mohammad
Alfred Nyonteh Renholder 92051664
Ann-Toril Schølberg
Anne Pauline Eriksen Renholder
Arnhild Sundstrøm Teamleder
Asadollah Safdari Renholder 45145806
Beate maria moe Teamleder 92209107
Debora Chesco Barama Teamleder 92255420
Eleonora Vanyova Leventieva-Necheva Renholder
Fabian Morris
Greta Grønvoll Jakobsen Renholder 95903778
Gwendline Forsmo-Nilssen Soneleder Sone 2 Tromsøya sør 97038610
Jeyakantharajah Markandu Håndv./fagarb.
Lachen Idlhachmi Renholder 97116120
Maneewan Andreassen Renholder 96742440
Maria Liza Cana Renholder
Mitzil Ledesma Madria Kjøkken assistent
Mohamad Qadri Sendi
Mona Janne Robertsen Renholder 95281814
Nouri Amor Teamleder 92090187
Pascal Elangwe Renholder 97183256
Saengduan Hansen Renholder 96747233
Sering faal Teamleder 92281563
Siv Hanne Johansen Ressursteamleder 97613769
Sofia S. Abdurahman Renholder 46796363
Stefania Moustaka Renholder
Subeyr Enow Samow Håndv./fagarb. 90192844
Sureeporn Duadthaisong Renholder
Taha Haji Alhaj Renholder
Teclit Kifle Solomon Renholder
Teklemichael Kahsay Rasu
Tesfahiwet Bereket Gebretnsiea Renholder
Tinka Vasileva Panayotova Assistent 97911068
Tove Wibeke Solli Renholder 47865399
Vetrivel Rasapoobalasmy Renholder/Verneombud 97012869
Wanwipha Johansen
Yemane Tesfay Gehbretnsae Renholder
Åse Synnøve Karlsen Håndv./fagarb. 95290461

Fagrent, adm.

Edgar Ivar Hanssen Kvalitetsleder og HMS- Ansvarlig 92206041
Margrethe Nordahl Personalkonsulent 97615109
Merethe A.H. Forfang Enhetsleder 93466720
Thorbjørn Jakobsen Konsulent 45400499 48094121

Fastlandet Nord barnehager, adm.

Ellen Sørensen Lundblad Fagleder 47466235
Gørill Nilsen Enhetsleder 90709676
Laila Østgård Fagleder 47453485
Lena Larssen Fagleder/Tomasjordneset barnehage 48882567
Lise Uteng Davidsen Fagleder 47702759
Sigrun Nilsen Enhetssekretær 47682819 47682819
Veronika Navjord Fagleder 41512503

Fastlandet hjemmetjeneste, Lakselvbukt

Anita Kristiansen Hjelpepleier 48215925
Ann Merete Dahl Hjelpepleier
Anne Marie Isaksen Sykepleier
Britt Hansine Ringstad Fagarbeider 94886255
Camilla Kristine Synnøve Hansen Assistent
Cathrine Rundhaug Spesialsykepleier
Ida Pernille Johnsen Sykepleier 41142313
Jan Christian Kronborg Hansen Kjøkkenmedarbeider
Lene Marie Bakkehaug Johansen Sykel.student
Mari Ann Benonisen Avd.leder/spes.sykepleier 95144898
Merete Pedersen Hjelpepleier 47053674
Tone Helene Lakselvnes Helsefagarbeider 91664262
Tone Hennie Solbakken Hjelpepleier
Tonje Marlen Maukeng Assistent 99551843
Åse Krogsæter Hjelpepleier

Fastlandet hjemmetjeneste, Sjursnes

Benita Larsen Helsefagarbeider 90704776
Charles Martin Lillemo Hjelpepleier
Eva Irene Sjursnes Assistent 90993413
Gerd Elin Nilsen Førstesekretær 98094775
Heidi Svendsen Leder
Helene Berg Johansen Hjelpepleier 41219831
Lisbeth Helen Kristiansen Avdelingsleder 40034493 40034493
Liss Bente Bruvold Assistent,sjursnes bo og service senter 45232118
Liv Heidi Andreassen Assistent
Susanne Berntsen Fagarbeider 98483489
Wenche Nilsen Hjelpepleier

