Listen over de 43 kommunestyrerepresentantene finner du her.
 
Formannskapet er utvidet fra ni til 11 representanter:
  1. Gunnar Wilhelmsen Ap
  2. Marlene Berntsen Bråthen, Sp
  3. Tone Myklevoll, Ap 
  4. Pål Julius Skogholt, SV
  5. Åsne Høgetveit, SV
  6. Barbara Vögele, MDG
  7. Erlend Svardal Bøe, H
  8. Vanja Terentieff, H
  9. Bjørn Gunnar Jørgensen, FrP 
  10. Jan Blomseth, Nei til Bompenger
  11. Helga Marie Bjerke, KrF
 Kontrollutvalget:
  1. Hans Petter Kvaal, H
  2. Oddny Aleksandersen, Ap
  3. Gerd Bjørhovde, SV
  4. Sigurd Larsen, SP
  5. Tor Johansen, FrP
Leder: Hans Petter Kvaal, H
Nestleder: Oddny Aleksandersen, Ap

Helse- og velferdsutvalget:
  1. Gunhild Johansen, SV
  2. Brynjar Saus, Ap
  3. Kristin Røymo, Ap
  4. Ida Pernille Johnsen, Sp
  5. Abdalla Ali Mohammed, SV
  6. Erlend Svardal Bøe, H
  7. Bodil Ridderseth Larsen, H
  8. Kristoffer Kanestrøm, FrP
  9. Melissa Lyshaug, Nei til bompenger
Leder: Gunhild Johansen, SV
Nestleder: Erlend Svardal Bøe, H
 
Kommune- og byutviklingsutvalget:
  1. Viljar Hansen, Ap
  2. Åsne Høgetveit, SV
  3. Ingrid Hovda Lien, SV
  4. Mats Hegg Jacobsen, Sp
  5. Ragnhild Berg Nilsen, H
  6. Bjørn-Gunnar Jørgensen, FrP
  7. Tor-Egil Sandnes, Nei til bompenger
  8. Morten Skandfer, V
Leder: Tone Marie Myklevoll, Ap
Nestleder: Mats Hegg Jacobsen, Sp
 
Kultur-, idretts- og friluftsutvalget:
  1. Jarle Heitmann, Ap
  2. Mari-Ann Benoinsen, Ap
  3. Maja Sandvik Lockert, SV
  4. Wenche Skallerud, Sp
  5. Sofie H. Stranger, MDG
  6. Anni Skogman, FrP
  7. Gunnar Pedersen, H
  8. Christer Bjørn, Nei til bompenger
  9. Bendik Hugstmyr Woie, Rødt
Leder: Jarle Heitmann, Ap
Nestleder: Anni Skogman, FrP
 
Miljø-, klima- og samferdselsutvalget:
  1. Barbara Vögele, MDG
  2. Pål Julius Skogholt, SV
  3. Sigrid Bjørnhaug Hammer, SV
  4. Tonje Randisdatter Tunstad, Ap
  5. Edmund Leiksett, Sp
  6. Vanja Terentieff, H
  7. Rolleiv Lind, H
  8. Ann-Sissel Enoksen, By- og land
  9. Jens Ingvald Olsen, Rødt
Leder: Barbara Vögele, MDG
Nestleder: Pål Julius Skogholt, SV
 
Oppvekst- og utdanningsutvalget:
  1. Benjamin Arvola Notkievic, SV
  2. Aleksandra Seljeseth, Ap
  3. Inge Takøy, Ap
  4. Olaug Hansen, Sp
  5. Askild Gjerstad, MDG
  6. Tonje Schjølberg, Nei til Bompenger
  7. Sebastian Henriksen, H
  8. Helga Marie Bjerke, KrF
  9. Ida Gårseth Hov, FrP
Leder: Benjamin Arvola Notkievic, SV
Nestleder: Tonje Schjølberg, Nei til Bompenger