Fastlandet hjemmetjeneste, Sone 1

Anita Linaker Hansen Fagarbeider 90981790
Anita Pedersen Sykepleier 90848099
Anja Meihack Stensen Helsefagarbeider
Ann Sissel Nordgård Spesialsykepleier 90500935
Anne Grete Pedersen Helsefagarbeider 91737887
Beate Engvoll Sykepleier 93214767
Britt-Karin Karlsen Sykepleier
Christer Fjellseth Sykepleier 95706025
Daniel Isdahl-Fagerli Assistent
Jan Attila Eliassen Hjelpepleier 90816195
Janne Elisabeth Dale Fagarbeider 41217966
Linda Gamst Sykepleier 95757545
Linda Hansen Sykepleier
Maiken Cecilie Storset Assistent
Maiken Yvonne Kollstrøm Fagarbeider
Mairin Elise Norheim Assistent
Maja Marie Bergh Jacobsen Assistent
Maria Elisabeth Bakland Assistent 98466796
Marit Helene Antonsen Hjelpepleier 95285304
Rigmor Storli Hjelpepleier 48049801
Sandra Skog Østgård Avdelingsleder 48267443
Sissel Helfryd Karlsen Hjelpepleier 90790201
Stein Tore Henriksen Assistent
Tora Møller Olsen Assistent

Fastlandet hjemmetjeneste, Sone 2

Anne Grethe Bjørklid Sykepleier
Brit Granli Assistent
Carolin Berg Fagarbeider 98863024
Daniel Engi Assistent
David Lavén Sykepleier
Eli Irene Bårdsen Assistent 99296700
Elise Cruickshank Assistent 47701297
Heidi Stabel Helsefagarbeider
Inger Madelene Källström Sykepleier
Jon Erik Tretten Fagarbeider 90866875
Margrethe Johansen Hjelpepleier 90611050
Mariann Helen Thomassen Johnsen Hjelpepleier
Renate Kristiansen Avdelingsleder 95186072
Rita Bergheim Hjelpepleier
Silje Hunstad Assistent
Siri Kathrin Fjellstad Sykepleier 41082102
Tony Minde Assistent 95122655
Torgunnur Johannesdottir Sykepleier
Vibeke Jensen Spesialsykepleier/koordinator.
Åsmund Nilssen Sykepleier

Fastlandet hjemmetjeneste, Sone 3

Angelica Lange Nilsen Assistent
Anita Irene Knudtsen Spesialhjelpepleier 47029185
Anita Øvergård Hjelpepleier
Beate Karlsen Spesialhjelpepleier 93652035
Britt T Olsen Leder 45246735
Camilla Fagerthun Figenschau Spesialsykepleier 40483573 91888851
Elin Merete Eriksen Hjelpepleier
Eva Eriksen Sykepleier 97084759
Marit Munkvold Sykepleier
Marit Norvang Assistent 91846303
Marita Øvergård Hjelpepleier 97543823
Sigrun Nilsen Bjuri Sykepleier 41670445
Silje Kristiansen Helsefagarbeider 94295501
Sylvi Nilsen Hjelpepleier 99034436
Therese Hartvigsen Sykepleier 99362983

Fastlandet hjemmetjeneste, Sone 4

Ann Hilde Fagermo Assistent 93828107
Annie Eirin Kristiansen Sykepleier
Bente Sandhals Hjelpepleier 41679997
Camilla Isaksen Spesialsykepleier 91514404
Cathrine Kirkvik Avdelingsleder 95161792 95161792
Gerd Irene Hansen Sykepleier
Karl Erik Johnsen Assistent 41263246
Kirsten Fagernes Spesialsykepleier
Linda Hansen Sykepleier
Liss Hege Nyheim Sykepleier 41499997
Marte Lovise Andersen Helsefagarbeider
Monica Louise Bergheim Sykepleier
Ninni Nilsen Hjelpepleier
Solveig Bergla Jørgensen Hjelpepleier
Synne Straume Fagermo Hjelpepleier
Tone Anitha Schultz Hjelpepleier 41312075
Wenche Elisabeth Johnsen Hjelpepleier

Fastlandet hjemmetjeneste, administrasjon

Brit Fosse Enhetsleder 92622875
Eva Rita Augustinussen Administrasjonskonsulent 45247538
Mai-Brit Strømme Kreftsykepleier 95480189
Marte Camilio Konsulent 45246526
Tone Lise Lundamo Fag- og kvalitetskoordinator/Sykepleier 45246782

Fjellveien barnehage

Ahlame Alami Akhrif Assistent
Anders Nergaard Pedagogisk leder 97723806
Anne Lise Veibakken
Caroline Heim Barnehagelærer 94875970 94875970
Eszter Bathori Assistent 98031820
Heidi Sølvfæstersen Støttepedagog
Hilde koht Assistent
Iida Kristiina Laakso Barnehagelærer 91778921
Liss.helen karlsen Barne- og ungdomsarbeider
Marthe Eilertsen
Martine Elea Pedersen Barne- og ungdomsarbeider 92847923
Mona-Lisa Henriksen Pedagogisk leder
Peter Lorentzen Mathisen Assistent 92280046
Siv-line kamstedt Fagarbeider, Fjellvegen barnehage 90109898
Siw Heidi Solbakken
Tanita Helen Brochs Kristiansen
Tove beathe johansen Assistent 91819068

Flyktningtjenesten, Avd. for enslige, mindreårige flyktninger

Alemayehu Wegu Ungdomsveileder 45833805
Evy Jensen Ungdomsveileder 99166296
Jama Mohamed Jama Ungdomsveileder 99279966
Jørgen Lyngaard Hansen Ungdomsveileder 92892627
Ramzi Ali Mustafa Ungdomsveileder 41642306
Romodan Abdellah Esmail Ungdomsveileder 96984089
Ronny Fagertun Ungdomsveileder 90534703

Flyktningtjenesten, Avd. for voksne flyktninger

Ali Monazzami Programkoordinator 48172891
Anne Grotnes Programkoordinator/Prosjektleder ICDP 91247967
Elisabeth Annie Arnesen Avdelingsleder 97158598
Jean Pierre Maniraguha Programkoordinator 90634764 90634764
Julie Mari Skogstad Programkoordinator 48141583
Jørn Terje Sundberg Saksbehandler 90368491
Kevin Wilsgård Programkoordinator 90215871
Lena Nordstrøm Programkoordinator 91818679 94132086
Madelein Løvslett Programkoordinator 46881617
Mari Elisabeth Johansen Saksbehandler 91724521
Mathias Sørli Bosettingskoordinator 90415180
Olga Andreassen Programkoordinator 91866302
Tine Figenschow Programkoordinator 94140634
Tove Helen Moen Programkoordinator 95209679

Flyktningtjenesten, Servicestab

Ellen Alice Olsen Personalkonsulent 91582579 91582579
Henning-Ivar Thode Iversen Administrasjonskonsulent 46847874
May-Britt Stensjø Miri Enhetsleder 93012108
Valborg Borgan Hanssen Konsulent 90368379
Vanja Marita Jensen Fagleder 97121083
Åse Lødding Konsulent 91570369

Forebyggende helsetj, Familiens hus

Ann- Karin Prestbakmo Ambulant foreldreveileder 48171077
Lena Caroline Hansen Pedagogisk leder 41457813
Line Moldestad Avdelingsleder i Familiens Hus 91594174
Raqiya Mohammed Familienshus/åpen barnehagen, fagarbeider
Solveig Margrethe Wallann Pedagogisk leder, Åpen Barnehage 46836537

Forebyggende helsetj, Helsestasjon for ungdom

Maria Larsson Helsesykepleier 47673456
Merete Nypan Avdelingsleder og helsesykepleier ved Helsestasjon for ungdom, Tvibit 48997631
Randi Elisabeth Olsen Helsesøster Helsestasjon for ungdom, Tvibit 41446738 47673456

Forebyggende helsetj, Kvaløysletta helsestasjon

Anette Karlsen Eines Helsesykepleier 90158086 47708643
Ann Karin Griff Jensen Helsesykepleier 90158086 94802185
Astrid Johanne Turpeinen Helsesykepleier Kvaløysletta helsestasjon 47508263
Heidi Marie Stensrud Helsesykepleier 90158086 46933417
Heidi Thomassen Helsesykepleier 46931614
Ingrid Johanne Svalstuen Grødahl Helsesykepleier/avdelingsleder 40448283
Jane Lovise Kaspersen Helsesykepleier 47710445
Lajla-Merethe Knutsen Helsesykepleier 90996172
Margrethe Dalsbø Ellingsen Helsesykepleier 48179132
Siv Malmo Helsesøster 46906592

Forebyggende helsetj, Langnes helsestasjon

Anita Thoresen Helsesykepleier 90715686
Ann Merete Bremnes Avdelingsleder Langnes helsestasjon/helsesykepleier 40448278
Cathrine Hoel Helsesykepleier 47503459
Elfrid Annie Knutsen Helsesøster 90124703
Marit Borg Helsesykepleier 90405402
Mona Hennie Olaisen Sekretær
Ruth Helene Sandtrøen Sekretær
Unn Rose Trulssen Helsesykepleier 48001048
Wenche Solli Helsesykepleier 93202241

Forebyggende helsetj, Sentrum helsestasjon

Bente Solstrand Helsesykepleier 91179230 47672491
Elin Johanne Jerijærvi Helsesykepleier 95410902
Grete Bech Helsesykepleier 90219157
Grethe Lill Hoel Helsesykepleier 91613723
Guro Elisabet Falk Helsesykepleier 47677946
Hege Solbakken Helsesykepleier 48896975
Hilde Jenssen Helsesykepleier 95830758
Lena Liljegren Helsesykepleier 90278931
Lene Jensen Helsesykepleier 47679862 47679862
Linda Marie Dale Avdelingsleder/Helsesykepleier 40448284
Siv Hege Baustad Lissner Sekretær 91179230 91837529
Tove Helene Eliassen Hjembo Helsesykepleier 46833353
Vibeke Grønaas Helsesykepleier
Åse Irene Nordstrøm Sekretær 47653489

Forebyggende helsetj, Stakkevollan helsestasjon

Annelene Moberg Helsesykepleier 95030623
Aud Larssen Sekretær
Charlotte Lönnell Helsesykepleier 90171266
Emmy Eriksen Helsesøster 90842133
Grete Kvæl Helsesykepleier 94859453
Janicke Ramsvik Helsesøster 90982385
Maja Gamst Marhaug Helsesykepleier 90813626
Siv K Normann Gundersen Avdelingsleder/Helsesykepleier Stakkevollan helsestasjon 77604760 40448281

Forebyggende helsetj, Tromsdalen helsestasjon

Anja Knutsen Helsesykepleier 47682317
Barbro Langstrand Isaksen Helsesøster 47686712
Beate Josefsen Helsesykepleier 95337965
Gunhild Storås Helsesykepleier
Gøril Ottarsen Helsesykepleier /Avdelingsleder. Tromsdalen helsestasjon. 40448277
Kine Mikkelsen Helsesøster 46807348
Kristina Wergeland Helsesykepleier 47519607
Laila Johanne Kristiansen Helsesykepleier
Lise Sørensen Helsesøster 95337556
Lise Vik Helsesøster 94827896
Marte Rasch Lambela Helsesykepleier 48129916
Rannveig Solbakken Sekretær
Therese Berg Helsesykepleier
Yvonne Høydal Helsesykepleier 47701166

Forebyggende helsetjenester, adm.

Bente Ødegård Psykologspesialist 48891339
Britt Margareth Simonsen Enhetsleder 91626976 91626976
Carina Olaisen Sekretær 47668753
Cathrine Olofsson Jordmor 47686956
Edel Ballovarre Sørlie Jordmor 95439480
Elisabeth Ovanger Barrett Psykologspesialist 90558947
Evelyn Johnsen Psykolog 94142347
Gunn Kristin Knudsen Helsesykepleier 47905237 91715568
Helena Roos Jordmor/Jordmortjenesten 47684594
Helle Eskeland Helsesykepleier 47689694
Lisbeth Karlsen Fagkoordinator skolehelsetjenesten/helsesykepleier 48098103
Marie Engdal Nygård Prosjektleder/jordmor 97124238
Mary Line Mikalsen Fagkoordinator/Helsesykepleier 90123812
Trude Elin Benonisen Jordmor 911 79 230
Yvonne Sollied Jordmor 94823154

Forskning- og utviklingsavdelingen

Anne Marit Bygdnes Rådgiver 94409413
Lisbeth Remlo Rådgiver/ Prosjektleder 90664977
Toril Bülow Leder USHT Troms 48034599

Grønnåsen skole

Ann Torild Yttergård Enhetsleder/rektor 98664919 98664919
Berit Bakkehaug Elvenes Lærer/spesialpedagogisk rådgiver 90471264
Christoffer Vassbotn Lektor m/opprykk 47689871
Elisabeth Svee Adjunkt m/tilleggsut 90664728 41667655
Frode Bakkejord Fagleder 90048124 90048124
Frode Høybakk Lien Adjunkt m/tilleggsutdanning 90419245
Grethe Mari Karlsen Konsulent 91160502 91160502
Guro Hind Adjunkt/Sosiallærer/rådgiver 90413509 92261965
Guro Skjeggerud Adjunkt m/tilleggsut 90537364
Heidi Karoline Hansen Adjunkt m/tilleggsut 90477415 90649978
Jan Erik Nordeng Adjunkt m/tilleggsut 91621230
Jens-Erik Furulund Adjunkt
Jørn Ove Bruvold Adjunkt m/tilleggsut 91154553
Karl Enok Thu Rådgiver og adjunkt m tilleggsutdanning 90544298 99796455
Kirsten Kongsli Adjunkt m/tilleggsut
Magnus Kimsaas Adjunkt m/tilleggsut 47237118
Maria Oppegaard Adjunkt 90579298
Marit Hansen Adjunkt m/tilleggsut 90412472
Mats Olav Sollid Finnes Adjunkt m/tilleggsutd 90543495
Morten Haugli Sosialpedagogisk rådgiver/ Spes.koordinator 90418843
Morten Ingebrigtsen Adjunkt m/tilleggsut 47689864
Nina Kirkvik Lektor og kontaktlærer 10B - Faglærer i norsk og praktiske-/estetiske fag 90551396 90518262
Patrick Reidar Vestad Lektor 90476369
Sondre Sollied Lektor
Stein Olaf Kollstrøm Lektor 95101108 90537492
Stig Riibe Lektor 99115522
Tine Bech Andreassen Lektor med tilleggsutdanning 90681742
Tor Jørgen Øwre Hansen Assistent 97767518

Grønnåsen skole, IFK

Elisabeth Nordvik Teamleder IFK 91177000
Gunn Kjersti Sandnes Adjunkt m/ tilleggsutdanning 90586954
Sara Schandl Christiansen

Gyllenborg skole

Abier Al Hussien Assistent
Anne Lene Giil Prestegård Adjunkt
Belinda Olaisen Adjunkt m/tilleggsutd 47647137
Bjarney Gunnarsdottir Kontaktlærer, 3 Beta
Bodil Falck Adjunkt m/tilleggsut 91706624
Charlotte Karlsen Lektor/kontaktlærer 4 Alfa 95437129
Christer Bakland Sørum Assistent
Christina Marienborg Strøm Adjunkt
Christine Mack Rørvik Assistent 95482609 91587464
Frode Berger Nyvold Assistent 41206730
Gunn Heidi Henriksen Lektor, kontaktlærer 2 Beta 95437189
Guri Guttormsen Adjunkt 95462351
Gørild Friis Assistent 92237663
Hanne Sofie Holmeslet Adjunkt m/tilleggsutd. 90843627
Heidi Ryeng Adjunkt m/ tilleggsutdanning 90895624
Henrik Stokkan Assistent
Irene Bjørkeng Skog Miljøterapeut
Izabela Pietrusewicz-Binkowska Assistent 48004356
Janne Anita Nordberg Adjunkt m/tilleggsut 95468951 95468951
Jill Solheim-Nilsen Enhetsleder/rektor 95934134
Josefine Mørkved Stenersen Assistent
Kristin Solbakk Undervisningsinspektør 95473804 90030781
Linn Marlen Fredriksson Lektor 95462413
Madeleine Haukanes Lektor
Margrete Guttormsen Assistent 93259998
Mathias Grøttum Lektor
Morten Pettersen Adjunkt 95469421
Ola Eliassen Lektor
Renate Mariann Isaksen Assistent
Rita Stenersen Adjunkt 95470915 90975213
Robert Onarheim Assistent 989 05 646
Roger Lund Faglærer
Ruth Tove Sletten Lektor m/tilleggsut/kontaktlærer 1Alfa 95470845
Sigrid Pincus Gjertsen Adjunkt m/tilleggsutd 99168093
Sigurd Brox Fagarbeider 47883763
Silje Iren Olsen Assistent
Sylvi Klodiussen Xavier Assistent 95946750
Terese Hagfoss Holtaas Sekretær
Tor-Arne Gyth Lektor 95476183 45882952
Trine Strandmo Adjunkt m. tilleggsutdanning 95471435
Trude Jakobsen Kontaktlærer. Lektor m/tilleggsut 90959379 90959379
Truls Nordby Adjunkt m/tilleggsut 95466723 95767456
Vegard Marvik Adjunkt 94196464
Wanja Veibakken Kvalnes Barnehagelærer 47037533
Øyvind Svendsen SFO leder 95480739

Gyllenvang barnehage

Anette Klaussen Fagarbeider
Anitha Cecilie Aslaksen Assistent 98464854
Aron Haile Merese Assistent
Bente Sem Assistent
Elin j larsen Barne og ungdomsarbeider 97714543
Espen Jenssen Ceron Fagarbeider 454547600223
Heidi Annie Rydningen Pedagogisk leder - 92655122
Hilde Marie Isaksen Ped.leder
Inger-Ann Klaudiussen Barnevernspedagog/fagarbeider 91151979
Jenny Nergard Pedagogisk leder 91156591
Marianne Mathisen Barne og ungdomsarbeider 95880452
Marit Sandmo Barnehagelærer 91340113
Sergio Fernando Mortatti Assistent
Silje Andersen Pedagogisk leder 97729658
Sveinbjørn Jonsson Barnehagelærer 90883462
Tove frønning Barnehagelærer
Trude Veronica Andersen Pedagogisk leder 91151979

Hamna skole

Anna N Shestakova Adjunkt 99376417
Annie Aune Førstesekretær 48 06 60 51 90 06 16 51
Arnt Severin Pedersen Adjunkt m/tilleggsutdanning 48122495
Benedikte Andreassen Lærling (reform 94)
Berit A. Midtbø Adjunkt 90116176
Dan Roger Roland Lektor
Hege-Lisbeth Johansen Enhetsleder/rektor 93604130
Henriette Fyhn Fagarbeider
Janne Strifeldt Adjunkt 90230075 90230075
John Jacobsen Adjunkt m/tilleggsut
Jørgen A. K. Hjertsen Adjunkt/kontaktlærer 48124189
Kristin Antonsen Sjøvoll
Lasse Hustvedt Inspektør 48149893
Lisbeth Pedersen Lærer 48149809
Liv Torill Pedersen Fagarbeider 91596358
Marit Skjelmo Adjunkt m/tilleggsut 99598440
Marit Årnes Adjunkt m/tilleggsut 94160670
Merete Lysnes Adjunkt 48121925 97532762
Merethe Astrid Halvorsen Barnehagelærer 90836405
Ninni Antonsen Assistent
Oddgeir Hansen Adjunkt 41504547 94886523
Olga Timochenko Fagleder 41560951
Robin Bræck Tøllefsen Fagarbeider 90665342
Sissel Helene Johannesen Sekretær 90589552 48110253
Tom Andre Strand Adjunkt m/tilleggsut 99711270 99711270
Torun S. Andersen Adjunkt m/tilleggsut 452 37 628 941 66 894
Vera Anita Basso Adjunkt m/tilleggsut 481 04 584 48130684
Veronica Ekmann Svendsen Adjunkt 95993681
Yngve Isacsson Fagarbeider
Åse Irene Berntsen Adjunkt 48109882 47413720

Helsehuset, Forløp og ressurs

Anne Margrete Riise Kostvert
Anne-Lise Hanssen Aktivitør
Evy Marinne Kristoffersen Kjøkkenassistent 97190553
Lasse mathiesen Kostvert 92296523
Maryam Naderi Assistent
Ragnhild Landfald Wilhelmsen Assistent
Rita Helene Vollan Kostvert
Ronja Martinsen Steffensen Student
Susanne Martine Hansen Konsulent
Turid Sletten Bratteng Konsulent
Vigdis Ravik Assistent

Helsehuset, Forsterket korttid

Anne-Karin Hermansen Spesialsykepleier 46857389 97762578
Atta Jamali Assistent
Barbro Byrkjeland Fagarbeider 48115054
Bodil Marion Johansen Sykepleier
Camilla Thode Øvretveit Assistent 94106828
Cecilie Olsen Helsefagarbeider
Elin Merete Hansen Wikerøy Ass/Barne-ung.arb
Elisabeth Konradsen Fagarbeider 41293422
Eva Beathe Antonsen Hjelpepleier 41681575 41681575
Evgenia A Larsen Sykepleier
Ganna Hordijk Assistent
Glenn Erik Bruun Iversen Helsefagarbeider 91314710
Hannah Keziah Birgersdatter Olaisen Fagarbeider 99644474
Mariell Roland Sykepleier
Marita Nilssen Hjelpepleier 97663649
Martin Andrè Kjeldsen Assistent
Mathilde Elie Tiber Olsen Sykepleierstudent 99113317
Michelle Kristin Pedersen Sykepleier 45202138 45202138
Modou Lamin Ceesay Assistent 94104351
Romina Moradi Assistent
Ruth Hennie Olsen Tiberg Hjelpepleier 95432852 90186164
Sepehr Dara
Silje Kristine Toldnes Sykepleierstudent
Snorre Mentzoni Sykepleier
Tonje Mathisen Nilsen Helsefagarbeider
Veronica Jeanett Dalelv Sykepleier
Wenche Kristine Myrhaug Stokkan Sykepleier
Øivind Benjaminsen Avdelingsleder 91591079

Helsehuset, Korttid

Ailin Hege Singarajah Hjelpepleier 41296365
Birgitte Nordgaard Sykepleier
Cecilie Nylund Helsefagarbeider
Charlotte Hansen Assistent 95000135
Elise Holtan Openshaw Sykepleier
Eva Bjørklund Sykepleier 97154245
Helga Berg Olsen Sykepleier 90642073
Helga Mari Holthe Halvorsen Helsefagarbeider 96855056
Helle Figenschou Assistent
Henny Maria Hammervoll Assistent 98767686
Henriette L Olsen Assistent
Ida Helen Fagerfjord Fagarbeider 95135436
Iren-Anita Johansen Assistent
Jeanette Daleng Assistent
Kristian Ådnesen Helsefagarbeider
Kristin Victoria Kristiansen
Ramin Akhauan Malayeri Assistent
Silje Mari Teigen Hjelpepleier
Sinduja Srinagulakumar Assistent
Siri Pedersen Avdelingsleder 91593622
Sissel Oddlaug Jensen Hjelpepleier
Solfrid Nilsen Helsefagarbeider 41249947
Stina Marielle Bryne Sykepeleier 97533286
Sylvi Johansen Fagarbeider 48035587
Synnøve Aasvik Soleng Assistent
Trine Randi Ludvigsen Hjelpepleier
Wanja Eriksen Hjelpepleier 92635375

Helsehuset, Lindrende

Amalie Albriktsen Arnøy Assistent
Ann Cathrin Blikken Spesialsykepleier 91122803
Bergljot Øvrevik Spesialsykepleier 47756651
Frida Marie Hansen Sykepleier 92847449
Grete Hansen Helsefagarbeider 91563693
Gro Kiil Larsen Avdelingsleder 91763189
Gunn-Heidi Schaal Pettersen Assistent
Ida Marie Fygle Assistent
Ingvild Hugstmyr Sykepleier
Kaja Larsen Kreftsykepleier 92869012
Karoline Rebne Assistent
Lena Kristin Torgersen Kreftsykepleier, Lindrende avdeling
Linda Nikolaisen Spesialhjelpepleier 93854236
Lisa Elfrida Field Assistent 46681557
Marie Henriksen Assistent 98491585
Natalie Nysted Abrahamsen Hjelpepleier
Sara Østgård Sykepleier 90040729
Sharon Lea Braham Assistent 92022841
Trine Lise Johansen Sykepleier

Helsehuset, Medisinsk service

Bente Groth Heitmann Ergoterapeut
Catherine Isaksen Lege 91767224
Erle Lysfjord Sommerli Lege
Faith Mnena Mngor Lege
Hanne Fossum Bryhn Ergoterapeut 90297309
Inga Margrete Lyngmo Sykehjemsoverlege og geriater 48061448
Inger Helene Svendsen Fysioterapeut 90262367
Jacob Klaas De Jong Fysioterapeut 46935543
Johanna Sofia Cecilia Lind Ergoterapistudent
Johanne Olsen Sosionom 91101375
John Erling Pedersen Lege
Jorunn Kjellman Eriksen Sosionom 91764573
Jostein M. Johansen Lege
Julie Margrethe Skog Fysioterapeut 90167621
Karlotte Falch Sørheim Fysioterapeut 46938356
Lars Ole Fjellheim Overlege ØHD og medisinsk faglig rådgiver 95143522
Marianne Lauveng Ergoterapeut 94790586 94790586
Marit Beate Risten Lege
Odd Petter Elvenes Lege
Pål Bøckmann Fysioterapeut 97411715
Tone S Jensen Konstituert Avdelingsleder 91247807

Helsehuset, Rehabilitering

Andreas Svendsen Assistent
Bryan Alexander Hole Hjelpepleier
Camilla Figenschau Larsen Sykepleier
Elin Berg Vernepleier 91119935
Elise Larsen Assistent
Emilie Heimdal Assistent
Eskil Torneus Frantzen Helsefagarbeider
Haldis Alvilde Olsen Hjelpepleier 99290965
Kaja Elvan Avdelingsleder 95406130
Karoline Røberg Bråten Assistent
Katrin Elise Antonsen Sykepleier
Leif Einar Lorentsen Sykepleier
Lill-Mari Kildahl Hjelpepleier 99223988
Linda Engmo Fagarbeider 91512367
Olga Eriksen Sykepleier
Renate Vassbotn Hjelpepleier 95944705 95944705
Trine Jensen Spesialsykepleier
Vebjørn Lia Berger Assistent 90111684 90111684

Helsehuset, Rus- og psykiatri

Gislaug Margaret Hansen Spesialsykepleier 95282380
Harry Dahle Sykepleier